Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 1 λεπτό , Antonia_ είπε:

      Αύριο έχω ραντεβού για υπέρηχο ! Κ δεν ξέρω φοβάμαι μη Μ πει πάλι δεν είναι καλό κλπ. Έχω κ ένα κρύωμα τύπου λίγο μπούκωμα κ λαιμό. Δεν έχω πυρετό ή κάτι άλλο.

      Εσύ;;

      Όλα καλά θα είναι θα δεις 🙏🏼 μέχρι την έτ θα έχει περασει και αν όχι από όσο ξέρω δεν ενοχλεί πουθενά αν δεν έχεις πυρετό !!!

      εγω έκανα υπέρηχο το Σάββατο το ενδομήτριο είναι τέλειο απλώς ήμουν οριακά στην οιστραδιολη και έκανα σήμερα επαναληπτικές αίματος να δούμε αν είναι όλα καλά θα προχωρήσουμε !!

Μετά την εμβρυομεταφορά


Recommended Posts

πρίν από 5 λεπτά , Τουτουνι είπε:

Ευχαριστώ πολύ!!!! Μίλησα με τους γιατρούς μου και μου πήραν όλο το άγχος μακριά!!! Θα κάνω τώρα επαναληπτική τη Δευτέρα και βλέπουμε!!!

Μπραβοοοο με το καλο 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

κοριτσια εγω δυστυχως ειχα αρνητικη χοριακη. Δλδ 5,4 και οπως ειπε και ο γιατρος ειναι στην γκριζα ζωνη χωρις βεβαια να υπαρχουν ελπιδες. Απογοητευση κ τεραστια στεναχωρια μετα απο τοσο αγωνα, κοπο και ελπιδες.  

  • Λυπημένη/-ος 13
Link to comment
Share on other sites

Just now, poca είπε:

κοριτσια εγω δυστυχως ειχα αρνητικη χοριακη. Δλδ 5,4 και οπως ειπε και ο γιατρος ειναι στην γκριζα ζωνη χωρις βεβαια να υπαρχουν ελπιδες. Απογοητευση κ τεραστια στεναχωρια μετα απο τοσο αγωνα, κοπο και ελπιδες.  

Λυπάμαι κοριτσάκι μου...Οτι και να πει κανεις τωρα ειναι αχαρο...να προσεχεις τον εαυτο σου και να παρεις τον χρονο σου...

Link to comment
Share on other sites

Just now, poca είπε:

κοριτσια εγω δυστυχως ειχα αρνητικη χοριακη. Δλδ 5,4 και οπως ειπε και ο γιατρος ειναι στην γκριζα ζωνη χωρις βεβαια να υπαρχουν ελπιδες. Απογοητευση κ τεραστια στεναχωρια μετα απο τοσο αγωνα, κοπο και ελπιδες.  

Κρίμα κοριτσάκι μου....πάρε το χρόνο σου τώρα το χρειάζεσαι κ σωματικά κ ψυχικά...

Δύσκολο...πολύ δύσκολο αλλά κάτω δε το βάζουμε...!!!είπαμε είμαστε μαχήτριες!!

Link to comment
Share on other sites

Just now, poca είπε:

κοριτσια εγω δυστυχως ειχα αρνητικη χοριακη. Δλδ 5,4 και οπως ειπε και ο γιατρος ειναι στην γκριζα ζωνη χωρις βεβαια να υπαρχουν ελπιδες. Απογοητευση κ τεραστια στεναχωρια μετα απο τοσο αγωνα, κοπο και ελπιδες.  

Λυπάμαι πολύ ίσως κάτι πήγε να γίνει και δεν προχώρησε..... άφησε το πίσω σου και το βλέμμα μπροστά στο στόχο...θα τα καταφέρεις... αυτό θα λες στον εαυτό σου...δεν τα παρατάμε

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Ladybag20 είπε:

Τι νουμεραρααααα είναι αυτή?Αναμενόμενο βέβαια μετά το  καραμπινάτο θετικό τεστ. Δυδιμακια on the way βλέπω !!!! Πολλά συγχαρητηρια κορίτσι μου. Να έχεις μια υγιή και τελειομηνη εγκυμοσύνη.❤

Ευχαριστώ πολύ κορίτσια μου να είστε όλες καλά!!!! Άντε τώρα περιμένουμε κι άλλα ευχάριστα!!!

  • Μου αρέσει 1

bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, poca είπε:

κοριτσια εγω δυστυχως ειχα αρνητικη χοριακη. Δλδ 5,4 και οπως ειπε και ο γιατρος ειναι στην γκριζα ζωνη χωρις βεβαια να υπαρχουν ελπιδες. Απογοητευση κ τεραστια στεναχωρια μετα απο τοσο αγωνα, κοπο και ελπιδες.  

