Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μετά την εμβρυομεταφορά


Recommended Posts

πρίν από 29 λεπτά , xrusa1 είπε:

Καλημέρα Υβόννη θες να σου πω μια χαρα το πήρα ημουν προετοιμασμένη...δε ξέρω πίστευα ολες τις μερες με αυτά που είχα οτι κάποιο εχει κάτσει από τα τρία αλλα τίποτα.... οι 2 μερες οι Τελευταίες την ψιλιαστικα ....με πήρε τηλ ο γιατρός μου και μου είπε μην πέφτεις ειμαστε κοντα στην επιτυχία...θα τα καταφέρουμε ειχαμε καλύτερες ενδείξεις αυτη τη φορά δεν το περιμενε μου είπε αλλά δεν πειράζει...και κάτι αλλο θελω όποια διαβάζει την ανάρτηση μου να μου πει τη γνώμη της δεκτή....δεν εχω κάνει γαμο ειμαι αρραβανιασμενη και λεω χθες στον Άντρα μου να κάνουμε ένα γάμο μεταξύ μας να πάρουμε την ευλογία ....δε ξέρω κορίτσια πιστεύω πολύ σε αυτό και τρωγομαι καιρο τωρα οτι πρέπει να γίνει ...

Καλημερα χρυσα...!!ναι εισαι δυνατη..και μπραβο σου...αν νιωθεις οτι αυτο σε τρωει καντο...!!θα ηρεμησει η ψυχουλα σου!!

7 ώρες πρίν, Francy είπε:

Γειά σας κορίτσια! Εγώ είμαι στην αναμονή, Παρασκευή θα κάνω χοριακη. Μέχρι τότε, αγωνιώ όπως όλες, μια μέρα έμεινε και θα τελειώσει η αγωνία!

 

καλη επιτυχια με μια 3ψηφια χοριακη κοριτσι μου!!

Just now, Rafaelatarzan είπε:

Τα δύσκολα είναι για τις δυνατές..δηλ για εμάς τις ΓΥΝΑΙΚΕΣ  ΓΙΑΤΙ ΟΛΑ ΤΑ ΜΠΟΡΟΥΜΕ. 

οι αντοχές μας είναι αυτές που στο τελος μας φέρνουν το πολυπόθητο. αν δε έχεις κάνεις μια τρύπα στο νερό....

ΜΠΡΑΒΟ  κ πάλι για τη στάση σ...όσο εσύ σηκωνεσαι κ κοιτάς μπροστά διαλύεις τα πάντα στο πέρασμα σ......να το θυμάσαι αυτό....

Φιλάκια πολλά...

καλημερα ομορφια μου!!!!και πολυ ευχαριστως γινομαι η θεια της μπεμπας σου!!τιμη μου!!!

14 ώρες πρίν, athinaida είπε:

Χρύσα μου, κρατά γερα...

Είσαι δυναμική όπως βλέπω, πάρε ομως τον χρόνο σου, δες τον γιατρό σου και συζητηστε τι πρέπει να γίνει από εδώ και πέρα...

Πίστη στο όνειρο, κοπέλα μου, μην απελπίζεσαι!! Φιλιά πολλά!!

Υβόννη, μπράβο, ωραία νέα!! Με το καλό να ακούσεις την καρδούλα στον υπέρηχο!!

Κορίτσια, σας ευχαριστώ όλες για τις ευχές, τις προσευχές και την θετική ενέργεια που μου στέλνετε!!

Να σας έχει ο Θεός καλά!

Δεν ξέρετε τι δύναμη παίρνω!!

Φιλιά πολλά, θα τα ξαναπούμε!!

