Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 25 λεπτά , Kiddo είπε:

      Μπράβο κοριτσάκι μου! Είσαι και επίσημα έγκυος!! Χορταστικους διπλασιασμους εύχομαι!!

      Μη συγκρίνεις, κάθε κύημα είναι διαφορετικό ακόμα και στην ίδια γυναίκα!! Πολλοί μπορεί να είναι οι παράγοντες, για αυτό άλλωστε δίνουν τόσο μεγάλο εύρος φυσιολογικών τιμών στην εξέταση της χοριακής! Για την ώρα είναι πολύ καλή η τιμή της και να θυμάσαι ότι θέλουμε αύξηση τουλάχιστον 60% σε 72 ώρες..!

      Να σου πάνε όλα κατ'ευχήν γλυκιά μου!!🙏🙏🙏

      Σ' ευχαριστώ πολύ ❤️ Μακάρι να βγεις αληθινή ❤️

Μανούλες από τα παλιά


thomai62

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

γεια σας κοριτσια ιουλιανα ναι μηλησα με το γιατρο και μου εδωσε ενα χαπακι να πιω που ειναι για τον εμετο το primperan οταν ειπια το πρωτο το στομαχι μου τοτε δε κρατουσε τιποτα μεσα στο δεκαλεπτο το εβγαλα το επομενο το ειπια γυρω στις 3και μιση το μεσημερι που ειχαν σταματσει καπως οι εμετοι και ηρεμησα...!! cme η αληθεια ειναι οτι με ταλαιπωρησε παρα πολυ τετοιο πραγμα δε το εχω ξαναπαθει και δε μπορω να καταλαβω ακομα αν ηταν γαστρεντεριτιδα η να με πειραξε κατι και να ηταν καμια δηλητηριαση τελος παντων παει περασε πιστευω πως αναπληρωσα και τα υγρα που εχασα απο σημερα το μεσημερι νιωθω πως το σωμα μου λειτουργει κανονικα ξεκινησαν και οι συχνοουριες.... το παιδακι μου και ο αντρας μου να μη κολησουν που να μη κολησει ο ενας παλι τον αλλον μετα και ολα καλα....!!!!!!!!


em82p2.png QGcTp2.png

Link to comment
Share on other sites

Χ

πρίν από 52 λεπτά , xaroumenh mama είπε:

γεια σας κοριτσια ιουλιανα ναι μηλησα με το γιατρο και μου εδωσε ενα χαπακι να πιω που ειναι για τον εμετο το primperan οταν ειπια το πρωτο το στομαχι μου τοτε δε κρατουσε τιποτα μεσα στο δεκαλεπτο το εβγαλα το επομενο το ειπια γυρω στις 3και μιση το μεσημερι που ειχαν σταματσει καπως οι εμετοι και ηρεμησα...!! cme η αληθεια ειναι οτι με ταλαιπωρησε παρα πολυ τετοιο πραγμα δε το εχω ξαναπαθει και δε μπορω να καταλαβω ακομα αν ηταν γαστρεντεριτιδα η να με πειραξε κατι και να ηταν καμια δηλητηριαση τελος παντων παει περασε πιστευω πως αναπληρωσα και τα υγρα που εχασα απο σημερα το μεσημερι νιωθω πως το σωμα μου λειτουργει κανονικα ξεκινησαν και οι συχνοουριες.... το παιδακι μου και ο αντρας μου να μη κολησουν που να μη κολησει ο ενας παλι τον αλλον μετα και ολα καλα....!!!!!!!!

ωραια χαρουμενη μαμα!!ελπιζω να μην κολλησαν και τα αγορια σου


 kRl9p2.png kRl9p2.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα μακαρονια με κιμα

xaroymenh mama δυσκολη φαση στην κατασταση σου περασα και εγω γαστρεντεριτιδα οταν ημουν εγκυος και ταλαιπωρηθηκα

 


rS0gp3.pngTCVip3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

γεια σας ομελετα φουρνου εμεις σημερα.... ειχαμε κατεβει το πρωι στο κεντρο και πηγαμε για καφεδακι ωραια ηταν χαλαρωσαμε λιγο...!!!! κουραμπιεδες θελω να φτιαξω αλλα ακομα εχω μεινει στη σκεψη και στα λογια αν οχι σημερα συγουρα αυριο το πολυ μεθαυριο θα τους φτιαξω ομως....


em82p2.png QGcTp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!! Χυλοπίτες κοκκινιστές σήμερα για τη μικρή! Χθες πήγαμε σε μία Χριστουγεννιάτικη γιορτή και έγινε χαμός! Η μικρή τρελάθηκε από τη χαρά της, χόρευε και έπαιζε συνέχεια!! Από τη μία χάρηκα πολύ που ευχαριστήθηκε και την έβλεπα έτσι κοινωνική με όλο τον κόσμο, από την άλλη κουράστηκα τόοοοοοσο πολύ!!! Επίσης αποφάσισα να αγοράσω ένα μικρό δεντράκι να στολίσουμε και να φτιάξω κουραμπιέδες και Χριστουγεννιάτικα μπισκότα γιατί δεν έχουμε καταλάβει Χριστούγεννα φέτος!!


TQjIp3.pngj1MYp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλη εβδομάδα!

Χαιρομαι που μπαίνετε σε Χριστουγεννιάτικο κλίμα!!!

Εμείς θα γράψουμε το γράμμα στον Αγ Βασιλη σημερα!!

Δυστυχώς δεν είχαμε ευκαιρία για βολτες το ΣΚ γιατι ο καιρός ήταν βροχερός....

Μαγείρεψα πατάτες με αβγά το Σαββατο και παστίτσιο χθες το οποίο θα φαμε και σήμερα. @CME2205 να είσαι καλά, η συνταγή σου για το γιουβετσι με έσωσε την Παρασκευή που δεν ήξερα τι να φτιάξω και άρεσε πολύ στον άντρα μου!

  • Μου αρέσει 1

dph2p2.pngRGM7p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Γεια σας κορίτσια!!

 

Γεμιστά σήμερα!!

Εγω λεω να φτιαξω μελομακάρονα!!θα δω το ποτε...

Ααναθ εμεις το γραψαμε το γραμμα στον αγιο βασιλη και αναμενουμε την απαντηση!!! εχθες βεβαια πηγαμε και ειδαμε έναν αγιο βασιλη και η μικρη κατενθουσιαστηκε ενώ ο μικρος κατατρομαξε και εκλαιγε!

 

 

 


 kRl9p2.png kRl9p2.png

Link to comment
Share on other sites

Αχ ο μικρούλης @iouliana φοβήθηκε τον Αι-Βασιλη?

Aσε εμείς ούτε στην κεντρική πλατεία δεν έχουμε παέι να δούμε τις χριστουγεννιάτικες εγκαταστάσεις... Ελπίζω το 4ημερο 22-26/12 να λιώσουμε στις βόλτες...


dph2p2.pngRGM7p2.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας!! Σήμερα δεν μαγειρέψαμε, η μικρή έφαγε στη γιαγιά και ο άντρας μου στη δουλειά. Επιτέλους στολίσαμε κι εμείς! Τελικά πήρα ένα μικρό δεντράκι και στολίδια από αφρολέξ και το στολίσαμε μαζί με τη μικρή που τρελάθηκε από τη χαρά της!!

  • Μου αρέσει 1

TQjIp3.pngj1MYp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...