Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, LeneL είπε:

      Φυσικά και μπορεί να ρωτήσει για την καταγωγή. Εμένα μου είχε πει από μόνος του ο γιατρός μου, ότι στις Ελληνίδες δίνουν Ελληνίδες δοτριες και για λόγους χαρακτηριστικών. Αυτό ήταν η πολιτική του κέντρου που ήμουν, αλλά εννοείται ότι μπορεί να το ρωτήσει αν ισχύει και στα άλλα κέντρα. Ας κάνει μια ερώτηση, γιατί άκουσα κάτι περίεργα πρόσφατα, αν υπάρχει περίπτωση να την αντιστοιχισουν με συγκεκριμένη δότρια και δεν ανταποκριθεί στη διέγερση η δότρια, να μην πάρουν κανένα ωάριο, τι γίνεται τότε; Επίσης να ρωτήσει τι ισχύει με το μητρώο δοτριων και πόσα παιδιά μπορεί να δώσει η κάθε μία. Μόλις της το αναλύσουν θα της έρθει σίγουρα να της διευκρινίσουν διάφορα πράγματα!

      Σε ευχαριστώ παρα πολύ!! Ασε έχει πελαγώσει…

Μετά την εμβρυομεταφορά


Recommended Posts

πρίν από 15 λεπτά , Jamie είπε:

Ευχαριστω πολυ κοριτσακι μου ουαουυυυ μεγαλη χοριακη και απο οτι βλεπω διπλασιαστηκε!!διδυμμακια ε;η αληθεια ειναι οτι γενικα εδω στην ελλαδα οι γιατροι στελνουν για χοριακη στο εξωτερικο που εχω φιλους μονο τεστ σπιτι και υπερηχο κατευθειαν.Δεν νομιζω να ειναι τιποτα ανησυχητικο μηπως απλα να θελει να δει την εξελιξη;μην ανησυχεις παντως φουλ η χοριακη  σου με το καλο κουκλα μου!

Ακριβως το ιδιο κανω και εγω οταν νιωσω υγρα τρεχω να δω μηπως ειναι αιμα.Να σας κανω μια χαζη ερωτηση;υπαρχει περιπτωση να αποβαλλει καποιος και να μην εχει αιμα;απλα οι 2 εβδομαδες μεχρι τον υπερηχο δεν εχεις ιδεα τι γινεται κ περνανε ολα απο το μυαλο

Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου 

θα σας πω αύριο τα νεότερα μας 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 45 λεπτά , Στελλα33 είπε:

Κοριτσια που ειδατε θετικες χοριακες ποια ηταν η καθημερινοτητα σας για τις πρωτες μερες μετα την εμβρυομεταφορα;

Καλησπέρα κορίτσι μου

εγω προσωπικά έκοψα από μόνη μου τον καφέ 

τρωω αρκετά φρούτα όσο μπορώ δλδ γιατί το στομάχι είναι χάλια 

και προσπαθώ να μην κουράζομαι(τουλάχιστον μέχρι 3 μηνών )

με το καλό σου εύχομαι 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 24 λεπτά , Dimitra26! είπε:

Καλησπέρα κορίτσι μου

εγω προσωπικά έκοψα από μόνη μου τον καφέ 

τρωω αρκετά φρούτα όσο μπορώ δλδ γιατί το στομάχι είναι χάλια 

και προσπαθώ να μην κουράζομαι(τουλάχιστον μέχρι 3 μηνών )

με το καλό σου εύχομαι 

Εμεινες σπιτι τις πρωτες μερες; Ποτε μπηκες κανονικα στο προγραμμα σου;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 36 λεπτά , Στελλα33 είπε:

Εμεινες σπιτι τις πρωτες μερες; Ποτε μπηκες κανονικα στο προγραμμα σου;

Πήγα στην δουλειά μου μετά από 10 μέρες 

τις 5 πρώτες μέρες ήμουν σπίτι, μετά έβγαινα 

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Στελλα33 είπε:

Κοριτσια που ειδατε θετικες χοριακες ποια ηταν η καθημερινοτητα σας για τις πρωτες μερες μετα την εμβρυομεταφορα;

Καλησπερα κοριτσι μου εγω περιπου 4 με 5 μερες γενικα την εβγαλα καναπε ξαπλα χωρις να κανω πολλα πραγματα(εννοειται σηκονομουν να βαλω φαγητο να κοψω σαλατα και τετοια απλα πραγματα).Μετα ξεκινησα να πηγαινω δουλεια για λιγες ωρες τυπου 4 ωρες  οδηγουσα κανονικα και εκοψα καφε και γλυκα.μαλλον επινα ντεκαφεινε για την ακριβεια καθως και ετρωγα γαλακτοκομικα ψαρια αυγα γενικα εκοψα ο junk food που ετρωγα.Ποσες μερες εισαι μετα απο εμβρυομεταφορα;