υπομονη κοριτσακι μου!!!η αναμονη ειναι το πιο δυσκολο!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

48 minutes ago, xrusa1 said:

Καλημέρα Υβόννη θες να σου πω μια χαρα το πήρα ημουν προετοιμασμένη...δε ξέρω πίστευα ολες τις μερες με αυτά που είχα οτι κάποιο εχει κάτσει από τα τρία αλλα τίποτα.... οι 2 μερες οι Τελευταίες την ψιλιαστικα ....με πήρε τηλ ο γιατρός μου και μου είπε μην πέφτεις ειμαστε κοντα στην επιτυχία...θα τα καταφέρουμε ειχαμε καλύτερες ενδείξεις αυτη τη φορά δεν το περιμενε μου είπε αλλά δεν πειράζει...και κάτι αλλο θελω όποια διαβάζει την ανάρτηση μου να μου πει τη γνώμη της δεκτή....δεν εχω κάνει γαμο ειμαι αρραβανιασμενη και λεω χθες στον Άντρα μου να κάνουμε ένα γάμο μεταξύ μας να πάρουμε την ευλογία ....δε ξέρω κορίτσια πιστεύω πολύ σε αυτό και τρωγομαι καιρο τωρα οτι πρέπει να γίνει ...

Καλημερα κοριτσακι μου! Σε θαυμαζω πολυ γιατι σε βλεπω δυνατη και με τα μυαλα στο κεφαλι σου και αυτο δεν ειναι ευκολο σε μια τετοια διαδικασια...Αφου ο γιατρος ειναι αισιοδοξος, ειναι καθαρα θεμα χρονου λοιπον! Αυτο συμβαινει και στη φυσιολογικη συλληψη. Αλλες το καταφερνουν στον δευτερο μηνα αλλες στον εκτο να μεινουν εγκυες.  Αφου ολα ειναι καλα ειναι θεμα χρονου τωρα!!!

Κι εγω πιστευω πολυ στην ευλογια στο ζευγαρι κοριτσι μου! Και ο γαμος ειναι αυτο, ευλογια. Και οχι φορεματα, δωρα και στολισμοι. Εσενα σε πειραζει να ειστε μεταξυ σας; Αν οχι και δεν πειραζει και τον αντρα σου, η ωρα η καλη!!! Εξαλλου ειστε ηδη οικογενεια!

 

48 minutes ago, xrusa1 said:

Καλημέρα Υβόννη θες να σου πω μια χαρα το πήρα ημουν προετοιμασμένη...δε ξέρω πίστευα ολες τις μερες με αυτά που είχα οτι κάποιο εχει κάτσει από τα τρία αλλα τίποτα.... οι 2 μερες οι Τελευταίες την ψιλιαστικα ....με πήρε τηλ ο γιατρός μου και μου είπε μην πέφτεις ειμαστε κοντα στην επιτυχία...θα τα καταφέρουμε ειχαμε καλύτερες ενδείξεις αυτη τη φορά δεν το περιμενε μου είπε αλλά δεν πειράζει...και κάτι αλλο θελω όποια διαβάζει την ανάρτηση μου να μου πει τη γνώμη της δεκτή....δεν εχω κάνει γαμο ειμαι αρραβανιασμενη και λεω χθες στον Άντρα μου να κάνουμε ένα γάμο μεταξύ μας να πάρουμε την ευλογία ....δε ξέρω κορίτσια πιστεύω πολύ σε αυτό και τρωγομαι καιρο τωρα οτι πρέπει να γίνει ...

Καλημερα κοριτσακι μου! Σε θαυμαζω πολυ γιατι σε βλεπω δυνατη και με τα μυαλα στο κεφαλι σου και αυτο δεν ειναι ευκολο σε μια τετοια διαδικασια...Αφου ο γιατρος ειναι αισιοδοξος, ειναι καθαρα θεμα χρονου λοιπον! Αυτο συμβαινει και στη φυσιολογικη συλληψη. Αλλες το καταφερνουν στον δευτερο μηνα αλλες στον εκτο να μεινουν εγκυες.  Αφου ολα ειναι καλα ειναι θεμα χρονου τωρα!!!

Κι εγω πιστευω πολυ στην ευλογια στο ζευγαρι κοριτσι μου! Και ο γαμος ειναι αυτο, ευλογια. Και οχι φορεματα, δωρα και στολισμοι. Εσενα σε πειραζει να ειστε μεταξυ σας; Αν οχι και δεν πειραζει και τον αντρα σου, η ωρα η καλη!!! Εξαλλου ειστε ηδη οικογενεια!

