Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 37 λεπτά , Vxatz είπε:

      @Kiddoμεσα στο μυαλό μου είσαι. Προς το παρόν περιμένω τις απαντήσεις από τον έλεγχο του εμβρύου και σε δεύτερο χρόνο θα μιλήσω και με άλλον γιατρό. Μου έχουν πει πολυ καλα λόγια για τον κ. Τσιλιβακο (στην Αθήνα) δεν είναι γυναικολόγος, είναι ερευνητής σε καθεξιν αποβολές και τον έχουν παινέψει. Τον έχεις ακουστά; Στο διαδίκτυο που έψαξα έχει καλό βιογραφικό. 
      Η γνωστή αιματολόγος είναι της Θεσσαλονίκης γιατί είμαι από βόρεια Ελλάδα και δεν έχω την πολυτέλεια δυστυχως να κατεβαίνω Αθήνα. 

      Ναι οκ ξέρω την αιματολόγο.. θα έπαιρνα και άλλη γνώμη σίγουρα! Αλλά δεν μπορώ να βοηθήσω με γιατρούς στη βόρεια Ελλάδα..

      Στο συγκεκριμένο "ερευνητή" δεν είχα την "τύχη" να πάω και ούτε θα πήγαινα προσωπικά!! Παρόλα αυτά τον ξέρω από φίλες μου εδώ μέσα.. Κάνε την έρευνα σου πολύ καλά πριν απευθυνθείς στον όποιο γιατρό.. ακόμα και στα φόρουμ μπορείς να ψάξεις με το όνομα του εκάστοτε γιατρού για τυχόν αναφορές στα ονόματα τους.. όλο και κάτι θα βρεις..!

      • Μου αρέσει 1

Μετά την εμβρυομεταφορά


Recommended Posts

πρίν από 2 λεπτά , Εvaa είπε:

Ας σε καταλαβαινω και γω χθες εκλαιγα , εφυγα και απο την δουλεια δεν ημουν σε θεση να συνεχισω και πραγματικα δεν ξερω πως θα αντεξω να το ξανακανω... Εντωμεταξυ με τον Μας...να δεν μπορεσα να μιλησω ακομα. Απο χθες λεει θα με παρει. Τους εχω παρει 3 φορες να του αφησουν μυνημα.Εσυ μιλησες με τον ιδιο; 

Οχι αλλα σκεφτομαι να κλεισω ραντεβου να δω πως μπορουμε να συνεχισουμε .. δε νομιζω οτι χωρις ραντεβου θα καταφερουμε να τον βρουμε κ ποτε

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 3 λεπτά , Natassou85 είπε:

Οχι αλλα σκεφτομαι να κλεισω ραντεβου να δω πως μπορουμε να συνεχισουμε .. δε νομιζω οτι χωρις ραντεβου θα καταφερουμε να τον βρουμε κ ποτε

Ναι μονο με ραντεβου. Πιο ευκολα θα βρω τον Πρωθυπουργό στο τηλ παρα αυτον . Εξαλλη ειμαι. 16η μερα του κυκλου εκανα ετ. Προετοιμασια ενδομητριου εκανες με cyclacur?Εγω μετα την ετ ειχα και χαμηλη προγεστερονη και βαρουσα 2 prolutex μαζι με 3 utrogestan των 200 καθε μερα. Αλλα προκοπή δεν είδα.. πφφφφ

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , Εvaa είπε:

Ναι μονο με ραντεβου. Πιο ευκολα θα βρω τον Πρωθυπουργό στο τηλ παρα αυτον . Εξαλλη ειμαι. 16η μερα του κυκλου εκανα ετ. Προετοιμασια ενδομητριου εκανες με cyclacur?Εγω μετα την ετ ειχα και χαμηλη προγεστερονη και βαρουσα 2 prolutex μαζι με 3 utrogestan των 200 καθε μερα. Αλλα προκοπή δεν είδα.. πφφφφ

Ακριβως τα ιδια ..δε ξερω εχω απογοητευτει ..για να ξανα ξεκινησω σιγουρα θς αφησω κανα 2 μηνο ..επισης σκεφτομαι μηπως πρεπει να κανω υστεροσκοπηση να δει τη μητρα μ ..εσυ τι σκεφτεσαι να κανεις;

