Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 ώρα πρίν, Nima21 είπε:

      Και εγώ την Πέμπτη η πρώτη μου προσπαθεια! Εχεις τπτ συμπτωματα; Εγω σχεδον τπτ.. και παει να με παρει απο κατω , αλλα προσπαθώ να το μην το σκέφτομαι...κατι ψιλοπονακια περιοδου και λιγο πρησμενο στηθος..

      Καλή μας επιτυχία!! 😍

      Καλησπέρα κορίτσι μου.Μην ψάχνεις για σύμπτωματα.Τα συμπτώματα της περιόδου μοιάζουν με της εγκυμοσύνης.Ειναι τόσα πολλά τα φάρμακα που τα περισσότερα είναι από εκεί.Σου εύχομαι καλή επιτυχία 🙏❤️🙏

Ειμαι εγκυος η οχι...συλληψη και γονιμες μερες


Recommended Posts

Μουτζουρακι να το κάνεις Κυριακή λέω κι εγώ, σου θυμιζω ότι και σε μένα με κύκλο 28 ημερών βγήκε αρνητικό ότι και να ναι θα φανεί μακάρι να ναι το σπορακι σου!

Πάντως τα συμπτώματα είναι ενθαρρυντικά!!

Νινακι να το ψαξεις και έρχεται κοντά είναι να γίνεις μανούλα και τότε θα μας λες πολλές ιστορίες με κακακια και πολλά άλλα όμορφα!

  • Μου αρέσει 1

yk1yp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

1 hour ago, nini84 είπε:

Κορίτσια μου καλά δεν σας προλαβαίνω... Ωραίες οι κουβεντουλες σας!!Πότε θα γινω κι εγω μανούλα να σας λεω τα δικα μου;;;

Σας ρωτησα προηγουμενως για τον πονο κατα την αφοδευση γιατι ειναι κατι που το εχω πολλα χρονια και να σας πω την αληθεια με τον γιατρο μου μιλησαμε τελευταια για ενδομητριωση, υποπτευεται δηλαδη οτι μπορει να εχω, γιατι εχω και εντονη δυσμηνορροια και ειναι κατι που πολυ με ανησυχει. Τελος παντων θα δειξει. 

Εχω πολλη αγωνια μουτζουριτσα αλλα ψηφιζω Κυριακη.

Σε πιανει κι άλλες στιγμές ή μονο οταν εχεις περιοδο? Πονάς στο έντερο η δεν μπορείς να ξεχωρίσεις που ακριβώς? Μηπως πρέπει να ρωτησεις κι εναν γαστρεντερολογο...

1 hour ago, moutzoura2016 είπε:

σαββατο 0-Κυριακη 1

εχεις κανει εξετασεις που τον οδηγουν σε κατι τετοιο Νινακι?εχω διαβασει πως μονο με λαπαροσκοπηση μπορουν να ειναι βεβαια για κατι τετοιο!

Κυριακή εγώ για να μην ανησυχείς αν το έκανες νωρίς κλπ! Γιατί όντως και Σάββατο να το κάνεις θα πρέπει να είναι αυριο πρωι που ίσως να μην είναι η πρωτη μερα καθυστερησης σου!

  • Μου αρέσει 1

c6xsp2.png

Link to comment
Share on other sites

Σάββατο 1(2)-Κυριακή 5 

Τζέιν μου ναι σε εχω υπολογίσει στην Κυριακή:-)!

Μαμακα έχεις δικιο εξάλλου και εγώ αυτό λέω... οτι θα φανεί ...τωρα απλα ευχομαστε να παραφανει να κάνω μια κοιλιτσα μπαμ! Χαχαχα!

Το Μελίνακι ηρέμησε καθόλου;


RyZa.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

6 minutes ago, moutzoura2016 είπε:

Σάββατο 1(2)-Κυριακή 6

Πως είσαι αγάπη;άντε άντε μπανακι ξεκούραση και χαλάρωση με το μπεμπέ!

Έκανα μόλις μπανακι.  Κουραστηκαμε λίγο σήμερα.  Πιέζει η μήτρα.  Αλλά τώρα θα αραξω καναπέ θα πάρω και το τρίτο utrogestan  και happy weekend! !! Αύριο το πρωί θα έρθει και μια φίλη μου να πιούμε καφέ και έχω χαρεί γιατί έχω ψιλοχαθει με όλους και μου λείπει.  Ευτυχώς έχω εσάς να μιλαω αλλιώς θα είχα σαλταρει. 

