Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 8 λεπτά , linaa είπε:

      Νομίζω ο προεμφυτικος θα σου δώσει αρκετές απαντήσεις. Κρυφή ενδομητριωση Κ να μένεις έγκυος εύκολα δεν έχω ακούσει να σου πω την αλήθεια . Ίσως εάν επαναλαβεις τις εξετάσεις για καθεξιν αποβολές υπάρχει τμήμα στο Έλενας μπορείς να κάνεις δωρεαν. Εγώ ανεξήγητες καθεξιν αποβολές Κ υπογονιμότητα έχω ακούσει για κρυφό διαβήτη . Δηλαδή το ζάχαρο φαινόταν φυσιολογικό ή ότι ρυθμίζετε φυσιολογικα Κ τελικά δεν ήταν χρειάστηκαν κορυφαίοι ενδοκρινολόγοι για να το λύσουν . 

      @Melusa54 συμφωνώ με την Λινά στο Ελενας να πας! 

Ειμαι εγκυος η οχι...συλληψη και γονιμες μερες


Recommended Posts

Στην ευτυχία αυτή ναι, κι εγώ εκεί βρίσκω κουράγιο και στα κεφάκια που έχει όταν ξυπνάει, στα φιλάκια του, στις αγκαλίτσες που ζητάει, όταν καμαρώνει και βήχει για να τον παινέψουμε... Αλλά η αϋπνία μας έχει τσακίσει, ακόμα κάθε 1,5 ώρα ξύπνημα, πότε τελειώνουν αυτά; Από ποιο μήνα κοιμούνται; Μετά το χρόνο; Ή πολύ αργότερα;


vLmAp2.png FMoxp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Αχ κοριτσια εσα σε ολα εχω ναψαχνω κι παιδιατρο πηα σε εναν καραασχετο μονο που δεν τον εβρισα τεσπα μαλλον εχω βρει καποια καλη δειχνει. Θα δειξει στην πορεια... Μα ακομα εκνευρισμενη ειμαι με αυτα που ελεγε...

Link to comment
Share on other sites

Εμείς έχουμε μια καλή και κουλ, πιστοποιημένη σύμβουλο και υποστηρίζει και baby led χωρίς όμως τρελαίνεται, σοβαρή και είμαστε πολύ ευχαριστημένοι. Είναι Πεύκη αν σας βολεύει.

Κατά τ' άλλα, το να κοιμούνται έτσι καλά από νωρίς τ' αλλάζει όλα! Έχεις μετά ενέργεια να τα δώσεις όλα για τα πάντα, δουλειές και βόλτες. Τυχεροί είσαστε! Εμείς βέβαια το συνηθίσαμε και απολαμβάνω κι εγώ πολύ τις βόλτες οπότε τριγυρνάμε πρωί κι απόγευμα, μόνο με τα μαγειρέματα και τις δουλειές, εκεί σηκώνω χέρια ψηλά, όλα μαζί δεν γίνονται


vLmAp2.png FMoxp2.png

Link to comment
Share on other sites

Σ ευχαριστω αλλα μας πεφτεται μακρια και μενα θτικη ηταν για θηλασμο θα δειξει. Ασε το θεμα της βολτας ειναι πονεμενο πρπει να βασιζομαι στον αντρα μου γιατι μονη μου κι εγγυος δε μπορω τον μ1 τον ειχα συνεχεια εξω τωρα σγουρα μια φορα τη μερα.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γεια σας κορίτσια! Τι κάνετε;;

Οντέτ με το καλό να έρθει και το δεύτερο!

Jo ο ύπνος είναι πονεμένη ιστορία!! Είναι και στο παιδί! Εμένα ακόμα δεν κοιμήθηκε ολόκληρο βράδυ! Κοιμομαστε μαζί από 4-5 μηνών πριν την είχα στο λίκνο δίπλα μου, υπάρχουν νύχτες που ξυπανει και 15 φορές μετρημένες....ανα 20λεπτο ανά μισή ώρα ανα ώρα.. έχω συνηθίσει κάπως αλλά υπάρχουν μέρες που σέρνομαι...μία τα δόντια μία τα άλματα...χαμός! Ο παπαβεντζης λέει μέχρι τα 16 δόντια μην περιμένεις να κοιμηθεις...έχουμε μέλλον, τώρα βγάζει δύο τρία μαζί...τραπεζίτες και γενικά πιο ζορικα δόντια!!