 

48 minutes ago, xrusa1 said:

Καλημέρα Υβόννη θες να σου πω μια χαρα το πήρα ημουν προετοιμασμένη...δε ξέρω πίστευα ολες τις μερες με αυτά που είχα οτι κάποιο εχει κάτσει από τα τρία αλλα τίποτα.... οι 2 μερες οι Τελευταίες την ψιλιαστικα ....με πήρε τηλ ο γιατρός μου και μου είπε μην πέφτεις ειμαστε κοντα στην επιτυχία...θα τα καταφέρουμε ειχαμε καλύτερες ενδείξεις αυτη τη φορά δεν το περιμενε μου είπε αλλά δεν πειράζει...και κάτι αλλο θελω όποια διαβάζει την ανάρτηση μου να μου πει τη γνώμη της δεκτή....δεν εχω κάνει γαμο ειμαι αρραβανιασμενη και λεω χθες στον Άντρα μου να κάνουμε ένα γάμο μεταξύ μας να πάρουμε την ευλογία ....δε ξέρω κορίτσια πιστεύω πολύ σε αυτό και τρωγομαι καιρο τωρα οτι πρέπει να γίνει ...

Καλημερα κοριτσακι μου! Σε θαυμαζω πολυ γιατι σε βλεπω δυνατη και με τα μυαλα στο κεφαλι σου και αυτο δεν ειναι ευκολο σε μια τετοια διαδικασια...Αφου ο γιατρος ειναι αισιοδοξος, ειναι καθαρα θεμα χρονου λοιπον! Αυτο συμβαινει και στη φυσιολογικη συλληψη. Αλλες το καταφερνουν στον δευτερο μηνα αλλες στον εκτο να μεινουν εγκυες.  Αφου ολα ειναι καλα ειναι θεμα χρονου τωρα!!!

Κι εγω πιστευω πολυ στην ευλογια στο ζευγαρι κοριτσι μου! Και ο γαμος ειναι αυτο, ευλογια. Και οχι φορεματα, δωρα και στολισμοι. Εσενα σε πειραζει να ειστε μεταξυ σας; Αν οχι και δεν πειραζει και τον αντρα σου, η ωρα η καλη!!! Εξαλλου ειστε ηδη οικογενεια!

 

8 hours ago, Francy said:

Γειά σας κορίτσια! Εγώ είμαι στην αναμονή, Παρασκευή θα κάνω χοριακη. Μέχρι τότε, αγωνιώ όπως όλες, μια μέρα έμεινε και θα τελειώσει η αγωνία!

 

Καλη επιτυχια κοριτσι μου! Να πανε ολα οπως τα θες! ΣΟυ στελνω απειρη θετικη ενεργεια!!

49 minutes ago, xrusa1 said:

Υβόννη εχω πολυ πεισμα και ειμαι πιο δυναμική ακομη θα επιμείνω...σκέψου χθες ολη μερα ημουν στα καταστήματα του Ρεθύμνου για ψώνια τι να σου πω ....εγω πάω ανάποδα χα χα χα εσύ να προσέχεις πολύ να μαθαίνουμε πως πας και εδώ θα είμαστε ολες παρεούλα...ολες λιγο πολυ έχουμε τις ιστορίες μας τις δυσκολίες μας ...δεν πειράζει φαινεται εμενα ο θεος με βλέπει ότι αντέχω και μου δίνει βάσανα ....αν και 39 πλέον τελειώνουν τα περιθώρια μου...

