Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μετά την εμβρυομεταφορά


Recommended Posts

Just now, xrusa1 said:

Καλή επιτυχία ολόψυχα στο εύχομαι !!!! Η αλήθεια μεγάλη μερα αυριο κ για μένα....η νύστα δε ξερω ισως δεν κοιμάμαι τη νύχτα καλα μαλλον αλλα εχθες απίστευτο με πήρε σχεδόν αρθια τοσο νωρίς....το στήθος ομως με ριχνει εχω κόλλημα....εσυ πως είσαι σου πέρασαν όλα;

Εμενα το στηθος μετα την ωοληψια σταματησε να ποναει και δεν ξαναπονεσε απο τοτε. Τελικα νομιζω, σκεπτομενη και το τι γινοταν τοσα χρονια, το στηθος μου πρηζεται λογω ωορρηξιας και μενει πρησμενο και λιγο μετα και υστερα σταματαει. Ετσι εγινε και αυτη τη φορα. Πολλα κοριτσια παντως δεν εχουν πρησμενο στηθος στην εγκυμοσυνη, οποτε μη σκας και πολυ! Και η μαμα μου δεν ειχε ξερω και δες μια κοπελαρα που εκανε χιιχιιχιχι!!

Καλη επιτυχια και αν εχεις αγωνια σημερα καποια στιγμη, να μας γραψεις! Θα το κοιταω συχνα αν χρειαστεις παρεουλα καποια στιγμη!


oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Υβόννη είπε:

Καλημερα κοριτσια μου!

Καλη επιτυχια στα κοριτσια της παρεας μας που εχουν τη χοριακη τους συντομα! Ευχομαι τριψηφια νουμερα και πολλα χαμογελα!

Εγω κοριτσια μου αυριο θα παω στο κεντρο να με δουν και εγω αγχωθει λιγο. Ελπιζω να τα βρουν ολα καλα. Μη γελασετε, φοβαμαι οτι θα παω και θα μου πουν οτι εχει γινει λαθος και δεν ηταν σωστη η χοριακη την Παρασκευη!! Τοσο ηρεμη χαχαχαχα!!!

Πολλα φιλια σε ολες και να εχετε μια τελεια μερα!

Εσυ ξεπέρασες εμενα χα χα χα χα μια χαρα θα πάνε όλα θα δεις είναι η τυχερή σου φορά!!! 

Link to comment
Share on other sites

Just now, xrusa1 είπε:

Αύριο είναι 13μερα ...ήταν 3 έμβρυα 3 μέρας...το 3 βέβαια μου είπε ο γιατρός πηγαινε πιο αργά ...σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου μακάρι αυτή τη φορα να είναι τυχερη μου ....

κοριτσακι μου να το πιστεψεις....θα ειναι...εχεις καθολου συμπτωματα???και εγω εμβρυα 3ης μερας ειχα βαλει κα εμεινα εγκυος στο γιο μου...

Just now, Υβόννη είπε:

Εμενα το στηθος μετα την ωοληψια σταματησε να ποναει και δεν ξαναπονεσε απο τοτε. Τελικα νομιζω, σκεπτομενη και το τι γινοταν τοσα χρονια, το στηθος μου πρηζεται λογω ωορρηξιας και μενει πρησμενο και λιγο μετα και υστερα σταματαει. Ετσι εγινε και αυτη τη φορα. Πολλα κοριτσια παντως δεν εχουν πρησμενο στηθος στην εγκυμοσυνη, οποτε μη σκας και πολυ! Και η μαμα μου δεν ειχε ξερω και δες μια κοπελαρα που εκανε χιιχιιχιχι!!

Καλη επιτυχια και αν εχεις αγωνια σημερα καποια στιγμη, να μας γραψεις! Θα το κοιταω συχνα αν χρειαστεις παρεουλα καποια στιγμη!

δλδ τωρα που εισαι εγκυος το στηθος σου τιποτα???δεν ποναει δεν πριστηκε???

