Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

Μετά την εμβρυομεταφορά


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, xrusa1 είπε:

Αααα με το καλο κοριτσι μου....Καλή λευτεριά να έχεις !!!! ετσι το λέμε εδώ στη Κρήτη....Ευχαριστώ πολύ για τα καλά σου λόγια 

να εισια καλά κοπέλα μ κ να έρθεις εδω που ειμαι στο ευχομαι ....κ είπαμε ΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑ. 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Rafaelatarzan είπε:

να εισια καλά κοπέλα μ κ να έρθεις εδω που ειμαι στο ευχομαι ....κ είπαμε ΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑ. 

πέρασα αυτο το 10ημερο τελεια ηρεμη ησυχη ολα καλά...και δε το ξερει και κάνεις ούτε γονεις μην με πριζουν...δεν μπορώ να κάνω κάτι αλλο ...Η ζωνουλα της Παναγίας που μου τη στείλανε από το Άγιο Όρος πιστεύω να έκανε το θαύμα της ....και ειπα αν είμαι τυχερή κ κάνω κορίτσι θα την βαφτισω Ευαγγελία!!!

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, xrusa1 είπε:

περνω Ναι 3 τη μερα από αυτά...πρωι μεσημέρι βράδυ

πολύ πιθανόν είναι από αυτά....το είχα κ εγώ κ μ χε πει ο ντοκ μ είναι κ από αυτά...προκαλούν πονοκέφαλο σε πολλές κοπέλες ..

Just now, xrusa1 είπε:

πέρασα αυτο το 10ημερο τελεια ηρεμη ησυχη ολα καλά...και δε το ξερει και κάνεις ούτε γονεις μην με πριζουν...

καλά έκανες....η ηρεμία σ θα σε ανταμείψει κ θα πάνε όλα καλά....

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Rafaelatarzan είπε:

πολύ πιθανόν είναι από αυτά....το είχα κ εγώ κ μ χε πει ο ντοκ μ είναι κ από αυτά...προκαλούν πονοκέφαλο σε πολλές κοπέλες ..

καλά έκανες....η ηρεμία σ θα σε ανταμείψει κ θα πάνε όλα καλά....

ας μας ανταμείψει όλες ....Ευχαριστώ κ πάλι 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, natassaki2006 said:

ναι οντως ειναι αναλογα το σωμα της καθεμιας μας!!τι να πω..

μην ανυσηχεις κοπελα μου...θα πανε ολα καλα!!!

ουτε παραπανω ορεξη για φαγητο ουτε αναγουλες ακομα ε??

Εχω λιγο ναυτια, πιο πολυ εχω σαν δυσπεψια κατι. Επισης νυστα καποιες μερες απιστευτη και πονακια περιοδου! Μακαρι να πανε ολα καλα, φοβαμαι να χαρω μην απογοητευτω...

Just now, Rafaelatarzan said:

Καλημέρα κορίτσια μ...καλές κ μεγάλες χπριακες να έχετε με υγείες μωρά.....σας παρακολουθώ μερες τώρα....θα ήθελα να σας πω μην κοιτάτε συμπτώματα. ειναι παρα πολυ νωρίς για όλα αυτά....( άσε που ποτέ μπορείτε να μην έχετε τιποτα. δεν είναι κανόνας...) κ να εισται έγκυος που σας το ευχομαι με όλη μ την δύναμη....

είμαι κ γω κορίτσι της εξωσωματικης σαν εσάς κ ποτέ δεν είχα τίποτα σε όλη μ την κύηση...ουτε αναγούλα ούτε εμετό ούτε πονακια κ επίσης βυζι ΤΊΠΟΤΑ .Ακομα κ τώρα το βυζι μ είναι ίδιο κ ειμαι ειδη στον 8ο.... .σε 5 βδομάδες γενναω ...

απολαύστε αυτό που κάνετε..να εισται αισιόδοξες να έχετε πίστη κ δύναμη....θα τα καταφερετε κ έσεις. μην βάζετε ανχος όσο μπορείτε....φιλάκια πολλά καλή επυτυχια να έχεται...

Με το καλο κοριτσι μου το μωρακι σου!!!! Καλη λευτερια και να εχεις μια υπεροχη γεννα ευχομαι!

Ποσο σ'ευχαριστω κι εγω για τα καλα σου λογια! Αυτο με τα συμπτωματα το ξερουμε οτι δεν ειναι κανονας αλλα ειναι τοση η λαχταρα να πανε ολα καλα που ψαχνουμε συμπτωματα παντου!

