Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 37 λεπτά , Vxatz είπε:

      @Kiddoμεσα στο μυαλό μου είσαι. Προς το παρόν περιμένω τις απαντήσεις από τον έλεγχο του εμβρύου και σε δεύτερο χρόνο θα μιλήσω και με άλλον γιατρό. Μου έχουν πει πολυ καλα λόγια για τον κ. Τσιλιβακο (στην Αθήνα) δεν είναι γυναικολόγος, είναι ερευνητής σε καθεξιν αποβολές και τον έχουν παινέψει. Τον έχεις ακουστά; Στο διαδίκτυο που έψαξα έχει καλό βιογραφικό. 
      Η γνωστή αιματολόγος είναι της Θεσσαλονίκης γιατί είμαι από βόρεια Ελλάδα και δεν έχω την πολυτέλεια δυστυχως να κατεβαίνω Αθήνα. 

      Ναι οκ ξέρω την αιματολόγο.. θα έπαιρνα και άλλη γνώμη σίγουρα! Αλλά δεν μπορώ να βοηθήσω με γιατρούς στη βόρεια Ελλάδα..

      Στο συγκεκριμένο "ερευνητή" δεν είχα την "τύχη" να πάω και ούτε θα πήγαινα προσωπικά!! Παρόλα αυτά τον ξέρω από φίλες μου εδώ μέσα.. Κάνε την έρευνα σου πολύ καλά πριν απευθυνθείς στον όποιο γιατρό.. ακόμα και στα φόρουμ μπορείς να ψάξεις με το όνομα του εκάστοτε γιατρού για τυχόν αναφορές στα ονόματα τους.. όλο και κάτι θα βρεις..!

      • Μου αρέσει 1

Μετά την εμβρυομεταφορά


Recommended Posts

Just now, natassaki2006 είπε:

Εγω κοριτσακι...δεν είμαι.σε καμμία.. Είμαι στη φάση του τίποτα

Έκανα 2 ετ δεν πέτυχαν κ τώρα έκανα μια υστεροσκοπηση κ βγήκε καλή ο σύζυγός όλες τις εξετάσεις κ θα δούμε.. Ευχαριστώ που Ρωτάς.. 

Όμως απολαμβάνω με χαρά όλες σας κ ζω την αγωνία σας τις απορίες σας..τις χαρές σας..

Τελείωσαν τα likeeeeee....!!!!

οπότε δεν ειναι καμία μόνη της ...εδώ θα τα λεμε τι να κάνουμε κορίτσι μου ....κάποια στιγμή θα μας τυχει δε μπορει

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, natassaki2006 said:

Εγω κοριτσακι...δεν είμαι.σε καμμία.. Είμαι στη φάση του τίποτα

Έκανα 2 ετ δεν πέτυχαν κ τώρα έκανα μια υστεροσκοπηση κ βγήκε καλή ο σύζυγός όλες τις εξετάσεις κ θα δούμε.. Ευχαριστώ που Ρωτάς.. 

Όμως απολαμβάνω με χαρά όλες σας κ ζω την αγωνία σας τις απορίες σας..τις χαρές σας..

Τελείωσαν τα likeeeeee....!!!!

Με το καλο κοριτσακι μου να παει τελεια η επομενη ετ!!!!!! Σου στελνω ολη μου τη θετικη ενεργεια!!!!!


oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Υβόννη είπε:

Με το καλο κοριτσακι μου να παει τελεια η επομενη ετ!!!!!! Σου στελνω ολη μου τη θετικη ενεργεια!!!!!

Σε ευχαριστώ πολύ κοριτσάκι μου να είσαι καλά!!Προς το παρόν χαίρομαι με τις χαρές σας...!!!

Just now, xrusa1 είπε:

οπότε δεν ειναι καμία μόνη της ...εδώ θα τα λεμε τι να κάνουμε κορίτσι μου ....κάποια στιγμή θα μας τυχει δε μπορει

Σε ευχαριστώ πολύ κοριτσάκι!!!Όλες μαζί εδώ στη μάχη...!!

Link to comment
Share on other sites

Just now, natassaki2006 είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ κοριτσάκι μου να είσαι καλά!!Προς το παρόν χαίρομαι με τις χαρές σας...!!!

Σε ευχαριστώ πολύ κοριτσάκι!!!Όλες μαζί εδώ στη μάχη...!!

άσε να δω κι εγω αυριο τι θα πάρω ! πάντως κοιμήθηκα από τις 9 και κρύωνα αφάνταστα και γενικά κάποιες βραδιές τόσο πολύ που λεω μμμ......κατάλαβα θα έρθει η ακατανομαστη....

Link to comment
Share on other sites

Just now, xrusa1 είπε:

άσε να δω κι εγω αυριο τι θα πάρω ! πάντως κοιμήθηκα από τις 9 και κρύωνα αφάνταστα και γενικά κάποιες βραδιές τόσο πολύ που λεω μμμ......κατάλαβα θα έρθει η ακατανομαστη....

