Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Κορίτσια μου καλησπέρα! Έχω καιρό να μπω στο φόρουμ, χαιρετώ τα νέα κορίτσια και εύχομαι τα καλύτερα σε όλες! Είμαι σε προετοιμασία για εμβρυομεταφορα κατεξυγμενων βλαστοκυστεων. Εχω πολλές γνώσεις όσο αφορά το κομμάτι της ωοληψιας, στην εμβρυομεταφορα ειδικά κατεψυγμένων, έχω πολλές απορίες. Για παράδειγμα 2η ημέρα του κύκλου έκανα οιστραδιολη και είναι 67.Θεωρειται υψηλή? Να ακυρώσω τη διαδικασία? Έκανα και υπέρηχο και δεν υπάρχει κύστη. Γενικά δεν έχω καταλάβει τι θέλει προσοχή στην εμβρυομεταφορα. Είναι η τελευταία μου προσπάθεια και δε θέλω να πάω με ο, τι να ναι συνθήκες. 

Μετά την εμβρυομεταφορά


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

9 hours ago, Dimitra26! said:

Καλημέρα κορίτσια πως πάτε ; 
εγώ έχω έντονο πόνο χαμηλά τακτηκα μέσα στην μέρα και πόνο στην μέση 

Κοπέλα μου μην ανησυχείς και εγώ το ίδιο δεν είναι κάτι ανησυχητικό. Ο κάθε οργανισμός αντιδρά διαφορετικά

5 hours ago, Jamie said:

Καλησπερα κοριτσι μου εγω ειμαι σε αναμμενα καρβουνα διοτι εκανα ενα τεστ 12 μερες μετα την ovitrelle και παραειναι θετικο οποτε τωρα τρωω τα νυχια μου χαχαχ το εχω βαλει και profile picture.το περιεργο ειναι οτι δεν εχω καθολου σχεδον συμπτωματα εκτος απο πολυ λιγο τη μεση κ θα ελεγα κανα 2 ανεπαισθητες σουβλιτσες .Το στηθος δεν εχει παρει χαμπαρι τιποτα δεν ποναω καθολου ενω στην περιοδο πρηζεται.Τι να πω τεταρτη χοριακη και θα δουμε

Μπράβο jamie μου!! Είμαι σίγουρη ότι και χοριακή θα παραείναι θετική!! Και τεράστια!!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 46 λεπτά , Malia89 είπε:

Κοπέλα μου μην ανησυχείς και εγώ το ίδιο δεν είναι κάτι ανησυχητικό. Ο κάθε οργανισμός αντιδρά διαφορετικά

Μπράβο jamie μου!! Είμαι σίγουρη ότι και χοριακή θα παραείναι θετική!! Και τεράστια!!

Κορίτσι μου αύριο είναι να κανείς εσυ ;

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 53 λεπτά , Malia89 είπε:

Κοπέλα μου μην ανησυχείς και εγώ το ίδιο δεν είναι κάτι ανησυχητικό. Ο κάθε οργανισμός αντιδρά διαφορετικά

Μπράβο jamie μου!! Είμαι σίγουρη ότι και χοριακή θα παραείναι θετική!! Και τεράστια!!

Ευχαριστω πολλυυ μακαρι για ολες μας

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

22 minutes ago, Jamie said:

Τελειααααα θα αυξηθει θετικη σκεψη!

Πήγα το πρωί για την δεύτερη και εντομεταξύ είχα ένα μικρό ατύχημα. Ψες η ώρα 3 ξύπνησα για να πάω στο μπάνιο και λιποθύμησα. Δεν χτύπησα δυνατά αλλά φοβάμαι μήπως έκανα κακό. :cry:

Εσύ τετάρτη θα πας τελικά;

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Malia89 είπε:

Πήγα το πρωί για την δεύτερη και εντομεταξύ είχα ένα μικρό ατύχημα. Ψες η ώρα 3 ξύπνησα για να πάω στο μπάνιο και λιποθύμησα. Δεν χτύπησα δυνατά αλλά φοβάμαι μήπως έκανα κακό. :cry:

Εσύ τετάρτη θα πας τελικά;

Ωχ βρε γλυκουλα πηρες το γιατρο σου;;κανε πτι σου πει αν και πιστευω οτι απαξ και μπει και εμφυτετευτει ειναι καπως προστατευμενο .Εγω σκεφτομαι μηπως παω αυριο απο περιεργεια και την τεταρτη σιγουρα για να τους πω τα αποτελεσματα.εκανα ενα ηλεκρονικο επισης και μου δειχνει 2-3 εβδομαδων και εβγαλα κ απαλα μπεζ σημερα υγρα οποτε λουφαξα κρεββατι.ειμαι περιεργη τι θα δειξει η χοριακη

