Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Just now, Soho24 είπε:

      Συγχαρητήρια κορίτσι μου! Ναι είναι μια χαρά για 1η χοριακή 🤗 Εύχομαι καλό διπλασιασμό. Πότε θα επαναλάβεις? 

      Ευχαριστώ πολύ ❤️ Την Κυριακή ξανά και μου είπε ο γιατρός ότι είναι λίγο χαμηλό το νούμερο,όμως αυτό που μας ενδιαφέρει είναι να ανέβει αρκετά 

Μετά την εμβρυομεταφορά


Recommended Posts

13 minutes ago, Nikipa said:

Όταν λες τέσσερις ωοληψιες; Σε φυσικό κύκλο εννοείς;τα ίδια δώσαμε σχεδόν και εμενα 3200 μπυ κάναν μείωση τα 200 λόγω γιατρού μπυ ειπαν:huh:συν 500 για καταψυξη που έδωσα συν υπερήχους φάρμακα εξετάσεις το 4000 φτάσαμε σχεδόν 

Nαι, με φυσικούς κύκλους. Κατάψυξη, όπως είπε και η Σιλβύ, δεν χρεώνεται για 9 μήνες και μετά είναι 20€ τον μήνα. Υπερήχους στο Γεν δεν πληρώνεις ποτέ. 


eardp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

11 ώρες πρίν, silvy22 είπε:

Στο γεν παντως είναι δωρεάν η κατάψυξη για 9 μήνες κ μετά είναι νομιζω 20€ το μήνα , μεγάλη διαφορά 

σου χρεώνει έξτρα τους υπερυχους ;

Ναι στο ιατρείο του πάω κανονικα

11 ώρες πρίν, kateriiina25 είπε:

Nαι, με φυσικούς κύκλους. Κατάψυξη, όπως είπε και η Σιλβύ, δεν χρεώνεται για 9 μήνες και μετά είναι 20€ τον μήνα. Υπερήχους στο Γεν δεν πληρώνεις ποτέ. 

Αυτό που μπορώ να καταλάβω είναι ότι με τους υπερήχους τη πάτησα γιατί πάω στο ιατρείο του μιας και είναι κοντά μου και όχι στη κλινική.λογικα αν είχα απευθυνθεί στη κλινική ίσως και να είχε άλλη τιμή.φυσικά δε θα με βόλευε να πηγαίνω εκει για υπερήχους 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια μου καλημερα .. μετα την αρνητικη χοριακη στις 14 του μηνα .. σημερα γυρισα δουλεια κ ολα μου φαινονται σκ@τ@.. δεν εχω διαθεση και δε ξερω νιωθω κενη .. το μονο που σκεφτομαι ειναι οτι θελω ν ξανα προσπαθησω αμεσα .. 

  • Μου αρέσει 1
  • Λυπημένη/-ος 10
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Natassou85 said:

Κοριτσια μου καλημερα .. μετα την αρνητικη χοριακη στις 14 του μηνα .. σημερα γυρισα δουλεια κ ολα μου φαινονται σκ@τ@.. δεν εχω διαθεση και δε ξερω νιωθω κενη .. το μονο που σκεφτομαι ειναι οτι θελω ν ξανα προσπαθησω αμεσα .. 

Καλημέρα σε καταλαβαίνω όσο μπορώ κουράγιο ! και εγώ κενή νιώθω σήμερα είμαι στην 5η μέρα της ετ και έχω πέσει νιώθω σαν να μην συμβαίνει καμία αλλαγή στο σώμα μου .. 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , Natassou85 είπε:

Κοριτσια μου καλημερα .. μετα την αρνητικη χοριακη στις 14 του μηνα .. σημερα γυρισα δουλεια κ ολα μου φαινονται σκ@τ@.. δεν εχω διαθεση και δε ξερω νιωθω κενη .. το μονο που σκεφτομαι ειναι οτι θελω ν ξανα προσπαθησω αμεσα .. 

Λογικό είναι! Κάθε μέρα θα νιώθεις κ καλύτερα! Θες τον χρόνο σου!

  • Μου αρέσει 2

ugAHp3.png

jfV0p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 8 λεπτά , Σ-1994 είπε:

Καλημέρα σε καταλαβαίνω όσο μπορώ κουράγιο ! και εγώ κενή νιώθω σήμερα είμαι στην 5η μέρα της ετ και έχω πέσει νιώθω σαν να μην συμβαίνει καμία αλλαγή στο σώμα μου .. 

Είναι πολύ νωρίς κορίτσι μου. Κάνε υπομονή!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 9 λεπτά , Σ-1994 είπε:

Καλημέρα σε καταλαβαίνω όσο μπορώ κουράγιο ! και εγώ κενή νιώθω σήμερα είμαι στην 5η μέρα της ετ και έχω πέσει νιώθω σαν να μην συμβαίνει καμία αλλαγή στο σώμα μου .. 

