Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 ώρα πρίν, Fay_ είπε:

      Ναι ναι θα παω μέσα στο ΣΚ. Το ότι η κοιλιτσα μια φουσκώνει μια ξεφουσκώνει είναι νορμαλ; Τα πρωινά ξυπνάω ξεφούσκωτη και όσο προχωρά η μέρα (ίσως επειδή τρώω κιόλας) αρχίζει και φουσκώνει..

      Ναι συμβαίνει αυτό.. Δεν ξέρω γιατί, να πω την αλήθεια.. Αλλά το βράδυ κ εγώ φαινομουν "περισσοτερο έγκυος" σε σχέση με το πρωί..

      • Μου αρέσει 1

Ειμαι εγκυος η οχι...συλληψη και γονιμες μερες


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

3 minutes ago, Rena87 είπε:

Κορίτσια δεν σας είπα τίποτα γιατί μου ερχόταν μνμτα στο Facebook εδώ κ δύο μέρες.. Με το όνομα..ανώνυμος ανωνύμου.  Με ρωτάει ποια είμαι κ διάφορες βλακειες. Κ χθες το βραδυ μου είπε σε διαβαζω στο φόρουμ κ πιστεύω ότι είσαι εσύ . Αλλά δε μου λέει ξεκάθαρα ποια πιστεύει κ με πρηζει με ερωτήσεις κ μνμτα συνέχεια για να δώσω πληροφορίες.  Δεν καταλαβαίνω αφού κάποιον δεν έχω φίλο στο φβ ..πως μπορεί να μου στέλνει μνμ; γίνεται αυτο; εγώ τον μπλοκάρα. Πιστεύω τώρα να μην μπορεί. Κ οποία είναι..αφού μας διαβάζει κιόλας..ας φανερωθει!! Για να μην αρχίσω τα καντηλια...

εγω δεν καταλαβαινω γτ συνδεει το face με το φορουμ???πως γινεται αυτο???γιατι καποια να σου στελνει μνμ εκει?τι παραξενα πραγματα!!!ειδαμε προσφατα το snowden με τον αντρα μου κ εχω τρομαξει με τα μεσα μαζικης δικτυωσης κοριτσια!κανε block και αναφορα...


RyZa.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, moutzoura2016 είπε:

σε ευχαριστω που το μοιραστηκες μαζι μου....κ ελπιζω να μην σου θυμησα ασχημες στιγμες....τωρα εχεις το θαυματακι σου και αυτο ειναι το σημαντικο...εμεις 7 μηνες προσπαθουμε...εχω εγω καποιες ασταθειες με τον κυκλο και την ωορρηξια...τωρα το διερευνουμε...ειμαι σχεδον 34!!!

ειχα μια βιοχημικη στον κυκλο του Αυγουστου που περασε....τωρα εχω ενισχυθει με προγεστερονη γτ εκανα εξετασεις σε αυτο τον κυκλο και ο γιατρος ειπε καλη ειναι αλλα παρε συμπληρωμα σε περιπτωση που.....

μετα την ωορρηξια και εγω που την διαπιστωσαμε με τεστ(21η μερα του κυκλου)....3-4 μερες μετα....το στηθος και οι θηλες απιστευτο πονο...μου εκανε εντυπωση τοσο νωρις και τοσο πονο(ποτε δεν κανω συνηθως).εχω δωσει το μαξ των 16 ημερων για την φαση μετα την ωορηξια για να κανω τεστ....οποτε αναμενω....:)

μακαρι καμια γυναικα να μην βασανιστει για να γινει μανουλα!!!!ποσο ομορφη ευχη!!!

καθολου δεν με ενοχλει να το αναφερω!ηταν πολυ δυσκολα τοτε & καποιες φορες ακομη και τωρα η ψυχολογια μου ειναι ευαισθητη αλλα το παλευω!ολες πρεπει να το παλευουμε οσο και οπως μπορει η καθεμια μας!!μπραβο στον πατερα σου,ειναι ηδη νικητης!πολυ δυσκολο πραγμα ο καρκινος & ταυτοχρονα πολυ περιπλοκο!ειναι και θεμα ψυχολογιας!κι εγω εκανα τεστ ωορρηξιας για 2,5χρονια & εγω δεν εχω τοσο σταθερο κυκλο αλλα δεν εχω ορμονικο θεμα ουτε κυστες!απλα μπορει να παει & 40 μερες αλλα μπορει & 30!μακαρι να εισαι εγκυουλα!εχεις συμπτωματα!!!σταυρωσε δαχτυλα & θα εισαι!!!!!

  • Μου αρέσει 1

ECV6p3.png

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, nini84 είπε:

Κορίτσια μου γεια σας τι κανετε;;;

Πώς ειναι οι εγκυουλα μας;;(τονια) τι κανει το σπορακι;;;

μουτζουρα μου μπραβο για την αυτοσυγκρατηση. Ευχομαι την κυριακη να μας γραψεις τα ευχαριστα!!!

