Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 25 λεπτά , Eflenew είπε:

      Στην αρχή είπα να κάνω αύριο...μετά που είδα όλες αυτές τις αξιολογήσεις το σκέφτομαι...Ειλικρινά θεωρώ μια χαρα τη χοριακή σου και είμαι σίγουρη ότι Δευτέρα θα διπλασιαστεί! Στο εύχομαι μέσα από την καρδια μου! Άρα Δευτέρα σημαντική μέρα και για τις 2 μας!!! Εμένα είναι η 8η εμβρυομεταφορα μου...5 αρνητικές 3 με πολύ πολύ χαμηλές τιμές που δε θεωρήθηκαν καν θετικές ούτε αρνητικές...έκανα επαναληπτικες και έπεφταν και τέλος...Δε ξέρω....

      Ευχαριστώ πολύ ❤️ Εύχομαι τα καλύτερα σε όλες όσες περιμένουμε τις χοριακες μας❤️ Πέρασες πολλά,ομως  αυτή τη φορά εύχομαι να δεις μια μεγάλη χοριακη 🥰 Οι γιατροί τι λένε σχετικά με τις προηγούμενες εμβρυομεταφορες σου?

      Εγώ αύριο θα πάω για την επαναληπτική και ελπίζω να μην φάω χαστούκι..εμενα η πρώτη μου εμβρυομεταφορά ήταν μηδενική,τυχαίο γεγονός όπως είπε ο γιατρός η επόμενη που είχα βάλει δυο είχε παλινδρομήσει το ένα,όμως το άλλο είναι η κορούλα μου και τώρα είναι η τρίτη μου εμβρυομεταφορά.

       

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 8,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • sweet_february

    1501

  • DEMS

    1131

  • giota.

    1043

  • elisabeth

    1001

Περισσότερες δημοσιεύσεις

καναμε κ εμεις το τεστ...και οι 2 το ιδιο ακριβως βγαλαμε...:lol:

Το σκορ σας είναι :33 Η συναισθηματική σας νοημοσύνη είναι σε αρκετά ψηλό επίπεδο. Μπορείτε να καταλάβετε και σε πολλές περιπτώσεις να επιβληθείτε στο συναίσθημα σας βάζοντας σαν γνώμονα σας την λογική. Δεν έχετε μεγάλες ψυχολογικές μεταπτώσεις και δεν αφήνετε τα αρνητικά συναισθήματα να σας καταβάλουν μιας και γνωρίζετε πως να εμψυχώσετε τον εαυτό σας με θετικές σκέψεις. Μπορείτε να ελέγξετε τον θυμό σας , να εκφράσετε την αγάπη σας και να καταλάβετε τα συναισθήματα των ανθρώπων γύρω σας , πράγμα που σας κάνει αγαπητούς στους άλλους και σας καθιστά πολύ καλούς φίλους ή συντρόφους.

μαρακι τωρα που ο ευριπιδης ξερει τι σημαινει τ ονομα του ελπιζω κανενα παιδακι να μη τον κανει να νιωθει ασχημα.εχει ενα μοναδικο κ υπεροχο ονομα!


uVBDp3.png MkMgp2.png

kJdJp2.png

Δεν είναι ευτυχία να κάνεις πάντα αυτό που θέλεις,

αλλά πάντα να θέλεις εκείνο που κάνεις.

-Τολστόι-

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια!

Μόλις γυρίσαμε από τον Φιτσιάλο. Πήγαμε την Ιφιγένεια για εμβόλιο. Όλα καλά, όλα ανθηρά! Συνεχίζουμε μόνο με γάλα και τον επόμενο μήνα βλέπουμε μήπως φάει και κανένα φρούτο. Φαίη, για να παρηγοριέσαι, δεν έχει μόνο το Μαράκι στη δίαιτα ο καλός κύριος παιδίατρος :lol::lol:

Σας αφήνω τώρα να την ετοιμάσω για ύπνο. Μπορεί να τα πούμε και αργότερα. Φιλάκια :D


etCDp3.png hk8kp3.png

Η μαμά του Ευριπίδη και της Ιφιγένειας

Link to comment
Share on other sites

γεια σας! επιτέλους κατάφερα και μπήκα, στα πεταχτά βέβαια. διαβάζουμε με τον παναγιώτη, γράφει λέξεις από Δ.

κατ'αρχήν μαρία ντ. να χαίρεσαι τον νικόλα σου, πάντα γερός κι ευτυχιμένος

επίσης σας ευχαριστώ όλες για τις ευχές για τον αντρούλη μου, να'στε καλά και να χαίρεστε τις οικογένειές σας!

