Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μετά την εμβρυομεταφορά


Recommended Posts

Just now, Υβόννη είπε:

δεν εχει και λαικη εδω αλλα θα βρω να προμηθευτω! Αχ μεταξωτα βρακια θα βαλω γι'αυτο το παιδι! Να δουμε τί αλλο θα με αναγκασει να κανω! Μην ακουσω στην εφηβεια με πιεζεις και δεν αντεχω!!!! Μονο αυτο μην ακουσω!

χαχαχαχαχα όλα Για τα παιδιά μας...αμ θα το ακούσεις κ θα τα χεις ξεχάσει κ τίποτα δεν θα τ πεις κιολας....μούγκα εμείς...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Rafaelatarzan είπε:

πάει μείναμε ετσι εμείς....μα μωρέ παιδί μ τι πραμα κ αυτό??? μανταρίνι ήταν μανταρίνι έμεινε...ένα πορτοκάλι ρε αδερφέ τι ζητήσαμε...χαχαχαχαχαχα 

ραφαελαααα 3 νουμερα αλλαξα..ηταν 3 πηγε 6...οταν σου λεω αγελαδα...εννοω αγελαδα!!

Link to comment
Share on other sites

Just now, Rafaelatarzan said:

πάει μείναμε ετσι εμείς....μα μωρέ παιδί μ τι πραμα κ αυτό??? μανταρίνι ήταν μανταρίνι έμεινε...ένα πορτοκάλι ρε αδερφέ τι ζητήσαμε...χαχαχαχαχαχα 

Εμενα ειναι και μεγαλο απο τη φυση του οποτε ευτυχως που δεν τουμπανιασε ακομη! Παλι καλα παντως! Δε θα παρουμε και σουτιεν μαζι με βρακια τουλαχιστον!! χαχαχαχα

  • Χαχα 2

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Rafaelatarzan είπε:

πάει μείναμε ετσι εμείς....μα μωρέ παιδί μ τι πραμα κ αυτό??? μανταρίνι ήταν μανταρίνι έμεινε...ένα πορτοκάλι ρε αδερφέ τι ζητήσαμε...χαχαχαχαχαχα 

Ο γιατρός μου λέει μπορεί τώρα να μην το εκτιμώ...αλλά μετά....θα το εκτιμήσω, γιατί θα έχει μείνει το ίδιο στητό. Ενώ αν πρηστεί πολύ, μετά από γέννα, θηλασμό κλπ, θα χαλάρωνε τελείως. Ουδεν κακό αμιγές καλού.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Υβόννη είπε:

Εμενα ειναι και μεγαλο απο τη φυση του οποτε ευτυχως που δεν τουμπανιασε ακομη! Παλι καλα παντως! Δε θα παρουμε και σουτιεν μαζι με βρακια τουλαχιστον!! χαχαχαχα

είδες γλιτωσες ένα έξοδο...αχχαχαχχα αχαχαχαχχα 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Υβόννη είπε:

Καλη λευτερια και σε σενα κοριτσι μου!!!!!! Θα κατεβασει γαλα! Μικρο και τσαχπινικο θα βρει τον τροπο!!!!

Το ελπίζω...αλλιώς θα μείνει νηστική η μπέμπα!!! χαχαχαχ

Link to comment
Share on other sites

Just now, natassaki2006 είπε:

ραφαελαααα 3 νουμερα αλλαξα..ηταν 3 πηγε 6...οταν σου λεω αγελαδα...εννοω αγελαδα!!

καλεεεεεετεεερε φέρε λίγο σ λεω....απαπαπαππαπα τι φίλη εισαι εσύ??? μόνο για πάρτυ σ Ε???? να σε δω τώρα που θα γκαστεωθεις που θα φτάσεις πάλι....κανόνισε.....

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Rafaelatarzan είπε:

καλεεεεεετεεερε φέρε λίγο σ λεω....απαπαπαππαπα τι φίλη εισαι εσύ??? μόνο για πάρτυ σ Ε???? να σε δω τώρα που θα γκαστεωθεις που θα φτάσεις πάλι....κανόνισε.....

