Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 7 λεπτά , Eflenew είπε:

      Γειά σας κορίτσια...

      Συγχαρητηρια σε οσες ειστε εγκυουλες ευχομαι να πανε ολα ηρεμα και ομορφα οπως μας αξιζει μετα απο οσα περνάμε!!!!!

      Καλή δύναμη στα κορίτσια που προσπαθούν ή είναι στην αναμονή χοριακης! 

      9η ημέρα σήμερα μετά την 8η εμβρυομεταφορα, έκανα τεστ εγκυμοσυνης που δείχνει πιο νωρίς και μου έβγαλε γραμμη αλλά πολύ αχνη. Το θετικό της ιστορίας είναι οτι στα τόσα χρόνια πρώτη φορά στις τόσες εξωσωματικές + προσπάθειες μόνοι μας είδα γραμμή σε τεστ εγκυμοσυνης...το λες και ιστορική στιγμή 😆. Το αρνητικό ειναι οτι για να έχω 9η ημέρα τόσο αχνη γραμμη αυτό σημαίνει σιγουρα χαμηλή χοριακη 😔... Έχω ξαναπάρει χοριακες 5-15 που θεωρούνται γκρίζα ζώνη και πάντα έπεφταν....Χοριακη θα κανω τη Δευτέρα....

      Καλημέρα και συγχαρητήρια! Εγώ ένατη μέρα,χθες δλδ,είχα χοριακη 58 και όπως είπε ο γιατρός είναι λίγο χαμηλή.Αυριο έχω επαναληπτική και θέλουμε να διπλασιαστεί.. Ποιο τεστ έκανες εσύ?από πόσες μονάδες δείχνει?Σου εύχομαι μια μεγάλη χοριακη τη Δευτέρα και μια ακόμα μεγαλύτερη την Τετάρτη ❤️

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 8,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • sweet_february

    1501

  • DEMS

    1131

  • giota.

    1043

  • elisabeth

    1001

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καληνυχτα Μαρακι!! :D

Φαιη: Το σκορ σας είναι :26 Η συναισθηματική σας νοημοσύνη είναι αρκετά ανεπτυγμένη αλλά έχει μεγάλα περιθώρια βελτίωσης. Θα πρέπει να προσπαθήσετε να ελέγξετε την έκφραση του θυμού σας και γενικά όλα τα ακραία σας συναισθηματικά ξεσπάσματα. Επίσης θα πρέπει να χρησιμοποιείτε την λογική σας , όπου αυτό είναι εφικτό για να «διορθώνετε» τα προβλήματα που πιθανό να σας δημιουργούν τα συναισθήματα σας. Όσο αφορά τους άλλους , μπορείτε σε αρκετές περιπτώσεις να καταλάβετε τι αισθάνονται αλλά θα πρέπει να δείξετε μεγαλύτερη ευαισθησία απέναντι τους αν θέλετε να διατηρείτε αρμονικές σχέσεις. Είστε στο σωστό δρόμο..

Θα κανω εντιτ αν ψησω και το Βασιλη να το κανει!!

Edit: Βασιλης: Το σκορ σας είναι :35 Η συναισθηματική σας νοημοσύνη είναι σε αρκετά ψηλό επίπεδο. Μπορείτε να καταλάβετε και σε πολλές περιπτώσεις να επιβληθείτε στο συναίσθημα σας βάζοντας σαν γνώμονα σας την λογική. Δεν έχετε μεγάλες ψυχολογικές μεταπτώσεις και δεν αφήνετε τα αρνητικά συναισθήματα να σας καταβάλουν μιας και γνωρίζετε πως να εμψυχώσετε τον εαυτό σας με θετικές σκέψεις. Μπορείτε να ελέγξετε τον θυμό σας , να εκφράσετε την αγάπη σας και να καταλάβετε τα συναισθήματα των ανθρώπων γύρω σας , πράγμα που σας κάνει αγαπητούς στους άλλους και σας καθιστά πολύ καλούς φίλους ή συντρόφους.


Οταν φτανει ο κομπος στο χτενι, δεν φταιει το χτενι... Εσυ εισαι αχτενιστη!

gM4vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Φαίη μου το ίδιο σκορ με τον Λευτέρη μου έβγαλες ;) Είμαι ιδιαιτέρως περίεργη να δω τι θα βγάλουν οι άντρες σας (όσους πείσετε) για το θέμα που έχει ανοίξει ο Πάνος Β δίπλα.

