Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 11 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ναι εμένα ήταν ευχαριστημένος ο γιατρός με την τιμή. Μην αγχώνεσαι αν κάτι δεν του άρεσε θα στο έλεγε. Μια χαρά είσαι, θα πάνε όλα καλά αυτή τη φορά ❤️ 

      Μου είπε πως είναι πολύ καλή η τιμή απλώς όταν περίμενα να με πάρουν είπα να ρωτήσω για να δω περίπου τ να περιμένω !! Όλα καλά μου είπε προχωράμε Σάββατο πρώτα ο θεός θα μεταφέρουμε τα εμβρυακια μουυυ🙏🏼❤️

      • Μου αρέσει 1
      • Ευχή 1

Ειμαι εγκυος η οχι...συλληψη και γονιμες μερες


Recommended Posts

μαρινακι εγω ειχα καφε δυο βδομαδες και ειχα και αιμα κατακοκκινο μια φορα , μην κανεις τιποτα και ξεκουρασου

εμενα μου ειχε κοψει το σεξ για καλο και για κακο και μου εδωσε ουλτροζεσταν των 200 3 φορες την μερα

παντως μην ανυσηχεις ειναι συνηθες


yk1yp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

5 minutes ago, Σαμμερ είπε:

Μαρινα αληθεια μην ανησυχεις.πολλες γυναικες εχουν...οτι ειναι καφε ειναι παλιο....μουτζουρα  κανε τεστ μας εσκασες!!!!πολλα συμπτωματα βλεπω....

γεια σου πουλακι με τον αντρακλα σου....

χαχαχαχα Σαμμερ μαγκαιβερ...ετσι αποφασιστικη οταν σε διαβαζω...με πειθεις!

αν αντεξω και δεν το κανω αυριο πρωι θα το κανω Κυριακη!ειμαι ακομα στο φασμα στον 14-16 ημερων μετα την ωορρηξια...γι αυτο δεν παιρνω αερα!


RyZa.png

Link to comment
Share on other sites

21 hours ago, moutzoura2016 είπε:

Χρυσακι μου τι κανετε???

με το καλο το δευτερο!!!

αν καινε??????καινε...δεν μπορω να τα αγγιξω και απο το τσιτωμα εχουν πεταχτει οι φλεβες!αλλα δεν πρεπει να δινουμε σημασια στα συμπτωματα.(παρασυρομαι και εγω απο την λαχταρα)..αναμονη και το αργοτερο κυριακη θα μαθουμε!!!

ποτε περιμενεις να αδιαθετησεις για να μετραμε αντιστροφα της καθυστερησης?εγω τελευταια 9 δεκεβρη αλλα λογω πολυκυστικων κ μεγαλου κυκλου το νοεμβρη ειχα 45 μερες κυκλο κ το δεκεβρη 52 αρα τωρα 60 οεεεο?οποτε δενμπορω να καταλαβω τι γινετε..

21 hours ago, Σαμμερ είπε:

Χρυσα μου ποσο ειναι το μωρο σου???ξεκινησες τις προσπαθειες???ποτε περιμενεις???με το καλο σου ευχομαι ....ηλεκτρα τελειος συνδυασμος ποντια με κρητικο...μ αρεσει...μουτζουρα αρχιζω να μαι πολλη σιγουρη για σενα.ρε μηπως μπερδεψες τις μερες κ εχεις καθυστερηση???

σαμερ μου πως εισαι??τα νεακια σου??28 μηνων ειναι ο μικρουλης..οσο ποτε περιμενω αγνωστο λογω μεγαλου κυκλου τελευταια περιοδος 9 δεκεβρη με 52 μερες κυκλο

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, chrysa1982 είπε:

ποτε περιμενεις να αδιαθετησεις για να μετραμε αντιστροφα της καθυστερησης?εγω τελευταια 9 δεκεβρη αλλα λογω πολυκυστικων κ μεγαλου κυκλου το νοεμβρη ειχα 45 μερες κυκλο κ το δεκεβρη 52 αρα τωρα 60 οεεεο?οποτε δενμπορω να καταλαβω τι γινετε..

αχ Χρυσακι...και πως ξερεις ποτε εχεις γονιμες?κανεις τεστ ωορρηξιας?