Να μοιράσει 1 νούμερο στην καθεμιά μας! Μην τα θες όλα δικά σου!

  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Rafaelatarzan είπε:

καλεεεεεετεεερε φέρε λίγο σ λεω....απαπαπαππαπα τι φίλη εισαι εσύ??? μόνο για πάρτυ σ Ε???? να σε δω τώρα που θα γκαστεωθεις που θα φτάσεις πάλι....κανόνισε.....

χαχαχαχαχα οταν γεννησα θηλασα κ επανηλθε το βυζι κοιταγα το σουτιεν και ελεγα παναγια μου τι μασταρια ειχα!!.

κοριτσαι υποσχομαι αν καταφερω κ μεινω εγκυουλα θα σας μοιρασω νουμερα...!!!υποσχομαι!!!

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Pagotoula είπε:

Να μοιράσει 1 νούμερο στην καθεμιά μας! Μην τα θες όλα δικά σου!

οοοοο συγχωρήστε με φιλη  μ.....ότι πείτε...αχχαχαχ

Just now, natassaki2006 είπε:

χαχαχαχαχα οταν γεννησα θηλασα κ επανηλθε το βυζι κοιταγα το σουτιεν και ελεγα παναγια μου τι μασταρια ειχα!!.

κοριτσαι υποσχομαι αν καταφερω κ μεινω εγκυουλα θα σας μοιρασω νουμερα...!!!υποσχομαι!!!

έγκυος θα μένεις αυτό ειναι το μόνο σίγουρο...γοαυτο ξεκινά που θες να μοιρασεις...Εγώ κ η παγοτουλα  είμαστε πρώτες να ξες...χαχαχαα

  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Rafaelatarzan είπε:

οοοοο συγχωρήστε με φιλη  μ.....ότι πείτε...αχχαχαχ

έγκυος θα μένεις αυτό ειναι το μόνο σίγουρο...γοαυτο ξεκινά που θες να μοιρασεις...Εγώ κ η παγοτουλα  είμαστε πρώτες να ξες...χαχαχαα

χαχαχαχαχαχα...για παρτυ σας ολα!!!!!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, natassaki2006 είπε:

χαχαχαχαχα οταν γεννησα θηλασα κ επανηλθε το βυζι κοιταγα το σουτιεν και ελεγα παναγια μου τι μασταρια ειχα!!.

κοριτσαι υποσχομαι αν καταφερω κ μεινω εγκυουλα θα σας μοιρασω νουμερα...!!!υποσχομαι!!!

Είσαι Νατασακι σε ποια μέρα εισαι τώρα;

Link to comment
Share on other sites

Just now, xrusa1 είπε:

Είσαι Νατασακι σε ποια μέρα εισαι τώρα;

Εγω κοριτσακι...δεν είμαι.σε καμμία.. Είμαι στη φάση του τίποτα

Έκανα 2 ετ δεν πέτυχαν κ τώρα έκανα μια υστεροσκοπηση κ βγήκε καλή ο σύζυγός όλες τις εξετάσεις κ θα δούμε.. Ευχαριστώ που Ρωτάς.. 

Just now, natassaki2006 είπε:

Εγω κοριτσακι...δεν είμαι.σε καμμία.. Είμαι στη φάση του τίποτα

Έκανα 2 ετ δεν πέτυχαν κ τώρα έκανα μια υστεροσκοπηση κ βγήκε καλή ο σύζυγός όλες τις εξετάσεις κ θα δούμε.. Ευχαριστώ που Ρωτάς.. 

Όμως απολαμβάνω με χαρά όλες σας κ ζω την αγωνία σας τις απορίες σας..τις χαρές σας..

Just now, DIMITRAS είπε:

Δωσε κ σωσεεεε

Τελείωσαν τα likeeeeee....!!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...