Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 minute ago, Lila ki said:

      Εγώ δεν ξέρω απο χοριακες αλλά όπως λέμε τα κορίτσια μας ενδιαφέρει ο διπλασιασμός …. Και θεωρώ είναι μια χαρά η χοριακη σου !!! Με το καλό τη Κυριακή ! Μπράβο κοπέλα μου ! Να πάνε όλα καλα !

       

      18 minutes ago, Blue Velvet said:

      Σας ευχαριστώ πολύ ❤️ Δεν ξέρω αν πρέπει να χαρώ η όχι,γιατί και ο γιατρός μου είπε ότι είναι λίγο χαμηλή..Ελπίζω να διπλασιαστεί...

      Θα διπλασιαστεί θα δεις . Δ κερω έτσι νιώθω μέσα μ …

Μανούλες από τα παλιά


thomai62

Recommended Posts

On 30/11/2018 at 10:27 ΠΜ, thomai62 είπε:

καλημερα

μακαρονια  με κιμα σημερα

@smaro30 πως εισαι ; τι εγινε ;

Καλησπερα κοριτσι μου. Τελικα δεν εγινε το θαυμα και εκανα διακοπη κυηση την προηγουμενη Παρασκευη. Αν και παιδευτηκα λιγο ολα καλα πηγαν. Μας ειπε ο γιατρος οτι σε 2 μηνες μπορω να ξαναμεινω εγκυος. Το θελω παρα πολυ αλλα φοβαμαι μηπως δεν ξαναμεινω ευκολα και αφετερου για να πανε ολα καλα. Ιδωμεν. 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

καλημερα 

κοτοπουλο κοκκινιστο με μακαρονια 

@smaro30 λυπαμαι πολυ :( Να εχεις πιστη και να εισαι ηρεμη και ολα θα πανε καλα αν θες την συμβουλη μου ηρεμησε και ασε να περασει λιγος καιρος και μετα ξαναπροσπαθησε συνηθως ερχεται εκει που δεν ο περιμενεις

κοριτσια που ειστε υπολοιπες πολλες απουσιες μετραω ;

 

 

  • Μου αρέσει 1

rS0gp3.pngTCVip3.png

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις

  • 3 εβδομάδες μετά...

Γεια σας κ από εμένα ..!!! Έχω τον μεγάλο μου γιο άρρωστο εδώ κ πέντε μέρες με πυρετό κ καταρροή δύσκολη ιωση αυτή ταλαιπωρούνται πολύ τα παιδάκια κ ο γιος μου δεν είχε αρρωστήσει μέχρι τώρα πότε κ μου φαίνεται πως τώρα με τον παιδικό τις περνάει βαριά τις ιώσεις ..!!!κ τη περίοδο τον Χριστουγέννων ήταν άλλες 5 μέρες με υψηλό πυρετό ..!!!!

Μπριτζολες στη λαδόκολλα είχα σήμερα με ρυζοτο ..!!!!


em82p2.png QGcTp2.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα 

κοτοπουλο και αρακα για σημερα

@xaroumenh mama περαστικα και στο νηπιο υτου γιου ολα με ιωσεις ειναι εμεις ακομ κραταμε γερα μας ειπαν οτι ειχαν κρουσμα Η1Ν1

@Smaro3056 πως εισαι ?

 


rS0gp3.pngTCVip3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


15 ώρες πρίν, iouliana είπε:

Καλησπέρα!!

Σπανακόρυζο σήμερα!!

@xaroumenh mama περαστικά!! Πως είναι το μικρό σου?

Ευχαριστώ πολύ ..!!! Ο μπέμπης είναι μια χαρά 8,5 μηνών τώρα κ έχει ξεκινήσει κ κάνει τα δικά του σέρνετε στο πάτωμα προσπαθεί να μπιυσουλησει κ να σηκωθεί ..!!!!!

πρίν από 4 λεπτά , thomai62 είπε:

καλημερα 

κοτοπουλο και αρακα για σημερα

@xaroumenh mama περαστικα και στο νηπιο υτου γιου ολα με ιωσεις ειναι εμεις ακομ κραταμε γερα μας ειπαν οτι ειχαν κρουσμα Η1Ν1

@Smaro3056 πως εισαι ?

