Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 43 λεπτά , Angot είπε:

      @Blue Velvet τελικά είναι σάκχαρο αυτό που μ πιάνει! το νιώθω πάλι τώρα και μέτρησα πίεση και εχω 10,1 με 6,3 ! φυσιολογική για τα δεδομένα μ

      Και τι σου είπε ο γιατρός? Πρέπει να αλλάξεις κάτι στη διατροφή σου? Φάε κάτι αλμυρό τώρα πάντως για να σου ανέβει λίγο η πίεση

Μετά την εμβρυομεταφορά


Recommended Posts

Just now, xrusa1 είπε:

Καλημέρα τι κάνεις κορίτσι μου; εγω ετοιμαζομαι θα παω για χοριακη ....

Υβόννη Καλημέρα τι κάνεις σημερα; οπως βλέπεις η ωρα είναι να φευγω σε λίγο πάω για χοριακη....μακάρι να ειμαι τυχερή...

Νατάσα Καλημέρα και σε σενα....ευχαριστώ πολύ και εσένα για τα θετικά σου λόγια...

κορίτσια ο θεος να μας βοηθάει όλες καλή επιτυχία και σε όσες ειναι στην αναμονή καλά αποτελέσματα 

καλα αποτελεσματα κοριτσακι μου!!!μπηκα για να δω αν πηγες...!!ειμαι εδω κ περιμενω τα νεα σου!!!!

Just now, Υβόννη είπε:

Καλημερα Χρυσα μας! Πριν λιγο ξυπνησα και σε ειχα στο μυαλο και την προσευχη μου! Καλα αποτελεσματα κοριτσι μου!!!

καλημερα και σε σενα κοριτσακι μου!εσας τις 2 σκεφτομουν σημερα...εσυ τι ωρα θα πας γιατρο??

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

12 hours ago, athinaida said:

Καλησπέρα κορίτσια!!

Χρύσα, καλή επιτυχία αύριο!! Με μια τριψήφια χοριακη εύχομαι!!

Υβοννη, εσύ αύριο πας για επαναληπτική χοριακη??

Francy, που είσαι? Πως τα περνάς?? Κανένα σύμπτωμα, κάτι αξιόλογο?? Εγώ τιποτα.... ..Βουνό μου φαίνονται οι μέρες... Δεν κυλούν με τίποτα.... Και μέχρι την Δευτέρα αιώνας θα είναι....

Ραφαέλα χάρηκα πολυ που σε βρήκα εδώ και διάβασα τα υπέροχα νέα σου!! Με το καλό, κοπέλα μου, αξίζεις τα καλύτερα!! 

Φιλιά κορίτσια!! Θα τα ξαναπούμε!!

Καλημερα κοριτσι μου!

Ξερω ακριβως το συναισθημα αυτο που περιγραφεις με την αναμονη αλλα ευχομαι σε λιγες μερουλες να γιορταζουμε τη θετικη σου χοριακη!!!! Νομιζω και για μενα αυτη η φαση ηταν η πιο δυσκολη, της αναμονης. Ομως ειμαστε ολες εδω να κανουμε παρεουλα η μια στην αλλη! Σε εχω και σενα στην προσευχη μου απο χτες και ευχομαι να πανε ολα καλα!!!

Just now, natassaki2006 said:

καλα αποτελεσματα κοριτσακι μου!!!μπηκα για να δω αν πηγες...!!ειμαι εδω κ περιμενω τα νεα σου!!!!

καλημερα και σε σενα κοριτσακι μου!εσας τις 2 σκεφτομουν σημερα...εσυ τι ωρα θα πας γιατρο??

 

Just now, natassaki2006 said:

καλα αποτελεσματα κοριτσακι μου!!!μπηκα για να δω αν πηγες...!!ειμαι εδω κ περιμενω τα νεα σου!!!!

καλημερα και σε σενα κοριτσακι μου!εσας τις 2 σκεφτομουν σημερα...εσυ τι ωρα θα πας γιατρο??