  • Μου αρέσει 1

DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites

Μπραβο τονια καλη ξεκουραση...ξερετε τι σκεφτομουν???ποσο γρηγορα θα περναει ο καιρος της αναμονης μεσα συο forum. Σημερα περιμενουμε αυτη αυριο την αλλη σε 5 μερες την παρ αλλη ...παει ο μηνας κ φτου κ απο την αρχη....κ ετσι δεν θα υπαρχει πολυ αγχος....

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μουυυυυυυ... δεν υπαρχεταιιι... πάω δουλειά κ μένω σελίδα 78.. γυρνάω κ βλέπω σελίδα 81. Τρελοκομεια!

Θα αρχίσω από το μουτζουρακι μου! Έτσι κ ξυπνήσω αύριο πρωί κ δεν δω να γράφεις ++++... την έβαψες κακομοιρα μου!!!! Δεν σε πιεζω..σαγαπω ..το ξέρεις.. αλλά δεν αντεχωωωωωωω.....

Μαρινακι μου μη χάνεσαι.. Σε σκεφτομασταν.  Όσο δεν πονας καλό μου..μη φοβάσαι.  Πολλές είχαν καφέ ακόμα κ αίμα κ ολα πήγαν καλά.  Ξάπλα όσο μπορείς κ χάδια..

Βικακι μου ωραίο το θέμα με μικρό πρίγκιπα.κ εγώ αυτό θέλω όταν κ αν...

Ηλεκτρακι μου κ νινακι.. θα ειμαστε μαζί και σχεδόν ίδιες μέρες στην αναμονή ξανά..  πάμε κορίτσια.. σεξ σεξ σεξ..

Τονακι μου γλυκό ξεκουρασου! 

Τζειν κ εσύ κακό σκοπό έχεις ε; θα μας σκασεις με το τεστ

Σαμμερακι μου συμφωνούμε εμείς...

Μανούλιτσα μου δε θυμάμαι τι ήθελα να σου γραψωωωωω...

Εχω βουρλιστει με τόσα κατεβατα που διαβάζω. 

Κορίτσια να σας πω κ εγώ πολύ αγχώθηκα με αυτό που συνέβη με τα μντα.  Να προσέχουμε τι λέμε κ αν θέλουμε να δώσουμε πληροφορίες η μια στην άλλη η οτιδήποτε άλλο..Να στέλνουμε προσωπικά μνμτα.  

 

  • Μου αρέσει 2

Lilypie - (Lzpn)

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Rena87 είπε:

Κορίτσια μουυυυυυυ... δεν υπαρχεταιιι... πάω δουλειά κ μένω σελίδα 78.. γυρνάω κ βλέπω σελίδα 81. Τρελοκομεια!

Θα αρχίσω από το μουτζουρακι μου! Έτσι κ ξυπνήσω αύριο πρωί κ δεν δω να γράφεις ++++... την έβαψες κακομοιρα μου!!!! Δεν σε πιεζω..σαγαπω ..το ξέρεις.. αλλά δεν αντεχωωωωωωω.....

Μαρινακι μου μη χάνεσαι.. Σε σκεφτομασταν.  Όσο δεν πονας καλό μου..μη φοβάσαι.  Πολλές είχαν καφέ ακόμα κ αίμα κ ολα πήγαν καλά.  Ξάπλα όσο μπορείς κ χάδια..

Βικακι μου ωραίο το θέμα με μικρό πρίγκιπα.κ εγώ αυτό θέλω όταν κ αν...

Ηλεκτρακι μου κ νινακι.. θα ειμαστε μαζί και σχεδόν ίδιες μέρες στην αναμονή ξανά..  πάμε κορίτσια.. σεξ σεξ σεξ..

Τονακι μου γλυκό ξεκουρασου! 

Τζειν κ εσύ κακό σκοπό έχεις ε; θα μας σκασεις με το τεστ

Σαμμερακι μου συμφωνούμε εμείς...

Μανούλιτσα μου δε θυμάμαι τι ήθελα να σου γραψωωωωω...