 

Ευχαριστώ πολύ .. χθες που πήγαμε παιδίατρο τα αυτακια του ήταν οριακά στο να κάνουν ωτίτιδα κ μας είπε πως μάλλον το γυρίζει σε ωτίτιδα γι'αυτό δε πέφτει ο πυρετός δε δέχεται ούτε ορο να του βάλουμε ούτε οτριβιν κ έτσι μας έδωσε αντιβίωση την οποία βέβαια δε τη πίνει χθες του έδωσα κ την έκανε εμετό .. σήμερα το πρωί του έβαλα λίγη μέσα στο γάλα κ ευτυχώς ήπιε κ από αυτό κ βλέπουμε ..!!! Βέβαια ούτε το ντεπον πίνει κ αυτό εμετό το κάνει κ έτσι κ εκεί βάζουμε υπόθετο..!!


em82p2.png QGcTp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα!!!! Λαυρακι ψητο σημερα!!!

Καλα ειμαι, ευχαριστω που ρωτας!! Αδιαθετησα σημερα και ακομα μια φορα να αδιαθετησω και μετα εχουμε το οκ για να προσπαθησουμε παλι!!! Χαρηκα πολυ που ηρθε στην ωρα του, γιατι σημαινει οτι εστρωσε. Πρεπει να ειναι η πρωτη φορα που ειμαι τοσο ενθουσιασμενη που αδιαθετω!!!!!!

1 ώρα πρίν, xaroumenh mama είπε:

Ευχαριστώ πολύ ..!!! Ο μπέμπης είναι μια χαρά 8,5 μηνών τώρα κ έχει ξεκινήσει κ κάνει τα δικά του σέρνετε στο πάτωμα προσπαθεί να μπιυσουλησει κ να σηκωθεί ..!!!!!

Ευχαριστώ πολύ .. χθες που πήγαμε παιδίατρο τα αυτακια του ήταν οριακά στο να κάνουν ωτίτιδα κ μας είπε πως μάλλον το γυρίζει σε ωτίτιδα γι'αυτό δε πέφτει ο πυρετός δε δέχεται ούτε ορο να του βάλουμε ούτε οτριβιν κ έτσι μας έδωσε αντιβίωση την οποία βέβαια δε τη πίνει χθες του έδωσα κ την έκανε εμετό .. σήμερα το πρωί του έβαλα λίγη μέσα στο γάλα κ ευτυχώς ήπιε κ από αυτό κ βλέπουμε ..!!! Βέβαια ούτε το ντεπον πίνει κ αυτό εμετό το κάνει κ έτσι κ εκεί βάζουμε υπόθετο..!!

Ωχ περαστικα σας!!! Τι να κανουμε ειναι αυτη η εποχη. Στην μικρη καναμε το αντιγριπικο, εσεις δεν το κανετε; 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , Smaro3056 είπε:

Καλημερα!!!! Λαυρακι ψητο σημερα!!!

Καλα ειμαι, ευχαριστω που ρωτας!! Αδιαθετησα σημερα και ακομα μια φορα να αδιαθετησω και μετα εχουμε το οκ για να προσπαθησουμε παλι!!! Χαρηκα πολυ που ηρθε στην ωρα του, γιατι σημαινει οτι εστρωσε. Πρεπει να ειναι η πρωτη φορα που ειμαι τοσο ενθουσιασμενη που αδιαθετω!!!!!!

Ωχ περαστικα σας!!! Τι να κανουμε ειναι αυτη η εποχη. Στην μικρη καναμε το αντιγριπικο, εσεις δεν το κανετε; 

Ευχαριστώ πολύ ..!! Ιώσεις είναι θα περάσουν  θα χτίσουν κ άμυνα ..!!! Ο μεγάλος μου γιος είναι άρρωστος δεν είναι ο μπέμπης για την ώρα τουλάχιστον ..!! Αλλά το αντιγριπικο δε το έχω κάνει ούτε στον ένα ούτε στον άλλο ..


em82p2.png QGcTp2.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα

φαγητο θα φαμε το χθεσινο

χαιρομαο κοριτσια που ξαναρχισαμε τις συνομιλιες

περαστικα στα μικρα σας

τι καιρο εχετε ?

εμεις βροχη ολη μερα

 


rS0gp3.pngTCVip3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 17 λεπτά , thomai62 είπε:

καλημερα

φαγητο θα φαμε το χθεσινο

χαιρομαο κοριτσια που ξαναρχισαμε τις συνομιλιες

περαστικα στα μικρα σας

τι καιρο εχετε ?

εμεις βροχη ολη μερα

 

Καλημέρα εγώ για φαγητό το σκέφτομαι ακόμα δε ξέρω τι να φτιάξω έχουν μείνει κ λίγες φακές από εχθές ..!!!κ εδώ αέρας λίγη βροχή κ σκόνη ...!!!!


em82p2.png QGcTp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...