Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Just now, Eflenew είπε:

      Μπράβο σας!!!!!! Τι ωραίο συναίσθημα να ακούς καρδια!!!! 🙏

      Τι σας συμβούλεψε για την αποκολληση?

      Το 6 βδομάδες και 1 ημέρα το υπολόγισε βάση μετρήσεων?

      Ρε δεν νομίζω αλήθεια νομίζω με την εμβρυομεταφορα αλλά όντως μεγάλωσε καμία σχέση. Λέει ότι η αποκόλληση είναι μικρή. Εγώ βλέπω στο βίντεο τώρα που έβγαλα δύο μικρά κυκλάκια δεν ξέρω τ να σου πω. Κάθε φορά πραγματικά ρε παιδί μου ένα άγχος . Μια να βγει θετικό το τέστ μετά χοριακες μετά να δούμε σάκο μετά καρδιά ε μετά σου λέει μπαμπά μην ηρεμήσεις πάρε και μια αποκόλληση αχααχαχαχα. Βασικά της λέει θέλει προσοχή σε λακούβες αυτό έλεγε λακούβες. Εσυ τ λες είναι λίγες μέρες να κάτσει σπίτι 5 μέρες;; Ραντεβού τώρα 30 Μαίου ετοιμάσου για τα ηρεμιστικά 😅😅😅😅

Το 2018 ας γίνουμε όλες ΜΑΝΕΣ!!!!!!!


Bela

Recommended Posts

πρίν από 24 λεπτά , Diavolitsa είπε:

Που ξερω...δεν εχω κανενα σημαδι περιοδου αλλα ουτε και εγκυμοσυνης και αυτο με εχει μπερδεψει...και δε ξερω και ποσο θα πρεπει να περιμενω μιας και η περιοδος τον τελευταιο καιρο κανει κατι χαζα! Τα xmas ελεγα αντε θα εχω χριστουγεννιατικο δωρο και τπτ...μετα επιασα τον αγιο Βαλεντινο παλι τπτ...και τωρα λεω αντε παλι τπτ και το Πασχα...τζαμπα περιμενεις...

Ναι θα θελα το παιδακι μου να ειναι μια στρουμπουλη σκορπινα! :) μου αρεσουν πολυ οι σκορπιοι !

Καλα παιδιά οι σκορπιοί δυναμικά είμαι τοξότης δυο τρεις μετά έχω και την Σελήνη μου εκεί οποτε κατανοώ την συμπάθεια. 

Μην λες πως περιμένεις τζάμπα μην το βάζεις κάτω..Καταρχήν τώρα ακόμη περιμένεις δεν ξέρεις.2ρον μην περιμένεις σύμπτωμα εγκυμοσυνης από τώρα και θεωρώ πως είναι καλό που δεν έχεις περιοδου

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • P.L.L.

    1310

  • loyloy

    1242

  • Beboula25

    1015

  • Penny...

    562

πρίν από 11 λεπτά , Beboula25 είπε:

Καλα παιδιά οι σκορπιοί δυναμικά είμαι τοξότης δυο τρεις μετά έχω και την Σελήνη μου εκεί οποτε σε καταλαβαίνω!

Αχ...χιλια συγνωμη γλυκυτατο beboulini αλλα δε θελω το παιδακι μου να βγει τοξοτης :) εχω πολλους γυρω μου και δεν αντεχω τα νευρα τους :)

Link to comment
Share on other sites

Λιτσααααα @Diavolitsa χαχαχαχαχαχα .Θα έρθει βρε το μωράκι.αφπυ το πάμε.το 2018 είναι η Χρόνια μας.παρτο χαμπάρι.Ανεβα σιγά σιγά.ερχεται και το καλοκαιράκι.Την άλλη βδομάδα έχουμε και Πάσχα.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 9 λεπτά , loyloy είπε:

Λιτσααααα @Diavolitsa χαχαχαχαχαχα .Θα έρθει βρε το μωράκι.αφπυ το πάμε.το 2018 είναι η Χρόνια μας.παρτο χαμπάρι.Ανεβα σιγά σιγά.ερχεται και το καλοκαιράκι.Την άλλη βδομάδα έχουμε και Πάσχα.

Να σου πω την αληθεια μου ανεβασε την ψυχολογια πολυ η γυναικολογος γιατι μου ειπε οτι τουλαχιστον οσον αφορα εμενα ειναι ολα τελεια αλλα δε ξερω ρε γμτ! Βασικα με εχει πιασει ανυπομονησια!  Και οχι Λιτσααααα! Βασιλικη παρακαλω :)

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 26 λεπτά , Diavolitsa είπε:

Αχ...χιλια συγνωμη γλυκυτατο beboulini αλλα δε θελω το παιδακι μου να βγει τοξοτης :) εχω πολλους γυρω μου και δεν αντεχω τα νευρα τους :)

Χαχαχ έχουμε εμείς νεύρα;;:mrgreen: Εν τω μεταξύ είναι κ ο άντρας μου αλλα καμία σχέση με εμενα άσπρο μαύρο.Το μαύρο εγω φυσικά:P