Λυπάμαι κοριτσάκι μου... Σε καταλαβαίνουμε όλες απόλυτα..να είσαι γαλήνια και να σκέφτεσαι τα καλά που έχεις στη ζωή σου και ότι το θαύμα αυτό θα γίνει για όλες μας κάποια μέρα..

Μόλις πήρα τα αποτελέσματα από τη χοριακη που επανέλαβα για να δω αν προχωράει η κυσηση καθώς 2 μέρες τώρα δεν έχω συμπτώματα και έχω τρελαθεί από το άγχος. Δόξα τω Θεό όλα πάνε καλά αλλά νομίζω αυτός ο πανικός θα με συνοδεύει μέχρι να καταφέρω να κρατήσω το παιδί μ στα χέρια μου.. Συγγνώμη αν σας ζαλίζω με τα χαζά μου αλλά δεν έχω κανένα αυτό έλεγχο με αυτό το Θεμα. 

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

Just now, poca είπε:

κοριτσια εγω δυστυχως ειχα αρνητικη χοριακη. Δλδ 5,4 και οπως ειπε και ο γιατρος ειναι στην γκριζα ζωνη χωρις βεβαια να υπαρχουν ελπιδες. Απογοητευση κ τεραστια στεναχωρια μετα απο τοσο αγωνα, κοπο και ελπιδες.  

Πάρε το χρόνο σου, όμως μη χάσεις τη δύναμη και το πείσμα σου.. Θα έρθει. 


MU8lp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Amugdalo είπε:

Λυπάμαι κοριτσάκι μου... Σε καταλαβαίνουμε όλες απόλυτα..να είσαι γαλήνια και να σκέφτεσαι τα καλά που έχεις στη ζωή σου και ότι το θαύμα αυτό θα γίνει για όλες μας κάποια μέρα..

Μόλις πήρα τα αποτελέσματα από τη χοριακη που επανέλαβα για να δω αν προχωράει η κυσηση καθώς 2 μέρες τώρα δεν έχω συμπτώματα και έχω τρελαθεί από το άγχος. Δόξα τω Θεό όλα πάνε καλά αλλά νομίζω αυτός ο πανικός θα με συνοδεύει μέχρι να καταφέρω να κρατήσω το παιδί μ στα χέρια μου.. Συγγνώμη αν σας ζαλίζω με τα χαζά μου αλλά δεν έχω κανένα αυτό έλεγχο με αυτό το Θεμα. 

Τι έγινε κορίτσι μου??Καλή η χοριακη σου?

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , poca είπε:

κοριτσια εγω δυστυχως ειχα αρνητικη χοριακη. Δλδ 5,4 και οπως ειπε και ο γιατρος ειναι στην γκριζα ζωνη χωρις βεβαια να υπαρχουν ελπιδες. Απογοητευση κ τεραστια στεναχωρια μετα απο τοσο αγωνα, κοπο και ελπιδες.  

Κορίτσι μου καταλαβαίνω απόλυτα πως νιώθεις! Μην τα παρατάς όμως!!! Θα τα καταφέρεις!!!!!!


bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


6 ώρες πρίν, Τουτουνι είπε:

Κοριτσιααααααααααα δεν το πιστεύωωωωωωω 503.5 ουαουυυυυυυυυυυυυυυυ

Μπράβο κοριτσάκι μου! Άντε καιρός ήταν! Εύχομαι όλα βολικά από δω και περα


2rxqp3.png

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, poca είπε:

κοριτσια εγω δυστυχως ειχα αρνητικη χοριακη. Δλδ 5,4 και οπως ειπε και ο γιατρος ειναι στην γκριζα ζωνη χωρις βεβαια να υπαρχουν ελπιδες. Απογοητευση κ τεραστια στεναχωρια μετα απο τοσο αγωνα, κοπο και ελπιδες.  

Λυπαμαι πολυ.. παρε το χρόνο σου και οταν νιωσεις έτοιμη ξανά προχωρα.. και θα τα καταφερεις!

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, poca είπε:

κοριτσια εγω δυστυχως ειχα αρνητικη χοριακη. Δλδ 5,4 και οπως ειπε και ο γιατρος ειναι στην γκριζα ζωνη χωρις βεβαια να υπαρχουν ελπιδες. Απογοητευση κ τεραστια στεναχωρια μετα απο τοσο αγωνα, κοπο και ελπιδες.  

Αν είναι η πρώτη φορά που είχες εμφύτευση υπαρχει κατι"θετικο". Ας το πούμε έτσι. Σε κάθε περίπτωση θέλει ανασυγκροτηση και συνέχεια της προσπάθειας και αυτό κάποιες φορές φαίνεται βουνό..Σε καταλαβαίνουμε όλες.. Αλλά τα καλύτερα είναι μόνο μπροστα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...