Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 4 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Και εγώ τα clearblue πρώιμης ανίχνευσης έκανα,την τρίτη και την Τετάρτη έβγαιναν αχνά θετικά και χθες που έκανα χοριακη,ήταν 58. Ο γιατρός είπε οτι είναι λίγο χαμηλή και να σου πω την αλήθεια είμαι αρκετά στεναχωρημένη,φοβάμαι πως θα πάω αύριο και θα πάρω μεγάλη απογοήτευση..Σχετικά με τις αξιολογήσεις στο Σκρουτζ,δεν μπορώ να καταλάβω πως γίνεται να βγει θετικό και να πάρεις μηδενική χοριακη,μου φαίνεται αδιανόητο.Το να βγει ομως αρνητικό και να είσαι έγκυος,τότε ναι,έχει λογική.Κανε και αύριο ένα τεστ και δες αν η γραμμουλα είναι πιο σκούρη

      Στην αρχή είπα να κάνω αύριο...μετά που είδα όλες αυτές τις αξιολογήσεις το σκέφτομαι...Ειλικρινά θεωρώ μια χαρα τη χοριακή σου και είμαι σίγουρη ότι Δευτέρα θα διπλασιαστεί! Στο εύχομαι μέσα από την καρδια μου! Άρα Δευτέρα σημαντική μέρα και για τις 2 μας!!! Εμένα είναι η 8η εμβρυομεταφορα μου...5 αρνητικές 3 με πολύ πολύ χαμηλές τιμές που δε θεωρήθηκαν καν θετικές ούτε αρνητικές...έκανα επαναληπτικες και έπεφταν και τέλος...Δε ξέρω....

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ


Recommended Posts

Δεν σας είπα χθες που στολίσαμε το δέντρο τι έγινε ε;

Καταρχήν το γέλιο άρχισε με το που ανέβηκα στο πατάρι για να βγάλω τις κούτες... Δεν είχε ιδέα ότι είχαμε χώρο πάνω από το μπάνιο οπότε ήθελε να δει τι είχε εκεί πάνω :lol:

Κατεβάσαμε τις κούτες και το πρώτο που άνοιξα είχε μέσα τους μουσικούς αγιους βασίληδες... βάλαμε μπαταρίες και έφαγε την πρώτη φρίκη :lol: Όταν ανοίξαμε το δέντρο ερχόταν και το τράβαγε οπότε την απασχόλησαν θεία και μπαμπάς όσο εγώ άνοιγα τα κλαδιά.

Ακολούθησαν τα φωτάκια που τα απόλαυσε απίστευτα... και μετά ανοίξαμε την κούτα με τα στολίδια. Κιουρία η μικρή! Έπαιρνε τα στολίδια από τον μπαμπά και μου τα έφερνε να τα βάλω... Έβαλε και η ίδια 2 και όταν τελειώναμε και κοίταγα να δω τι ατέλειες είχε... άρχισε να τις βγάζει :lol:

Το σηκώσαμε ψηλά εκεί που θα είναι η οριστική του θέση, ανάψαμε τα λαμπάκια κλείσαμε τα φώτα και ρίξαμε απίστευτο γέλιο που χειροκροτούσε :D

Βάλαμε και στο δωμάτιο της κάτι χιονανθρώπους που αναβοσβήνουν απαλά και ένα χριστουγεννιάτικο αρκουδάκι που δεν το βλέπω να βγάζει τις γιορτές :lol:

Νομίζω όμως ότι σήμερα θα το ευχαριστηθεί περισσότερο με τα φωτάκια έξω... Τουλάχιστον πέρυσι έτρωγε τρελό κόλλημα με αυτά :D Για να δούμε.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 8,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • sweet_february

    1501

  • DEMS

    1131

  • giota.

    1043

  • elisabeth

    1001

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Κι εγω εχω ενα ευχαριστο!!!!

Επιτελους μου φτιαξανε την πισω ζωνη,οποτε πλεον τα παιδια θα καθονται πισω!!!!!

Και θα μπορω να εχω συνοδηγο εναν ενηλικα!!!!!Αχ ειμαι πολυ χαρουμενη!!!!!


GRJdp2.png

xefUp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα το έκανα και εγώ το τεστ

Το σκορ σας είναι :35 Η συναισθηματική σας νοημοσύνη είναι σε αρκετά ψηλό επίπεδο. Μπορείτε να καταλάβετε και σε πολλές περιπτώσεις να επιβληθείτε στο συναίσθημα σας βάζοντας σαν γνώμονα σας την λογική. Δεν έχετε μεγάλες ψυχολογικές μεταπτώσεις και δεν αφήνετε τα αρνητικά συναισθήματα να σας καταβάλουν μιας και γνωρίζετε πως να εμψυχώσετε τον εαυτό σας με θετικές σκέψεις. Μπορείτε να ελέγξετε τον θυμό σας , να εκφράσετε την αγάπη σας και να καταλάβετε τα συναισθήματα των ανθρώπων γύρω σας , πράγμα που σας κάνει αγαπητούς στους άλλους και σας καθιστά πολύ καλούς φίλους ή συντρόφους.

Σας είπα πως είμαι αναίσθητη, αποδείχθηκε τώρα!!! (πλάκα κάνω)


8Fx2p2.png

OtbVp2.png

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο Γιώτα :) Άντε και στα δικά μου :lol: Εμάς δεν είναι θέμα ζώνης αλλά θέμα βολέματος για να την έχω διπλα στις διαδρομές μας.