Εχω βουρλιστει με τόσα κατεβατα που διαβάζω. 

Κορίτσια να σας πω κ εγώ πολύ αγχώθηκα με αυτό που συνέβη με τα μντα.  Να προσέχουμε τι λέμε κ αν θέλουμε να δώσουμε πληροφορίες η μια στην άλλη η οτιδήποτε άλλο..Να στέλνουμε προσωπικά μνμτα.  

 

Κι εγώ ανυπόμονη ειμαι φουλ, αλλά εχω δωσει υπόσχεση, μονο αν εχω 2-3 μερες καθυστερηση να κάνω τεστ.Τον προηγούμενο(και πρωτο μηνα)προσπάθειας έκανα αμεσως και σε 20 λεπτα ηρθε η άλλη...
 

Για το τελευταιο που λες εχεις ένα δίκιο, οτι εδώ δεν είναι μια ιδιωτικη συνομιλία που βλέπουμε μεταξύ μας, αλλά ένα φόρουμ που ο καθένας μπορει να διαβάσει!
Με τα κατεβατά εχω πάθει κι εγώ σοκ, δεν προλαβαινω να τα διαβάζω αν βιάζομαι ολα!χαχαχα

22 minutes ago, Τονι@ είπε:

Έκανα μόλις μπανακι.  Κουραστηκαμε λίγο σήμερα.  Πιέζει η μήτρα.  Αλλά τώρα θα αραξω καναπέ θα πάρω και το τρίτο utrogestan  και happy weekend! !! Αύριο το πρωί θα έρθει και μια φίλη μου να πιούμε καφέ και έχω χαρεί γιατί έχω ψιλοχαθει με όλους και μου λείπει.  Ευτυχώς έχω εσάς να μιλαω αλλιώς θα είχα σαλταρει. 

Τονια δεν σου έχω μιλήσει, ευχομαι να πανε όλα τέλεια στην εγκυμοσύνη σου!!! Κατέβαζε σειρές να βλέπεις έτσι λίγο χαρούμενες να σπαταλας το χρονο σουυ...το new girl ειναι φοβερη και θα σου φτιαξει τρομερα τη διάθεση! Εγγύηση....


c6xsp2.png

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, jane.austen είπε:

Κι εγώ ανυπόμονη ειμαι φουλ, αλλά εχω δωσει υπόσχεση, μονο αν εχω 2-3 μερες καθυστερηση να κάνω τεστ.Τον προηγούμενο(και πρωτο μηνα)προσπάθειας έκανα αμεσως και σε 20 λεπτα ηρθε η άλλη...
 

Για το τελευταιο που λες εχεις ένα δίκιο, οτι εδώ δεν είναι μια ιδιωτικη συνομιλία που βλέπουμε μεταξύ μας, αλλά ένα φόρουμ που ο καθένας μπορει να διαβάσει!
Με τα κατεβατά εχω πάθει κι εγώ σοκ, δεν προλαβαινω να τα διαβάζω αν βιάζομαι ολα!χαχαχα

Τονια δεν σου έχω μιλήσει, ευχομαι να πανε όλα τέλεια στην εγκυμοσύνη σου!!! Κατέβαζε σειρές να βλέπεις έτσι λίγο χαρούμενες να σπαταλας το χρονο σουυ...το new girl ειναι φοβερη και θα σου φτιαξει τρομερα τη διάθεση! Εγγύηση....

Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου. Και σε εσένα εύχομαι σύντομα το σπορακι σου!! Δυστυχώς δεν έχω καθόλου ελεύθερο χρόνο .  Πήρα 2 βδομάδες άδεια τις γιορτές αλλά τώρα που ξεκίνησα πάλι δουλειά πραγματικά δεν προλαβαίνω να ασχοληθώ με τίποτα.  Πάντα έτσι ήταν η καθημερινοτητα μου αλλά τώρα με την εγκυμοσύνη τα πάντα μου παίρνουν το διπλάσιο χρονο. . Τέλος πάντων τουλάχιστον τα ΣΚ δεν δουλεύω αλλά προσπαθω να κάνω ό,τι δεν προλαβαίνω τις άλλες μέρες. .


DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Αγάπες μου εκανα μπάνιο κ εγώ και σας διαβάζω...μετά βίας σας γράφω.... Κλείνουν μάτια....