Κοριτσια κατι θελω να σας ρωτησω. Σας συμβαινει οταν ειστε αδιαθετες να πονατε κατα την αφοδευση;; 

καλησπερα νινακι μου!!!!σε ευχαριστω!!!!

εγω την πρωτη μερα ισως που παμε κ πιο συχνα τουαλετα να νιωσω πως ποναει η κοιλιτσα!αυτο...δεν εχω παρατηρησει κατι αλλο...νιωθεις πονο οταν πιεζεσαι?


RyZa.png

Link to comment
Share on other sites

ρενα,τι συμβαινει;;;ποιος σε ενοχλει;;αααα δεν θελω τετοια εδω μεσα!!!

βικυ μου,σε ποιο μοναστηρι;;της εικοσιφοινισσας ειναι πολυ ομορφο στο Παγγαιο!αλλα εχει και άλλα πολυ ομορφα μεσα στη φυση!


ECV6p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Αλλο κ τουτο ρενα μου...ριξε καντηλια να ξεσπασεις κ τα νευρα σου....βικυ μου ωραια τα σκεφτηκες.ειναι ωραιο να εχεις καποιον δικο σου λιγο κοντα..οχι γονεις κατα προτιμηση αδερφια.....εγω εχω πεθερα απο κατω που την προσεχω θα λεγαμε εγω...(φαγητο καθημερινα κ μια φορα την εβδομαδα γενικη οταν το επιτρεπουν οι συνθηκες).κ εμενα κ μαζι της μεχρι να γινει το σπιτι..

χαιρομαι που εγκυουλες μωρακια κ μελλουσες μαμαδες ειμαστε ολες καλα...

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, Εβελινάκι είπε:

Κοριτσαρες τι μου κάνετε;;;

Χάθηκα λίγο... μπελάδες με τη δουλειά( λόγω μπεμπακιου) αλλά νομίζω βρήκα την άκρη...ποοοοοσα πολλά νέα!!!! Έχουμε αναμονες πολλές!!!! Με το καλό!!

Μουτζουριτσα μου λίγο έμεινε..πότε πέρασαν οι μέρες;; Κι εγώ θυμάμαι την πρώτη φορά ,4-5 μέρες μετα την ωορρηξία (που μετά κατάλαβα ποτέ ήταν), με φαγουριζαν παρά πολύ οι θηλές..νόμιζα ότι επαθα κι αλλεργία να φανταστείς.. μετά από κάνα 2 βδομάδες, που έμαθα για την εγκυμοσύνη, ηρέμησαν.. σε αυτή δεν είχα τιποτα..πονουσα, σαν να περίμενα περίοδο..

Rena μου, δεν πειράζει γλυκειά μου!!! Κι άλλο σεξ... γιου χου!!!!!! 

Φιλακια πολλά κ στη Mama με το Μελινακι της, στη Βικυ με τα ζουζουνια της, στη zamia με τον παιδαρο της, στο πουλάκι κ τη φουσκωμένο κοιλιτσα στην Τόνι κ το σποριδιο!!!

Σε όλα τα κορίτσια ένα τεράστιο φιλί!!!!

Καλώς ήρθες στην παρεουλα μας κι από μένα!!! Με το καλό εύχομαι!!! 

Εβελινακι μου το μόνο καλό!! Το σεξ!! Αντέ πες μας τα νέα σου.. πως εισαι;  πως πας από συμοτωματα; αυχενικη;

12 minutes ago, nini84 είπε:

Κορίτσια μου γεια σας τι κανετε;;;

Πώς ειναι οι εγκυουλα μας;;(τονια) τι κανει το σπορακι;;;

μουτζουρα μου μπραβο για την αυτοσυγκρατηση. Ευχομαι την κυριακη να μας γραψεις τα ευχαριστα!!!

Κοριτσια κατι θελω να σας ρωτησω. Σας συμβαινει οταν ειστε αδιαθετες να πονατε κατα την αφοδευση;; 

Νινακι εγώ πάντα όταν είμαι αδιαθετη ποναω στην αφοδευση . Δεν ξέρω αν παίζει ρόλο που έχω ευερέθιστο εντερο αλλά εκεί πάντα με πονάει..


Lilypie - (Lzpn)

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Rena87 είπε:

Κορίτσια δεν σας είπα τίποτα γιατί μου ερχόταν μνμτα στο Facebook εδώ κ δύο μέρες.. Με το όνομα..ανώνυμος ανωνύμου.  Με ρωτάει ποια είμαι κ διάφορες βλακειες. Κ χθες το βραδυ μου είπε σε διαβαζω στο φόρουμ κ πιστεύω ότι είσαι εσύ . Αλλά δε μου λέει ξεκάθαρα ποια πιστεύει κ με πρηζει με ερωτήσεις κ μνμτα συνέχεια για να δώσω πληροφορίες.  Δεν καταλαβαίνω αφού κάποιον δεν έχω φίλο στο φβ ..πως μπορεί να μου στέλνει μνμ; γίνεται αυτο; εγώ τον μπλοκάρα. Πιστεύω τώρα να μην μπορεί. Κ οποία είναι..αφού μας διαβάζει κιόλας..ας φανερωθει!! Για να μην αρχίσω τα καντηλια...