Παρηγοριά που σου έδωσα ε;;...

Έχεις δίκιο πάντως άλλη ενέργεια έχεις αν κοιμηθεις και έχεις ένα σωρό να κάνεις πέρα από το παιχνίδι και τις βόλτες...ευτυχώς έχεις κοντά σου κάποιον και σε βοηθάει εμείς είμαστε μ όνοι μαμά και πεθερά μακριά και γενικά κανείς αλλά καμία φορά αυτό είναι καλύτερο


yk1yp3.png

Link to comment
Share on other sites

εμεις δεν ειχαμε προβλημα ουτε με τον υπνο ουτε με τα δοντια.σαγκρε κρατα τα ρουχακια.....μπορει να κανεις κ μ4!!!!!!μαμα κουραγιο κ εγω δεν εχω κανεναν αλλα ολα γινονται.κοριτσια με το καλο να σας ερθει κ η δευτερη εγκυμοσυνη.εγω εκανα μια συζητηση με τον συζυγο προχτες κ μου ειπε πως αν θελω θα κανουμε κ αλλα προσπαθεια.απο μενα εξαρταται.εγω φυσικα θελω αλλα φοβαμαι.αφηνω τον χρονο να γιατρεψει τις πληγες κ βλεπουμε

ακομα δεν καθαρισα για να παω στον ντοκ.ελπιζω να ειναι ολα καλα κ μετα θελω διδυμα σαν την μαρτακο μας.ετσι για να χορτασω παιδια!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Ταλιμπανάκι και όχι μόνο, τσαντίλας πολύ και περίεργος για τα πάντα! Έτσι και δεν σκαλίσει όλες τις συσκευές από μπρος και πίσω δεν ησυχάζει, το βάζει στόχο και είναι πολύ επίμονος, να χτυπήσει κουδούνια, να ανοιγοκλείσει ντουλάπια και συρτάρια, να αναβοσβήσει φώτα, να πιάσει πρίζες κ.λπ. Τον χαίρομαι έτσι ζωηρό και ξύπνιο, μόνο λίγο αυτόν τον θυμό δεν ξέρω πώς να διαχειριστώ. Απ' τη μια χαίρομαι να εκφράζεται, απ' την άλλη είναι έντονο και είναι πολύ μικρός ακόμα.

Μεταξύ τους πώς είναι που είναι τόσο κοντά, sangre;

Μαμά μου, άσε, δεν έχουμε ούτε ένα δόντι!!! Σκέψου δρόμο που έχουμε ακόμα! Εμένα ως 3 μηνών κοιμόταν σερί και ξεκουραζόοοομουν, μετά το χάλασε εντελώς και τώρα κάνει κάποια 9ωρα όταν δεν τον ενοχλεί τίποτα, αλλά σπάνια. Επίσης, από 7ο του δίνω 200 μλ μητρικό αποψυγμένο το βράδυ, οπότε κοιμάται ένα 5ωράκι στην αρχή, από 8 ως 1 περίπου. Μετά πολλά ξυπνήματα! Εσένα πόσο είναι τώρα η Μελίνα;

Δύσκολο να μην έχεις μια βοήθεια, πραγματικά είσαι ήρωας! Αλλά απολαμβάνεις και δένεσαι με το κορίτσι σου, αχώριστες. Θα πάρεις κι εσύ την ανάσα σου και μετά κάνεις και το δεύτερο.


vLmAp2.png FMoxp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Kαλημέρα κι από εμένα, παλιές φιλενάδες και καινούριες!

Με τα πολύ πολύ ευχάριστα:

Πουλάκι μου, μια υπέροχη και τελειόμηνη κύηση σου εύχομαι, απόλαυσέ αυτή την ευτυχισμένη και ξέγνοιαστη περίοδο της ζωής σου! Πολύ πολύ χάρηκα, κοπέλα μου!

Ζαμιάκι, είσαι πια πολύ κοντά, καλό μου, ε;; Βλέπω κάνεις τα μαθήματά σου και όλα, είσαι μια έτοιμη γλυκιά μανούλα, με το καλό να κρατήσεις το αγοράκι σου!

