Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Bluee19 είπε:

       

       

      Σας ευχαριστώ πολύ μακαρι να είναι όλα καλά !!! Θα πάω τ πρωί στον γιατρό …φοβάμαι να σηκωθώ να πάω στο μπάνιο ….δεν ξέρω πως θα περάσει η νύχτα …

      Δυστυχώς σηκώθηκα για να πάω στο μπάνιο και ξανά έβγαλα !! Βέβαια νομίζω με καθυσιχαζει λίγο πως δεν είναι πηγματα αλλά αραιωμένο αλλά ελπίζω ακόμη….

       

      Μην σε τρομοκρατεί.  Εγώ 11και 12η εβδομαδα είχα αιμορραγία και δεν έκατσα και ξαπλωμένη γιατι παντρεψα ενα ζευγάρι. Κ πήγαν όλα καλά. Ο γιατρός μου είχε πει το αίμα δεν μας πειράζει αρκεί να μην είναι μαζί με πόνο! Όλα καλά θα πάνε θα δεις.  Ξεκουρασου κ αύριο θα ηρεμήσεις. 

ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΤΟΝ ΣΕΠΤΕΜΒΡΗ !!!


Recommended Posts

Κορίτσια να μην ξεχνιώμαστε απο στιγμή σε στιγμή ξεκινάω και εγώ...!!!! Καλη επιτυχία σε όλες μαςςςςςς!!!!!

Είσαι δηλ μαζί με εμένα, τη Νικάτ και τη Βίρτζι αρχές Σεπτέμβρη?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 580
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημερα και απο δω!!! Ακομα δε ξυπνησατε;;; Nikcat, Virginaki και Elafaki καλη αρχη σε ολες σας και με το καλυτερο αποτελεσμα φυσικα σε ολες σας!!! Δομνινα μου, περιμενουμε νεα και απο τον υπερηχο. Eya καλως ηρθες και καλη αρχη και σε σενα! Κοριτσια εγω εκλεισα ραντεβου με τον εξωσωματικο μου στις 8/9 και αν ολα ειναι καλα κατα τις 24 που περιμενω να αδιαθετησω ξεκιναμε! Τα συναισθηματα αναμεικτα...ειμαι σιγουρη πως ξερετε ακριβως τι νοιωθω αυτη τη στιγμη. Αντε κοριτσια μου, ελπιζω να ηρθε η στιγμη να γινουμε ολες μανουλες!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα ομορφες !

Ελενακι μου σε καταλαβαινω 1000000/100 !!!!!Τοσο πολυ ! κ γω ντεμι συναισθηματα αλλα θα το παλεψουμε κ θα πετυχουμε γιατι ετσι πρεπει να γινει !!!

Κοριτσια σημερα ειμαι 11-9 στη δουλεια οποτε αποχωρω..... !!!!!!!!!!!!

Φιλια σε ολες και καλη δυναμη να εχουμε !!!

Α! Εμεις που θα κανουμε μακρυ πρωτοκολλο αργουμε μαλλον......αρχες Οκτωβρη μας κοβω.....................................................να ξεμπερδευουμε!!!

Link to comment
Share on other sites

Virginaki μου, τι ωραριο ειναι αυτο βρε κοριτσι μου; Μαζι θα ειμαστε μαλλον γιατι κι εμενα με βλεπω να πιανω τον Οκτωβρη, οποτε η ομαδα μας επεκτεινετε σταθερα και στον αλλο μηνα. Α, μη ξεχασω... τι σιριαλ διακοπες ηταν αυτες;:tongue::tongue::tongue: Πολυ γελασα με τον τροπο που μας τα περιεγραψες ολα! Το καλο ειναι οτι το διασκεδασες, οποτε ολα καλα!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα και απο δω!!! Ακομα δε ξυπνησατε;;; Nikcat, Virginaki και Elafaki καλη αρχη σε ολες σας και με το καλυτερο αποτελεσμα φυσικα σε ολες σας!!! Δομνινα μου, περιμενουμε νεα και απο τον υπερηχο. Eya καλως ηρθες και καλη αρχη και σε σενα! Κοριτσια εγω εκλεισα ραντεβου με τον εξωσωματικο μου στις 8/9 και αν ολα ειναι καλα κατα τις 24 που περιμενω να αδιαθετησω ξεκιναμε! Τα συναισθηματα αναμεικτα...ειμαι σιγουρη πως ξερετε ακριβως τι νοιωθω αυτη τη στιγμη. Αντε κοριτσια μου, ελπιζω να ηρθε η στιγμη να γινουμε ολες μανουλες!!!