Καλημερα Νατασακι μου! Ευχαριστω πολυ για τη σκεψη σου!!! Εγω σε 2 ωρες εχω ραντεβου. Δεν ξερω τι θα κανουμε σημερα. Μονο αιμα ή θα δω και τη γιατρο; Πρεπει να τους πω να μου τα εξηγησουν λιγο, γιατι δεν ξερω και πολυ καλα τη γλωσσα και εχουν και αλλα πρωτοκολλα εδω! Θα παω με σημειωματαριο! Χαχαχα

  • Μου αρέσει 1

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Υβόννη είπε:

Καλημερα κοριτσι μου!

Ξερω ακριβως το συναισθημα αυτο που περιγραφεις με την αναμονη αλλα ευχομαι σε λιγες μερουλες να γιορταζουμε τη θετικη σου χοριακη!!!! Νομιζω και για μενα αυτη η φαση ηταν η πιο δυσκολη, της αναμονης. Ομως ειμαστε ολες εδω να κανουμε παρεουλα η μια στην αλλη! Σε εχω και σενα στην προσευχη μου απο χτες και ευχομαι να πανε ολα καλα!!!

 

Καλημερα Νατασακι μου! Ευχαριστω πολυ για τη σκεψη σου!!! Εγω σε 2 ωρες εχω ραντεβου. Δεν ξερω τι θα κανουμε σημερα. Μονο αιμα ή θα δω και τη γιατρο; Πρεπει να τους πω να μου τα εξηγησουν λιγο, γιατι δεν ξερω και πολυ καλα τη γλωσσα και εχουν και αλλα πρωτοκολλα εδω! Θα παω με σημειωματαριο! Χαχαχα

χαχαχαχαχα ναι ε???ποσες μερες εισαι τωρα ??ποτε ειχεσ κανει τη χοριακη??σιγουρα θα κανεις κι αλλη

Link to comment
Share on other sites

Just now, natassaki2006 said:

χαχαχαχαχα ναι ε???ποσες μερες εισαι τωρα ??ποτε ειχεσ κανει τη χοριακη??σιγουρα θα κανεις κι αλλη

βαλαμε μια βλαστοκυστη 5 ημερων στις 15 Φλεβαρη και χοριακη εκανα την Παρασκευη 28 Φλεβαρη! Η γιατρος ειπε να με δει Πεμπτη (αυριο) αλλα ειχα επαγγελματικο ταξιδι στη Γαλλια (το ακυρωσα λογω κορονοιου) και ετσι το βαλαμε σημερα. Μου φανηκε αργα απο Παρασκευη σε Πεμπτη αλλα εχω αποφασισει να μην αγχωνομαι για το διαδικαστικο! Ο αντρας μου λεει οτι αφου παμε με το κεντρο αυτο πρεπει να ακολουθουμε το δικο τους πρωτοκολλο. Εγω παλι θελω να τα εχω ολα σε ελεγχο χαχαχα


oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Υβόννη είπε:

βαλαμε μια βλαστοκυστη 5 ημερων στις 15 Φλεβαρη και χοριακη εκανα την Παρασκευη 28 Φλεβαρη! Η γιατρος ειπε να με δει Πεμπτη (αυριο) αλλα ειχα επαγγελματικο ταξιδι στη Γαλλια (το ακυρωσα λογω κορονοιου) και ετσι το βαλαμε σημερα. Μου φανηκε αργα απο Παρασκευη σε Πεμπτη αλλα εχω αποφασισει να μην αγχωνομαι για το διαδικαστικο! Ο αντρας μου λεει οτι αφου παμε με το κεντρο αυτο πρεπει να ακολουθουμε το δικο τους πρωτοκολλο. Εγω παλι θελω να τα εχω ολα σε ελεγχο χαχαχα

σαν εμενα εισαι εσυ...ακριβως!!κ εγω ολα υπο ελεγχο..!!!χαχαχαχα!!!αρα σημερα θα κανεις μονο αιματακι θεωρω εγω καλη μου!!!και φυσικα θα ειναι πολυ υψηλη...μην αφχωνεσαι...ολα θα πανε μια χαρα!!η βλαστοκυστουλα αυτη θα σου δωσει το θαυματακι σου!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, natassaki2006 said:

σαν εμενα εισαι εσυ...ακριβως!!κ εγω ολα υπο ελεγχο..!!!χαχαχαχα!!!αρα σημερα θα κανεις μονο αιματακι θεωρω εγω καλη μου!!!και φυσικα θα ειναι πολυ υψηλη...μην αφχωνεσαι...ολα θα πανε μια χαρα!!η βλαστοκυστουλα αυτη θα σου δωσει το θαυματακι σου!!