το πάρτυ της κλέας πήγε πάρα πολύ καλά, είχαμε 31 παιδάκια και διασκέδασαν πολύ. παρ'όλα αυτά την άλλη μέρα ξύπνησε μέσα στην γκρίνια:mad:, τέλοσπάντων. κι εγώ την επόμενη μέρα ήμουν πτώμα! πού να το έκανα και σπίτι, που ήθελα!

στο τεστ εγώ έβγαλα 36 βαθμούς. αλλά λίγο άκυρες μου φάνηκαν κάποιες ερωτήσεις. στον νίκο δε θα του πώ καν, ξέρω εκ των προταίρων ότι θα με "βρίσει":lol::lol::lol:

ευρυπίδης πολύ ωραίο όνομα, εννοείται! όπως λέει και ο ίδιος "Καλό"!!! και το ιφιγένεια σούπερ!

χριστίνα ωραία που στολίσατε! φαντάζομαι την κων/να να χορεύει και να χειροκροτάει!

για τη δουλειά η γνώμη μου είναι να μην το αφήσεις έτσι, εκτός αν σε συμφέρει το ποσό των μαύρων λεφτών που σου δίνει. τον αλήτη!

γιώτα καλές βόλτες!

φαίη, ειρήνη και όλα τα κορίτσια, φιλά στα μανάρια σας!


Bl4Cp3.pngmAB8p3.png
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσια!

Σημερα ειμαι λιγακι στην τρεχαλα και σας διαβαζω απο το πρωι αλλα δεν εχω προλαβει να βρω χρονο να σας γραψω νεα μας!!

Σε γενικες γραμμες ειμαστε καλα, επειδη μου εχει καρφωθει στο μυαλο αυτο που συζητουσαμε τις προαλλες και δεν μπορω να περιμενω μεχρι τις 16/02, εκλεισα ραντεβου και σε μια ιδιωτη αναπτυξιολογο στις 16/12 (την Πεμπτη της ερχομενης εβδομαδας) για πιο συντομα.

Κατα τα αλλα σχετικα καλα. Η ψυχολογια που ειναι το παν ειναι λιγο πεσμενη αλλα κατα τα αλλα καλα.

Μαρια χαιρομαι που ολα πηγαν καλα με την Ιφιγενεια. Κι εγω οποτε παμε στο γιατρο σε σκεφτομαι ολη την ωρα! Οσο για τον Ευριπιδη, δωστου ενα μεγαλο φιλι και πες του να μην στεναχωριεται για το φιλο του! Κι εμενα μου αρεσουν τα ονοματα των παιδιων σου!

Φιλακια σε ολες!! :D


Οταν φτανει ο κομπος στο χτενι, δεν φταιει το χτενι... Εσυ εισαι αχτενιστη!

gM4vp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γιωτα προσπαθησα να γραψω στον τοιχο σου αλλα δεν μπορω και δεν ξερω το γιατι.. :roll:

Χρονια σου πολλα, να εισαι παντα γερη και να δεις τα αγορακια σου να μεγαλωνουν ομορφα! Ο,τι επιθυμεις!

Στο face σου σχολιασα μια ασχετη δημοσιευση γιατι οπως προειπα δεν μπορουσα να γραψω στον τοιχο σου!

Λεω κι εγω να την πεσω σιγα - σιγα!

Φιλακια σε ολες!!


Οταν φτανει ο κομπος στο χτενι, δεν φταιει το χτενι... Εσυ εισαι αχτενιστη!

gM4vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σου Αλεξια! Ναι, γενεθλια εχει η μια απο τις δυο Τοξοτινες του τοπικ! :D

Μη βαρατε, τελευταιο τσιγαρακι και εφυγα! ;)


Οταν φτανει ο κομπος στο χτενι, δεν φταιει το χτενι... Εσυ εισαι αχτενιστη!

gM4vp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Σε ευχαριστω πολυ αν και το κακο, παει εγινε!

Φιλακια πολλα και σε εσενα αλλα και στα ζουζουνια σου!!


Οταν φτανει ο κομπος στο χτενι, δεν φταιει το χτενι... Εσυ εισαι αχτενιστη!

gM4vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα!!!!

Σας ευχαριστω για τις ευχες!Και στο φεισμπουκ!!!!

Τα διδυμακια ξυπνησανε κ φαγανε κ τωρα ξανακοιμηθηκανε,ο Τασος εφυγε για σχολειο,κι εγω περιμενω την πεθερα μου να παω κομμωτηριο!!!!Μετα θα παω απ τη δουλεια μου κ μετα θα παω να παρω τον Τασο απ το σχολειο,οποτε θα μπω πολυ αργοτερα παλι!!!!