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , Natassou85 είπε:

Ακριβως τα ιδια ..δε ξερω εχω απογοητευτει ..για να ξανα ξεκινησω σιγουρα θς αφησω κανα 2 μηνο ..επισης σκεφτομαι μηπως πρεπει να κανω υστεροσκοπηση να δει τη μητρα μ ..εσυ τι σκεφτεσαι να κανεις;

Εγω περιμενω να μιλησω μαζι του , αν μου επιτρέπει να ξεκινησω ξανα τον αλλο μηνα στα καπακια. Μου ειναι αδιανοητο στα 28 μου οτι δεν μπορω να μεινω εγκυος χωρις θεμα υπογονιμότητας. Θα παω τον Απριλη αν μου πει το οκ. Το χω κανει ενα delete , ειμαι καλυτερα απο χθες που εκλαιγα ολη μερα και εχω πεισμώσει τωρα. Μην το βαζουμε κατω! Εσυ εχεις και στην καταψυξη δυο βλαστοκύστες αν θυμαμαι καλα ; 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , Εvaa είπε:

Εγω περιμενω να μιλησω μαζι του , αν μου επιτρέπει να ξεκινησω ξανα τον αλλο μηνα στα καπακια. Μου ειναι αδιανοητο στα 28 μου οτι δεν μπορω να μεινω εγκυος χωρις θεμα υπογονιμότητας. Θα παω τον Απριλη αν μου πει το οκ. Το χω κανει ενα delete , ειμαι καλυτερα απο χθες που εκλαιγα ολη μερα και εχω πεισμώσει τωρα. Μην το βαζουμε κατω! Εσυ εχεις και στην καταψυξη δυο βλαστοκύστες αν θυμαμαι καλα ; 

Ναι μια 4ΑΑ και μια 4ΑΒ απλα μου δινουν 90 % ποσοστο οτι ειναι υγιης ..πρεπει να αφησει 3 με 4 μηνες αν κανεις διεγερση με φαρμακα ..εσυ εισαι κ μονο 28 ..εγω που μαι 36; Σκεφτομαι να ρισκαρω με αυτες π εχω

πρίν από 9 λεπτά , Εvaa είπε:

Εγω περιμενω να μιλησω μαζι του , αν μου επιτρέπει να ξεκινησω ξανα τον αλλο μηνα στα καπακια. Μου ειναι αδιανοητο στα 28 μου οτι δεν μπορω να μεινω εγκυος χωρις θεμα υπογονιμότητας. Θα παω τον Απριλη αν μου πει το οκ. Το χω κανει ενα delete , ειμαι καλυτερα απο χθες που εκλαιγα ολη μερα και εχω πεισμώσει τωρα. Μην το βαζουμε κατω! Εσυ εχεις και στην καταψυξη δυο βλαστοκύστες αν θυμαμαι καλα ; 

Εχεις κανει υστεροσκοπηση εσυ ;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 11 λεπτά , Natassou85 είπε:

Ναι μια 4ΑΑ και μια 4ΑΒ απλα μου δινουν 90 % ποσοστο οτι ειναι υγιης ..πρεπει να αφησει 3 με 4 μηνες αν κανεις διεγερση με φαρμακα ..εσυ εισαι κ μονο 28 ..εγω που μαι 36; Σκεφτομαι να ρισκαρω με αυτες π εχω

Εχεις κανει υστεροσκοπηση εσυ ;

Δεν εχω κάνει οχι.. Μονο σαλπιγγογραφια . Είναι μεγάλο ποσοστό το 90% , ευχομαι να ειναι και τυχερές οι βλαστοκύστες!3 μηνες θελει μετα απο διεγερση; τοσο πολυ;;; 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Εvaa είπε:

Δεν εχω κάνει οχι.. Μονο σαλπιγγογραφια . Είναι μεγάλο ποσοστό το 90% , ευχομαι να ειναι και τυχερές οι βλαστοκύστες!3 μηνες θελει μετα απο διεγερση; τοσο πολυ;;; 