Link to comment
Share on other sites

Just now, Υβόννη είπε:

Εμενα το στηθος μετα την ωοληψια σταματησε να ποναει και δεν ξαναπονεσε απο τοτε. Τελικα νομιζω, σκεπτομενη και το τι γινοταν τοσα χρονια, το στηθος μου πρηζεται λογω ωορρηξιας και μενει πρησμενο και λιγο μετα και υστερα σταματαει. Ετσι εγινε και αυτη τη φορα. Πολλα κοριτσια παντως δεν εχουν πρησμενο στηθος στην εγκυμοσυνη, οποτε μη σκας και πολυ! Και η μαμα μου δεν ειχε ξερω και δες μια κοπελαρα που εκανε χιιχιιχιχι!!

Καλη επιτυχια και αν εχεις αγωνια σημερα καποια στιγμη, να μας γραψεις! Θα το κοιταω συχνα αν χρειαστεις παρεουλα καποια στιγμη!

Από χθες το κεφάλι μου καζάνι !!! πονοκέφαλος στο φουλ ....Εγώ όμως ημουν τουμπανο ολες τις μερες από τότε που ξεκίνησα τα φάρμακα...και από χθες μου έκανε νερα....σημερα δεν ειναι πρισμενο ...τεσπα τελευταία μέρα σήμερα αυριο θα δούμε....

Link to comment
Share on other sites

Just now, xrusa1 είπε:

Από χθες το κεφάλι μου καζάνι !!! πονοκέφαλος στο φουλ ....Εγώ όμως ημουν τουμπανο ολες τις μερες από τότε που ξεκίνησα τα φάρμακα...και από χθες μου έκανε νερα....σημερα δεν ειναι πρισμενο ...τεσπα τελευταία μέρα σήμερα αυριο θα δούμε....

παντως η κολλητη μου που ειναι εγκυος στον 7ο με εξωσωματικη το στηθος της δυο μερες πριν τη χοριακη ξεπριστηκε εντελως..την ειχα στα πατωματα να κλαιει να χτυπιεται ηταν η 4η προσπαθεια της...

και τελικα χοριακη στο θεο...αρα????? μη δινεις σημασια αυριο θα ξερουμε...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, natassaki2006 είπε:

κοριτσακι μου να το πιστεψεις....θα ειναι...εχεις καθολου συμπτωματα???και εγω εμβρυα 3ης μερας ειχα βαλει κα εμεινα εγκυος στο γιο μου...

δλδ τωρα που εισαι εγκυος το στηθος σου τιποτα???δεν ποναει δεν πριστηκε???

εχθες πονουσε αλλα δεν ήταν τόσο πρισμενο...σημερα ξεπριστηκε και δεν μου αρέσει καθόλου αυτό....δηλ τις τελευταίες 3 μερες μια φουσκώνει κ ποναει την αλλη απλα χαλαρώνει κ τιποτα απο πόνο κ πρήξιμο...δε ξέρω με χάλασε από χθες αυτο ούτε η κοιλιά μου πλέον πρισμενη

Link to comment
Share on other sites

Just now, natassaki2006 said:

κοριτσακι μου να το πιστεψεις....θα ειναι...εχεις καθολου συμπτωματα???και εγω εμβρυα 3ης μερας ειχα βαλει κα εμεινα εγκυος στο γιο μου...

δλδ τωρα που εισαι εγκυος το στηθος σου τιποτα???δεν ποναει δεν πριστηκε???

τιποτα! Και ειχε σταματησει να ποναει 3 μερες μετα την εμβρυομεταφορα και ειχα επισης αγχωθει! Αλλα μετα ενημερωθηκα οτι πολλες κοπελες δεν εχουν στηθος πρησμενο!


oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, natassaki2006 είπε:

παντως η κολλητη μου που ειναι εγκυος στον 7ο με εξωσωματικη το στηθος της δυο μερες πριν τη χοριακη ξεπριστηκε εντελως..την ειχα στα πατωματα να κλαιει να χτυπιεται ηταν η 4η προσπαθεια της...

