Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, linaa είπε:

      Καλέ πόσο είναι η fsh k η ε2 σου? Αυτό έχει σημασία . Αν είναι καλές θα έχεις Κ καλή διεργεση 

      Συμφωνώ...παίζουν ρόλο και οι άλλες ορμόνες...Η ΑΜΗ δε καθορίζει την έκβαση μιας προσπάθειας. Το έχουμε δει άπειρες φορές! Πίστεψε με! Κάνε την προσπαθεια σου!! Σου εύχομαι να πετύχεις το θαυματακι σου!!!!

      • Ευχαριστώ 1

Ειμαι εγκυος η οχι...συλληψη και γονιμες μερες


Recommended Posts

Κοριτσάκια γειά σας!!
Καλέ για λίγο αποσύρθηκα πάλι, αλλά δεν σας προλαβαίνω....
Διάβασα τα πάντα αλλά ομολογώ ελάχιστα συγκράτησα γιατί ήταν πολλά!!
Καταρχήν καλή χρονιά σε όλες (διότι δεν έχω ευχηθεί ακόμη η κακούργα), με υγεία, αγάπη, φουσκωμένες κοιλίτσες και γεμάτες αγκαλίτσες!!
Μου λείψατεεε!!!

Σας προειδοποιώ, θα απλώσω σεντόνι οπότε όσες θέλουν μπορούν να το προσπεράσουν γιατί θα'ναι μεγάλο χαχαχα :P

Καταρχήν,
Σαγκρέ μου να σου ζήσει το μ3!!
Γερό και τυχερό να είναι πάντα!!

Μουτζουρίτσα μου, και όσες κοπελίτσες είστε στην γλυκιά αυτή αναμονή, να μην βγιαστείτε να κάνετε το τέστ, γιατί σπάνια (εως ποτέ) βγαίνουν θετικά νωρίτερα...
Εγώ να φανταστείτε σαν σήμερα πχ έκανα τέστ αρνητικότατο και μετά απο 2 μέρες αχνούυυλι θετικό που έβγαλα τα μάτια μου να το δω...Είχα και μία μέρα καθυστέρηση στο αρνητικό αλλά με άστατο κύκλο οπότε δεν έπαιρνα και όρκο!! Υπομονή λοιπόν και αισιοδοξία, όσο δύσκολο κι αν είναι. Καλύτερα να περιμένουμε λίγο παραπάνω παρά να γεμίζουμε το μυαλό μας με τις γνωστές αμφιβολίες "μήπως το έκανα νωρίς" κλπ...(και το λέω εγώ αυτό που έκανα καμία 10αριά home test τον μήνα, είδα όμως στην πράξη ότι το νωρίς δεν λέει τίποτα τελικά!!) :)

Η Τόνια επίσης αχ πως μου θυμίζει εμένα και τις ανησυχίες μου!!!
Τονάκι μου τι κάνεις; δεν θυμάμαι αν έχουμε ξανά μιλήσει!!
Τι κάνει το σπορούλι σου;
Το είδες τελικά να ηρεμίσεις λιγάκι ή απέχει κι άλλο το ραντεβού;

Πάντως στην ηλικία σάς "νικάω" προς το παρόν...τα 23 έκλεισα τους προηγούμενους μήνες...(δεν διευκρινίζω παραπάνω γιατί αγχώθηκα ολίγον με το πόστ της Ρένας, οπότε καλύτερα να μην ξεχνάμε πως ναί μεν είμαστε ωραία και δεμένη παρέα, αλλά έχουν την δυνατότητα να μας διαβάζουν κι άλλοι που δεν συμμετέχουν σε αυτήν, οπότε φυλάμε τα ρούχα μας λίγο!!) :P
Ρένα μου κατέβασε καντήλια να εκτονωθείς αλλά μέχρι εκεί....μην σκας παραπάνω γιατί προφανώς αυτό ακριβώς θέλει αυτός/η που το κάνει αυτό, την προσοχή σου....
Οπότε όπως τέλεια έκανες, μπλοκάρισμα και άντε γειά!!!

Οι υπόλοιπες κοπέλες τι κάνετε;
Πώς είστε;
Βικάκι, μανούλα, σάμμερ, ίοιο, αμποτάκι,Μαρτάκι και όλες όσες ξεχνάω ένα μεγάλο φιλί!

