Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 11 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ναι εμένα ήταν ευχαριστημένος ο γιατρός με την τιμή. Μην αγχώνεσαι αν κάτι δεν του άρεσε θα στο έλεγε. Μια χαρά είσαι, θα πάνε όλα καλά αυτή τη φορά ❤️ 

      Μου είπε πως είναι πολύ καλή η τιμή απλώς όταν περίμενα να με πάρουν είπα να ρωτήσω για να δω περίπου τ να περιμένω !! Όλα καλά μου είπε προχωράμε Σάββατο πρώτα ο θεός θα μεταφέρουμε τα εμβρυακια μουυυ🙏🏼❤️

      • Μου αρέσει 1
      • Ευχή 2

Ειμαι εγκυος η οχι...συλληψη και γονιμες μερες


Recommended Posts

Καλημέρα κοριτσάκια μου!!! Όμορφο Σάββατο να έχουμε! ! Ξύπνησα νωρίς σήμερα και ήπιαμε καφέ με τον αντρουλι μου πριν φύγει για δουλειά.  Τι κάνετε εσείς? ? Πως είστε σήμερα? ?

  • Μου αρέσει 1

DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημερα κοριτσακια μου....ολα καλα κ εδω..τονια ξεκουρασου κ απολαυσε κ τη φιλη σου μετα...αξια ανεκτιμητη..Μαρτη τι να γραψω για σενα...οτι κ να πω δεν φτανει...προλαβαινεις κ μας γραφεις τα ξημερωματα βρισκεσαι  με τον καλο σου 2-3 φορες την εβδομαδα με τοσες υποχρεωσεις κ τοοοσο κουραση κ τοσες ευθυνες.....πραγματικα μπραβο το εννοω...

Αντε να εχουμε ενα χαρουμενο σκ με πολλα ++++++

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια μου!!

Καλό σκ να έχουμε με πολλά +++++!!

Μάρτη μου μπράβο σου!!

Όσο για τι κάτω παιδευτηκα κι εγώ πολύ, φταίει και ο θηλασμός που είμαστε στεγνές εκεί κάτω και μετά την γέννα ήταν διαφορετικά, επίσης δεν αντεχω τι προφυλακτικό πια ..τσουζω οπότε το κκαταργησαμε

Ζαμιακι είναι νωρίς θα ξαναβρειτε τους ρυθμούς σας


yk1yp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κ εγω μια απο τα ιδια...κ πολλες αλλες κοπελες...λιγο οτι εισαι στεγνη λιγο το σωμα λιγο το στηθος που εχει γαλα...ασ τα...αφου φοβομουν οτι παει χαλασε η ερωτικη μας ζωη...αλλα επειδη καποιες φιλες ειχαν γεννησει πριν απο μενα με ειχαν ενημερωσει κ χαλαρωσα...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα κορίτσια ! Συγγνώμη για τη σφήνα!Χαζευω σε διαφορα θεματακια και το μόνο που θα ηθελα να σας πω είναι να εχετε μια καλή γεμάτη υγεία χρονιά και πολλά θετικά τεστ!(αν καταλαβα καποιες αναμένετε) Το 2017 να γεμίσει τις αγκαλιές των κοριτσιων που ποθούν με μωράκια!

  • Μου αρέσει 1

FuIpp2.png
zmn9p2.png
 
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοριτσακια μου! Νωρίς νωρίς κ εγώ γιατί περιμένω μια φίλη για φιλοξενία όλη τη βδομάδα!!

Τονακι μου ήρεμο σ/κ να έχεις! Κ μα σε περιποιουνται οι άλλοι.. ❤

Μαρτακο μου ποσο σε χαζεύω όταν σε διαβαζω.. πόσο σε θαυμάζω! Ηρωίδα μου! ❤

Μανούλιτσα μου ήθελα να σου πω αν δοκίμασες χυμό από δαμασκηνο;;;

Καλημέρα Νινακι και Ειρηνακι! Όμορφο σ/κ κορίτσια μου!

Καρμακι καλή χρονιά κ σε εσένα! Σε ευχαριστούμε για τις ωραίες ευχές σου!

Μουτζουρακι μου μη σε πιεζουμε! Μόνο κερκιδα κάνουμε: πάμε κορίτσια! Μουτζουρααα... μουτζουραααα... θέλουμε ++++++++++++ ❤

Σαμμερακι μου μόνο εμείς είμαστε οι λυσαρες;; !!

Πουλάκι μου γλυκό καλημέρα με γλυκό φιλακι στοκ κοιλιτσα σου!

Το αμποτακι τι να κάνει;

Ζαμιακι μου..  Βικακι μου.. σάγκρε.. Τζο.. Μαρακι.. τζέιν.. εβελινακι.. ιοιο.. Χρύσα..  ημεκτρα.. όμορφο σ/κ να έχουμε!!