και τελικα χοριακη στο θεο...αρα????? μη δινεις σημασια αυριο θα ξερουμε...

τι να πω ρε Νατάσσα μακαρι να έχω κι εγω αυτήν την τύχη...εχθες εγω πονοκέφαλο στο φουλ και με πήρε ο υπνος από τις 9 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Υβόννη είπε:

τιποτα! Και ειχε σταματησει να ποναει 3 μερες μετα την εμβρυομεταφορα και ειχα επισης αγχωθει! Αλλα μετα ενημερωθηκα οτι πολλες κοπελες δεν εχουν στηθος πρησμενο!

ναι οντως ειναι αναλογα το σωμα της καθεμιας μας!!τι να πω..

Just now, xrusa1 είπε:

τι να πω ρε Νατάσσα μακαρι να έχω κι εγω αυτήν την τύχη...εχθες εγω πονοκέφαλο στο φουλ και με πήρε ο υπνος από τις 9 

μην ανυσηχεις κοπελα μου...θα πανε ολα καλα!!!

Just now, Υβόννη είπε:

τιποτα! Και ειχε σταματησει να ποναει 3 μερες μετα την εμβρυομεταφορα και ειχα επισης αγχωθει! Αλλα μετα ενημερωθηκα οτι πολλες κοπελες δεν εχουν στηθος πρησμενο!

ουτε παραπανω ορεξη για φαγητο ουτε αναγουλες ακομα ε??

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια μ...καλές κ μεγάλες χπριακες να έχετε με υγείες μωρά.....σας παρακολουθώ μερες τώρα....θα ήθελα να σας πω μην κοιτάτε συμπτώματα. ειναι παρα πολυ νωρίς για όλα αυτά....( άσε που ποτέ μπορείτε να μην έχετε τιποτα. δεν είναι κανόνας...) κ να εισται έγκυος που σας το ευχομαι με όλη μ την δύναμη....

είμαι κ γω κορίτσι της εξωσωματικης σαν εσάς κ ποτέ δεν είχα τίποτα σε όλη μ την κύηση...ουτε αναγούλα ούτε εμετό ούτε πονακια κ επίσης βυζι ΤΊΠΟΤΑ .Ακομα κ τώρα το βυζι μ είναι ίδιο κ ειμαι ειδη στον 8ο.... .σε 5 βδομάδες γενναω ...

απολαύστε αυτό που κάνετε..να εισται αισιόδοξες να έχετε πίστη κ δύναμη....θα τα καταφερετε κ έσεις. μην βάζετε ανχος όσο μπορείτε....φιλάκια πολλά καλή επυτυχια να έχεται...

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Rafaelatarzan είπε:

Καλημέρα κορίτσια μ...καλές κ μεγάλες χπριακες να έχετε με υγείες μωρά.....σας παρακολουθώ μερες τώρα....θα ήθελα να σας πω μην κοιτάτε συμπτώματα. ειναι παρα πολυ νωρίς για όλα αυτά....( άσε που ποτέ μπορείτε να μην έχετε τιποτα. δεν είναι κανόνας...) κ να εισται έγκυος που σας το ευχομαι με όλη μ την δύναμη....

είμαι κ γω κορίτσι της εξωσωματικης σαν εσάς κ ποτέ δεν είχα τίποτα σε όλη μ την κύηση...ουτε αναγούλα ούτε εμετό ούτε πονακια κ επίσης βυζι ΤΊΠΟΤΑ .Ακομα κ τώρα το βυζι μ είναι ίδιο κ ειμαι ειδη στον 8ο.... .σε 5 βδομάδες γενναω ...