Στεγνωνω μαλλί και ύπνο!!!

Κυριακή θα το κάνω... Αν δεν εχει ερθει πάντα....

Δεν νιώθω έτοιμη για αύριο πρωί!Σας αγαπώ όλες που υπαρχετε ❤❤

Σας φιλώ!καλό μας βράδυ!


RyZa.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, moutzoura2016 είπε:

Αγάπες μου εκανα μπάνιο κ εγώ και σας διαβάζω...μετά βίας σας γράφω.... Κλείνουν μάτια....

Στεγνωνω μαλλί και ύπνο!!!

Κυριακή θα το κάνω... Αν δεν εχει ερθει πάντα....

Δεν νιώθω έτοιμη για αύριο πρωί!Σας αγαπώ όλες που υπαρχετε ❤❤

Σας φιλώ!καλό μας βράδυ!

Καλό βράδυ μουτζουρίτσα και όλα θα πάνε τέλεια!!!!!!!

3 minutes ago, Τονι@ είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου. Και σε εσένα εύχομαι σύντομα το σπορακι σου!! Δυστυχώς δεν έχω καθόλου ελεύθερο χρόνο .  Πήρα 2 βδομάδες άδεια τις γιορτές αλλά τώρα που ξεκίνησα πάλι δουλειά πραγματικά δεν προλαβαίνω να ασχοληθώ με τίποτα.  Πάντα έτσι ήταν η καθημερινοτητα μου αλλά τώρα με την εγκυμοσύνη τα πάντα μου παίρνουν το διπλάσιο χρονο. . Τέλος πάντων τουλάχιστον τα ΣΚ δεν δουλεύω αλλά προσπαθω να κάνω ό,τι δεν προλαβαίνω τις άλλες μέρες. .

Δεν ήξερα ότι δουλευεις τόσες ώρες! Να μην δουλευεις μόνο...να ξεκουράζεσαι κι όσο μπορεις!! όσο μπορεις βέβαια....

  • Μου αρέσει 1

c6xsp2.png

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, moutzoura2016 είπε:

Αγάπες μου εκανα μπάνιο κ εγώ και σας διαβάζω...μετά βίας σας γράφω.... Κλείνουν μάτια....

Στεγνωνω μαλλί και ύπνο!!!

Κυριακή θα το κάνω... Αν δεν εχει ερθει πάντα....

Δεν νιώθω έτοιμη για αύριο πρωί!Σας αγαπώ όλες που υπαρχετε ❤❤

Σας φιλώ!καλό μας βράδυ!

Κοριτσακι μου χαίρομαι πάρα πολύ και που νυσταζεις πολύ και που έχεις υπομονή! ! Κι εμείς σ αγαπάμε.  Καλή ξεκούραση! !!


DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, moutzoura2016 είπε:

Αγάπες μου εκανα μπάνιο κ εγώ και σας διαβάζω...μετά βίας σας γράφω.... Κλείνουν μάτια....

Στεγνωνω μαλλί και ύπνο!!!

Κυριακή θα το κάνω... Αν δεν εχει ερθει πάντα....

Δεν νιώθω έτοιμη για αύριο πρωί!Σας αγαπώ όλες που υπαρχετε ❤❤

Σας φιλώ!καλό μας βράδυ!

Και την Κυριακή να το κάνεις...πάλι θα σαγαπω!!

9 minutes ago, Τονι@ είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου. Και σε εσένα εύχομαι σύντομα το σπορακι σου!! Δυστυχώς δεν έχω καθόλου ελεύθερο χρόνο .  Πήρα 2 βδομάδες άδεια τις γιορτές αλλά τώρα που ξεκίνησα πάλι δουλειά πραγματικά δεν προλαβαίνω να ασχοληθώ με τίποτα.  Πάντα έτσι ήταν η καθημερινοτητα μου αλλά τώρα με την εγκυμοσύνη τα πάντα μου παίρνουν το διπλάσιο χρονο. . Τέλος πάντων τουλάχιστον τα ΣΚ δεν δουλεύω αλλά προσπαθω να κάνω ό,τι δεν προλαβαίνω τις άλλες μέρες. .