 

  • Μου αρέσει 2

Lilypie - (Lzpn)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Το μουτζουρακι μας ελπίζω να ετοιμάζεται να πάει καμιά βόλτα με τον αντρουλι της.. όπου να ναι θα εμφανιστεί. :)

Μαμά και Σαμμερ μου κι εγώ σκέφτομαι πως θα είναι μετά τον τοκετό. Πιο πολύ φοβάμαι μην με πετσοκοψουν και μετά με στραβοραψουν.  Έχω ακούσει διάφορα και φοβάμαι λίγο.  Μαμά το προφυλακτικό πρέπει να το χρησιμοποιουμε για κάποιο λόγο ή εσείς απλά το συνηθιζατε?

36 minutes ago, Karmaki είπε:

Καλημέρα κορίτσια ! Συγγνώμη για τη σφήνα!Χαζευω σε διαφορα θεματακια και το μόνο που θα ηθελα να σας πω είναι να εχετε μια καλή γεμάτη υγεία χρονιά και πολλά θετικά τεστ!(αν καταλαβα καποιες αναμένετε) Το 2017 να γεμίσει τις αγκαλιές των κοριτσιων που ποθούν με μωράκια!

Καλημέρα Κάρμα!  Αν σου αρέσει η παρέα μας είσαι καλοδεχουμενη!  Σε ευχαριστούμε πολύ για τις ευχές! Εσύ σε τι φάση είσαι? 


DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites

Οχι τονια δεν επιβαλλεται το προφυλακτικο.προφανως για αντισυλληψη το ηθελε η μαμα.κ στην λοχεια οι ορμονες στηνουν γλεντι οποτε υπομονη κ θα περασει κ αυτο...

ρενακι οντως μονο εμεις δεν εχουμε υπομονη.καλα να περασεις με τη φιλη σου.....

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Σαμμερ είπε:

Οχι τονια δεν επιβαλλεται το προφυλακτικο.προφανως για αντισυλληψη το ηθελε η μαμα.κ στην λοχεια οι ορμονες στηνουν γλεντι οποτε υπομονη κ θα περασει κ αυτο...

ρενακι οντως μονο εμεις δεν εχουμε υπομονη.καλα να περασεις με τη φιλη σου.....

Φίλη του άντρα μου.. γυναίκα του κολλητου του βασικά.. ευχαριστώ Σαμμερακι μου!!  Δεν έχω ιδέα για μετα τη γέννα να σας πω..  έχω να σας πω ένα άλλο όμως.. τελειώνω την περιοδο αύριο.  Από όταν τελειώνει μέχρι κ λιγο μετά την ωορρηξια.. οι ορέξεις είναι απίστευτες κορίτσια.. μετά την ωορρηξια σταματάει.. τέλος το συστηματακι.  Όχι ότι θα πω όχι.. αλλά δεν .. είναι προβλημα;;;!!!


Lilypie - (Lzpn)

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Rena87 είπε:

Φίλη του άντρα μου.. γυναίκα του κολλητου του βασικά.. ευχαριστώ Σαμμερακι μου!!  Δεν έχω ιδέα για μετα τη γέννα να σας πω..  έχω να σας πω ένα άλλο όμως.. τελειώνω την περιοδο αύριο.  Από όταν τελειώνει μέχρι κ λιγο μετά την ωορρηξια.. οι ορέξεις είναι απίστευτες κορίτσια.. μετά την ωορρηξια σταματάει.. τέλος το συστηματακι.  Όχι ότι θα πω όχι.. αλλά δεν .. είναι προβλημα;;;!!!

 Καταλαβα!! Εχει να γινει σεισμος απο αυριο !!!Αγάπη είναι λογικό αυτό.  Είναι οι διακυμάνσεις των ορμονών. Με λίγο σπρώξιμο και καλή διάθεση όλα γίνονται όμως! ! Χα χα χα! !


DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Τονι@ είπε:

 Καταλαβα!! Εχει να γινει σεισμος απο αυριο !!!Αγάπη είναι λογικό αυτό.  Είναι οι διακυμάνσεις των ορμονών. Με λίγο σπρώξιμο και καλή διάθεση όλα γίνονται όμως! ! Χα χα χα! !

Χαχαχα... αισθητος σεισμός όμως αυτή τη φορά!!  Απλά ξέρεις αγάπη ..μου φαίνεται περίεργο.. Να νιώθω τόσο έντονα όρεξη αυτές τις λίγες μέρες κ μετά ούτε καν το έχω στο μυαλό μου! Κ αν έχει εκείνος ο καημενουλης..τον αφήνω έτσι κάποιες φορές..χαχα..   


Lilypie - (Lzpn)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...