Σάνγκρε, respect άλλη μια φορά, είσαι μαμά κανόνι! Σαν το μαρουσκάκι κι εσύ με τους άντρες σου, με το καλό!

Οντετούλι μου, σ' έχουμε χάσει! Τι κάνει η μπουμπού σας; Ομορφαίνει και σας τρελαίνει, ε;

Μαμά μου, έχω χαθεί και από βάιμπερ, δεν πολυπρολαβαίνω τα πάντα, το όμορφο το μελινάκι τι κάνει; Έχετε μπει πια σε άλλη φάση! Εμένα εδώ και 2 μήνες που είναι πια αγοράκι την απολαμβάνω πολύ αυτή τη φάση, από δω και πέρα όλο και περισσότερο, όπως μου τα έλεγες. Μέι τάι βρήκες; Σας βολεύει; Εμένα απ' όταν πάτησε τα 6 κιλά δεν άντεχε η μέση μου.

Μαρτάκη με τα αγόρια σου, πόσο χαίρομαι όταν διαβάζω νέα σου! Με γεμίζεις αισιοδοξία που τα καταφέρνετε τόσο καλά με όλα! Μεγάλωσαν και ξεπετάχτηκαν ήδη διαβάζω!

Βίκυ, με το καλό να αγκαλιάσεις το αντράκι σου!

Στα υπόλοιπα κορίτσια τα φιλιά μου και ευχές για υγιή σποράκια!

Εμείς χαλαρά λέμε να πάμε για το δεύτερο χωρίς προγραμματισμό και ό,τι γίνει. Ελπίζω σύντομα να έχω ευχάριστα. Υπάρχει ακόμη πολλή κούραση, αλλά είναι τόση η ευτυχία από αυτό το αντράκι που θέλουμε να πολλαπλασιαστεί. Εξάλλου η κούραση δεν νομίζω να περάσει και ποτέ! Όποτε προλαβαίνω σας διαβάζω, τώρα που αρχίσαμε προσπάθειες ελπίζω πιο τακτικά να διαβάζω νέα σας.

Ζοζεφινακι μουυυυυ!!!Σ'ευχαριστω!!!Βα χαιρεσαι τον γιοκαρινο σου!!!

Με το καλο να ερθει το αδερφακι σας!!!πιστευω πως στον χρονο ειναι ωραια να βαλεις μπροστά για το δευτερο!!με το καλο!!:D:D:D

Φτάνουμε στο τελος και εμεις κοπελα μου!απιστευτο μου φαινεται....

Εκανα οτι μπορεσα απο μαθηματα..εχω διαβαζει και διαβαζω οσο μπορω περι θηλασμου πιο πολυ..

Εχω δει απειρα βιντεακια στο you tube..μου μενει η πραξη:tongue:

Καλε δεν σας προλαβαίνω!

Βικάκι να σου ζηςει ο πρίγκιπας σου!!! Γερός και καλοτυχος κοριτςι μου!

Σανγκρε να μαι παλιιιιιιι!!!!!!! Δεν εφυγα!!! Αστη μαία να λεει! Εσυ ξερεις καλυτερα! Δεν εισαι καμμια πρωτάρα! Εν τω μεταξυ απο ρουχα για το τρίτο πρεπει να εισαι φουλ πληρης!

Ζοζεφινακι μου φιλακια στον μπουμπουκο σου! Πως μεγαλώσατε κι εσεις! Ευχομαι συντομα να ερθει και το αδελφάκι! Κι εμεις δειλά δειλά το εχουμε βαλει μπροστα και οποτε ερθει!

Ιοιο μου κι εμεις περασαμε τη φαση της αφαγίας με τα δοντια! Θα περαςει μην αγχωνεσαι!

Μαμα μου τι ωραια περνατε αγκαλίτσες φιλακια και βολτιτσες!

Μαρτακο μου φιλακια στα φαγανουλικα διδυμακια σου!

Ζαμιακι μου 💋💋💋💋 στην κοιλιτσα σου!

Πουλάκι μου σ ευχαριστω για τις ευχες σου!

Αχ ελπιζω να μην ξέχασα καμμια!

Τι κανεις γλυκια μανουλιτσα!!!😘😘😘😘😘???

