Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

Cafe Ivf με δωρεά ωαρίων


Recommended Posts

1 hour ago, Rafaelatarzan είπε:

μπραβο κοριτσαραμ γλυκια .. τι ομορφα νεα ειναι αυτά..  κ με κορονοβαριους κ νουμεραρα....σκιζεις.... να σ πανε ολα τελεια με υγεια κ η παναγια μαζι σ....

υγ.. τα φιλια μ στον Κούρτη.   γκαζώνει λεμε...αχαχχαχαχα

Θα του τα δώσω στο χρωστάω εξάλλου γιατί εσύ με βοήθησες να το πάρω απόφαση και να τον εμπιστευτώ!! Όταν πάω θα του πω έχεις τα φιλιά της ραφαελιτσας χαχαχα.

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 27,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Mary H

    1458

  • MaryH

    1014

  • anoulious

    1006

  • Chrussa1982

    946

1 ώρα πρίν, gigi 72 είπε:

@Viv37τι ακριβώς μαξιλάρι είναι αυτό και που το βρίσκω.. Βοήθησε με λίγο.. Αγκυλωση θα πάθω και είμαι μόνο στην αρχή.. Μέχρι τις 21 που θα πάω πάλι για υπέρηχο άιντε-άιντε.. Θα μουμιοποιηθω.. Χαχαχα 

γλυκουλα μ πόσο χαίρομαι που ολα τελικά  πηγαν καλα κ ειδες τα μωρακια σ.... ξαπλα κ παλι ξαπλα...εγω εμεινα 4 μηνες σε αυτη την θεση....κ οσο για την νιλα ( κ γω ξερω τι ειναι) αυτο δεν ειναι τιποτα..  που να δεις τι νιλα εχεις να παθεις οταν θα περπατανε κ θα βρισκεις κρεμασμενα στους πολυελαιους σ στο σπιτι.. ςχχαχαχαχα αχχαχαχαχαχχα 

1 hour ago, Condios είπε:

@chitaneta & @geozak αύριο τα κοντέρ θα είναι στην αναμονή για σπάσιμο,,,, ναι??????

@Chrussa1982 μου υπομονή ,, δεν περνάς και λίγα και δεν πήρες και λίγα!!! Βαθιές ανάσες, καλό μαμ (ξέρεις , απ'αυτό το απαγορευμένο το ωραίο) και πολύ αγκαλιτσα,,,η ωκυτοκινη κάνει θαύματα λέμε!!!!! 

 @Viv37 είσαι θεουλα ,,, αχαχαχαχα,,, α , και βράχος , α , και φουλ υπομονετική, α , και αυτοσαρκαζουσα αγαπημένη! 

 @gigi 72 πραγματικά θέλει δύναμη και αντοχή και υπομονή και μασάζ φίλη,,,,ότι μπορείς ,όσο μπορείς !!!! 

 @Fili μόνο οοοομμμμμ και υπερήχους και καρδούλες και Βαλεντίνους,,άσε τις γυμναστικές τώρα 

 @Annaforyou είσαι καρτποσταλι που μας δίνεις ζωή απ'τη ζωή σου ,,και μακάρι να μείνεις αμαθή σε αυτά που συμβαίνουν σε εμάς και απλά να είσαι εδώ φίλη μας να γελάς ! Καταλαβαίνεις πως το εννοώ! 

 @Rafaelatarzan σε ευχαριστούμε που συνεχίζεις να μας κάνεις παρέα και να γράφεις , αλήθεια το εκτιμώ απ'όλες όσες τα έχετε καταφέρει και παρόλα αυτά είστε εδώ!!! Μεγάλη η δύναμη που μας δίνετε για να μην τα παρατάμε ποτέ!!!

 

αν κ δεν γραφω συχνα παντα διαβαζω τι λετε κ τι έγινε    γελαω κλαιω απ ολα κανω κ εγω ....εκει που εισασταν εσεις ημουν κ εγω κ καποιες αλλες μ δίνανε κ μενα δυναμη( αν κ γω δεν μασαω σε τέτοια  φευγω κ με κοκκινο αμαλαχι) αχχαχχαχαχα ειχα υποσχεθει οτι θα μεινω κ εμεινα... κ θα συνεχίσω  ειμαι μεχει να γκαστρωθητε ολες σας..τα φιλια μ κοπελα μ γλυκια....λοβ γιου

πρίν από 26 λεπτά , Chrussa1982 είπε:

Θα του τα δώσω στο χρωστάω εξάλλου γιατί εσύ με βοήθησες να το πάρω απόφαση και να τον εμπιστευτώ!! Όταν πάω θα του πω έχεις τα φιλιά της ραφαελιτσας χαχαχα.

κ αν καταλαβει γραψε μ. αχχαχαχχαχαχα τιποτα δνε μ χρωστάς..   αυτο που μ χρωστας ειναι να δω την κοιλια σ κ αν θελήσεις καποτε να δω κ το μωρο σ... 