Μαράκι μάλλον το αντίθετο λέει το τεστ :lol:

Link to comment
Share on other sites

Μεχρι τωρα που ειχα συνοδηγο τον εναν διδυμο,δεν μπορουσα να κανω μεγαλες αποστασεις γιατι ο αεροσακος δεν απενεργοποιειται...Τωρα θα μπορω να παω οπουδηποτε,ακομη και μεχρι το εξοχικο!!!!Ασε που δεν μπορουσα να παρω αλλο ατομο μαζι μου.Μερικες φορες που εχουμε παει μεχρι την μαμα μου και οδηγουσε ο Βασιλης καθομουν πισω αλλα αναμεσα στα δυο καθισματα.Καθολου εξυπηρετικο!!!!!Αν μεγαλωσουν λιγο ακομη να κοψουμε αποστειρωση κ να αρχισουμε γευματα θα μπορω να ερχομαι στις συναντησεις και με τα τρια,αλλωστε θα εχω εσας να βοηθατε στο βαλε-βγαλε!!!!!


GRJdp2.png

xefUp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Μαράκι μάλλον το αντίθετο λέει το τεστ :lol:

Χριστινά λες? Μάλλον δεν θα το κατανόησα!!! Έχει πολλα τεστ αυτο το site

να κάνουμε και άλλα!!!

Γιώτα αλήθεια πότε θα κόψεις την αποστείρωση?


8Fx2p2.png

OtbVp2.png

Link to comment
Share on other sites

Γιώτα αλήθεια πότε θα κόψεις την αποστείρωση?

Το πιθανοτερο ειναι με την νεα χρονια,χτες τους εδωσα απο μια κουταλια κρεμα βανιλια το απογευμα,αλλα και οι δυο δεν το φαγανε....ενω ο Τασος μου θυμαμαι ειχε φαει κανονικα την πρωτη κουταλια!!!!Αυτα τα δυο σαν να τους εδωσα σκ@@@.Και απο οτι φαινεται θα με παιδεψουν στο φαγητο....και εκει να δω τι θα κανω που ειναι και δυο!!!!:lol::lol::lol:


GRJdp2.png

xefUp3.png

Link to comment
Share on other sites

γεια σας και απο εμενα!!!μαγειρευω και ειπα να μπω να πω ενα γεια αφου κοιμαται ο ευθυμιος...

τι κανετε???

Γεια σου Ελένη!

Ό,τι προλαβαίνουμε κάνουμε. :lol:

Γράφω πάλι με ένα χέρι, γιατί με το άλλο κρατάω τη Ιφιγένεια που θηλάζει.


etCDp3.png hk8kp3.png

Η μαμά του Ευριπίδη και της Ιφιγένειας

Link to comment
Share on other sites

Γεια σου Ελενάκι :)

Μαρία η διευκρίνιση για την Ιφιγένεια εμένα μου φαίνεται περιττή. Έχω την εντύπωση πως απλώς είναι η επέκταση του ενός χεριού σου μόνιμα :lol:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Γεια σου Ελενάκι :)

Μαρία η διευκρίνιση για την Ιφιγένεια εμένα μου φαίνεται περιττή. Έχω την εντύπωση πως απλώς είναι η επέκταση του ενός χεριού σου μόνιμα :lol:

:lol::lol:

Ευχαριστώ για την καταννόηση. Να 'σαι καλά βρε Χριστίνα. :-)


etCDp3.png hk8kp3.png

Η μαμά του Ευριπίδη και της Ιφιγένειας

Link to comment
Share on other sites

Χθεσινός διάλογος...

Ευριπίδης: Μαμά, ο φίλος μου ο Άγγελος μου είπε ότι όταν μεγαλώσω πρέπει να αλλάξω το όνομά μου. icon_rolleyes.gificon_confused.gif

Εγώ: Γιατί;icon_surprised.gif

Ευριπίδης: Γιατί δεν είναι ωραίο icon_sad.gif

Εγώ: Όταν σε ρωτάνε "πως σε λένε;" και απαντάς "Ευριπίδη", όλοι δεν σου λένε "α, πολύ ωραίο όνομα";

Ευριπίδης: Ναι! icon_biggrin.gif

Εγώ: Το όνομά σου λοιπόν είναι πολύ όμορφο και σπάνιο, άσε που έχει και πολύ καλή σημασία icon_wink.gif

Ευριπίδης: Τι σημαίνει;

Εγώ: Ευριπίδης σημαίνει "Εύστοχος" (ευ + ριπή).

Ευριπίδης: Τι θα πει "Εύστοχος" ;

Εγώ: Αυτός που πετυχαίνει το στόχο, δηλαδή που καταφέρνει ό,τι θέλει.

Ευριπίδης: Καλό!!! icon_biggrin.gif

και έφυγε ευχαριστημένος.


etCDp3.png hk8kp3.png

Η μαμά του Ευριπίδη και της Ιφιγένειας

Link to comment
Share on other sites

E, όχι να στεναχωρηθεί το παιδί για το όνομα του!! Καμιά φορά είναι σκληρά τα παιδιά άθελα τους.

Ο γνωστός Άγγελος?

Ναι

Εμένα πάντως μου αρέσει και το Ευρυπίδης και το Ιφιγένεια :)

Thanks :D


etCDp3.png hk8kp3.png

Η μαμά του Ευριπίδη και της Ιφιγένειας

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...