Φαντάσου πόσο κακομοίρα βαρετή και ανούσια είναι η ζωή του /  της για να κάθεται να κάνει τέτοιες μ*******. Έλεος! !! Αξιολυπητο! !!


DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, vikib είπε:

τι ναι παλι αυτο ρενα;στο φβ πως;εχεις κανεναν φιλο απο δω;

Δεν έχω κανέναν φίλο.. μόνο με εσάς μιλάω κορίτσια.  Δεν έχω ιδέα.  Μου είπε αυτό όπως σας το λέω.  Μπαίνω στο φόρουμ και διαβάζω κ σε είδα και πιστεύω ότι είσαι εσύ . Κ θέλω να μου το διαβεβαιωσεις  ότι είσαι.  Αλλά δε μου λέει ποια νομίζει ότι είμαι.  Περιμένει εγώ να πω. Κ επειδή έχω κλειδωμένο το φβ προφανώς κ δε μπορεί να δει άλλες πληροφορίες.  


Lilypie - (Lzpn)

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, vikib είπε:

εβελινακι μου ολα καλα.αρρωστησαμε φυσικα,αναρρωσαμε κ συνεχιζουμε

η μικρουλα;το σπορακι;ολα καλα στη δουλεια;αυχενικη;

Καλά είναι κ τα 2 μου!! Ή ζουζουνα μου έχει τρελαθεί από την κλεισούρα λόγω χιονιού...ελπίζω ν ανοίξει ο καιρός να πάμε καμιά βόλτα!!

Περαστικά σας κορίτσι μου!!! Κι ο μπεμπουλης τόσο μικρός, αρρώστησε, ε;;πως είναι;;

Τέλος του μήνα έχω αυχενικη!!! Να το δω, να το χορτασω!!! Ακόμη δε μπορώ να το πιστέψω..αν κ 2η φορά...ενιωθες κ εσύ έτσι;;


DqByp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


9 minutes ago, moutzoura2016 είπε:

εγω δεν καταλαβαινω γτ συνδεει το face με το φορουμ???πως γινεται αυτο???γιατι καποια να σου στελνει μνμ εκει?τι παραξενα πραγματα!!!ειδαμε προσφατα το snowden με τον αντρα μου κ εχω τρομαξει με τα μεσα μαζικης δικτυωσης κοριτσια!κανε block και αναφορα...

Εννοείται κ μπλοκ κ αναφορά έκανα.  Προφανώς με διάβασε εδώ κ με έψαξα στο φβ. Τι να πω. Όμως δεν είναι σίγουρη/ος ότι είμαι αυτή που πιστεύει.  Ότι να ναι. Από όταν έκανα μπλοκ δεν έχω άλλο μνμ πάντως 

  • Μου αρέσει 1

Lilypie - (Lzpn)

Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, moutzoura2016 είπε:

καλως το Εβελινακι!!!ειναι καλα η μικρη?το σπορακι????ποτε θα το δεις??????

Καλά, μία χαρουλα!! Πήγα ειδα κ το μικρό μου, στη γιατρό κ ηρέμησα.. 31 του μήνα ή αυχενικη κ ανυπομονω!! Πως είσαι γλυκειά μου;;;βλέπω κάτι σημάδια.. μακάρι!!! +++++


DqByp2.png
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Τονι@ είπε:

Φαντάσου πόσο κακομοίρα βαρετή και ανούσια είναι η ζωή του /  της για να κάθεται να κάνει τέτοιες μ*******. Έλεος! !! Αξιολυπητο! !!

Αυτό ακριβώς Τονακι μου! 


Lilypie - (Lzpn)

Link to comment
Share on other sites

καλα εκανες ρενα.μπορει να ηταν τυχαιο.εγραψε για το συγκεκριμενο φορουμ;

εχει διαφορα τρολ το φορουμ

ειρηνη εχω παει φυσικα στο μοναστηρι που λες.εννοω ενα πολυ μικρο στα ορεινα νομου ξανθης.αν εχεις ακουσει για σταυρουπολη

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Rena87 είπε:

Εννοείται κ μπλοκ κ αναφορά έκανα.  Προφανώς με διάβασε εδώ κ με έψαξα στο φβ. Τι να πω. Όμως δεν είναι σίγουρη/ος ότι είμαι αυτή που πιστεύει.  Ότι να ναι. Από όταν έκανα μπλοκ δεν έχω άλλο μνμ πάντως 

Πω πω... γίνονται αυτά τα πράγματα;;;; Δεν έχει με τι να ασχοληθεί ο κόσμος...ν μην έχεις αλλη ενόχληση από το συγκεκριμένο άτομο κ από κανένα!!! Αλλιώς δειξε την κερκυραϊκη σου τρέλα!!!! Χι χι

εγώ καλά.εχω πολλές αναγουλες αυτή τη φορά ...


DqByp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...