Μεγαλωσε η πριγκιπισσα σου απο οτι βλεπω!!!!😉😉😉

Με το καλο να ερθει το αδερφακι σας!!!!

Σας φιλωωωωωω!!!!💋💋💋💋💋💋💋

Link to comment
Share on other sites

εμεις δεν ειχαμε προβλημα ουτε με τον υπνο ουτε με τα δοντια.σαγκρε κρατα τα ρουχακια.....μπορει να κανεις κ μ4!!!!!!μαμα κουραγιο κ εγω δεν εχω κανεναν αλλα ολα γινονται.κοριτσια με το καλο να σας ερθει κ η δευτερη εγκυμοσυνη.εγω εκανα μια συζητηση με τον συζυγο προχτες κ μου ειπε πως αν θελω θα κανουμε κ αλλα προσπαθεια.απο μενα εξαρταται.εγω φυσικα θελω αλλα φοβαμαι.αφηνω τον χρονο να γιατρεψει τις πληγες κ βλεπουμε

ακομα δεν καθαρισα για να παω στον ντοκ.ελπιζω να ειναι ολα καλα κ μετα θελω διδυμα σαν την μαρτακο μας.ετσι για να χορτασω παιδια!!!!!!

Σαμμερακι μεσα απο την καρδια μου σου ευχομαι τα καλυτεροτερα!!!!☺☺☺☺☺☺

Link to comment
Share on other sites

Σαμερακι καταλαβαίνω τον πόνο σου αλλά επειδή συνέβη μία φορά δεν σημαίνει ότι θα ξανασυμβεί!! Με το καλό να έρθει όταν θα είστε έτοιμοι και ψυχικά και σωματικά!!

Jo κι εμένα στην αρχή ξυπνούσε μόνο μία φορά έτρωγε και ξανά κοιμόταν, κι εμείς 10 μηνών βγαλαμε το πρώτο δοντακι!! Ευτυχώς ξυπναει και με στήθος ξανακοιμαται αμέσως δεν έχουμε κλάματα και επιπλέον ξενυχτιαγια τον θυμό του μπομπιρακου σου προσπάθησε όταν θυμώνει να του αποσπας την προσοχή με κάτι άλλο και να του περνάει...θέλει γενικά υπομονή αλλά αξίζει τον κόπο!!

Ή Μελίνα είναι 17 μηνών τώρα!!

Μει ται δεν βρήκα αλλά εψαχνα για μία φίλη στο δεύτερο θα πάρω γιατί με δύο θα ναι πιο δύσκολα! Όσο για το ότι είμαστε μονοι, αυτό που με πειράζει δεν είναι ότι δεν έχω βοήθεια έχω βρει την άκρη μου και τα προλάβαινω και ή Μελίνα είναι γενικα υσηχο παιδακι, αυτο που με τρώει μιας που είμαι μόνη μου όλη μέρα γιατί ο άντρας μου δουλεύει είναι ότι εν έχω τους δικούς μου να μοιράζονται τις χαρές και να έχει μία επαφή ή Μελίνα με κόσμο, την βγάζω και έχει συναναστροφές και με παιδιά και με μεγάλους αλλά δεν εν είναι το ίδιο...τέλος πάντως όλα καλά!ν

Ζαμιακι μου τι κανείς;; Πως τα πάτε;; Βολευεσαι με την κοιλιτσα σου;;


yk1yp3.png

Link to comment
Share on other sites

Zαμιάκι, απίστευτο ναι! Κι αργότερα να δεις πόσο απίστευτο που θα το κρατάς αυτό το πλάσμα στην αγκαλιά σου! Εσύ έκανες ό,τι μπορούσες για την ενημέρωσή σου, από δω και πέρα μη φοβάσαι την πράξη. Η πράξη είναι δύσκολη στην αρχή, αλλά επειδή το ξέρεις, θα 'χεις πείσμα και θα το καταφέρεις όπως τόσες άλλες!

Σάμμερ, σου εύχομαι κι εγώ από καρδιάς τα καλύτερα από δω και πέρα, ένα υγιές σποράκι ή και δυο ακόμα αφού το θέλετε!