κοιτα ....και εγω δεν εχω σταθερο αλλα δεν εχω πολυκυστικες...βεβαια τοσο μεγαλους κυκλους δεν κανω....τον προηγουμενο μηνα ομως εκανα κ εγω καπου 48 ημερες...απο 27/10 αδιαθετησα 12/12 ειχα κανει κυστικο ωαριο κ ο γιατρος μου εδωσε primolut να ερθει....και ειπαμε να ψαξουμε ολον τον κυκλο με ορμονικες και τεστ ωορρηξιας καθως οι υπερηχοι μου επεφταν μεσα στις γιορτες...και οντως ετσι εγινε...ειχα θετικο τεστ ωορρηξιας πρωι 1/1....επαφες ειχα καθολου τη διαρκεια ανα 2-3 μερες και εκεινες τις μερες στην ωορρηξια 30/12-1/1-2/1 και 4/1....

9/1 εκανα εξεταση προγεστερονης κ βγηκε καλη...οποτε ολα δηλωσαν μια καλη ωορρηξια αν και συνεβει 21η μερα του κυκλου μου...ο γιατρος ομως με ενισχυσε με ουτρο σε περιπτωση πιθανης συλλληψης....

οποτε τωρα θεωρητικα ειμαι 13 περιπου μερες μετα την ωορρηξια....εχω πει μεχρι δευτερα να κανω χοριακη...αλλα ψηνομαι Κυριακη για ενα clear blue!

αυτο που με εχει προβληματισει ειναι πως περιπου 3-4/1 αρχισε εντονα να πονα στηθος και απο 6-7/1 εως σημερα ο πονος ειναι αφορητος οι φλεβες πεταγμενες...οι θηλες πονανε...κ η μεση μου δυο μερες τωρα με ενοχλει

εσυ πως κ δεν το εχεις ρυθμισει με καποιο τροπο και εχεις τοσο μεγαλες αποκλισεις?


RyZa.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

1 hour ago, moutzoura2016 είπε:

χαχαχαχα Σαμμερ μαγκαιβερ...ετσι αποφασιστικη οταν σε διαβαζω...με πειθεις!

αν αντεξω και δεν το κανω αυριο πρωι θα το κανω Κυριακη!ειμαι ακομα στο φασμα στον 14-16 ημερων μετα την ωορρηξια...γι αυτο δεν παιρνω αερα!

Εγώ λέω να κρατηθεις λίιιιιγο ακόμα ως την Κυριακή βρε παιδάκι μου!!!! δεν είναι τίποτα 1,5 μερούλα ουτε δεν έμεινε!!!


c6xsp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου καλά δεν σας προλαβαίνω... Ωραίες οι κουβεντουλες σας!!Πότε θα γινω κι εγω μανούλα να σας λεω τα δικα μου;;;

Σας ρωτησα προηγουμενως για τον πονο κατα την αφοδευση γιατι ειναι κατι που το εχω πολλα χρονια και να σας πω την αληθεια με τον γιατρο μου μιλησαμε τελευταια για ενδομητριωση, υποπτευεται δηλαδη οτι μπορει να εχω, γιατι εχω και εντονη δυσμηνορροια και ειναι κατι που πολυ με ανησυχει. Τελος παντων θα δειξει. 

4 minutes ago, moutzoura2016 said:

θα κανουμε γκαλοπ τελος!!!!ποιες λετε αυριο...ποιες Κυριακη??

θα ψηφισετε και θα αποφασισω !δημοκρατικες διαδικασιες!!!:-P

 

Εχω πολλη αγωνια μουτζουριτσα αλλα ψηφιζω Κυριακη.


k0oZp3.png

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, nini84 είπε:

Κορίτσια μου καλά δεν σας προλαβαίνω... Ωραίες οι κουβεντουλες σας!!Πότε θα γινω κι εγω μανούλα να σας λεω τα δικα μου;;;

Σας ρωτησα προηγουμενως για τον πονο κατα την αφοδευση γιατι ειναι κατι που το εχω πολλα χρονια και να σας πω την αληθεια με τον γιατρο μου μιλησαμε τελευταια για ενδομητριωση, υποπτευεται δηλαδη οτι μπορει να εχω, γιατι εχω και εντονη δυσμηνορροια και ειναι κατι που πολυ με ανησυχει. Τελος παντων θα δειξει. 