απολαύστε αυτό που κάνετε..να εισται αισιόδοξες να έχετε πίστη κ δύναμη....θα τα καταφερετε κ έσεις. μην βάζετε ανχος όσο μπορείτε....φιλάκια πολλά καλή επυτυχια να έχεται...

ραφαελα μου γλυκια και ηρεμη δυναμη!!!δωσε τη γλυκια σου αυρα στα κοριτσια μας εδω....!!!!:wub:

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

τι να πω μόνο η Παναγία αν θέλει αυτξ τη φορα ....Εγώ κάνω κ με το παραπάνω ότι μπορώ...σημερα συνεχίζει ο πονοκέφαλος έκανα ένα μπάνιο μπας με χαλαρώσει τίποτα...και την προγεστερόνη κολπικό την περνω οχι από το στόμα...ειναι νευρα ολα μαζι ...

εχω και τον καλό μου που αν δε του κανω παρατήρηση εδώ μέσα μια δουλειά δεν κάνει...χα χα χα  

Link to comment
Share on other sites

Just now, natassaki2006 είπε:

ραφαελα μου γλυκια και ηρεμη δυναμη!!!δωσε τη γλυκια σου αυρα στα κοριτσια μας εδω....!!!!:wub:

Καλημέρα Νατάσα μ....να δώσω ότι θέλουν τα κορίτσια μας.... Να μην αγχώνονται κ ολα θα γίνουν....είτε έχεις σημάδια ( που εγω προσωπικά δεν τα πιστεύω όσο νωρις) είτε όχι σημασία έχει να είναι ήρεμες να έχουν δύναμη κ να κοιτανε μπροστά όχι μπορούν.. 

ΔΕΝ ΕΊΝΑΙ  μονες τους κ μεις την καταλαβαίνουμε απόλυτα...

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Rafaelatarzan είπε:

Καλημέρα κορίτσια μ...καλές κ μεγάλες χπριακες να έχετε με υγείες μωρά.....σας παρακολουθώ μερες τώρα....θα ήθελα να σας πω μην κοιτάτε συμπτώματα. ειναι παρα πολυ νωρίς για όλα αυτά....( άσε που ποτέ μπορείτε να μην έχετε τιποτα. δεν είναι κανόνας...) κ να εισται έγκυος που σας το ευχομαι με όλη μ την δύναμη....

είμαι κ γω κορίτσι της εξωσωματικης σαν εσάς κ ποτέ δεν είχα τίποτα σε όλη μ την κύηση...ουτε αναγούλα ούτε εμετό ούτε πονακια κ επίσης βυζι ΤΊΠΟΤΑ .Ακομα κ τώρα το βυζι μ είναι ίδιο κ ειμαι ειδη στον 8ο.... .σε 5 βδομάδες γενναω ...

απολαύστε αυτό που κάνετε..να εισται αισιόδοξες να έχετε πίστη κ δύναμη....θα τα καταφερετε κ έσεις. μην βάζετε ανχος όσο μπορείτε....φιλάκια πολλά καλή επυτυχια να έχεται...

Αααα με το καλο κοριτσι μου....Καλή λευτεριά να έχεις !!!! ετσι το λέμε εδώ στη Κρήτη....Ευχαριστώ πολύ για τα καλά σου λόγια 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, xrusa1 είπε:

τι να πω μόνο η Παναγία αν θέλει αυτξ τη φορα ....Εγώ κάνω κ με το παραπάνω ότι μπορώ...σημερα συνεχίζει ο πονοκέφαλος έκανα ένα μπάνιο μπας με χαλαρώσει τίποτα...και την προγεστερόνη κολπικό την περνω οχι από το στόμα...ειναι νευρα ολα μαζι ...

εχω και τον καλό μου που αν δε του κανω παρατήρηση εδώ μέσα μια δουλειά δεν κάνει...χα χα χα  

αν παίρνεις σικλακουρ  που λογικά θ παίρνεις να ξες ότι ο πονοκέφαλος εινια κ από αυτά..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...