Μαμά μου, όλο αντιπερισπασμούς εννοείται, αμέσως του περνάει. Αλλά δεν ξέρω αν το αντιμετωπίζουν κι άλλες αυτό τόσο νωρίς, στα παιδάκια που ερχόμαστε σε επαφή δεν το έχω δει ποτέ. Κι είμαστε πολύ ήρεμοι άνθρωποι κι οι δύο. Γενικώς είναι καλό που εκφράζει και αρνητικά συναισθήματα και έχει επιμονή, ελπίζω όμως να το ξεπεράσει κιόλας αργότερα, δεν γίνεται πάντοτε να περνάει το δικό του και η ηλικία που βάζει κανείς όρια είναι πολύ πολύ αργότερα. Αλλά είναι και στο επίκεντρο σε δύο σόγια όπου δεν υπάρχουν άλλα εγγόνια και σε 3 θείες που δεν έχουν παιδιά καθόλου, οπότε έχει μάθει να κάνει αυτό που θέλει, πάντα υπάρχει κάποιος πρόθυμος να τον πάρει αγκαλιά, να του κάνει χατίρια κ.λπ. Το χαίρομαι, αλλά φαίνονται ήδη οι επιπτώσεις.

Η σχέση με τους παππούδες είναι κι αυτή πολύ ωραία όντως και ξεκουράζει και τους γονείς και είναι αλλιώς και για τα παιδιά, άλλου είδους αλληλεπίδραση. Αλλά χτίζεται και στα ταξίδια και στις διακοπές, κι εγώ έτσι μεγάλωσα, με παππούδες σε χωριά μακριά κι ακόμα τους αγαπάω και έχουμε στενή σχέση. Βέβαια θα ήθελα ξαδέρφια για τον μπέμπη μου και δεν έχουμε ούτε προβλέπεται, αλλά θα του κάνουμε αδερφάκι, οπότε κάτι γίνεται.


vLmAp2.png FMoxp2.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσάκια μου! Μας αλλάξανε το θέμα? Δυστυχώς δεν έχω διαβάσει πολλά από αυτά που σβήστηκαν...

Κοριτσάρες μου τι μου κάνετε;; Εγώ κάνω τάντεμ και τα έχω παίξει πολύ κούραση πολύ αυπνία περιμένω να σαραντίσω σαν τους φαντάρους να βγω για καφέ αλλά παρόλη την παραφροσύνη ενός νηπίου και ενός βρέφους είμαι ευτυχισμένη και αυτό νομίζω έχει σημασία :rolleyes: Επίσης πήρα και πτυχίο και τον Γενάρη ορκίζομαι ναι Μάρτη μου και Ελενάκι όλες οι αγωνίες έφεραν καρπούς τελικά σας σκέφτομαι όλες ελπίζω να μπαίνω συχνότερα... Και όσο για τον θηλασμό Ζαμιάκι γλυκό ο μόνος λόγος για να μην θηλάσει μια μητέρα είναι να μην το θέλει και όχι επειδή δεν μπορεί είναι η φύση μας να θηλάζουμε μόνο η ψυχολογία των πρώτων ημερών μπορεί να είναι ανασταλτικός παράγοντας αλλά και η θέληση γενικότερα με το καλό κορίτσι μου κι εσύ να μπεις στον μήνα σου :rolleyes:

Αντιγονάκι συγχαρητήρια για το πτυχίο!!!! Θα ανταμειφθείς για τον κόπο σου στο μέλλον ;) Μπράβο και για την υπομονή και την επιμονή σου! Χαίρομαι πολύ που είσαι ευτυχισμένη, να είσαι πάντα έτσι!

Καλε κοριτσακια τι κανετεεεεε;;;; Μια παλια γνώριμη επωφελήθηκε απο το update και ειπε να κανει come back!! Βλεπω πολλα ευχαριστα!

Σανγκρε μου γλυκιά αγορομανα με το καλο κοριτςι μου! Εγω απο τα αρχαιοπρεπή αγαπω το "Ορεστης"

Βικάκι και ζαμιακι ειστε στην τελική ευθεία βλεπω! Καλη λευτεριά!!!!

Lover bird συγχαρητηρια κοριτςι μου! Να εχεις μια τελειομηνη εγκυμοσυνη! Με το καλο η αυχενικη σου!