Στα δικά μου τώρα
Αχ.....αυτό το σπόρι...μες στα σκαμπανεβάσματα με έχει...
2 Ιανουαρίου, μετά απο μία πολύ ήσυχη και οικογενειακή Πρωτοχρονιά...που απλά σηκώθηκα απο το κρεβάτι να πάμε σε πεθερικά να φάμε, είδα ωραιότατα καφέ....πάλι..
Ευτυχώς είχα ραντεβού με τον γιατρό τις επόμενες μέρες και είδε μία μικρή αποκολλησούλα...Μου έδωσε ουτρογκεστάν, ενεσούλες εξτρά προγεστερόνης, μαγνήσιο και φυσικά ξάπλα ως το επόμενο ραντεβού (την άλλη εβδομάδα)...
(Ακούσαμε και καρδούλα...Με υπολόγισε λόγο καθυστερημένης σύλληψης 6w και 4d...)
Τα ακολουθώ όλα κατά γράμμα...και εχθές στο σκούπισμα να σου πάλι τα καφέ...
Χωρίς πόνο χωρίς τίποτα...Εκτός απο μερικές σουβλίτσες στην κοιλιά που γενικά έχω οπότε πιστεύω ότι δεν είναι απο εκεί...
Σήμερα ακόμη δεν έχω βέβαια αλλά δεν παύω να αγχώνομαι...
Μα τι σκαμπανεβάσματα ψυχολογίας είναι αυτά!!;;
Εκεί που πάω να το χαρώ, να το πιστέψω, εκεί να σου πάλι τα καφέ...
Δεν έχω επικοινωνήσει ακόμη μαζί του γιατί σήμερα προς το παρόν δεν έχω δεί κάτι...Αν συνεχίσει όμως θα τον πάρω τηλ...
Είμαι να σκάσω...
(Ιστορικό για να θυμιθούν οι παλιές και να μαθαίνουν οι καινούριες :P ...
Όλα ξεκίνησαν με χοριακή 40+ και καφέ,άρα υποψίες για βιοχημική,μετά χοριακή που διπλασιαζόταν σε μία μέρα!!!! με αποτέλεσμα να πάει 2.000+ και μωρό πουθενά, νοσηλεία για πιθανό εξωμήτριο, το βρήκαμε όμως τελικά το σπόρι με χοριακή σε νορμάλ πλαίσια απο το νοσοκομείο, δηλαδή οι προηγούμενες μάλλον λάθος απο τα μηχανήματα του μικροβιολογικού...επιστρέφουμε όλο χαρά σπίτι και ξανά μανά όσα σας είπα πιο πάνω!!)

Αυτά τα λίγα (χα χα χα :P ) απο εμένα...
Για ακόμη μία φορά συγνώμη για το σεντόνι...
Αυτά παθαίνεις άμα λείπεις μέρες...
Αλλά ειλικρινά ψυχολογία μηδέν γενικώς οπότε όχι να γράψω, αλλά ούτε να μιλήσω δεν είχα όρεξη... :/
 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

ελα βρε Μαρινακιιιιιι!!!και σε ειχαμε εννοια!!!!!αχ το σπορι σου αχ!!!!καλα να ναι και ας σε ταλαιπωρει !!!!

βρε τι ζουζουνιαρικο!!!!!ακολουθησε τις οδηγιες του γιατρου και ολα καλα θα πανε!!!

Ηλεκτρακι ενας μηνας ακομα αγαπες!!!!!


RyZa.png

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, moutzoura2016 είπε:

τι εγινε αγαπη????????

καλημερα Τζειν μου!!!!!

αντε με το καλο καρδουλα μου να εχουμε καλα νεακια!!!!!ομως κ να μην...ειπαμε...δεν θα πεσουμε!οκ?

δεν θα το βαλουμε κατω....πλησιαζει το θαυματακι!!!!:)

εγω τα ιδια με χθες...στηθος-μεση-νυστααααα!!!!