Οταν λες καμια αλλαγη;;

πρίν από 8 λεπτά , νικηαντωνια81 είπε:

Λογικό είναι! Κάθε μέρα θα νιώθεις κ καλύτερα! Θες τον χρόνο σου!

Περιμενω τον κλανουλη ροχαλιαρη μου μπας κ συνελθω

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Natassou85 said:

Οταν λες καμια αλλαγη;;

Περιμενω τον κλανουλη ροχαλιαρη μου μπας κ συνελθω

Εννοω δεν έχω κανένα σύμπτωμα ούτε καν από τα φάρμακα και αισθάνομαι ότι δεν έχει γίνει τίποτα και γενικά ποιο κουρασμένη από ποτε με το να περιμένω να περιμένω είμαι και ανηπομονη ως άνθρωπος και αυτή η όλη διαδικασία με έχει κουράσει ήδη , αφήστε που κάθομαι και μέσα και είμαι καναπέ κρεβάτι και αρχίζω να χαζεύω .. προσπαθώ να κάνω ότι καλύτερο για να πετύχει ευχαριστω για το ενδιαφέρον 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Σ-1994 said:

Εννοω δεν έχω κανένα σύμπτωμα ούτε καν από τα φάρμακα και αισθάνομαι ότι δεν έχει γίνει τίποτα και γενικά ποιο κουρασμένη από ποτε με το να περιμένω να περιμένω είμαι και ανηπομονη ως άνθρωπος και αυτή η όλη διαδικασία με έχει κουράσει ήδη , αφήστε που κάθομαι και μέσα και είμαι καναπέ κρεβάτι και αρχίζω να χαζεύω .. προσπαθώ να κάνω ότι καλύτερο για να πετύχει ευχαριστω για το ενδιαφέρον  

Δεν είναι απαραίτητο να έχει κάποια αλλαγή. Εγώ πέρα απο το πιο ευαίσθητο στήθος (που έχω ούτως ή αλλως προ περιόδου), το μόνο που είχα ήταν 2 μέρες πριν την χωριακή, ελαφριά ενόχληση/πόνους που έχω όπως πριν αδιαθετήσω. ΚΑΝΕΝΑ άλλο σύμπτωμα.

Βασικά, ακόμα και τώρα πέρα απο το στήθος, πάλι δεν έχω σχεδον κανένα σύμπτωμα.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, zouko said:

Δεν είναι απαραίτητο να έχει κάποια αλλαγή. Εγώ πέρα απο το πιο ευαίσθητο στήθος (που έχω ούτως ή αλλως προ περιόδου), το μόνο που είχα ήταν 2 μέρες πριν την χωριακή, ελαφριά ενόχληση/πόνους που έχω όπως πριν αδιαθετήσω. ΚΑΝΕΝΑ άλλο σύμπτωμα.

Βασικά, ακόμα και τώρα πέρα απο το στήθος, πάλι δεν έχω σχεδον κανένα σύμπτωμα.

Ευχαριστω πολύ όσο και να τα διαβάζουμε όσο και να μας τα λένε μάλλον είναι δύσκολο να το πάρουμε απόφαση θα προσπαθήσω να φτιάξω την διάθεση μου , τα καλύτερα σου εύχομαι !

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 11 λεπτά , Σ-1994 είπε:

Εννοω δεν έχω κανένα σύμπτωμα ούτε καν από τα φάρμακα και αισθάνομαι ότι δεν έχει γίνει τίποτα και γενικά ποιο κουρασμένη από ποτε με το να περιμένω να περιμένω είμαι και ανηπομονη ως άνθρωπος και αυτή η όλη διαδικασία με έχει κουράσει ήδη , αφήστε που κάθομαι και μέσα και είμαι καναπέ κρεβάτι και αρχίζω να χαζεύω .. προσπαθώ να κάνω ότι καλύτερο για να πετύχει ευχαριστω για το ενδιαφέρον 

Δεν εχει να κανει .. πολλες κοπελες χωρις καθολου συμπτωματα πηραν τεραστιες χοριακες

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Natassou85 said:

Δεν εχει να κανει .. πολλες κοπελες χωρις καθολου συμπτωματα πηραν τεραστιες χοριακες

Μακάρι ευχαριστω πολύ είναι και η πρώτη μου φορά και επειδή είμαστε και με βιοψία όρχεων αν αρχίσω να σκέφτομαι αρνητικά πάει μακρυά το πράγμα … στεναχωριέμαι και για άντρα μου να μην χρειαστεί να κάνει επέμβαση ποτε ξανά έχουμε και για άλλη προσπάθεια αλλά αυτές ήταν οι καλύτερες . Κορίτσια σε περίπτωση αποτυχίας το συντομότερο για επόμενη προσπάθεια ποτε είναι ;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...