Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, linaa είπε:

      Καλέ πόσο είναι η fsh k η ε2 σου? Αυτό έχει σημασία . Αν είναι καλές θα έχεις Κ καλή διεργεση 

      Συμφωνώ...παίζουν ρόλο και οι άλλες ορμόνες...Η ΑΜΗ δε καθορίζει την έκβαση μιας προσπάθειας. Το έχουμε δει άπειρες φορές! Πίστεψε με! Κάνε την προσπαθεια σου!! Σου εύχομαι να πετύχεις το θαυματακι σου!!!!

Ειμαι εγκυος η οχι...συλληψη και γονιμες μερες


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις


Διαφημίσεις

σαμερ οχι ακριβως ακομα μπεμπη το λεμε που θα παει θα το βρουμε. Λεμε για βαφτιση τελος απριλη αλκα θα δειξει ειρηνακι μου εχεις χασει επεισοδια γεννησα 29/12...

Link to comment
Share on other sites

Ααααααααααα να σου ζησει!!!!!!να ειναι γεροοοοο!!φυσιολογικα φανταζομαι & χωρις επισκληριδιο!!εσυ απο το στομα τα γεννας!!σε ποιον μοιαζει;;α ρε τριτεκνη,καλη δυναμη!!!


ECV6p3.png

Link to comment
Share on other sites

χαχαχαχα ευχαριστω ειρηνακι οντως οπως το πες ασε δεν αισθανομουν τους πονους ετσι αναισθησια οποτε καποθα στιγμη ερχεται η μαια και μου λεει θα χριαστειται επισκληρηδιο κι οπως καθομαι εγω βαριεμαι τη ζωη μου τις ανω με δουλευεις τωρα ε; χαχαχα. Ναι επιτελους τριτεκνη!!!!

λοιπον δε μοιζει σε κανεναν εχει το δικο του φατσακι μας την εσκασε....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


4 hours ago, moutzoura2016 είπε:

καλημερα κοριτσαρα!!!χμμμμμ....η ατιμη κοιτα τωρα σε βασανιζει!

οσο δεν κατεβαινει βεβαια ...οποιοδηποτε αρνητικο δεν το λες και αξιοπιστο 100%....ειχες καταλαβει ημερα ωορρηξιας Ηλεκτρακι γιατι δεν θυμαμαι?

Είμαι από εκείνες που την ωορηξία την καταλαβαίνω πολύ καλάααααααααααα :P

  • Μου αρέσει 1

ukSwp3.png

Link to comment
Share on other sites

μουτζουρα παντα ελεγα αν κανω αγορακι να εχω σαν θεμα τον μικρο πριγκιπα το παραμυθι.χρωμα.μπεζ-βεραμαν η μπορντω-σκουρο μπλε

αλλη επιλογη ειναι το παλιο ξυλινο παιχνιδι η σβουρα ολα σε μπεζ-λευκο.ταιριαζει στο μερος.αλλα προσκλητηριο-μπομπονιερα 3,5ευρω ειναι πολλα

κ ενα αλλο θεμα μηχανη harley.εχει ο μπαμπας μας

πολυ ωραια τα εκανες,μπραβο

κ γω εχω ενα μαγαζι που μου κανουν οτι εχω σκεφτει

ο γαμος ηταν κλειστος αλλα τους περιποιηθηκαμε πολυ.6χιλιαρικα,τα τρια ο φωτογραφος

οχι καλε σανγκρε.πεντρευτηκα το 13.για τη βαπτιση του μικρου λεω.τι καμβα;

Link to comment
Share on other sites

τελεια θεματα ολα Βικακι!πιστευω σε οποιο και να καταληξεις θα ειναι ομορφο το αποτελεσμα!ειναι ιδανικο και το μερος!μαγικα θα ναι!

Ηλεκτρακι τυχερη εισαι!!!ακομα τιποτα ομως εε?για να δουμε τι παιχνιδια σου κανει!!!


RyZa.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...