Αχ εχουν μεινει τοσο λιγες μερες...σκεφτομαι τωρα πρωτα τη δικη σου αγωνια και λαχταρα μιας κι εισαι πιο κοντα!!
Όλα θα πάνε τέλεια πρεπει να ειμαστε αισιοδοξες, κι απο εκει και πέρα οτι και να γίνει φυσικα δε σταματαμε να παλευουμε...ειπαμε όλα ειναι μες στο προγραμμα και δεν πέφτουμε καθόλου.
Εγώ σημερα εκτος των αλλων, όταν σηκώθηκα απ' τον καναπέ μου ήρθε σκοτοδίνη και ξανακάθισα αμέσως να μην σωριαστώ... Περίεργο δεν είναι; κατα τ' άλλα συνεχίζουν όλα με ίδιο ρυθμό, κυρίως στήθος που με έχει πεθάνει και όντως δε μου εχει συμβεί ποτέ τόσο πριν την περίοδο.

Αντε κυριακή κοντη γιορτη για σενα που λεει ο λαός....έγω είμαι τεταρτη αλλα Παρασκευη θα κάνω αν πάνε όλα καλα!

 

3 hours ago, nini84 είπε:

Κορίτσια μου γεια σας τι κανετε;;;

Πώς ειναι οι εγκυουλα μας;;(τονια) τι κανει το σπορακι;;;

μουτζουρα μου μπραβο για την αυτοσυγκρατηση. Ευχομαι την κυριακη να μας γραψεις τα ευχαριστα!!!

Κοριτσια κατι θελω να σας ρωτησω. Σας συμβαινει οταν ειστε αδιαθετες να πονατε κατα την αφοδευση;; 

εμένα δε μου έχει συμβεί ποτέ αλλά συμβαίνει σε φίλη μου η οποία ομως εχει θεμα γενικα με το εντερο...
 

3 hours ago, Rena87 είπε:

Κορίτσια δεν σας είπα τίποτα γιατί μου ερχόταν μνμτα στο Facebook εδώ κ δύο μέρες.. Με το όνομα..ανώνυμος ανωνύμου.  Με ρωτάει ποια είμαι κ διάφορες βλακειες. Κ χθες το βραδυ μου είπε σε διαβαζω στο φόρουμ κ πιστεύω ότι είσαι εσύ . Αλλά δε μου λέει ξεκάθαρα ποια πιστεύει κ με πρηζει με ερωτήσεις κ μνμτα συνέχεια για να δώσω πληροφορίες.  Δεν καταλαβαίνω αφού κάποιον δεν έχω φίλο στο φβ ..πως μπορεί να μου στέλνει μνμ; γίνεται αυτο; εγώ τον μπλοκάρα. Πιστεύω τώρα να μην μπορεί. Κ οποία είναι..αφού μας διαβάζει κιόλας..ας φανερωθει!! Για να μην αρχίσω τα καντηλια...

Έλα χριστε και παναγιά.....μπλοκ κι αναφορά λέω και ε΄γω... Τελικά υπάρχουν πολλοί που έχουν την πετριά τους...

4 minutes ago, ElektraGr είπε:

Κορίτσια μου έφτασε η κιουρία..καλώς την δέχτηκαααα..πάμε για καινούρια γούτσου γούτσου   :)

Ποια είναι στην αναμονή? Να μην την δεις την red :P

 

Λυπάμαι.... τον άλλο μηνα....Χαίρομαι που το πήρες χαλαρα, ετσι πρεπει...ευκαιρία για περισσότερο σεξακι! Όλα καλα θα πάνε τον επόμενο...

περιμένει η μουτζουρα την κυριακη κι εγω τεταρτη

δεν ξέρω αν είναι και κάποιο αλλο κορίτσι!


c6xsp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλως την κ ας αργησε...ανησυχησαμε κοπελια αλλα το σπορακι καλα κρατει απλα σε παιδευει..καλα λεει η βικυ γιος θα ειναι...ηλεκτρα λυπαμαι τον αλλο μηνα παλι....καλα λετε κοριτσια κ εγω φοβαμαι λιγο γι αυτους που μας διαβαζουν...

Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, Marina Gz είπε:

Κοριτσάκια γειά σας!!
Καλέ για λίγο αποσύρθηκα πάλι, αλλά δεν σας προλαβαίνω....
Διάβασα τα πάντα αλλά ομολογώ ελάχιστα συγκράτησα γιατί ήταν πολλά!!
Καταρχήν καλή χρονιά σε όλες (διότι δεν έχω ευχηθεί ακόμη η κακούργα), με υγεία, αγάπη, φουσκωμένες κοιλίτσες και γεμάτες αγκαλίτσες!!
Μου λείψατεεε!!!