Μακαρι να πανε ολα καλα κοριτσι μου! Ευχαριστω για τα καλα σου λογια!! Ειχαμε 5 εμβρυα μεχρι και την τριτη μερα , τα τρια σταματησαν, το ενα ηταν μετρια βλαστοκυστη και δεν τα καταφερε να καταψυχθει και αυτο το τελευταιο που βαλαμε τελικα, ηταν αριστη βλαστοκυστη. Οποτε ηταν μονο ενα που ειχαμε τελικα εγω ειχα αγχωθει πολυ λογω ποσοτητας αλλα ο αντρας μου ελεγε οτι ειναι δυνατο σαν τη μαμα του και να μην ανησυχω! Ελπιζω να μας βοηθησει ο Θεος να το κρατησουμε στην αγκαλια μας!!!

  • Μου αρέσει 2

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Υβόννη είπε:

Μακαρι να πανε ολα καλα κοριτσι μου! Ευχαριστω για τα καλα σου λογια!! Ειχαμε 5 εμβρυα μεχρι και την τριτη μερα , τα τρια σταματησαν, το ενα ηταν μετρια βλαστοκυστη και δεν τα καταφερε να καταψυχθει και αυτο το τελευταιο που βαλαμε τελικα, ηταν αριστη βλαστοκυστη. Οποτε ηταν μονο ενα που ειχαμε τελικα εγω ειχα αγχωθει πολυ λογω ποσοτητας αλλα ο αντρας μου ελεγε οτι ειναι δυνατο σαν τη μαμα του και να μην ανησυχω! Ελπιζω να μας βοηθησει ο Θεος να το κρατησουμε στην αγκαλια μας!!!

αγαπη μου...ενα θελουμε...ενα να κανει το θαυμα...και εγινε!!!οχι ποσοτητα..ποιοτητα!!

Link to comment
Share on other sites

Just now, natassaki2006 said:

αγαπη μου...ενα θελουμε...ενα να κανει το θαυμα...και εγινε!!!οχι ποσοτητα..ποιοτητα!!

Το ξερω κοριτσι  μου αλλα φοβαμαι ολη την ωρα  σε αυτη τη διαδικασια...Ειμαι και απο τη φυση μου φοβητσιαρα και καταλαβες! Εδεσε το γλυκο χαχαχα! Θα σας πω νεα οταν γυρισω απο το κεντρο και ευχομαι σημερα να εχουμε πολλα καλα νεα στην ομαδουλα μας!!!


oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Υβόννη είπε:

Το ξερω κοριτσι  μου αλλα φοβαμαι ολη την ωρα  σε αυτη τη διαδικασια...Ειμαι και απο τη φυση μου φοβητσιαρα και καταλαβες! Εδεσε το γλυκο χαχαχα! Θα σας πω νεα οταν γυρισω απο το κεντρο και ευχομαι σημερα να εχουμε πολλα καλα νεα στην ομαδουλα μας!!!

Καλή επιτυχία!!! Κι εγώ με ένα τα κατάφερα! Πίστεψε σε αυτό το ένα!!!


tvXOp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Υβόννη είπε:

Το ξερω κοριτσι  μου αλλα φοβαμαι ολη την ωρα  σε αυτη τη διαδικασια...Ειμαι και απο τη φυση μου φοβητσιαρα και καταλαβες! Εδεσε το γλυκο χαχαχα! Θα σας πω νεα οταν γυρισω απο το κεντρο και ευχομαι σημερα να εχουμε πολλα καλα νεα στην ομαδουλα μας!!!