Ελπιζω να τα σηκωσες τα μαγαζια!!!! Αυτη εναι η καλυτερη ψυχολογια, αυτη του νικητη! Εννοειται θα επιμεινεις και μην ακουω ορια για ηλικιες! Δεν ειμαστε γιαουρτια να ληγουμε! Εφοσον μπηκαμε στο χορο της εξωσωματικης ολες μας, ξεγελαμε τη φυση ετσι και αλλιως! Εσυ συνεχισε να τρως σωστα κοριτσι μου και να προσεχεις τον εαυτο σου και θα πανε ολα καλα! Με τον αντρα σου να ειστε καλα, να εχεις εμπιστοσυνη στο γιατρο σου και θα ερθει!!!! Εγω να ξερεις προσευχομαι στον Αγ. Ραφαηλ τον προστατη μου για σενα και θα συνεχισω! Ειμαστε ολες εδω παρεουλα, δεν εισαι μονη σου!!!

  • Ευχαριστώ 1

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites

On 28/2/2020 at 3:57 ΜΜ, athinaida είπε:

Πολύ καλή είναι η τιμή σου!! 

Ο Θεός μαζί σου κορίτσι μου!!

Φιλιά πολλά!

Χρύσα, να ξεκουράζεσαι... Και να ενημερώσεις τον γιατρό σου!

Και να μην ανησυχεις, αλλά να προσεύχεσαι!!

Φιλιά πολλά! 

ρε κορίτσια χθες και σήμερα ροζ στο σκούπισμα συγνωμη για τη λεπτομέρεια ...το στήθος ποναει αρκετά ...Η χοριακη δεν υπάρχει περίπτωση να βγει λάθος;

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοριτσια μου.χθες ειχα χοριακη μετα απο ετ 2ης μερας.ηταν μόλις 10.Αύριο επανάληψη. Σίγουρα δεν είναι υπερ μου οι στατιστικές αλλά θέλω να ελπιζω 

Link to comment
Share on other sites

Just now, xrusa1 said:

ρε κορίτσια χθες και σήμερα ροζ στο σκούπισμα συγνωμη για τη λεπτομέρεια ...το στήθος ποναει αρκετά ...Η χοριακη δεν υπάρχει περίπτωση να βγει λάθος;

Χρυσα μου καλη, ποια μερα ήσουν χτες που εκανες χοριακη; Δε ρωτας μια και το γιατρο σου; Εγω λεω να τον παρεις ενα τηλεφωνακι. Παρε και πες μας!


oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, xrusa1 said:

Εχθές 13

Παρε να ρωτησεις το γιατρο σου λεω εγω να δουμε τί θα πει. Δεν ξερω καθολου με τη χοριακη τι γινεται γιατι επιτηδες δεν ειχα ψαξει τοσα χρονια αλλα αυτο το ροζ και το στηθος θα το ρωτουσα για να ειμαι σιγουρη


oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Υβόννη είπε:

Παρε να ρωτησεις το γιατρο σου λεω εγω να δουμε τί θα πει. Δεν ξερω καθολου με τη χοριακη τι γινεται γιατι επιτηδες δεν ειχα ψαξει τοσα χρονια αλλα αυτο το ροζ και το στηθος θα το ρωτουσα για να ειμαι σιγουρη

Ναι έστειλα μήνυμα περιμένω απάντηση ....πάντα απαντάει ...τον αγαπώ αυτον το γιατρό και τον εμπιστεύομαι απόλυτα ...εγω πάντως δεν ξέρω τι γίνεται με τις χοριακες αλλα ειναι η πιο αξιόπιστη εξέταση...σιγά μην ειναι τυχερή που τέτοια τύχη ...με κυνηγάει η βρομοπεριοδος χαχα

Link to comment
Share on other sites

Just now, xrusa1 said:

Ναι έστειλα μήνυμα περιμένω απάντηση ....πάντα απαντάει ...τον αγαπώ αυτον το γιατρό και τον εμπιστεύομαι απόλυτα ...εγω πάντως δεν ξέρω τι γίνεται με τις χοριακες αλλα ειναι η πιο αξιόπιστη εξέταση...