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 11 λεπτά , Jamie είπε:

Ωχ βρε γλυκουλα πηρες το γιατρο σου;;κανε πτι σου πει αν και πιστευω οτι απαξ και μπει και εμφυτετευτει ειναι καπως προστατευμενο .Εγω σκεφτομαι μηπως παω αυριο απο περιεργεια και την τεταρτη σιγουρα για να τους πω τα αποτελεσματα.εκανα ενα ηλεκρονικο επισης και μου δειχνει 2-3 εβδομαδων και εβγαλα κ απαλα μπεζ σημερα υγρα οποτε λουφαξα κρεββατι.ειμαι περιεργη τι θα δειξει η χοριακη

Κι εγω είχα τετοια υγρα κι εγω ειχα κανει ηλεκτρονικο μια μερα πριν την χοριακη κ μου χε βγαλει 2-3 εβδομαδων! Και τωρα ειμαι 31η+1 σε διδυμακια! Με το καλό κορίτσι μου!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


3 ώρες πρίν, skorpina78 είπε:

Κι εγω είχα τετοια υγρα κι εγω ειχα κανει ηλεκτρονικο μια μερα πριν την χοριακη κ μου χε βγαλει 2-3 εβδομαδων! Και τωρα ειμαι 31η+1 σε διδυμακια! Με το καλό κορίτσι μου!!!

Αχ τι ωραια να περασουν οι μερες να παρεις αγκαλια τα ζουζουνια σου..Ευχαριστω πολυυυ!!!

3 ώρες πρίν, skorpina78 είπε:

Κι εγω είχα τετοια υγρα κι εγω ειχα κανει ηλεκτρονικο μια μερα πριν την χοριακη κ μου χε βγαλει 2-3 εβδομαδων! Και τωρα ειμαι 31η+1 σε διδυμακια! Με το καλό κορίτσι μου!!!

 

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Jamie said:

Ωχ βρε γλυκουλα πηρες το γιατρο σου;;κανε πτι σου πει αν και πιστευω οτι απαξ και μπει και εμφυτετευτει ειναι καπως προστατευμενο .Εγω σκεφτομαι μηπως παω αυριο απο περιεργεια και την τεταρτη σιγουρα για να τους πω τα αποτελεσματα.εκανα ενα ηλεκρονικο επισης και μου δειχνει 2-3 εβδομαδων και εβγαλα κ απαλα μπεζ σημερα υγρα οποτε λουφαξα κρεββατι.ειμαι περιεργη τι θα δειξει η χοριακη

Εγώ είμαι σίγουρη θα δείξει πάνω από 100! Αν θα σε χαλαρώσει να πας να κάνεις για να είσαι πιο ήρεμη! 
Τον πήρα και μου είπε ότι συμβαίνει σε πολλές κοπέλες και να ξεκουράζομαι. Ευτυχώς δεν χτύπησα. 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 15 λεπτά , Malia89 είπε:

Εγώ είμαι σίγουρη θα δείξει πάνω από 100! Αν θα σε χαλαρώσει να πας να κάνεις για να είσαι πιο ήρεμη! 
Τον πήρα και μου είπε ότι συμβαίνει σε πολλές κοπέλες και να ξεκουράζομαι. Ευτυχώς δεν χτύπησα. 

Ειδες;;ολα μια χαρα ειναι προστατευμενα ετσι εχει προβλεψει η φυση!να προσεχεις και να ξεκουραζεσαι.εγω αποφασισα να παω μια και καλη τεταρτη αλλωστε 1 μερουλα ειναι..

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πρίν, Malia89 είπε:

Πήγα το πρωί για την δεύτερη και εντομεταξύ είχα ένα μικρό ατύχημα. Ψες η ώρα 3 ξύπνησα για να πάω στο μπάνιο και λιποθύμησα. Δεν χτύπησα δυνατά αλλά φοβάμαι μήπως έκανα κακό. :cry:

Εσύ τετάρτη θα πας τελικά;

κορίτσι μου δεν νομίζω να έχει γίνει κάτι 

εγώ πήγα δουλειά και ήμουν 12 ώρες όρθια 

ευχομαι ο θεος να είναι μαζί σου 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...