Αντιγόνακι να σου ζηςει ο γιος! Γερός και καλοτυχος! Ταντεμ ακούω! Ζορικο; Κι εγω ακομα δεν τη θηλαζω τη μπουμπου κι αν προκύψει κανενα δευτερο με βλεπω κι εγω ετσι να καταλήγω!

Ειρηνακι μου γλυκο τι κανει η πριγκίπισσα σου;

Ποια αλλη ειναι ακομα εδω;;;

Εμεις μεγαλωνουμε ομορφαίνουμε και τρελαινουμε τη μαμα και τον μπαμπα!

Βρε Οντετάκι!!!!!! Που είσαι εσύ??? Μας έλειψες! Πολύ χάρηκα που διάβασα νέα σου! Πολλά φιλιά στην μπαλαρίνα σου! ;)

Βικακι μου γλυκο!!!με το καλο να αντικρίσεις τον πριγκιπακο σου!!!ολα θα πανε τελεια!!!Υα περιμενουμε τα νεα σου!!

Ειρηνακη???Ελενακη???Ντεκουλινι πως ειστε?????

Σας φιλω ολεςςςςςς!!!!

Ζαμιάκι μου διαβάζω ότι μαθαίνεις πολλά και όλα βαίνουν άριστα! :) Μπράβο κορίτσι μου! Πότε θα ξαναδείτε τον μπεμπούλη σας?

Kαλημέρα κι από εμένα, παλιές φιλενάδες και καινούριες!

Στα υπόλοιπα κορίτσια τα φιλιά μου και ευχές για υγιή σποράκια!

Εμείς χαλαρά λέμε να πάμε για το δεύτερο χωρίς προγραμματισμό και ό,τι γίνει. Ελπίζω σύντομα να έχω ευχάριστα. Υπάρχει ακόμη πολλή κούραση, αλλά είναι τόση η ευτυχία από αυτό το αντράκι που θέλουμε να πολλαπλασιαστεί. Εξάλλου η κούραση δεν νομίζω να περάσει και ποτέ! Όποτε προλαβαίνω σας διαβάζω, τώρα που αρχίσαμε προσπάθειες ελπίζω πιο τακτικά να διαβάζω νέα σας.

Τζο χαίρομαι που διαβάζω και δικά σου νέα! Με το καλό, καλή επιτυχία κορίτσι μου! Σίγουρα θα ρθει γρήγορα το αδερφάκι!

Κορίτσια μου ευχαριστώ πολύ για τις ευχές! 9κ5γεννηθηκε ο μικρούλης μου 2900γρ.ειμαστε στο δωμάτιο κ θηλαζουμε εδώ κ ώρες;ς αλλά δ μπόρεσα να σας γράψω νωρίτερα. Εγώ ανυπομονώ να περάσει η μέρα να σηκωθω αύριο πρωί πρωί. Νιώθω πολύ καλά για 6ωριτσες μετά. Η μικρή μια χαρά κοιμήθηκε με τον μπαμπά κ ήρθε μας είδε κ τον πήρε κ αγκαλιά!

Βίκυ μου συγχαρητήρια! Να τον χαίρεσαι, να είναι πάντα γερός και καλότυχος! Να είστε όλοι ευτυχισμένοι! Η Ιωάννα το πήρε μια χαρά βλέπω :) Πάντως και ζήλια να δείξει στο σπίτι είναι φυσιολογικό, μην την αποπάρεις. πολλά φιλιά!

Μάρτη μου διαβάζω τα καλύτερα νέα! Μπράβο που είσαστε τόσο καλά και ξετρελαίνετε τον κόσμο γύρω σας! :) Πολλά φιλιά κορίτσι μου!

Ρένα πώς είσαι?

Εγώ κορίτσια μου αδιαθέτησα και έχω ξεκινήσει προετοιμασία για ετ. Θα με δει ο γιατρός τη Δευτέρα που μας έρχεται και θα δούμε ποια μέρα θα γίνει. Λογικά μέχρι 28/11 θα την έχουμε κάνει.

όσο για την υστεροσκόπηση, εκτός από τον μεγάλο πολύποδα είχα κι άλλα μικρότερα πολυποδάκια και διάφραγμα...Ξέρει καμία να μου πει γι'αυτό?

Σας φιλώ και εύχομαι όλες μας να έχουμε τα καλύτερα και ομορφότερα νέα!


302qp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...