Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

      • Ευχή 1

Μετά την εμβρυομεταφορά


Recommended Posts

7 minutes ago, Vasiliki85 said:

Καλησπέρα κορίτσια.Είναι η πρώτη φορά που γράφω.Την Δευτέρα 7/3 έκανα εμβρυομεταφορα 2 βλαστοκύστες και στις 16/3 έχω την β-χοριακη.Είναι η δεύτερη προσπάθεια και έχω πολύ άγχος.Στην πρώτη εμβρυομεταφορα δεν ένιωθα τίποτα.Αυτή την φορά έχω πόνο στο στήθος ,πόνους περιόδου πόνο στην μέση και λίγα υγρά αλλά όχι κάτι τραγικό.Σήμερα δεν άντεξα και πήρα ένα τεστ το οποίο βγήκε αρνητικό.Απογοητευτικα και είμαι όλη μέρα χάλια.Υπάρχει περίπτωση να αλλάξει άραγε το αποτέλεσμα στις 7/3;

Κορίτσι μου είσαι μόλις 7η μέρα από ετ. Είναι πάρα πολύ νωρίς, ακόμα και για βλαστοκύστες. Κακώς το έκανες τώρα και έριξες έτσι την ψυχολογία σου. Αυτή τη στιγμή η τιμή της χοριακής δεν είναι ανιχνεύσιμη σε τεστ. Πήγαινε μεθαύριο που σου έχουν πει να την κάνεις και μην στεναχωριέσαι από τώρα.  

Σου εύχομαι καλή επιτυχία!

 

  • Μου αρέσει 1

eardp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 32 λεπτά , kateriiina25 είπε:

Κορίτσι μου είσαι μόλις 7η μέρα από ετ. Είναι πάρα πολύ νωρίς, ακόμα και για βλαστοκύστες. Κακώς το έκανες τώρα και έριξες έτσι την ψυχολογία σου. Αυτή τη στιγμή η τιμή της χοριακής δεν είναι ανιχνεύσιμη σε τεστ. Πήγαινε μεθαύριο που σου έχουν πει να την κάνεις και μην στεναχωριέσαι από τώρα.  

Σου εύχομαι καλή επιτυχία!

 

Σ' ευχαριστώ πολύ.

Έχεις δίκιο.

Ενώ είχα πει να μην κάνω αλλά είχα πολύ αγωνία.Δεν έπρεπε να το κάνω γιατί με πήρε από κάτω.

Εύχομαι όλες να τα καταφέρουμε♥️

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, silvy22 είπε:

Αστα δυσάρεστα

δεν ακούμε καρδιά απο το μωρο δεν υπάρχει ελπίδα πάω για έναν τελευταίο υπερυχο και θα κανονίσουμε για απόξεση 

Κορίτσι μου ελπίζω να γίνει το θαύμα και να ακούσετε..είναι άδικο πολύ..

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , Natassou85 είπε:

Κοριτσια καλημερα ..βλαστοκυστη 4AA και 4ΑΒ θεωρουνται καλες σωστα ;

ναι ναι πολυ καλες, αλλα δεν ξέρουμε αν είχουν κάποια χρωμοσωμική ανωμαλία

με το γιατρό σου μιλησες?

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 6 λεπτά , silvy22 είπε:

ναι ναι πολυ καλες, αλλα δεν ξέρουμε αν είχουν κάποια χρωμοσωμική ανωμαλία

με το γιατρό σου μιλησες?

 

Ναι εχθες κ μου πε να μεταφερουμε αυτες τις 2 που εχω γτ οι αλλες σε σχεση με αυτες ηταν πολυ μετριες .. τωρα τι να πω .. ειπε οτι ειναι αριστα κ ηθελα να μου πειτε κ σεις

Κοριτσια κ κατι ακομα μετα απο ποσες μερες αδιαθετησατε οταν κοψατε τα φαρμακα;

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας είμαι 4η μέρα από την ετ με βλαστοκυστες 5ης μερας και αύριο κανονικά περιμένω περίοδο έκανα τεχνητό κύκλο με καταστολή  αυτό σημαίνει πως περίοδος δεν θα μου έτσι και αλλιώς; έμεινα δεν έμεινα έγκυος; δυστυχώς δεν έχω κανένα σύμπτωμα μόνο την επόμενη μέρα της ετ είχα κάτι σουβλιες από τότε τίποτα .. 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 54 λεπτά , Natassou85 είπε:

Ναι εχθες κ μου πε να μεταφερουμε αυτες τις 2 που εχω γτ οι αλλες σε σχεση με αυτες ηταν πολυ μετριες .. τωρα τι να πω .. ειπε οτι ειναι αριστα κ ηθελα να μου πειτε κ σεις

Κοριτσια κ κατι ακομα μετα απο ποσες μερες αδιαθετησατε οταν κοψατε τα φαρμακα;

4-5 μερούλες

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κορίτσια εγώ με τη κλινική που μίλησα σήμερα μου είπαν για την εμβρυομεταφορα 1500 ευρώ συν ότι πληρώνω τους υπερήχους στον γιατρό.πολλά δεν είναι;είχα την ελπίδα ότι έστω 1000 με 1200 άντε.έχω ψιλό φρικάρει 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 10 λεπτά , Nikipa είπε:

Κορίτσια εγώ με τη κλινική που μίλησα σήμερα μου είπαν για την εμβρυομεταφορα 1500 ευρώ συν ότι πληρώνω τους υπερήχους στον γιατρό.πολλά δεν είναι;είχα την ελπίδα ότι έστω 1000 με 1200 άντε.έχω ψιλό φρικάρει 

Και εμενα τοσο μου πήγε η εμβρυομεταφορα 1500 αλλα ολα μαζι με υπερηχους και αίματος. Όντως είναι πολλα. 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 14 λεπτά , Nikipa είπε:

Κορίτσια εγώ με τη κλινική που μίλησα σήμερα μου είπαν για την εμβρυομεταφορα 1500 ευρώ συν ότι πληρώνω τους υπερήχους στον γιατρό.πολλά δεν είναι;είχα την ελπίδα ότι έστω 1000 με 1200 άντε.έχω ψιλό φρικάρει 

Κορίτσι Σε ποιο κέντρο εισαι ; 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...