Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 8 λεπτά , linaa είπε:

      Νομίζω ο προεμφυτικος θα σου δώσει αρκετές απαντήσεις. Κρυφή ενδομητριωση Κ να μένεις έγκυος εύκολα δεν έχω ακούσει να σου πω την αλήθεια . Ίσως εάν επαναλαβεις τις εξετάσεις για καθεξιν αποβολές υπάρχει τμήμα στο Έλενας μπορείς να κάνεις δωρεαν. Εγώ ανεξήγητες καθεξιν αποβολές Κ υπογονιμότητα έχω ακούσει για κρυφό διαβήτη . Δηλαδή το ζάχαρο φαινόταν φυσιολογικό ή ότι ρυθμίζετε φυσιολογικα Κ τελικά δεν ήταν χρειάστηκαν κορυφαίοι ενδοκρινολόγοι για να το λύσουν . 

      @Melusa54 συμφωνώ με την Λινά στο Ελενας να πας! 

Ειμαι εγκυος η οχι...συλληψη και γονιμες μερες


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Ναι καλά είναι. Νομίζω μέχρι 34κανουν.μετα αν θέλουν να δουν κτ

Έχεις πιθανότητες για νωρίς τοκετό λόγω τρίτου. Αν δ παίρνεις κ προγεσγερονη η μαγνήσιο μια χαρά. Με το που μπεις στο μήνα σου αν είναι πάνω από 2,5κιλα ξεκινάς περπάτημα, δουλειές, σεξ κ ελπίζεις. Ακόμη κ αν μπεις με πρόκληση αν φτάσει τα 3800 φυσιολογικά θα γεννήσεις γτ το σώμα θυμάται. Άσε που οι υπέρηχοι έχουν αποκλιση

Link to comment
Share on other sites

Απο ολους εχουμε μπαρμπδες διμετρους μπαμπα με πλατες ε δε θελει πολυ να βγουν ντερεκακια το θεμα ειναι οι ειμαι ψηλη κι αδυνατη ελπιζουμε να βγει νωρις απλα φυσιολογικα εκανα προκληση στο πρωτο και δε θελω να το ξαναζησω.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Οπότε δικαιολογειται

Τόσο χάλια η πρόκληση; εμένα δ μ επιασε

Το νηστείας δ λέει τπτ

Βέβαια θυμάμαι που έλεγες ότι κοιλίτσα κ υγρό φυσιολογικά οπότε λογικά δ υπάρχει θεμα

Έχεις καιρό ακόμη κ πολλές πιθανότητες! Think positive

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια μουυυυυ!!!

Μας εσβησαν οσα γραφαμε τοοοοσο καιρο...:mad:

Δε πειράζει....θα γραψουμε πιο ωραιες στιγμες!!!:wink:

Τα νεα μας...ειμαστε καλα!!λιγους πονους στη πλατη και στους γοφους...Αναμενουμε το ραντεβου μας να δουμε τον μπουμπουκο μας!!

Έκανα το σεμιναριο θηλασμου!!Ειχα πολλες αποριες σαγκρε μου..την ξετιναξα τη κα Αγγελικη:-) :-)

Χθες επισκεφθηκα μια παιδιατρο η οποια με νευριασε πολυ...μου έλεγε πως τις πρωτες μερες δεν εχουμε γαλα και αναγκαστικα δινουμε ξενο..ουτε που συζηταγε εστω αυτο το λιγο που εχουμε να το βγαλω με το θήλαστρο..

Οσο για τον ικτερο??ξανα δινουμε ξενο...γιατι μας δειχνει συμφωνα παντα με το βαρος πως το παιδι δε σιτιζεται σωστα..αρα δινουμε ξενο..

Μιλαμε τα θυμαμαι και τρελενομαι..εν το μεταξυ μου ειπε πως ολα αυτα στο μαιευτηριο τα οριζουν οι παιδιατροι...το ενα σιτιζεται καλα...και τι λυσεις υπαρχουν..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ζαμιακι μου μη τα σκέφτεσαι κ συγχηζεσαι..γτ δ βρίσκεις παιδιατρο πιστοποιημενο συμβουλο?

δες στην εικονα που εβαλα λινκ ποσο χωραει το στομαχακι του μωρου

Πηγα Βικακι μου και σε μια πιστοποιημένη!!Αρκετα καλη μου φάνηκε!!!απλα εδω μεσα ανέφερα την "κακη"περίπτωση.

Εχω αλλο ενα ραντεβου να δουμε αλλη μια η οποια ειναι υπερ του θηλασμου αλλα οχι πιστοποιημενη..

Σε ευχαριστω παρα πολυ για την εικονα!!

Link to comment
Share on other sites

Ζαμιακι μου δηλ τωρα δεν εχεις αποριες;... Ελα ριχτην τη βλεπω στην ακρη της γλωσσας δου την εχεις.χαχαχα. Δε μασαει η κυρα αγγελικη μ αυτα. Πες ας βρε τιποτα μηπως δεν το ξερουμε η δε το θυμομαστε σοβαρα τι σε στειλαμε για μετεκπαιδευση. Παω και γω σε μαθηματα αρχισαν στο δημο μου. Κυρα αγγελικη δεν ειναι αλλα ντσξει βολευει οσο για το παιδιατρο γεια και φευγεις δε σας ειπε στα μαθηματα ο γιατρος ξερει μονο τα εμβολια του ολα τα υπολοιπα τα ξερει η μαμα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...