Πολυ ωραια να εμπιστευεσαι το γιατρο σου!!! Για να δουμε τι θα πει! Εσυ ξερεις το σωμα σου καλα (οχι σαν εμενα την ασχετη) και νιωθεις τωρα κατι διαφορετικο. Για να δουμε τι θα πει και ο επιστημονας!!! Αν θελεις πες μας νεα οταν σου απαντησει!


oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Υβόννη είπε:

Πολυ ωραια να εμπιστευεσαι το γιατρο σου!!! Για να δουμε τι θα πει! Εσυ ξερεις το σωμα σου καλα (οχι σαν εμενα την ασχετη) και νιωθεις τωρα κατι διαφορετικο. Για να δουμε τι θα πει και ο επιστημονας!!! Αν θελεις πες μας νεα οταν σου απαντησει!

Ναι αλλά παλι πιστεύω την χοριακη ...0.3 έγραψε

1 hour ago, Υβόννη είπε:

Καλημερα κοριτσακι μου! Σε θαυμαζω πολυ γιατι σε βλεπω δυνατη και με τα μυαλα στο κεφαλι σου και αυτο δεν ειναι ευκολο σε μια τετοια διαδικασια...Αφου ο γιατρος ειναι αισιοδοξος, ειναι καθαρα θεμα χρονου λοιπον! Αυτο συμβαινει και στη φυσιολογικη συλληψη. Αλλες το καταφερνουν στον δευτερο μηνα αλλες στον εκτο να μεινουν εγκυες.  Αφου ολα ειναι καλα ειναι θεμα χρονου τωρα!!!

Κι εγω πιστευω πολυ στην ευλογια στο ζευγαρι κοριτσι μου! Και ο γαμος ειναι αυτο, ευλογια. Και οχι φορεματα, δωρα και στολισμοι. Εσενα σε πειραζει να ειστε μεταξυ σας; Αν οχι και δεν πειραζει και τον αντρα σου, η ωρα η καλη!!! Εξαλλου ειστε ηδη οικογενεια!

 

Καλημερα κοριτσακι μου! Σε θαυμαζω πολυ γιατι σε βλεπω δυνατη και με τα μυαλα στο κεφαλι σου και αυτο δεν ειναι ευκολο σε μια τετοια διαδικασια...Αφου ο γιατρος ειναι αισιοδοξος, ειναι καθαρα θεμα χρονου λοιπον! Αυτο συμβαινει και στη φυσιολογικη συλληψη. Αλλες το καταφερνουν στον δευτερο μηνα αλλες στον εκτο να μεινουν εγκυες.  Αφου ολα ειναι καλα ειναι θεμα χρονου τωρα!!!

Κι εγω πιστευω πολυ στην ευλογια στο ζευγαρι κοριτσι μου! Και ο γαμος ειναι αυτο, ευλογια. Και οχι φορεματα, δωρα και στολισμοι. Εσενα σε πειραζει να ειστε μεταξυ σας; Αν οχι και δεν πειραζει και τον αντρα σου, η ωρα η καλη!!! Εξαλλου ειστε ηδη οικογενεια!

 

Καλημερα κοριτσακι μου! Σε θαυμαζω πολυ γιατι σε βλεπω δυνατη και με τα μυαλα στο κεφαλι σου και αυτο δεν ειναι ευκολο σε μια τετοια διαδικασια...Αφου ο γιατρος ειναι αισιοδοξος, ειναι καθαρα θεμα χρονου λοιπον! Αυτο συμβαινει και στη φυσιολογικη συλληψη. Αλλες το καταφερνουν στον δευτερο μηνα αλλες στον εκτο να μεινουν εγκυες.  Αφου ολα ειναι καλα ειναι θεμα χρονου τωρα!!!

Κι εγω πιστευω πολυ στην ευλογια στο ζευγαρι κοριτσι μου! Και ο γαμος ειναι αυτο, ευλογια. Και οχι φορεματα, δωρα και στολισμοι. Εσενα σε πειραζει να ειστε μεταξυ σας; Αν οχι και δεν πειραζει και τον αντρα σου, η ωρα η καλη!!! Εξαλλου ειστε ηδη οικογενεια!

 

Καλη επιτυχια κοριτσι μου! Να πανε ολα οπως τα θες! ΣΟυ στελνω απειρη θετικη ενεργεια!!