Εχω πολλη αγωνια μουτζουριτσα αλλα ψηφιζω Κυριακη.

σαββατο 0-Κυριακη 1

εχεις κανει εξετασεις που τον οδηγουν σε κατι τετοιο Νινακι?εχω διαβασει πως μονο με λαπαροσκοπηση μπορουν να ειναι βεβαια για κατι τετοιο!


RyZa.png

Link to comment
Share on other sites

Νινακι μου δεν ξερω απο αυτα...γι αυτο δεν σου απαντω...μουτζουρα θελω αυριο που θα μπω το πρωι να δω +++++.χρυσα πανω κατω μαζι ειναι τα αγορακια μας....παιζει τωρα να εισαι εγκυος????εκανες τεστ???αντε μακαρι ρε κοριτσι...παντως μουτζουρα οποια μερα κ αν το κανεις να το κανεις με πρωινα ουρα...

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


7 minutes ago, moutzoura2016 είπε:

θα κανουμε γκαλοπ τελος!!!!ποιες λετε αυριο...ποιες Κυριακη??

θα ψηφισετε και θα αποφασισω !δημοκρατικες διαδικασιες!!!:-P

 

Μουτζουρίτσα μου και εγώ ψηφίζω την Κυριακή...
Δεν θυμάμαι πότε δεν περιμένεις αλλά αν αύριο είσαι πριν την καθυστέρηση όχι όχι και πάλι όχι...γιατί έχεις και εσύ άστατο κύκλο αν θυμάμαι καλά οπότε ίσως και η δική σου σύλληψη να έγινε καθυστερημένα και αν δεις αρνητικό τσάμπα να στεναχωρηθείς!!
Εγώ με μία μέρα καθυστέρηση όπως είπα πιο πάνω και είχα αρνητικό....2 μέρες μετά αχνούυυλι θετικό...οπότε και 2 μέρες κάνουν διαφορά....
Υπομονή αγάπη μου και μία μέρα μεσολαβεί, θα περάσει!!
Να μας μιλάς εδώ να ξεχνιέσαι λιγουλάκι....

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, moutzoura2016 said:

σαββατο 0-Κυριακη 1

εχεις κανει εξετασεις που τον οδηγουν σε κατι τετοιο Νινακι?

Δυο κυστεις μου βρηκε μουτζουριτσα πριν απο 3 μηνες οι οποιες μαλλον ειναι ενδομητριωσης. Μες στη βδομαδα θα παω να δουμε αν εφυγαν. Αν δεν εφυγαν θα πρεπει να τις αφαιρεσω. 


k0oZp3.png

Link to comment
Share on other sites

Σάββατο 1 (2 οταν μπει η Ρένα Σαμμερακιιιιι χαχαχα)-Κυριακή 4

Νινακι εύχομαι να έχουν φύγει κ να μην χρειαστεί κάτι περαιτέρω!

Μαρινακι ξέρω γτ το λες απλα.αυτή τη φορά εχω επιβεβαιωσει ωορρηξία οποτε το αργότερο αργότερο που μπορεί να φανεί  είναι η Δευτέρα 16/1 εκτός αν σε μένα τα χει παίξει κ η ωχρινικη φαση χαχαχα..

46 minutes ago, Marina Gz είπε:

Μουτζουρίτσα μου και εγώ ψηφίζω την Κυριακή...
Δεν θυμάμαι πότε δεν περιμένεις αλλά αν αύριο είσαι πριν την καθυστέρηση όχι όχι και πάλι όχι...γιατί έχεις και εσύ άστατο κύκλο αν θυμάμαι καλά οπότε ίσως και η δική σου σύλληψη να έγινε καθυστερημένα και αν δεις αρνητικό τσάμπα να στεναχωρηθείς!!
Εγώ με μία μέρα καθυστέρηση όπως είπα πιο πάνω και είχα αρνητικό....2 μέρες μετά αχνούυυλι θετικό...οπότε και 2 μέρες κάνουν διαφορά....
Υπομονή αγάπη μου και μία μέρα μεσολαβεί, θα περάσει!!
Να μας μιλάς εδώ να ξεχνιέσαι λιγουλάκι....

Ποσο αλλο σας τρέλανα κ εσάς!!!πλάκα κάνω... Είστε η καλύτερη παρέα!!!


RyZa.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...