Και για να είμαι ακριβοδίκαιη το δικό μου ήταν αυτό:

Το σκορ σας είναι :31 Η συναισθηματική σας νοημοσύνη είναι σε αρκετά ψηλό επίπεδο. Μπορείτε να καταλάβετε και σε πολλές περιπτώσεις να επιβληθείτε στο συναίσθημα σας βάζοντας σαν γνώμονα σας την λογική. Δεν έχετε μεγάλες ψυχολογικές μεταπτώσεις και δεν αφήνετε τα αρνητικά συναισθήματα να σας καταβάλουν μιας και γνωρίζετε πως να εμψυχώσετε τον εαυτό σας με θετικές σκέψεις. Μπορείτε να ελέγξετε τον θυμό σας , να εκφράσετε την αγάπη σας και να καταλάβετε τα συναισθήματα των ανθρώπων γύρω σας , πράγμα που σας κάνει αγαπητούς στους άλλους και σας καθιστά πολύ καλούς φίλους ή συντρόφους.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Να σου πω την αληθεια εγω το ηξερα (θα μου πεις αφου μανταμ εισαι παντρεμενη μαζι του, δεν θα το 'ξερες? :lol:)

Ο Βασιλης ειναι ο ψυχραιμος της οικογενειας και η υστερω ειμαι εγω.. Ο Βασιλης μπορει να καθεται στον καναπε και εγω να εχω γυρισει ολο το σπιτι τουμπα αλλα αυτος αταραχος.. Εχει τυχει φιλος μας (πιο φιλος δεν γινεται ομως) να του πει "φιλε εγω δεν θα την αντεχα".. Και ειλικρινα το πιστευω, αν ειχα καποιον που ο χαρακτηρας του θα ηταν σαν τον δικο μου ή που θα μας γραφαν στις ειδησεις ή που καθε μερα θα τη βγαζαμε στο τμημα.. Μιλαμε για πολυ συσσωρευμενο θυμο που οποτε βρει ευκαιρια εκριγνυται... Σπανια το δεχεται αυτο καποιος διπλα του και αν αποστασιοποιηθω και δω εντελως ξεκαθαρα τα πραγματα, υπηρχαν φορες που αν ημουν στη θεση του θα μου ελεγα "σαλτα και πη**ξου κοριτσακι μου, ως εδω!"!! Γι' αυτο τον αγαπαω τον αντρουλη μου!!! :D

Αντε, μη σας πρηζω αλλο!!

Παω για νανακια!!

Φιλακια σε ολες, θα τα πουμε το πρωι!!


Οταν φτανει ο κομπος στο χτενι, δεν φταιει το χτενι... Εσυ εισαι αχτενιστη!

gM4vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Συσσωρευμένο θυμό έχω κι εγώ. Απλώς τώρα πια έχω μάθει να τον ελέγχω. Αν αυτό που έγινε σήμερα γινόταν πριν από 5 χρόνια θα τα είχα σπάσει όλα. Σήμερα μέχρι που σκέφτομαι να του πω ότι δεν θέλω δεκάρα τσακιστή παραπάνω αρκεί να δηλώνονται αυτά που παίρνω για να μην πληρώνω παραπάνω εφορία.

Ο μόνος άνθρωπος με τον οποίο δεν μπορώ να ελέγξω τον θυμό μου είναι η μάνα μου αλλά έχω σταματήσει να προσπαθώ. Απλώς δεν επικοινωνώ μαζί της όταν έχω νεύρα. Για την ακρίβεια δεν επικοινωνώ καν. Απλώς την παίρνω τηλέφωνο και την αφήνω να μιλάει :lol:

Καληνύχτα ματάκια :) Εγώ μόλις έφαγα και κάνω last cigarete και έφυγα κι εγώ για νάνι.

Link to comment
Share on other sites

Και για να έχουμε και μία εικόνα για τι πράγμα μιλάμε να ένα μικρό και αρκετά κατατοπιστικό άρθρο για την ΕΙ http://zlatis.blogspot.com/2008/10/eq.html (το βιβλίο το διαβάζω αυτή την εποχή).

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα και απο μενα που ειμαι εκτος τοπου και χρονου!!!!

Ουτε το νησι καταφερα να δω χτες αφου κοιμηθηκα απο τις 22 00.....ευτυχως δεν ξυπνησε κανενα παιδι!!!!

Τωρα μολις ταισα τα διδυμα και παω να πιω καφε.Σε λιγο θα βγουμε βολτιτσα,θα παμε να παρουμε καροτα και σελινο γιατι το μενου σημερα εχει φασολαδα!!!!

Να πιω και το καφεδακι μου εξω!!!

Το απογευμα εχω οδοντιατρο και αυριο στις 09 00 επιτελους εχω κομμωτηριο!!!!

Μετα θα παω κ απο τη δουλεια μου να υπογραψω για το 9μηνο!

Νομιζω σας τα εγραψα και χτες,δε θυμαμαι,με την κουραση ξεχναω!!!!

Θα τα πουμε αργοτερα!

Πολλα φιλια!!!