Σας φιλω προς το παρον!!!!


GRJdp2.png

xefUp3.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κ απο μενα!τι κανετε?

γιωτα χρονια σου πολλα!να τα εκατοστησεις κ να χαιρεσαι την οικογενεια σου!

φαιη υπομονη λιγες μερες τοτε κ θα σε καθυσηχασει η ειδικος.ολα καλα θα ειναι θα δεις.

εμεις ειχαμε δραματα χθες το βραδυ.δεν ετρωγε τιποτε ολη τη μερα προσπαθησα να της δωσω το γιαουρτι το βραδυ με πολυ ζορισμα το εφαγε σε μια ωρα αλλα τη τελευταια μπουκια τη κραταγε στο στομα κ δεν την καταπινε.παει ο εξυπνος ο αντωνης κ τη γυρναει δεξια αριστερα για να καταπιει με αποτελεσμα να το κανει ολο εμετο μαζι με οτι φαγητο ειχε φαει το μεσημερι...απ τα νευρα μου δεν ηξερα πως ν αντιδρασω.16 μηνες ποτε δε μου χε βγαλει ετσι το φαγητο.εκλαιγε η ελισαβετ εκλαιγα κ εγω μαζι της ...χαλια.την καναμε μπανιο κ κοιμηθηκε ξερη.εντωμεταξυ το πρωι εκανε παλι εμετο μες τ αμαξι το γαλα-οχι πολυ μια κουταλιτσα.ελπιζω να ηταν τυχαιο γεγονος κ να μην οφειλεται σε ιωση.αν ξανακανει θα παρω το φιτσιαλο.

πολλα φιλια σε ολες!


uVBDp3.png MkMgp2.png

kJdJp2.png

Δεν είναι ευτυχία να κάνεις πάντα αυτό που θέλεις,

αλλά πάντα να θέλεις εκείνο που κάνεις.

-Τολστόι-

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα και απο εμας!

Εμεις καπως καλυτερα ειμαστε αν και τα νευρα κυριαρχουν σημερα στο σπιτι (να το ριξω κι εγω στους πλανητες? ειλικρινα δεν ξερω :rolleyes:), και ειμαστε καπως ολοι!

Η Μαρια σηκωθηκε στις 7μιση και οταν την εβγαλα απο μεσα τσακωθηκε με τον πατερα της γιατι την αρχισε στις εντολες ο Βασιλης (κατσε εδω, μην πας εκει, αστο κατω αυτο, μην πινεις νερο πριν το γαλα) και στο τελος τα πηρε κρανιο η Μαρια και του τα 'χωσε (στα μωρουδιακα παντα, αλλα αμολησε και ενα αντε σαν τελευταια λεξη).

Πριν λιγο εφαγε το αυγο της και πανε κουνιες να ξεδωσει.. Εγω δεν εχω ορεξη να βγω.. Βασικα δεν εχω ορεξη για τιποτα, η ψυχολογια μου ειναι σκ@τα και τα νευρα μου εχουν γινει εντελως χαλια.. Αν δεν πολυγραφω αυτες τις μερες μη δινετε σημασια.. Θα μου περασει!

Αυτα απο εμας.. Πριν λιγο εστρωσα κρεββατια και τωρα λεω να βαλω κανενα φαϊ να γινεται αν και δεν εχω καθολου μα καθολου ορεξη!

Γιωτα καλοριζικο το νεο μαλλι, ελπιζω να σε ανανεωσει το νεο look!

Σοφια στα λεω για να τα ακουω κι εγω: Υπομονη! Δεν υπαρχει και κατι αλλο να κανουμε!

Φιλακια!!


Οταν φτανει ο κομπος στο χτενι, δεν φταιει το χτενι... Εσυ εισαι αχτενιστη!

gM4vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια! (ο Θεός να την κάνει δηλαδή...:rolleyes: )

Ξεκινήσαμε στραβά σήμερα. Ο Ευριπίδης έκανε εμετό μέσα στο αυτοκίνητο, λίγα μέτρα πριν φτάσουμε στον παιδικό. Γυρίσαμε σπίτι και ευτυχώς μέχρι στιγμής δείχνει να ήταν τυχαίο.

Γιώτα χρόνια σου πολλά και από δω, να σε χαιρόμαστε!!!!

Φαίη, παρόλο που είμαι κατά της σωματικής τιμωρίας :cool: , ένα βρωμόξυλο στην πεθερά σου το έριχνα ευχαρίστως λέμε :evil::evil::twisted::twisted:

Τα λέμε και αργότερα.


etCDp3.png hk8kp3.png

Η μαμά του Ευριπίδη και της Ιφιγένειας

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...