Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μετά την εμβρυομεταφορά


Recommended Posts

Μ

πρίν από 2 λεπτά , Effie99 είπε:

Αχ τι ωραία, είναι μωράκι! Κι εγώ έχω την κουνελίτσα μου, τη Σταχτούλα, είναι 10 χρονών και μου έχει δώσει άπειρη αγάπη μέσα από τα μαύρα της ματάκια, που τώρα έχουν καταρράκτη λόγω ηλικίας:wub:

Ψυχουλιτσα μου .. εγω πηρα ενα γαλλικο μπουλντογκακι

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 49 λεπτά , Natassou85 είπε:

Μ

Ψυχουλιτσα μου .. εγω πηρα ενα γαλλικο μπουλντογκακι

Και θα ροχαλίζει εεεε; Κάνουν εμα χρου χρου χρου μόνιμα χαχαχαχαχχα. Τα λατρεύω!!!!

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 2

ugAHp3.png

jfV0p3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , νικηαντωνια81 είπε:

Και θα ροχαλίζει εεεε; Κάνουν εμα χρου χρου χρου μόνιμα χαχαχαχαχχα. Τα λατρεύω!!!!

Ναι ροχαλιζουν κ ειναι λιγο κλανιαρικα αλλα αυτη τη ρατσα την λατρευω εχουν μια ομορφη ασχημια .. δεν ξερω αν καταλαβαινεις πως το λεω .. κ πιστευω θα με ανεβασει κ ψυχολογικα

  • Μου αρέσει 2
  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , Natassou85 είπε:

Ναι ροχαλιζουν κ ειναι λιγο κλανιαρικα αλλα αυτη τη ρατσα την λατρευω εχουν μια ομορφη ασχημια .. δεν ξερω αν καταλαβαινεις πως το λεω .. κ πιστευω θα με ανεβασει κ ψυχολογικα

Έτσι  ακριβώς!!!!!! Μου άρεσε η έκφραση όμορφη ασχήμια .τελειο! Καλά έκανες θα δεις πόσο θα σε βοηθήσει. 

  • Μου αρέσει 1

ugAHp3.png

jfV0p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

On 3/13/2022 at 9:57 AM, Depy81 said:

Κορίτσια για μένα τα πράγματα δεν πήγαν καλά. Εχθές είχα αιμορραγία κ πηγματα. Πηγα το πρωι κ εκανα χοριακη κ έπεσε στο μισο. Απεβαλα πριν προλάβω να κάνω τον πρώτο υπέρηχο. Ηταν η 6 εμβρυομεταφορα. Κομμάτια. Δεν έχω αλλα εμβρυακια. Ήμουν κ με δωρεά ωαρίου. 41 ετων. 

Πως εισαι κοπελα μου σημερα;


xu6xp2.png

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, mominthemaking είπε:

Πως εισαι κοπελα μου σημερα;

Από το πρωί ψάχνομαι για κέντρα κ γιατρούς με δανεικα για αρχή εδω Θεσσαλονίκη κ βλέπουμε. Αλλά πολύ μπερδεμένη κατάσταση. Θα κλεισω ραντεβού κ για το συζυγο να δούμε πως ειναι τώρα το σπέρμα. Περιμένω να κανω τη χοριακη την Πέμπτη να δω οτι μηδενισε κ μετα να κλεισω ραντεβού κ με το κεντρο που ημουν να δω τι θα μας πουν κ να μου κανουν εναν υπερηχο να δουν οτι καθάρισα. Γενικά ανασυγκρότηση κ ψάξιμο. Πολυ ψάξιμο. Σ'ευχαριστώ πολυ για το ενδιαφέρον.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Natassou85 είπε:

Ναι ροχαλιζουν κ ειναι λιγο κλανιαρικα αλλα αυτη τη ρατσα την λατρευω εχουν μια ομορφη ασχημια .. δεν ξερω αν καταλαβαινεις πως το λεω .. κ πιστευω θα με ανεβασει κ ψυχολογικα

Με το καλό το μωράκι σκυλάκι !!! 
μπήγες για χοριακη τελικά ;

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, silvy22 είπε:

Με το καλό το μωράκι σκυλάκι !!! 
μπήγες για χοριακη τελικά ;

Ναι την εκανα .. αρνητικη .. 

1 hour ago, silvy22 είπε:

Με το καλό το μωράκι σκυλάκι !!! 
μπήγες για χοριακη τελικά ;

Εσυ κοριτσι μ γλυκο τι εγινε τελικα;

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


6 ώρες πρίν, Natassou85 είπε:

Εγω θα παω 24 στο Ελενα θα μου κανουν εξετασεις θα παρω τα αποτελεσματα θα ξαναπαω στην ενδοκρινολογο μου κ υστερα με τα αποτελεσματα ραντεβου .. αλλωστε αν κανω ετ λεω για Μαιο καπου εκει .. εσυ;

Εμενα με πήρε τελικά ο γιατρός! Και τον άκουσα παραξενεμενο που δεν πετυχε. Του είπα οτι θέλω να συνεχίσω άμεσα και μου ειπε οτι θα μιλήσει με τους εμβρυολογους , θα ξαναδει τις εξετασεις και θα με ξαναπάρει αυριο. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 46 λεπτά , Nikipa είπε:

@silvy22Τι έπαθες ρε κορίτσι μου;

Αστα δυσάρεστα

δεν ακούμε καρδιά απο το μωρο δεν υπάρχει ελπίδα πάω για έναν τελευταίο υπερυχο και θα κανονίσουμε για απόξεση 

  • Λυπημένη/-ος 4
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια.Είναι η πρώτη φορά που γράφω.Την Δευτέρα 7/3 έκανα εμβρυομεταφορα 2 βλαστοκύστες και στις 16/3 έχω την β-χοριακη.Είναι η δεύτερη προσπάθεια και έχω πολύ άγχος.Στην πρώτη εμβρυομεταφορα δεν ένιωθα τίποτα.Αυτή την φορά έχω πόνο στο στήθος ,πόνους περιόδου πόνο στην μέση και λίγα υγρά αλλά όχι κάτι τραγικό.Σήμερα δεν άντεξα και πήρα ένα τεστ το οποίο βγήκε αρνητικό.Απογοητευτικα και είμαι όλη μέρα χάλια.Υπάρχει περίπτωση να αλλάξει άραγε το αποτέλεσμα στις 16/3;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...