Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 11 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ναι εμένα ήταν ευχαριστημένος ο γιατρός με την τιμή. Μην αγχώνεσαι αν κάτι δεν του άρεσε θα στο έλεγε. Μια χαρά είσαι, θα πάνε όλα καλά αυτή τη φορά ❤️ 

      Μου είπε πως είναι πολύ καλή η τιμή απλώς όταν περίμενα να με πάρουν είπα να ρωτήσω για να δω περίπου τ να περιμένω !! Όλα καλά μου είπε προχωράμε Σάββατο πρώτα ο θεός θα μεταφέρουμε τα εμβρυακια μουυυ🙏🏼❤️

      • Μου αρέσει 1
      • Ευχή 2

ΜΕ ΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑ ΚΑΙ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΜΑΝΟΥΛΑ ΘΑ ΓΙΝΩ!!!


Recommended Posts

Μαρία καλά αποτελέσματα για αύριο , περιμένουμε με αγωνία τα νέα σου !

Sevoulaki τι έγινε τελικά με τον γιατρό ;

Δημητρα υπομονή περνάνε οι μέρες . Ξεκούραση μη ξεχνιέσαι !

Ελπιζω όλα τα κορίτσια να είναι καλά !

  • Ευχαριστώ 1

CNqjp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

ΚΑΛΗΜΕΡΕΕΕΣ❤

Μαρία μου θα είσαι στο μικροβιολογικό λογικά στο καλό που βγάζει γρήγορα αποτελέσματα!!! Fingersdoubletriplecrossed να πάνε όλα καλά για 9 μήνες :)

Αλήθεια Γεωργία που εξαφανίστηκαν όλες καλέ;;;

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια! Να χαιρεστε τ' αγόρια σας και να είστε πάντα αγαπημένοι. Αν και δεν μ' αρεσουν όλα αυτα τα ξενικα εθιμα που εχουμε εισπραξει για εμπορικους λόγους, αντε για το καλο να τη δώσω την ευχη!

Μαρακι περμένουμε με αγωνια.

Ναι βρε Δημητρούλα, που ειναι όλες;

  • Μου αρέσει 1

4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 16 λεπτά , Elma86 είπε:

καλημέρα!!! @Μαρία1430 καλά αποτελέσματα να έχεις!@DIMITRAS και στις χαρές  σου σε 3 μερούλες!!

Καλημερα κοριτσι αν κ παω βαρκα γυαλο ευχαριστώωωωω ❤ Εχω ξυπνήσει με θολουρα κ λιγο ανακατεμα βασικα θολουρα απο τη ξαπλα θα ειναι

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , DIMITRAS είπε:

Καλημερα κοριτσι αν κ παω βαρκα γυαλο ευχαριστώωωωω ❤ Εχω ξυπνήσει με θολουρα κ λιγο ανακατεμα βασικα θολουρα απο τη ξαπλα θα ειναι

Δε νομίζω να είναι από την ξάπλα...................:) Αλλά δε στο λέω!!!!!!!!

  • Μου αρέσει 2

CpFNp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα φιλεναδες μου και ευχομαι παντα ερωτευμενες! Ετσι για το καλο κι εγω την ευχη...

Πηγα εννοειται κι εδωσα αιμα και τωρα καθομαι σε αναμμενα καρβουνα. Παντως χθες το βραδυ ηταν πολυ δυσκολο, ειχα πολλα εντονα πονακια και δεν μπορουσα να βολευτω...

Το πολυ μεχρι τις 12 θα εχουμε αποτελεσμα. Ειπε ομως η γυναικα (με εμαθε τοσες φορες που ειχα παει το σεπτεμβρη) οτι αν το βγαλει νωριτερα θα με παρει να μου το πει.

Πωωωωωω ας μην ειναι 0 αλλα ουτε τοσο χαμηλη ωστε να με ταλαιπωρησει παλι..

  • Μου αρέσει 1

iH9Rp3.png GaAwp3.png 

Link to comment
Share on other sites

Ααααχχχ Μαρακι μου τα ιδια σκεφτομαστε.....

Elma μου αναγκαστικα τρωω φρυγανιες με βουτυρο κ μαρμελαδα ..το γαλα με καφε με πειραξε αντε να δουμεεεε

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 31 λεπτά , DIMITRAS είπε:

Ααααχχχ Μαρακι μου τα ιδια σκεφτομαστε.....

Elma μου αναγκαστικα τρωω φρυγανιες με βουτυρο κ μαρμελαδα ..το γαλα με καφε με πειραξε αντε να δουμεεεε

αφου το ειχαμε πει μαζι θα αγωνιουμε....

Κοριτσια βγηκε.... 107,29!!!!!!!!!!!!!!

  • Μου αρέσει 8
  • Ευχαριστώ 1

iH9Rp3.png GaAwp3.png 

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια πάει καιρός  που εχω να γραψω με όλα τα θέματα που είχα αλλα ολα καλα δοξα ο Θεός και η μπεμπα μου καλα . Συγχαρητήρια Μαρία με το καλό ... 

Δήμητρα μου περιμένουμε και τα δικά σου νέα σε λίγες μέρες χιχι 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Μαρία1430 είπε:

αφου το ειχαμε πει μαζι θα αγωνιουμε....

Κοριτσια βγηκε.... 107,29!!!!!!!!!!!!!!

Συγχαρητήρια!!!!Με ενα γερό μωράκι!!!Αντε να είναι μονο θετικός αυτός ο μήνας!!!

  • Ευχαριστώ 1

CpFNp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...