Όχι μην το σκέφτεσαι.. Όλα θα πάνε καλά...!!!θα έχουμε χαρές αύριο...!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, natassaki2006 είπε:

Όχι μην το σκέφτεσαι.. Όλα θα πάνε καλά...!!!θα έχουμε χαρές αύριο...!!

με το να ψοφαω από το κρύο μόνο περίοδο μου θυμίζει....σε ευχαριστώ πολύ πάντως κορίτσι μού...

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια!!

Χρύσα, καλή επιτυχία αύριο!! Με μια τριψήφια χοριακη εύχομαι!!

Υβοννη, εσύ αύριο πας για επαναληπτική χοριακη??

Francy, που είσαι? Πως τα περνάς?? Κανένα σύμπτωμα, κάτι αξιόλογο?? Εγώ τιποτα.... ..Βουνό μου φαίνονται οι μέρες... Δεν κυλούν με τίποτα.... Και μέχρι την Δευτέρα αιώνας θα είναι....

Ραφαέλα χάρηκα πολυ που σε βρήκα εδώ και διάβασα τα υπέροχα νέα σου!! Με το καλό, κοπέλα μου, αξίζεις τα καλύτερα!! 

Φιλιά κορίτσια!! Θα τα ξαναπούμε!!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, athinaida είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!!

Χρύσα, καλή επιτυχία αύριο!! Με μια τριψήφια χοριακη εύχομαι!!

Υβοννη, εσύ αύριο πας για επαναληπτική χοριακη??

Francy, που είσαι? Πως τα περνάς?? Κανένα σύμπτωμα, κάτι αξιόλογο?? Εγώ τιποτα.... ..Βουνό μου φαίνονται οι μέρες... Δεν κυλούν με τίποτα.... Και μέχρι την Δευτέρα αιώνας θα είναι....

Ραφαέλα χάρηκα πολυ που σε βρήκα εδώ και διάβασα τα υπέροχα νέα σου!! Με το καλό, κοπέλα μου, αξίζεις τα καλύτερα!! 

Φιλιά κορίτσια!! Θα τα ξαναπούμε!!

Ευχαριστώ πολυ κι εσυ καλή υπομονή κ καλή επιτυχία !!! εμένα τελείωσαν οι μέρες της αναμονής πέρασα πολυ ωραία και ήσυχα....Τώρα 2 μερες δεν πάω καλά ψυχολογικα ..

 

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, athinaida είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!!

Χρύσα, καλή επιτυχία αύριο!! Με μια τριψήφια χοριακη εύχομαι!!

Υβοννη, εσύ αύριο πας για επαναληπτική χοριακη??

Francy, που είσαι? Πως τα περνάς?? Κανένα σύμπτωμα, κάτι αξιόλογο?? Εγώ τιποτα.... ..Βουνό μου φαίνονται οι μέρες... Δεν κυλούν με τίποτα.... Και μέχρι την Δευτέρα αιώνας θα είναι....

Ραφαέλα χάρηκα πολυ που σε βρήκα εδώ και διάβασα τα υπέροχα νέα σου!! Με το καλό, κοπέλα μου, αξίζεις τα καλύτερα!! 

Φιλιά κορίτσια!! Θα τα ξαναπούμε!!

αγαπη μ...τι κάνεις...εισαι σε διαδικασία??? περιμένεις χοριακη??? καλά διαβάζω??? πως είσαι???? 

Link to comment
Share on other sites

23 ώρες πρίν, Καντι είπε:

Η lh ποσο ηταν οταν εκανες την ovitrelle? Αν ηταν πάνω απο 14 δίνουν κι αλλα σκευάσματα για να συγκρατήσουν την ωορρηξία.

LH είχα 34 και στις 24:00 εκανα ovitrelle. Κακως;;; Τι επρεπε να κανω;; Οταν πηγα για ωοληψια ειχε γίνει η ωορρηξια και δεν βρήκαμε ωαριο.....

κοριτσια νομιζω οτι μου γινονται πραγματα στην τυχη... στου κασιδη Το κεφαλι....

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


3 ώρες πρίν, Rafaelatarzan είπε:

αγαπη μ...τι κάνεις...εισαι σε διαδικασία??? περιμένεις χοριακη??? καλά διαβάζω??? πως είσαι???? 

Ναι, είμαι στην αναμονή... Έχω βάλει 4 εμβρυακια και περιμένω την Δευτέρα να κάνω χοριακη.... Και οι μέρες δεν περνουν...

Είναι σαν να παρακολουθώ ταινία... Πηγαίνω στην δουλειά, έρχομαι... μιλω, κάνω πράγματα... Τίποτα όμως δεν με αγγίζει πραγματικά... Έχω μπει σε safe mode....απλά θέλω να σπρώξω τις μέρες να κυλήσουν πιο γρήγορα.... Τέλος πάντων...

Χάρηκα πάρα πολύ με τα νέα σου!! Αξίζεις τα καλύτερα, έχεις βοηθήσει τοσες κοπέλες εδώ με τις γνώσεις και την σοφία σου!!

Να σε έχει η Παναγία υπό την σκέπη Της!!

Φιλιά πολλά! Θα τα λέμε εδώ...