πρίν από 6 λεπτά , Diavolitsa είπε:

Να σου πω την αληθεια μου ανεβασε την ψυχολογια πολυ η γυναικολογος γιατι μου ειπε οτι τουλαχιστον οσον αφορα εμενα ειναι ολα τελεια αλλα δε ξερω ρε γμτ! Βασικα με εχει πιασει ανυπομονησια!  Και οχι Λιτσααααα! Βασιλικη παρακαλω :)

Βασιλικουλα βάλσαμο Βασιλικουλα μέλι πες μου τότε γιατί σκας;; Ανυπομονησία εντάξει δεκτό δεν μπορώ να στο παίξω κουλ δεν το ‘χω αλλα μην σου χαλάει την διάθεση!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 6 λεπτά , Diavolitsa είπε:

Να σου πω την αληθεια μου ανεβασε την ψυχολογια πολυ η γυναικολογος γιατι μου ειπε οτι τουλαχιστον οσον αφορα εμενα ειναι ολα τελεια αλλα δε ξερω ρε γμτ! Βασικα με εχει πιασει ανυπομονησια!  Και οχι Λιτσααααα! Βασιλικη παρακαλω :)

Καλά βρε Βασιλική...Ου Καλά ει σαι.οταν προσπαθούσαμε κανονικά κάθε μέρα κοίταζα στήθος θερμοκρασία.αστα να πάνε.ειχα πάθει ψύχωση.εψαχνα στο ίντερνετ για συμπτώματα από τις πρώτες μέρες.ασε.κακο πράγμα η ανυπομονησία.

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , Diavolitsa είπε:

@Beboula25 και μενα τοξοτης ειναι :)

@loyloy αυτο ειναι το θεμα...τους αλλους μηνες πριζοταν στηθος και ολα τα σχετικα...τωρα τπτ και δεν εχω με τι να ασχοληθω :)

Διάβασε κάνα βιβλιαράκι και θα δεις πως θα ξεχαστείς.

Link to comment
Share on other sites

Βασιλική μου εμενα ακομα να με πονέσει το στήθος όπως με πονάει  οταν περιμένω περίοδο. Φαντάσου! 

Εχω ακούσει για αρκετές που οταν έμειναν έγκυες δεν είχαν καποια προειδοποίηση. Μπήκα μεσα κι εγω στο κλαμπ αυτο. Μην απογοητεύεσαι. Ποτε λες να κανεις τεστ να σου φύγει η αγωνία; 

Εγω ειμαι κριός και φετος εχω γενέθλια μεγάλη Παρασκευή! 

 

Link to comment
Share on other sites

Ουτε αυτο μπορω να κανω :) εχω 3 καινουρια αδιαβαστα και δε μου ερχεται να διαβασω! Μαλλον επειδη διαβασα 2 μεσα σε 10 μερες επαθα overdose :) ας ψαξω καλυτερα στο ιντερνετ για κανενα συμπτωμα εγκυμοσυνης που δε το βρηκα τις αλλες φορες μπας και περασει η ωρα :):):)

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κορίτσια μου καλησπέρα,πως είστε?

Π.Λ.Λ. μου,αν θυμάμαι σωστά,αύριο είναι ο υπέρηχος.Εύχομαι κοριτσάκι μου να έχεις ΥΠΈΡΟΧΑ νέα!!!!

Λουλου μου!!!!!πως είσαι?

Βασιλική,εύχομαι να μην έρθει η κοκκινουλα!!!

Εγκυουλες μας,πως είστε???

Συγγνώμη για όσες δεν αναφέρω μια προς μια.Αγωνιστικους χαιρετισμούς σε όλα τα κορίτσια!!!!!:)

 

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , Diavolitsa είπε:

Ουτε αυτο μπορω να κανω :) εχω 3 καινουρια αδιαβαστα και δε μου ερχεται να διαβασω! Μαλλον επειδη διαβασα 2 μεσα σε 10 μερες επαθα overdose :) ας ψαξω καλυτερα στο ιντερνετ για κανενα συμπτωμα εγκυμοσυνης που δε το βρηκα τις αλλες φορες μπας και περασει η ωρα :):):)

Χαχαχαχααχαχαχχαχα.δεν υπάρχεις.πρεπει να σαι τρελοκομείο γενικότερα Ε?

πρίν από 1 λεπτό , Luckystars είπε:

Κορίτσια μου καλησπέρα,πως είστε?

Π.Λ.Λ. μου,αν θυμάμαι σωστά,αύριο είναι ο υπέρηχος.Εύχομαι κοριτσάκι μου να έχεις ΥΠΈΡΟΧΑ νέα!!!!

Λουλου μου!!!!!πως είσαι?

Βασιλική,εύχομαι να μην έρθει η κοκκινουλα!!!

Εγκυουλες μας,πως είστε???

Συγγνώμη για όσες δεν αναφέρω μια προς μια.Αγωνιστικους χαιρετισμούς σε όλα τα κορίτσια!!!!!:)

 

Η μικρή λουλου βρίσκει τον εαυτό της σιγά σιγά  ;) .

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...