ναι αν εχουμε υπεροχα νεα στην ομαδουλα μας!!!

Just now, natassaki2006 είπε:

ναι αν εχουμε υπεροχα νεα στην ομαδουλα μας!!!

ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ!!!!!*

Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πρίν, athinaida είπε:

Ναι, είμαι στην αναμονή... Έχω βάλει 4 εμβρυακια και περιμένω την Δευτέρα να κάνω χοριακη.... Και οι μέρες δεν περνουν...

Είναι σαν να παρακολουθώ ταινία... Πηγαίνω στην δουλειά, έρχομαι... μιλω, κάνω πράγματα... Τίποτα όμως δεν με αγγίζει πραγματικά... Έχω μπει σε safe mode....απλά θέλω να σπρώξω τις μέρες να κυλήσουν πιο γρήγορα.... Τέλος πάντων...

Χάρηκα πάρα πολύ με τα νέα σου!! Αξίζεις τα καλύτερα, έχεις βοηθήσει τοσες κοπέλες εδώ με τις γνώσεις και την σοφία σου!!

Να σε έχει η Παναγία υπό την σκέπη Της!!

Φιλιά πολλά! Θα τα λέμε εδώ...

Εγώ είχα πάντα μονοψήφια lh όταν έκανα την ovitrelle... Κάνε μια επίσκεψη και σε κάποιον άλλο γιατρό... Απλά ζήτησε μια δεύτερη γνώμη... 

Καλημέρα αγάπη μ....σε ευχομαι μέσα από την ψυχή μ καλή επυτιχια κ σύντομα μανουλα...μπορείς κ ειμαι σίγουρη οτι θα τα καταφέρεις....τα εμβριακια μας είναι δυνατά σαν κ εσένα...λίγο σ έμεινε για χοριακη...μένεις είμαστε δίπλα σ για πανηγυρίσουμε παρέα....πίστεψε στα μωρά σ κ θα έρθει..ΕΙΜΑΙ ΣΊΓΟΥΡΗ. λίγο ακόμα κ θα κάνεις πάρτυ....σε ευχαριστώ τόσο πολύ για τα όμορφα λόγια σ....σε περιμένω να γκρεμίσεις το δικό σ βουνό.....μπορείς φιλη μ μπορείς....

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, xrusa1 είπε:

Καλημέρα τι κάνεις κορίτσι μου; εγω ετοιμαζομαι θα παω για χοριακη ....

Υβόννη Καλημέρα τι κάνεις σημερα; οπως βλέπεις η ωρα είναι να φευγω σε λίγο πάω για χοριακη....μακάρι να ειμαι τυχερή...

Νατάσα Καλημέρα και σε σενα....ευχαριστώ πολύ και εσένα για τα θετικά σου λόγια...

κορίτσια ο θεος να μας βοηθάει όλες καλή επιτυχία και σε όσες ειναι στην αναμονή καλά αποτελέσματα 

χρυσα μας....πηγες????ποτε σου ειπαν θα ξερουν??

Link to comment
Share on other sites

Just now, natassaki2006 είπε:

χρυσα μας....πηγες????ποτε σου ειπαν θα ξερουν??

ακόμη κορίτσια θα πάρω τηλ όπου να Ναι και θα μάθω...υπομονή φοβάμαι δε ξερω

15 ώρες πρίν, Υβόννη είπε:

Με το καλο κοριτσακι μου να παει τελεια η επομενη ετ!!!!!! Σου στελνω ολη μου τη θετικη ενεργεια!!!!!

κορίτσια αρνητικο

  • Λυπημένη/-ος 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, xrusa1 είπε:

ακόμη κορίτσια θα πάρω τηλ όπου να Ναι και θα μάθω...υπομονή φοβάμαι δε ξερω

κορίτσια αρνητικο

κοριτσακι μου...μην στεναχωριεσαι....!!ξερω πως νιωθεις...το καταλαβαινω...!!!παρε το χρονο σου..το χρειαζεσαι για να το χωνεψεις!!!ειμαι εδω αν χρειαστεις οτιδηποτε...θα σε σκεφτομαι..

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...