Just now, Angel2019 είπε:

LH είχα 34 και στις 24:00 εκανα ovitrelle. Κακως;;; Τι επρεπε να κανω;; Οταν πηγα για ωοληψια ειχε γίνει η ωορρηξια και δεν βρήκαμε ωαριο.....

Εγώ είχα πάντα μονοψήφια lh όταν έκανα την ovitrelle... Κάνε μια επίσκεψη και σε κάποιον άλλο γιατρό... Απλά ζήτησε μια δεύτερη γνώμη... 

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Angel2019 said:

LH είχα 34 και στις 24:00 εκανα ovitrelle. Κακως;;; Τι επρεπε να κανω;; Οταν πηγα για ωοληψια ειχε γίνει η ωορρηξια και δεν βρήκαμε ωαριο.....

κοριτσια νομιζω οτι μου γινονται πραγματα στην τυχη... στου κασιδη Το κεφαλι....

 

Πραγματικά αναρωτιόμουν το ίδιο αν γίνονται πραγματα στην τύχη και μετά ελεγα μπάαα γιατροί ειναι αμαν δεν θα τους πάρουμε και την δουλεια χωρίς πτυχεια εμεις !! Εμενα δεν μου μέτρησαν καν LH ουτε προγεστερονη ουτε εστραδιολη τιποτα .. μπαμ βαρα την μου πε .. οποτε το ενδεχόμενο να γίνονται πραγματα ετσι για να γίνουν εχω φτάσει στο συμπέρασμα ότι Ναι υπάρχει πιθανότητα Να υσχιει .  Αλλά παίζει ρόλο κ ο γιατρός.. Δεν σου είπε αν ειναι Καλα η οχι ; εκανες διέγερση η φυσικό κύκλο;

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, Angel2019 είπε:

LH είχα 34 και στις 24:00 εκανα ovitrelle. Κακως;;; Τι επρεπε να κανω;; Οταν πηγα για ωοληψια ειχε γίνει η ωορρηξια και δεν βρήκαμε ωαριο.....

κοριτσια νομιζω οτι μου γινονται πραγματα στην τυχη... στου κασιδη Το κεφαλι....

 

Με 14 lh σημαίνει οτι εχει ξεκινήσει η ωορρηξία. Ηταν λιγο δύσκολο να στο προλάβει.


wRSzp2.pngUIzHp2.png

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, athinaida είπε:

Ναι, είμαι στην αναμονή... Έχω βάλει 4 εμβρυακια και περιμένω την Δευτέρα να κάνω χοριακη.... Και οι μέρες δεν περνουν...

Είναι σαν να παρακολουθώ ταινία... Πηγαίνω στην δουλειά, έρχομαι... μιλω, κάνω πράγματα... Τίποτα όμως δεν με αγγίζει πραγματικά... Έχω μπει σε safe mode....απλά θέλω να σπρώξω τις μέρες να κυλήσουν πιο γρήγορα.... Τέλος πάντων...

Χάρηκα πάρα πολύ με τα νέα σου!! Αξίζεις τα καλύτερα, έχεις βοηθήσει τοσες κοπέλες εδώ με τις γνώσεις και την σοφία σου!!

Να σε έχει η Παναγία υπό την σκέπη Της!!

Φιλιά πολλά! Θα τα λέμε εδώ...

Εγώ είχα πάντα μονοψήφια lh όταν έκανα την ovitrelle... Κάνε μια επίσκεψη και σε κάποιον άλλο γιατρό... Απλά ζήτησε μια δεύτερη γνώμη... 

Καλημέρα τι κάνεις κορίτσι μου; εγω ετοιμαζομαι θα παω για χοριακη ....

12 ώρες πρίν, Υβόννη είπε:

Με το καλο κοριτσακι μου να παει τελεια η επομενη ετ!!!!!! Σου στελνω ολη μου τη θετικη ενεργεια!!!!!

Υβόννη Καλημέρα τι κάνεις σημερα; οπως βλέπεις η ωρα είναι να φευγω σε λίγο πάω για χοριακη....μακάρι να ειμαι τυχερή...

Νατάσα Καλημέρα και σε σενα....ευχαριστώ πολύ και εσένα για τα θετικά σου λόγια...

κορίτσια ο θεος να μας βοηθάει όλες καλή επιτυχία και σε όσες ειναι στην αναμονή καλά αποτελέσματα 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, xrusa1 said:

Καλημέρα τι κάνεις κορίτσι μου; εγω ετοιμαζομαι θα παω για χοριακη ....

Υβόννη Καλημέρα τι κάνεις σημερα; οπως βλέπεις η ωρα είναι να φευγω σε λίγο πάω για χοριακη....μακάρι να ειμαι τυχερή...

Νατάσα Καλημέρα και σε σενα....ευχαριστώ πολύ και εσένα για τα θετικά σου λόγια...

κορίτσια ο θεος να μας βοηθάει όλες καλή επιτυχία και σε όσες ειναι στην αναμονή καλά αποτελέσματα 

Καλημερα Χρυσα μας! Πριν λιγο ξυπνησα και σε ειχα στο μυαλο και την προσευχη μου! Καλα αποτελεσματα κοριτσι μου!!!


oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...