Σας προειδοποιώ, θα απλώσω σεντόνι οπότε όσες θέλουν μπορούν να το προσπεράσουν γιατί θα'ναι μεγάλο χαχαχα :P

Καταρχήν,
Σαγκρέ μου να σου ζήσει το μ3!!
Γερό και τυχερό να είναι πάντα!!

Μουτζουρίτσα μου, και όσες κοπελίτσες είστε στην γλυκιά αυτή αναμονή, να μην βγιαστείτε να κάνετε το τέστ, γιατί σπάνια (εως ποτέ) βγαίνουν θετικά νωρίτερα...
Εγώ να φανταστείτε σαν σήμερα πχ έκανα τέστ αρνητικότατο και μετά απο 2 μέρες αχνούυυλι θετικό που έβγαλα τα μάτια μου να το δω...Είχα και μία μέρα καθυστέρηση στο αρνητικό αλλά με άστατο κύκλο οπότε δεν έπαιρνα και όρκο!! Υπομονή λοιπόν και αισιοδοξία, όσο δύσκολο κι αν είναι. Καλύτερα να περιμένουμε λίγο παραπάνω παρά να γεμίζουμε το μυαλό μας με τις γνωστές αμφιβολίες "μήπως το έκανα νωρίς" κλπ...(και το λέω εγώ αυτό που έκανα καμία 10αριά home test τον μήνα, είδα όμως στην πράξη ότι το νωρίς δεν λέει τίποτα τελικά!!) :)

Η Τόνια επίσης αχ πως μου θυμίζει εμένα και τις ανησυχίες μου!!!
Τονάκι μου τι κάνεις; δεν θυμάμαι αν έχουμε ξανά μιλήσει!!
Τι κάνει το σπορούλι σου;
Το είδες τελικά να ηρεμίσεις λιγάκι ή απέχει κι άλλο το ραντεβού;

Πάντως στην ηλικία σάς "νικάω" προς το παρόν...τα 23 έκλεισα τους προηγούμενους μήνες...(δεν διευκρινίζω παραπάνω γιατί αγχώθηκα ολίγον με το πόστ της Ρένας, οπότε καλύτερα να μην ξεχνάμε πως ναί μεν είμαστε ωραία και δεμένη παρέα, αλλά έχουν την δυνατότητα να μας διαβάζουν κι άλλοι που δεν συμμετέχουν σε αυτήν, οπότε φυλάμε τα ρούχα μας λίγο!!) :P
Ρένα μου κατέβασε καντήλια να εκτονωθείς αλλά μέχρι εκεί....μην σκας παραπάνω γιατί προφανώς αυτό ακριβώς θέλει αυτός/η που το κάνει αυτό, την προσοχή σου....
Οπότε όπως τέλεια έκανες, μπλοκάρισμα και άντε γειά!!!

Οι υπόλοιπες κοπέλες τι κάνετε;
Πώς είστε;
Βικάκι, μανούλα, σάμμερ, ίοιο, αμποτάκι,Μαρτάκι και όλες όσες ξεχνάω ένα μεγάλο φιλί!