Εγω ακομη φοβαμαι πολυ να χαρω, κοιταω συνεχεια το σερβιετακι μην κατι δεν παει καλα. Βυζι και φουσκωμα το εχω αποδεχτει, αλλα τη θηλη να γινει σκουρα την κοιταω συνεχεια χαχαχα! Μακαρι αυριο να πει η γιατρος οτι ολα πανε καλα!

Καλη επιτυχια σε ολες μας και ο Θεος ειναι μεγαλος και δεν μας ξεχνα!!

 

  • Μου αρέσει 3

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Υβόννη είπε:

Εχω λιγο ναυτια, πιο πολυ εχω σαν δυσπεψια κατι. Επισης νυστα καποιες μερες απιστευτη και πονακια περιοδου! Μακαρι να πανε ολα καλα, φοβαμαι να χαρω μην απογοητευτω...

Με το καλο κοριτσι μου το μωρακι σου!!!! Καλη λευτερια και να εχεις μια υπεροχη γεννα ευχομαι!

Ποσο σ'ευχαριστω κι εγω για τα καλα σου λογια! Αυτο με τα συμπτωματα το ξερουμε οτι δεν ειναι κανονας αλλα ειναι τοση η λαχταρα να πανε ολα καλα που ψαχνουμε συμπτωματα παντου!

Εγω ακομη φοβαμαι πολυ να χαρω, κοιταω συνεχεια το σερβιετακι μην κατι δεν παει καλα. Βυζι και φουσκωμα το εχω αποδεχτει, αλλα τη θηλη να γινει σκουρα την κοιταω συνεχεια χαχαχα! Μακαρι αυριο να πει η γιατρος οτι ολα πανε καλα!

Καλη επιτυχια σε ολες μας και ο Θεος ειναι μεγαλος και δεν μας ξεχνα!!

 

σε ευχαριστώ κοπέλα μ..κ συ ότι επιθυμείς γρηγορα να έρθει...που θα έρθει ειμαι σίγουρη...σε καταλαβαίνω απόλυτα με τα συμπτώματα κ το πώς νιώθεις..εκεί ήμουν κ γω πριν λίγο καιρό...

 

υγ.συμβουλή χβρις παρεξηγήσει...τα σερβιετακι να το βγάλεις δεν κάνει καλό...άλλαζε βρακιά αν έχεις υγρά...καλητερα είναι.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Rafaelatarzan είπε:

σε ευχαριστώ κοπέλα μ..κ συ ότι επιθυμείς γρηγορα να έρθει...που θα έρθει ειμαι σίγουρη...σε καταλαβαίνω απόλυτα με τα συμπτώματα κ το πώς νιώθεις..εκεί ήμουν κ γω πριν λίγο καιρό...

 

υγ.συμβουλή χβρις παρεξηγήσει...τα σερβιετακι να το βγάλεις δεν κάνει καλό...άλλαζε βρακιά αν έχεις υγρά...καλητερα είναι.

Και γω τα σταμάτησα διότι συγκαψα....χαχα δεν τα αντέχω αυτα ...υγρα εχω και εγώ διάφανα...μια ερώτηση γνωριζει καμία αν επιτρέπετε να πάρω ένα ντεπον για τον πονοκέφαλο; το χαπι το απλό εννοειται

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Rafaelatarzan said:

σε ευχαριστώ κοπέλα μ..κ συ ότι επιθυμείς γρηγορα να έρθει...που θα έρθει ειμαι σίγουρη...σε καταλαβαίνω απόλυτα με τα συμπτώματα κ το πώς νιώθεις..εκεί ήμουν κ γω πριν λίγο καιρό...

 

υγ.συμβουλή χβρις παρεξηγήσει...τα σερβιετακι να το βγάλεις δεν κάνει καλό...άλλαζε βρακιά αν έχεις υγρά...καλητερα είναι.

Εγινε!! Το φοραω μονο στη δουλεια αλλα παω να το βγαλω! Εχω αρκετα υγρα...Ευχαριστω πολυ για τη συμβουλη!!

  • Μου αρέσει 1

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, xrusa1 είπε:

Και γω τα σταμάτησα διότι συγκαψα....χαχα δεν τα αντέχω αυτα ...υγρα εχω και εγώ διάφανα...μια ερώτηση γνωριζει καμία αν επιτρέπετε να πάρω ένα ντεπον για τον πονοκέφαλο; το χαπι το απλό εννοειται

ναι επιτρέπεται να πάρεις....φυσικά όμως πρώτα θα ενημερώσεις τον γιατρό σ...αν κ θα σ το επιτρέψει.