Ξυπνήσαμε ξυπνήσαμε! Σ ευχαριστώ Έλενα. Ξέρεις η αναμονή δημιουργεί αναμικτα συναισθήματα, σκέφτεσαι πολλά κ διάφορα. Καλύτερα να έρθει η ώρα να αρχίσεις κι εσύ,ε; Εγώ σε λίγες μερούλες, με Νικάτ και Βίρτζι..:P:p:p

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ξυπνήσαμε ξυπνήσαμε! Σ ευχαριστώ Έλενα. Ξέρεις η αναμονή δημιουργεί αναμικτα συναισθήματα, σκέφτεσαι πολλά κ διάφορα. Καλύτερα να έρθει η ώρα να αρχίσεις κι εσύ,ε; Εγώ σε λίγες μερούλες, με Νικάτ και Βίρτζι..:P:p:p

Elafaki μου, αντε, εχουμε αγωνια!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλη την ομάδα!!! Έτσι ανεβασμένες και ετοιμοπόλεμες που σας βλέπω είμαι σίγουρη ότι θα καταρρίψουμε το ρεκόρ των θετικών αποτελεσμάτων.. Άντε να παίρνετε μια μια σειρά.. Εγώ σήμερα είμαι στην 3η μέρα των ενέσεων διέγερσης και αύριο ο πρώτος υπέρηχος.. Βέβαια τα όνειρα στα οποία είμαι έγκυος και μάλιστα σε δίδυμα δίνουν και παίρνουν.. μάλιστα στο χθεσινό όνειρο μου αποκαλύφθηκαν και τα ονόματα "Στράτος και Αλέκα να τα βγάλεις" μου είπε ο γιατρός μου.. Μα από που και ως που Στράτο και Αλέκα ε; ρωτώ κι εγώ η γυναίκα..

Άγχος κορίτσια... αλλά δεν θα το αφήσω να με πάρει από κάτω ακούς;


L2qIp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλη την ομάδα!!! Έτσι ανεβασμένες και ετοιμοπόλεμες που σας βλέπω είμαι σίγουρη ότι θα καταρρίψουμε το ρεκόρ των θετικών αποτελεσμάτων.. Άντε να παίρνετε μια μια σειρά.. Εγώ σήμερα είμαι στην 3η μέρα των ενέσεων διέγερσης και αύριο ο πρώτος υπέρηχος.. Βέβαια τα όνειρα στα οποία είμαι έγκυος και μάλιστα σε δίδυμα δίνουν και παίρνουν.. μάλιστα στο χθεσινό όνειρο μου αποκαλύφθηκαν και τα ονόματα "Στράτος και Αλέκα να τα βγάλεις" μου είπε ο γιατρός μου.. Μα από που και ως που Στράτο και Αλέκα ε; ρωτώ κι εγώ η γυναίκα..

Άγχος κορίτσια... αλλά δεν θα το αφήσω να με πάρει από κάτω ακούς;

Τα ονειρα μερικες φορες κοριτσακι μου ειναι προφητικα!!!Τα ονοματα παντως μια χαρα ειναι...τα θυμασαι και πεντακαθαρα,σιγουρα ειναι προφητικο το ονειρο,καλα διδυμα,αλλα και τα ονοματα??Σου ευχομαι μεσα απο την καρδια μου,αυτη η προσπαθεια να ειναι και η τυχερη,με διπλη χαρα!!!