Ελπιζω να τα σηκωσες τα μαγαζια!!!! Αυτη εναι η καλυτερη ψυχολογια, αυτη του νικητη! Εννοειται θα επιμεινεις και μην ακουω ορια για ηλικιες! Δεν ειμαστε γιαουρτια να ληγουμε! Εφοσον μπηκαμε στο χορο της εξωσωματικης ολες μας, ξεγελαμε τη φυση ετσι και αλλιως! Εσυ συνεχισε να τρως σωστα κοριτσι μου και να προσεχεις τον εαυτο σου και θα πανε ολα καλα! Με τον αντρα σου να ειστε καλα, να εχεις εμπιστοσυνη στο γιατρο σου και θα ερθει!!!! Εγω να ξερεις προσευχομαι στον Αγ. Ραφαηλ τον προστατη μου για σενα και θα συνεχισω! Ειμαστε ολες εδω παρεουλα, δεν εισαι μονη σου!!!

λοιπόν εγώ σας λέω οχι έπεσα αλλα πεισμωσα....δεν ξέρω πως σας ακούγετε αυτό αλλά είμαι αυτο νιωθω ....πήγα και όλα τα μαγαζιά του Ρεθύμνου...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κορίτσια εγώ τζίφος! Μου ήρθε ωραιότατη περίοδος.  Δεν είχα τις στατιστικές υπέρ μου οπότε το περίμενα αν και θα πω ψέματα αν δεν πω ότι πολύ ήλπιζα να πετύχαινε. 

Καλή συνέχεια σε όλες σας και μην το βάζετε κάτω!

  • Λυπημένη/-ος 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, Francy είπε:

Κορίτσια εγώ τζίφος! Μου ήρθε ωραιότατη περίοδος.  Δεν είχα τις στατιστικές υπέρ μου οπότε το περίμενα αν και θα πω ψέματα αν δεν πω ότι πολύ ήλπιζα να πετύχαινε. 

Καλή συνέχεια σε όλες σας και μην το βάζετε κάτω!

Δεν πειράζει τι να κάνουμε ,θα έρθει και μας η σειρά μας που θα παει ....υπομονή και επιμονή χρειάζεται...εγω εχω και πείσμα πολυ ....να μπορούσα τον άλλο μήνα να ξανακάνω θα πήγαινα...Μινι εξωσωματικη κάνουμε με λίγα χαπια κ μερικές ενέσεις....εγω ειδα ροζ εχθες κ το πρωί ....και τέλος ....Η μαία μου απάντησε ότι θα έρθει ....

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Francy είπε:

Κορίτσια εγώ τζίφος! Μου ήρθε ωραιότατη περίοδος.  Δεν είχα τις στατιστικές υπέρ μου οπότε το περίμενα αν και θα πω ψέματα αν δεν πω ότι πολύ ήλπιζα να πετύχαινε. 

Καλή συνέχεια σε όλες σας και μην το βάζετε κάτω!

Είσαι σίγουρη??

Θέλω να πω μήπως είναι από την εμφύτευση??

Σου ήρθε περίοδος ενώ παίρνεις προγεστερόνη?? 

Με τον γιατρό σου μίλησες??

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 53 λεπτά , geozak είπε:

Καλημέρα κοριτσια μου.χθες ειχα χοριακη μετα απο ετ 2ης μερας.ηταν μόλις 10.Αύριο επανάληψη. Σίγουρα δεν είναι υπερ μου οι στατιστικές αλλά θέλω να ελπιζω 

Η χοριακή είναι θετική κορίτσι μου. Πόσες μέρες μετά την εμβρυομεταφορά είσαι;

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ydroxoos76 είπε:

Η χοριακή είναι θετική κορίτσι μου. Πόσες μέρες μετά την εμβρυομεταφορά είσαι;

Σήμερα η 15η....με 2ης μερας...Αύριο θα παω παλι πριν κλείσουν για σκ....θα είναι ακριβως 48 ωρες

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...