Στα δικά μου τώρα
Αχ.....αυτό το σπόρι...μες στα σκαμπανεβάσματα με έχει...
2 Ιανουαρίου, μετά απο μία πολύ ήσυχη και οικογενειακή Πρωτοχρονιά...που απλά σηκώθηκα απο το κρεβάτι να πάμε σε πεθερικά να φάμε, είδα ωραιότατα καφέ....πάλι..
Ευτυχώς είχα ραντεβού με τον γιατρό τις επόμενες μέρες και είδε μία μικρή αποκολλησούλα...Μου έδωσε ουτρογκεστάν, ενεσούλες εξτρά προγεστερόνης, μαγνήσιο και φυσικά ξάπλα ως το επόμενο ραντεβού (την άλλη εβδομάδα)...
(Ακούσαμε και καρδούλα...Με υπολόγισε λόγο καθυστερημένης σύλληψης 6w και 4d...)
Τα ακολουθώ όλα κατά γράμμα...και εχθές στο σκούπισμα να σου πάλι τα καφέ...
Χωρίς πόνο χωρίς τίποτα...Εκτός απο μερικές σουβλίτσες στην κοιλιά που γενικά έχω οπότε πιστεύω ότι δεν είναι απο εκεί...
Σήμερα ακόμη δεν έχω βέβαια αλλά δεν παύω να αγχώνομαι...
Μα τι σκαμπανεβάσματα ψυχολογίας είναι αυτά!!;;
Εκεί που πάω να το χαρώ, να το πιστέψω, εκεί να σου πάλι τα καφέ...
Δεν έχω επικοινωνήσει ακόμη μαζί του γιατί σήμερα προς το παρόν δεν έχω δεί κάτι...Αν συνεχίσει όμως θα τον πάρω τηλ...
Είμαι να σκάσω...
(Ιστορικό για να θυμιθούν οι παλιές και να μαθαίνουν οι καινούριες :P ...
Όλα ξεκίνησαν με χοριακή 40+ και καφέ,άρα υποψίες για βιοχημική,μετά χοριακή που διπλασιαζόταν σε μία μέρα!!!! με αποτέλεσμα να πάει 2.000+ και μωρό πουθενά, νοσηλεία για πιθανό εξωμήτριο, το βρήκαμε όμως τελικά το σπόρι με χοριακή σε νορμάλ πλαίσια απο το νοσοκομείο, δηλαδή οι προηγούμενες μάλλον λάθος απο τα μηχανήματα του μικροβιολογικού...επιστρέφουμε όλο χαρά σπίτι και ξανά μανά όσα σας είπα πιο πάνω!!)

Αυτά τα λίγα (χα χα χα :P ) απο εμένα...
Για ακόμη μία φορά συγνώμη για το σεντόνι...
Αυτά παθαίνεις άμα λείπεις μέρες...
Αλλά ειλικρινά ψυχολογία μηδέν γενικώς οπότε όχι να γράψω, αλλά ούτε να μιλήσω δεν είχα όρεξη... :/
 

εμεις σίγουρα δεν έχουμε μιλήσει, αλλά θέλω να σου πω πως όλα καλά θα πάνε! Με προσοχή πάντα και ακούγοντας τον γιατρούλη σου....!!
Είσαι 23 χρονών;;; πωπωωω...σαν όνειρο μου φαίνεται αυτή η ηλικία κι ας ήταν πριν 6 χρόνια!!!

 


c6xsp2.png

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, jane.austen είπε:

Αχ εχουν μεινει τοσο λιγες μερες...σκεφτομαι τωρα πρωτα τη δικη σου αγωνια και λαχταρα μιας κι εισαι πιο κοντα!!
Όλα θα πάνε τέλεια πρεπει να ειμαστε αισιοδοξες, κι απο εκει και πέρα οτι και να γίνει φυσικα δε σταματαμε να παλευουμε...ειπαμε όλα ειναι μες στο προγραμμα και δεν πέφτουμε καθόλου.
Εγώ σημερα εκτος των αλλων, όταν σηκώθηκα απ' τον καναπέ μου ήρθε σκοτοδίνη και ξανακάθισα αμέσως να μην σωριαστώ... Περίεργο δεν είναι; κατα τ' άλλα συνεχίζουν όλα με ίδιο ρυθμό, κυρίως στήθος που με έχει πεθάνει και όντως δε μου εχει συμβεί ποτέ τόσο πριν την περίοδο.

Αντε κυριακή κοντη γιορτη για σενα που λεει ο λαός....έγω είμαι τεταρτη αλλα Παρασκευη θα κάνω αν πάνε όλα καλα!

οποτε θα περιμενεις καθυστερηση πριν το κανεις εεε?αντε σου ευχομαι Τεταρτη να μην τολμησει να εμφανιστει!!!!!

δεν θελω να δινω πολυ σημασια σε οτι κ αν νιωθω αγαπη γιατι φοβαμαι να μην απογοητευτω...προσεχε με την σκοτοδινη εσυ ομως!!!!