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , Jamie είπε:

Καλησπερα κοριτσι μου εγω περιπου 4 με 5 μερες γενικα την εβγαλα καναπε ξαπλα χωρις να κανω πολλα πραγματα(εννοειται σηκονομουν να βαλω φαγητο να κοψω σαλατα και τετοια απλα πραγματα).Μετα ξεκινησα να πηγαινω δουλεια για λιγες ωρες τυπου 4 ωρες  οδηγουσα κανονικα και εκοψα καφε και γλυκα.μαλλον επινα ντεκαφεινε για την ακριβεια καθως και ετρωγα γαλακτοκομικα ψαρια αυγα γενικα εκοψα ο junk food που ετρωγα.Ποσες μερες εισαι μετα απο εμβρυομεταφορα;

Εχθες την εκανα! Βεβαια ειναι η τριτη μου αλλα ηθελα να διαβασω εμπειριες απο ετ που πετυχαν!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , Στελλα33 είπε:

Εχθες την εκανα! Βεβαια ειναι η τριτη μου αλλα ηθελα να διαβασω εμπειριες απο ετ που πετυχαν!

Με το καλο κοριτσακι μου γενικα εχω ακουσει και η πολυ ξαπλα δεν κανει καλο εννοω καποιες κοπελες που καθονται ολες τις μερες  κρεββατι(εκτος βεβαια εαν συντρεχει καποιος λογος).Εμενα μου ειπε μετα την 3 να βγω κανονικα αλλα εγω το κρατησα και 2 μερουλες παραπανω

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 15 λεπτά , Jamie είπε:

Με το καλο κοριτσακι μου γενικα εχω ακουσει και η πολυ ξαπλα δεν κανει καλο εννοω καποιες κοπελες που καθονται ολες τις μερες  κρεββατι(εκτος βεβαια εαν συντρεχει καποιος λογος).Εμενα μου ειπε μετα την 3 να βγω κανονικα αλλα εγω το κρατησα και 2 μερουλες παραπανω

Σ ευχαριστω πολυ μακαρι να ειναι η τριτη κ τυχερη ! Εμενα ο γιατρος μου ειπε ολα χαλαρα! Κ χθες μπορουσα να βγω μια βολτα! Αλλα εμεινα μεσα χθες κ σημερα το απογευμα πηγα μια βολτα χαλαρα! Οχι βαρη και οχι να πιεζομαι!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 14 λεπτά , Στελλα33 είπε:

Σ ευχαριστω πολυ μακαρι να ειναι η τριτη κ τυχερη ! Εμενα ο γιατρος μου ειπε ολα χαλαρα! Κ χθες μπορουσα να βγω μια βολτα! Αλλα εμεινα μεσα χθες κ σημερα το απογευμα πηγα μια βολτα χαλαρα! Οχι βαρη και οχι να πιεζομαι!

Κανε οτι ακριβως σου πει ο γιατρος !ευχομαι μεσα απο την καρδια μου να ειναι η τυχερη σου κ να μας ενημερωσεις για οποιοδηποτε νεο!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 9 λεπτά , Jamie είπε:

Κανε οτι ακριβως σου πει ο γιατρος !ευχομαι μεσα απο την καρδια μου να ειναι η τυχερη σου κ να μας ενημερωσεις για οποιοδηποτε νεο!

Σ ευχαριστω παρα παρα πολυ. Εσυ σε τι φαση εισαι;

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 18 λεπτά , Στελλα33 είπε:

Σ ευχαριστω πολυ μακαρι να ειναι η τριτη κ τυχερη ! Εμενα ο γιατρος μου ειπε ολα χαλαρα! Κ χθες μπορουσα να βγω μια βολτα! Αλλα εμεινα μεσα χθες κ σημερα το απογευμα πηγα μια βολτα χαλαρα! Οχι βαρη και οχι να πιεζομαι!

Η τυχερή σας θα είναι κορίτσι μου όπως και σε εμάς 

στο εύχομαι μέσα από την καρδιά μου 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , Στελλα33 είπε:

Σ ευχαριστω παρα παρα πολυ. Εσυ σε τι φαση εισαι;

Εγω εκανα την πρωτη μου εξωσωματικη με τροποποιημενο κυκλο και πηρα θετικη χοριακη 205 πριν λιγες μερες και σημερα η δευτερη 560 ευχομαι να παει καλα δεν το εχω συνηδειτοποιησει ακομα !

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...