Τονακι μου το σ/κ να το αφιερώσεις στο κρεβατακι σου σε παρακαλώ..  ❤

23 minutes ago, jane.austen είπε:

Κι εγώ ανυπόμονη ειμαι φουλ, αλλά εχω δωσει υπόσχεση, μονο αν εχω 2-3 μερες καθυστερηση να κάνω τεστ.Τον προηγούμενο(και πρωτο μηνα)προσπάθειας έκανα αμεσως και σε 20 λεπτα ηρθε η άλλη...
 

Για το τελευταιο που λες εχεις ένα δίκιο, οτι εδώ δεν είναι μια ιδιωτικη συνομιλία που βλέπουμε μεταξύ μας, αλλά ένα φόρουμ που ο καθένας μπορει να διαβάσει!
Με τα κατεβατά εχω πάθει κι εγώ σοκ, δεν προλαβαινω να τα διαβάζω αν βιάζομαι ολα!χαχαχα

Τονια δεν σου έχω μιλήσει, ευχομαι να πανε όλα τέλεια στην εγκυμοσύνη σου!!! Κατέβαζε σειρές να βλέπεις έτσι λίγο χαρούμενες να σπαταλας το χρονο σουυ...το new girl ειναι φοβερη και θα σου φτιαξει τρομερα τη διάθεση! Εγγύηση....

Ενταξει καλό μου! Όπως νιώθεις εσύ καλύτερα! Αλλά κ μια μέρα καθυστέρηση..πάλι θα δείξει.. ε;! χαχαχα..  δεν πειράζει.. Να μας σκασεις... Αρκεί  να μας φέρεις ++++


Lilypie - (Lzpn)

Link to comment
Share on other sites

τονια μου να ξεκουραστεις οχι πολλες δουλειες εχεις μια και μοναδικη αποστολη να τελειωσεις αυτην την εγκυμοσυνη!!!!!!!!

μουτζουριτσα μου ελπιζω την κυριακη να ειναι ημερα θριαμβου!!!!!! εισαι γλυκα!!!!!

κοριτσια ειστε οοοοοολες υπεροχες.... μια προς μια!!!! σας ευχαριστω!!!!! διαβασα οσες σελιδες ειχα αφησει πισω.....κπ νυχτες σας διαβαζω.... αλλα δεν προλαβαινω να σας γραψω...... εχουμε και......κοκο!!!!!

λοιπον απαντω στην ζαμια τα περι "ωρα σαν ζευγαρι"..... εγω προσωπικα με τα διδυμα τους πρωτους τρεις μηνες δυσκολευτηκα παααρα πολυ!!!!! γιατι ηταν στο δωματιο μας την νυχτα..... και την ημερα μεσα στο καροτσι.... οοοοταν ελειπε η μεγαλη... με την ενδοεπικοινωνια..... εκεινα δεμενα να κοιμουνται στο σαλονι.... κι εμεις στην κρεβββατοκαμαρα αλλοτε προλαμβαναμε αλλοτε κοβομασταν.... αλλοτε κουναγαμε καροτσια!!!!! μετα το τριτο προς τεταρτο μηναπου πηγαν στο δωματιο τους.... ειχαμε πιο συχνα αργα την νυχτα.... με επεισοδια διακοπων παλι βεβαια!!!!! τωρα εχουμε καταφερει τα δυο μας δυο τρεις φορες την βδομαδα!!!!! καλυτερευουμε!!!!!

κοριτσια κατι εκανε ο ντοκ και εχω κλεισει απο κατω φοβερα!!!!! η επειδη ηταν μεγαλη η αποχη στην απειλουμενη εγκυμοσυνη μου!!!!!

παντως μια χαρα... δεν εχω παραπονο.... ουτε κι ο αντρουλης μου απο οτι καταλαβαινω!!!!!! δοξα τον Θεο ολα καλα!!!!!

σας το ειπα οτι ειστε απαιχτες!!!!! ειστε οι καλυτερες!!!!! ειστε μοναδικες μελλουσες εγκυουλες!!!!!!

επειδη τεειωσα οοολες τις υποχρεωσεις μου.... για σημερα..... σας καληνυχτω και εις αυριο τα νεωτερα..... εως την κυριακη να αρχισουμε τα καλα νεα με +++++++++++

  • Μου αρέσει 1

pioqp3.png

88BZp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...