 

 

 


RyZa.png

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια μου!!! καταφερα να μπω....το κινητο μου τα παιξε και με το λαπ τοπ η μικρη δεν μ αφηνε ουτε να διαβασω επισης επειδη στο κινητο εχω αποθηκευμενο  τοn κωδικο και απο τον η/υ δεν τον θυμομουν......

τι να πρωτοπω;; λοιπον καταρχην ρενα και οποιος κακοπροαιρετος μας διαβασει ας καθισει στα αυγα του μην τα κανουμε λιμπα ολες.....ρενα πολυ καλα εκανες

βικακι πολυ ωραια ολα για την βαφτιση!! με το καλο!! στο νεμεσις εχω παει για σκ με τον αντρα μου οταν ειμασταν μονο 3 μηνες μαζι και ηταν πολυ ωραια

σαγκρε μ αρεσει δυο βαφτισεις μαζι!! με το καλο και σε σας!! κι εγω δεν καταλαβα το θεμα και τον στολισμο με καμβα

ηλεκτρα μου παμε για εναν νεο μηνα με πολλες ζουζουνιες!! δεν πειραζει ειπαμε ευτυχως η προσπαθεια ειναι ευχαριστη!!

μαρινακι μου που εισαι τοσο μικρουλα σε ταλαιπωρει το σπορι με τοσο αγχος ε;; μην κανεις τιποτα μεινε ξαπλα και να μπαινεις να μας μιλας πιο συχνα...κανονισε...

μουτζουρα μου μπραβο στον μπαμπακα σου ετσι και ακομα καλυτερα να συνεχισει!! ευχομαι την κυριακη να του δωσεις μεγαλη χαρα με τα νεα σου οπως και σε μας!!

τζειν και τα δικα σου συμπτωματα μου φαινονται υποπτα!! μακαρι κοπελα μου!! η τεταρτη ειναι κοντα

βεβααια εσυ και η μουτζουρα θα μας σκασετε με τις αναμονες...

ειρηνακι μου μην χανεσαι κι εσυ!! να μου φιλησεις την γλυκουλα σου!!

καλα σαμερακι πως σας κλειδωσε;;; εμενα μια φορα μας κλειδωσε μαζι με την αδερφη μου στο μπαλκονι και η μελινα κοιμοταν μεσα και πηγε καπου να παρει κατι και δεν ειχε κλειδια απο το σπιτι...μου ερχοταν να φαω την πορτα...τρελο αγχος!!

μπραβο για το χιονανθρωπακι σας!!

κοριτσια απο το λαπ τοπ βλεπω και τα τικερακια σας


yk1yp3.png

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, moutzoura2016 είπε:

 

συμφωνώ. Κι εγώ δε δίνω σημασία σε τίποτα, απλά κουβεντα να γίνεται...αλλωστε πριν την καθυστέρηση, όλα είναι θεωρητικά!
Εγώ θα περιμένω να έχω έστω 2 μερούλες, γιατί τον προηγούμενο μηνα έκανα κατευθείαν και 20΄μετά μου ήρθε η περιοδος και ξενέρωσα ασχημα.Τσάμπα τα λεφτά...οπότε είπα να περιμένω λίγο παραπάνω αυτή τη φορά!!Ελπίζω να είναι η τυχερή...είμαι αισιόδοξη πάντως!


c6xsp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


τζειν να εισαι αισιοδοξη και ευχομαι να ναι ηδη ενα μικροσκοπικο πλασματακι μεσασ στην κοιλιτσα σου!!!

κι σε μενα ειχε βγει αρνητικιο και τελικα ηταν ενα μελινακι γλυκο!!!

  • Μου αρέσει 2

yk1yp3.png

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, mama82 είπε:

κοριτσια μου!!! καταφερα να μπω....το κινητο μου τα παιξε και με το λαπ τοπ η μικρη δεν μ αφηνε ουτε να διαβασω επισης επειδη στο κινητο εχω αποθηκευμενο  τοn κωδικο και απο τον η/υ δεν τον θυμομουν......