Edit Μολις με πηρε ο Βασιλης τηλ και μου ειπε οτι τον τρακαρανε.Ενα μηχανακι,ξηλωσε τον προφυλακτηρα,το θεμα ειναι οτι σημερα εχει το δικο μου αυτοκινητο επειδη κυκλοφορει......θα περασουμε ωραιες γιορτες με χτυπημενο προφυλακτηρα!!!!!!Αλλα δεν πειραζει,αφου δεν εγινε τιποτα χειροτερο,καλα να ειμαστε και προφυλακτηρα θ αλλαξουμε!!!!!Και οχι τιποτα αλλο αλλα θα το πηγαινε σημερα για να μου φτιαξουν τη μεσαια ζωνη που δε λειτουργει!!!!!


GRJdp2.png

xefUp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


kalhmera κοριτσακια!τι κανετε?

χριστινα ωραιο δφαινεται το τεστ θα το κανω οταν παω σπιτι απο εδω δε μου τ ανοιγει.ισως πεισω κ τον αντωνη να το κανει να δουμε.καλα για τον εργοδοτη σου δεν εχω λογια καλο κουραγιο μακαρι να μπορεσεις να παρεις ολα οσα δικαιουσαι!

γιωτα μεγαλη ατυχια το τρακαρισμα ευτυχως που ειναικαλα ο βασιλης κ δεν εγινε τιποτε χειροτερο!

κ εγω ειδα το νησι χθες εχετε δικιο πολυ συγκινητικη η σκηνη με το μωρακι.

σημερα η ελισαβετ ξυπνησε στραβα μαλλον δεν εφαγε γαλα καναμε μια ωρα να ετοιμαστουμε για παιδικο στο τσακ προλαβα το λεωφορειο για τη δουλεια.ελπιζω να μην την περιτριγυριζει καμια ιωση παλι δε θα τ αντεξω!!

να εχετε ολες μια ομορφη μερα!


uVBDp3.png MkMgp2.png

kJdJp2.png

Δεν είναι ευτυχία να κάνεις πάντα αυτό που θέλεις,

αλλά πάντα να θέλεις εκείνο που κάνεις.

-Τολστόι-

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!

Ορίστε και τα δικά μου αποτελέσματα:

Το σκορ σας είναι :33 Η συναισθηματική σας νοημοσύνη είναι σε αρκετά ψηλό επίπεδο. Μπορείτε να καταλάβετε και σε πολλές περιπτώσεις να επιβληθείτε στο συναίσθημα σας βάζοντας σαν γνώμονα σας την λογική. Δεν έχετε μεγάλες ψυχολογικές μεταπτώσεις και δεν αφήνετε τα αρνητικά συναισθήματα να σας καταβάλουν μιας και γνωρίζετε πως να εμψυχώσετε τον εαυτό σας με θετικές σκέψεις. Μπορείτε να ελέγξετε τον θυμό σας , να εκφράσετε την αγάπη σας και να καταλάβετε τα συναισθήματα των ανθρώπων γύρω σας , πράγμα που σας κάνει αγαπητούς στους άλλους και σας καθιστά πολύ καλούς φίλους ή συντρόφους.

Αργότερα τα ξαναλέμε :D


etCDp3.png hk8kp3.png

Η μαμά του Ευριπίδη και της Ιφιγένειας

Link to comment
Share on other sites

Να μαι παλι κι εγω!!!!

Μολις γυρισαμε απ την καθημερινη βολτα και η φασολαδα πηρε τη θεση της στη χυτρα!!!!

Ο Χρηστος και ο Θανος ειναι ξυπνιοι αλλα δεν γκρινιαζουν,τους εχω ανοιξει και το ραδιο κ μουρμουρανε!!!!

Θα κανω κι εγω το τεστ και θα σας βαλω τα αποτελεσματα!!!!


GRJdp2.png

xefUp3.png

Link to comment
Share on other sites

Το σκορ σας είναι :31 Η συναισθηματική σας νοημοσύνη είναι σε αρκετά ψηλό επίπεδο. Μπορείτε να καταλάβετε και σε πολλές περιπτώσεις να επιβληθείτε στο συναίσθημα σας βάζοντας σαν γνώμονα σας την λογική. Δεν έχετε μεγάλες ψυχολογικές μεταπτώσεις και δεν αφήνετε τα αρνητικά συναισθήματα να σας καταβάλουν μιας και γνωρίζετε πως να εμψυχώσετε τον εαυτό σας με θετικές σκέψεις. Μπορείτε να ελέγξετε τον θυμό σας , να εκφράσετε την αγάπη σας και να καταλάβετε τα συναισθήματα των ανθρώπων γύρω σας , πράγμα που σας κάνει αγαπητούς στους άλλους και σας καθιστά πολύ καλούς φίλους ή συντρόφους.


GRJdp2.png

xefUp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κι εδώ :) Εμείς κοιμηθήκαμε πάλι σερί :) Φτου φτου μην το ματιάσω :D Και σκεπασμένες παρακαλώ (άλλος πόνος :lol: )

Καλά το πάμε το τεστ ε;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...