Ναι ετσι ξερω ..αν εκανες γεναρη μπορεις απριλιο μαιο κανονικα ..σκεφτεσαι το ενδεχομενο της υστεροσκοπησης να τσεκαρεις τη μητρα σου ;

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Natassou85 είπε:

Ναι ετσι ξερω ..αν εκανες γεναρη μπορεις απριλιο μαιο κανονικα ..σκεφτεσαι το ενδεχομενο της υστεροσκοπησης να τσεκαρεις τη μητρα σου ;

Βρε εγω να κάνω οτι μου πούνε δεν εχω θεμα. Πονάει αυτο; γιατι στην σαλπιγγογραφια βγηκα με κλάμματα! 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , Εvaa είπε:

Βρε εγω να κάνω οτι μου πούνε δεν εχω θεμα. Πονάει αυτο; γιατι στην σαλπιγγογραφια βγηκα με κλάμματα! 

Κ γω το ιδιο …πονεσα φριχτα ..γινεται με μεθη κ δε καταλαβαινεις τιποτα ..ελεγχεις ομως τη μητρα εξωνυχιστικα για συμφυσεις και φλεγμονες

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Natassou85 είπε:

Κ γω το ιδιο …πονεσα φριχτα ..γινεται με μεθη κ δε καταλαβαινεις τιποτα ..ελεγχεις ομως τη μητρα εξωνυχιστικα για συμφυσεις και φλεγμονες

Ε να το κάνουμε κ αυτό αν είναι! με μεθη να ταβλιαστώ να μην καταλαβαίνω τίποτα! χαχαχα 
Λογικά ο Μ. θα το προτείνει αν χρειάζεται λες; ή να το ζητήσω εγώ; 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 5 λεπτά , Εvaa είπε:

Ε να το κάνουμε κ αυτό αν είναι! με μεθη να ταβλιαστώ να μην καταλαβαίνω τίποτα! χαχαχα 
Λογικά ο Μ. θα το προτείνει αν χρειάζεται λες; ή να το ζητήσω εγώ; 

Εγω θα του το προτεινω να μου πει τη γνωμη του ..γτ εμας καθε δοκιμασια ειναι κ 6000 μαζι με τον προεμφυτευτικο ..δε μας τρεχουν κ απο τα μπατζακια

  • Μπερδεμένη/-ος 2
  • Λυπημένη/-ος 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , Natassou85 είπε:

Εγω θα του το προτεινω να μου πει τη γνωμη του ..γτ εμας καθε δοκιμασια ειναι κ 6000 μαζι με τον προεμφυτευτικο ..δε μας τρεχουν κ απο τα μπατζακια

Ναι καλε και μας.. εγω δεν πέρασα και απο επιτροπη , φαρμακα ολα τα πληρωσαμε ... Αστα να πανε.. Να μου πεις αν μιλησεις μαζι του! 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , Εvaa είπε:

Ναι καλε και μας.. εγω δεν πέρασα και απο επιτροπη , φαρμακα ολα τα πληρωσαμε ... Αστα να πανε.. Να μου πεις αν μιλησεις μαζι του! 

Κ γω τα πληρωσα ολα ..οσο αντεχουμε θα προσπαθουμε τι να κανουμε ..εννοειται θα μαστε σε επαφη

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Natassou85 είπε:

Κ γω τα πληρωσα ολα ..οσο αντεχουμε θα προσπαθουμε τι να κανουμε ..εννοειται θα μαστε σε επαφη

Μην στεναχωριέσαι άλλο! Δεν αλλάζει, πέρασε. Πάμε πάλι!❤️❤️

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , Εvaa είπε:

Μην στεναχωριέσαι άλλο! Δεν αλλάζει, πέρασε. Πάμε πάλι!❤️❤️

Απλα περιμενα να πιασει εστω η μια γτ τυπικα υποτιθεται οτι ολη η διαδικασια γινοταν για το γονιδιο ..εν τω μεταξυ ο αντρας μ ψυχραιμος δε πειραζει λεει παμε για την επομενη κ γω μεσα στο κλαμα κ τη καταθλιψη

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...