498ap2.png

nZqvp3.png

Link to comment
Share on other sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΔΕΝ ΤΟ ΣΥΖΗΤΩ ΤΟ ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΑΡΧΕΣ ΤΟΥ ΜΗΝΑ.... ΧΑΜΟΣ ΚΑΙ ΑΓΩΝΙΑ ΜΕ ΧΑΡΑ ΚΑΙ ΑΓΩΝΙΑ ΚΑΙ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΜΑΣ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΛΛΕΣ. ΩΡΑΙΑ. ΑΡΚΕΤΑ ΜΕ ΤΗΝ ΑΝΑΜΟΝΗ. ΚΑΙΙΙΙΙΙΙ ΔΡΑΣΗ ΤΩΡΑ ΓΙΟΥΠΙΙΙΙΙΙΙ


Και περπατάω και πέφτω και ξανασηκώνομαι και συνεχίζω. Αλλά κουράζομαι γιατί πέρασε καιρός που περιμένω ...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημερα και απο δω!!! Ακομα δε ξυπνησατε;;; Nikcat, Virginaki και Elafaki καλη αρχη σε ολες σας και με το καλυτερο αποτελεσμα φυσικα σε ολες σας!!! Δομνινα μου, περιμενουμε νεα και απο τον υπερηχο. Eya καλως ηρθες και καλη αρχη και σε σενα! Κοριτσια εγω εκλεισα ραντεβου με τον εξωσωματικο μου στις 8/9 και αν ολα ειναι καλα κατα τις 24 που περιμενω να αδιαθετησω ξεκιναμε! Τα συναισθηματα αναμεικτα...ειμαι σιγουρη πως ξερετε ακριβως τι νοιωθω αυτη τη στιγμη. Αντε κοριτσια μου, ελπιζω να ηρθε η στιγμη να γινουμε ολες μανουλες!!!

Καλησπέρα σε όλες!!!!!!!!!!!!!!1111

Ελενα εμείς μάλλον μαζί θα είμαστε... εγώ ξεκινάω γύρω στις 22!

Link to comment
Share on other sites

Virginaki μου, τι ωραριο ειναι αυτο βρε κοριτσι μου; Μαζι θα ειμαστε μαλλον γιατι κι εμενα με βλεπω να πιανω τον Οκτωβρη, οποτε η ομαδα μας επεκτεινετε σταθερα και στον αλλο μηνα. Α, μη ξεχασω... τι σιριαλ διακοπες ηταν αυτες;:tongue::tongue::tongue: Πολυ γελασα με τον τροπο που μας τα περιεγραψες ολα! Το καλο ειναι οτι το διασκεδασες, οποτε ολα καλα!!!

Αστα να πανε ελενα μου !Κ την Παρασκευη ειμαι παλι 11-9 !

Χαλαλι γιατι προσπαθω να μαζεψω υπερωριες για την εμβρυομεταφορα κ μετα οποτε τωρα κανω τον κινεζο !!

Ναι οι διακοπες ηταν για γελια κ κλαμματα μαζι αλλα εγω καλα περασα !! χαχαχα!!!!

Αντε τι μας εμεινε? Κ Ο Οκτωβρης κοντα ειναι !

Δομνινακι να εισαι σιγουρη θα κανεις 2 και θα ναι αγορι κοριτσι !!

καλο μηνα κοριτσια, καλο φθινωπορο κ καλα αποτελεσματα να εχουμε ΟΛΕΣ!

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια καλημερα!!!

Σημερα ξεκιναω και γω τις ενεσεις διεγερσης!!Αντε ολο και πλησιαζουμε, πω πω βλεπω ποσα κοριτσια θα ξεκινησουν αυτο τον μηνα και φανταζομαι οταν θα βγαινουν τα αποτελεσματα των χοριακων , θα γινεται χαμος δεν θα τα προλαβαινουμε!!

Δομνινα μου και γω το πιστευω οτι το ονειρο σου θα βγει !!Ειναι πολυ σημαδιακο , να κανεις μια προσευχη στον Ταξιαρχη , δεν ξερω αν τον γνωριζεις , ειναι ενα απο τα μεγαλα προσκυνηματα της Λεσβου.Ο Ταξιαρχης γιορταζει 8 Νοεμβριου και τοτε γιορταζουν ο Ευστρατιος, Ευστρατια στην Λεσβο.

Φιλακια πολλα!!


C17Yp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...