τι να πρωτοπω;; λοιπον καταρχην ρενα και οποιος κακοπροαιρετος μας διαβασει ας καθισει στα αυγα του μην τα κανουμε λιμπα ολες.....ρενα πολυ καλα εκανες

βικακι πολυ ωραια ολα για την βαφτιση!! με το καλο!! στο νεμεσις εχω παει για σκ με τον αντρα μου οταν ειμασταν μονο 3 μηνες μαζι και ηταν πολυ ωραια

σαγκρε μ αρεσει δυο βαφτισεις μαζι!! με το καλο και σε σας!! κι εγω δεν καταλαβα το θεμα και τον στολισμο με καμβα

ηλεκτρα μου παμε για εναν νεο μηνα με πολλες ζουζουνιες!! δεν πειραζει ειπαμε ευτυχως η προσπαθεια ειναι ευχαριστη!!

μαρινακι μου που εισαι τοσο μικρουλα σε ταλαιπωρει το σπορι με τοσο αγχος ε;; μην κανεις τιποτα μεινε ξαπλα και να μπαινεις να μας μιλας πιο συχνα...κανονισε...

μουτζουρα μου μπραβο στον μπαμπακα σου ετσι και ακομα καλυτερα να συνεχισει!! ευχομαι την κυριακη να του δωσεις μεγαλη χαρα με τα νεα σου οπως και σε μας!!

τζειν και τα δικα σου συμπτωματα μου φαινονται υποπτα!! μακαρι κοπελα μου!! η τεταρτη ειναι κοντα

βεβααια εσυ και η μουτζουρα θα μας σκασετε με τις αναμονες...

ειρηνακι μου μην χανεσαι κι εσυ!! να μου φιλησεις την γλυκουλα σου!!

καλα σαμερακι πως σας κλειδωσε;;; εμενα μια φορα μας κλειδωσε μαζι με την αδερφη μου στο μπαλκονι και η μελινα κοιμοταν μεσα και πηγε καπου να παρει κατι και δεν ειχε κλειδια απο το σπιτι...μου ερχοταν να φαω την πορτα...τρελο αγχος!!

μπραβο για το χιονανθρωπακι σας!!

κοριτσια απο το λαπ τοπ βλεπω και τα τικερακια σας

Θα σας σκάσουμε αλλά ας ελπίσουμε να είναι για καλό... Η μουτζούρα πλησιάζει!!! Ελπίζω να μην έχω συμπτώματα κατά φαντασίαν...νομίζω είμαι αρκετά ρεαλίστρια!
Επίσης τι είναι τα τικεράκια;;; θα σκασω!!!


c6xsp2.png

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια εχουμε θεμα με δυσκοιλιοτητα, εχθες εκλαιγε η καημενη και ζοριζοταν, δοκιμασα τα παντα....δεν τρωει φρουτα αλλα λαχανικα τρωει και θηλαζει δεν μπορω να καταλαβω τι γιεται...ξεκινησα μαλακτικο για το εντερο και προσπαθω να την βοηθαω με τροφες και ο θεος βοηθος


yk1yp3.png

Link to comment
Share on other sites

τα τικερακια μας λενε ποσο εγκυουλες ειναι,η ηλικιες παιδιων,ηλικιες δικες μας,ποσο καιρο προσπαθει καποια,επετειο γαμου κλπ

βρε μαμα ειχατε κ αλλη φορα.μηπως να το ψαξετε λιγο;παιδογαστρεντερολογο ισως;

νερο,βρωμη,δημητριακα ολικης αλλα κ ψωμι,κολοκυθακι.λες να παρει σκετο λαδι το πρωι;

αποξηραμενα δαμασκηνα,συκα.η χυμο δαμασκηνο.εστω κ λιγο σαν φαρμακο

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Απο το κινητο δεν βλεπω ουτε εγω τικερακια.κ μεις με το ιδιο θεμα αγχωνομαστε.σαν εκοψε τα φρουτα εκοψε κ τα κακα....σημερα το εταξα ενα γλυκακι κ εφαγε με το ζορι ακτινιδιο.δεν θελω ομως να μαθαινει κ ετσι.του δινω κ αποξηραμενα φρουτα με δημητριακα.κ μασαζ στην κοιλιτσα.μας κλειδωσε μαμα μου κ πηδηξα στο μπαλκονι πηρα το κλειδι που κρυβω εξω μπηκα μεσα κ ξεκλειδωσα το δωματιο...μαγκαιβερ η μανα....ευτυχως εχω παντου κλειδια γιατι εχω φοβο να μην κλειδωθω χωρις το παιδι....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...