Just now, Υβόννη είπε:

Εγινε!! Το φοραω μονο στη δουλεια αλλα παω να το βγαλω! Εχω αρκετα υγρα...Ευχαριστω πολυ για τη συμβουλη!!

να σαι καλά κοπέλα μ...πάρε βρακιά μαζί σ μπόλικα....ολες το περάσαμε....μιλάμε κάναμε την λαϊκή πλούσια...χαχαχαχαχαχαχα λίγο χιούμορ κάνει καλό σε όλα...

  • Χαχα 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Rafaelatarzan είπε:

Καλημέρα κορίτσια μ...καλές κ μεγάλες χπριακες να έχετε με υγείες μωρά.....σας παρακολουθώ μερες τώρα....θα ήθελα να σας πω μην κοιτάτε συμπτώματα. ειναι παρα πολυ νωρίς για όλα αυτά....( άσε που ποτέ μπορείτε να μην έχετε τιποτα. δεν είναι κανόνας...) κ να εισται έγκυος που σας το ευχομαι με όλη μ την δύναμη....

είμαι κ γω κορίτσι της εξωσωματικης σαν εσάς κ ποτέ δεν είχα τίποτα σε όλη μ την κύηση...ουτε αναγούλα ούτε εμετό ούτε πονακια κ επίσης βυζι ΤΊΠΟΤΑ .Ακομα κ τώρα το βυζι μ είναι ίδιο κ ειμαι ειδη στον 8ο.... .σε 5 βδομάδες γενναω ...

απολαύστε αυτό που κάνετε..να εισται αισιόδοξες να έχετε πίστη κ δύναμη....θα τα καταφερετε κ έσεις. μην βάζετε ανχος όσο μπορείτε....φιλάκια πολλά καλή επυτυχια να έχεται...

Κι εγώ εδώ ομοιπαθούσα! Στον 9ο πια και το στήθος καθόλου πρησμένο!! Μικρό και τσαχπίνικο όπως πριν!!! χαχαχαχχ!! Αφού αναρωτιέμαι πώς θα κατεβάσει γάλα;;;;;;;

  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Rafaelatarzan said:

ναι επιτρέπεται να πάρεις....φυσικά όμως πρώτα θα ενημερώσεις τον γιατρό σ...αν κ θα σ το επιτρέψει.

να σαι καλά κοπέλα μ...πάρε βρακιά μαζί σ μπόλικα....ολες το περάσαμε....μιλάμε κάναμε την λαϊκή πλούσια...χαχαχαχαχαχαχα λίγο χιούμορ κάνει καλό σε όλα...

δεν εχει και λαικη εδω αλλα θα βρω να προμηθευτω! Αχ μεταξωτα βρακια θα βαλω γι'αυτο το παιδι! Να δουμε τί αλλο θα με αναγκασει να κανω! Μην ακουσω στην εφηβεια με πιεζεις και δεν αντεχω!!!! Μονο αυτο μην ακουσω!

  • Χαχα 3

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Pagotoula είπε:

Κι εγώ εδώ ομοιπαθούσα! Στον 9ο πια και το στήθος καθόλου πρησμένο!! Μικρό και τσαχπίνικο όπως πριν!!! Αφού αναρωτιέμαι πώς θα κατεβάσει γάλα;;;;;;;

πάει μείναμε ετσι εμείς....μα μωρέ παιδί μ τι πραμα κ αυτό??? μανταρίνι ήταν μανταρίνι έμεινε...ένα πορτοκάλι ρε αδερφέ τι ζητήσαμε...χαχαχαχαχαχα 

  • Χαχα 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, Pagotoula said:

Κι εγώ εδώ ομοιπαθούσα! Στον 9ο πια και το στήθος καθόλου πρησμένο!! Μικρό και τσαχπίνικο όπως πριν!!! χαχαχαχχ!! Αφού αναρωτιέμαι πώς θα κατεβάσει γάλα;;;;;;;

Καλη λευτερια και σε σενα κοριτσι μου!!!!!! Θα κατεβασει γαλα! Μικρο και τσαχπινικο θα βρει τον τροπο!!!!

  • Χαχα 1

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...