  • Μου αρέσει 7
  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Rafaelatarzan είπε:

αννα μας μα σε ρωτησω κάτι  απο περιεργεια κ μονο??? εσυ που εισαι δοτρια αν ου μη γεννητο( παναγια μ δεν λεω οτι θα γίνει) σεν μπορέσεις με δικα σ αυγα θα επερνες χρυσα αυγα απο αλλη κοπελα??? μαλακια ρωταω ε???? αν θες απαντάς.. συγνωμη κιολας για την αδικρισια μ....

Δεν με πειράζει να απαντήσω! Καμία φορά το κάνω σαν δεύτερη σκέψη ότι θα ήταν τραγική ειρωνεία να χρειαστώ ωαρια κ γελάω του τύπου έχει γούστο να το ζήσω κ αυτό!!! Η αλήθεια είναι ότι το θέλω το DNA μου! Αλλά εάν δεν μπορούσα φυσικά γενικά δεν ξέρω αν θα έμπαινα σε διαδικασία εξωσωματικής, πόσο μάλλον δωρεάς. Δεν είμαι τρελαμενη στο να κάνω παιδί. Θα μπορούσα να ζήσω κ χωρίς. Εγώ προσωπικά έχω καταλήξει σε αυτό, έχοντας βρει το νόημα της ζωής μου σε κάτι άλλο κ όχι στο να αποκτήσω παιδί. Επίσης λόγω της δουλειάς μου, φοβάμαι λίγο τις εξωσωματικές. Πάντως εάν έφτανα στο σημείο να πρέπει να αποφασίσω για να πάρω δανεικά η απάντηση είναι δεν ξέρω! Και ναι και όχι. 

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια μου και καλό ΠΣΚ. @chitaneta @geozak και @silvy22 πολυ καλή επιτυχία σήμερα, περιμένουμε τις τεράστιες χοριακές σας για να χαρούμε με τη χαρά σας. @Condios καλή επιτυχία με τις εξετάσεις σου κορίτσι,  όλα να κυλήσουν ομαλά και να έχεις καλα αποτελέσματα. 

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 3
Link to comment
Share on other sites

Καλημερααααα! Σήμερα γεμάτη μέρα. Περιμένουμε τεράστιες χοριακες από @geozak @chitanetaκαι @silvy22.

@Condiosκαλη επιτυχια καλή μου και να έχετε μαι όμορφη μέρα με τον καλό σου στην εξωτική Αθήνα :)

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα και από εμένα κορίτσια μου!! Επιτέλους Παρασκευή . Και τι Παρασκευή ε?? Περιμένουμε χοριακες μεγάλες και περιμένουμε και εξετάσεις να γίνουν και να έχουν σούπερ αποτελέσματα!! 

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια μου! Χαμός γίνεται!!!

@Chrussa1982 σε καταλαβαίνω... Κι εγώ περιμένω τη ρημαδα και έχω σκάσει! Άσε που εγώ είμαι συνεχώς νευρική κ ευσυγκινητη... Μόλις έρθει, δεύτερη μέρα ξαναξεκιναω τα άσπρα για προετοιμασία ΕΡΑ. Τώρα που η @Condios έκανε την αρχή, αναπτερώθηκαν οι ελπίδες μου!!

@Condios όλα καλά να πάνε σήμερα αγαπημένη! Και μετά... ένα ουφφφφφ και ζήστε το στην Αθήνα!!!

@chitaneta @geozak και @silvy22 σπάστε τα κοντερρρρ!!!!❤️

  • Μου αρέσει 5
  • Χαχα 3
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα καλημέρα καλά αποτελέσματα σε όλα τα κορίτσια !
@chrysa1982  μήπως έρχεται η ασχημομούρα απο τον Άρη?
εγώ πήγα έδωσα αίμα αυτή η χαζή μου είπε μετά τις 7...:!:

  • Μου αρέσει 4
  • Λυπημένη/-ος 1
Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πρίν, Annaforyou είπε:

Δεν με πειράζει να απαντήσω! Καμία φορά το κάνω σαν δεύτερη σκέψη ότι θα ήταν τραγική ειρωνεία να χρειαστώ ωαρια κ γελάω του τύπου έχει γούστο να το ζήσω κ αυτό!!! Η αλήθεια είναι ότι το θέλω το DNA μου! Αλλά εάν δεν μπορούσα φυσικά γενικά δεν ξέρω αν θα έμπαινα σε διαδικασία εξωσωματικής, πόσο μάλλον δωρεάς. Δεν είμαι τρελαμενη στο να κάνω παιδί. Θα μπορούσα να ζήσω κ χωρίς. Εγώ προσωπικά έχω καταλήξει σε αυτό, έχοντας βρει το νόημα της ζωής μου σε κάτι άλλο κ όχι στο να αποκτήσω παιδί. Επίσης λόγω της δουλειάς μου, φοβάμαι λίγο τις εξωσωματικές. Πάντως εάν έφτανα στο σημείο να πρέπει να αποφασίσω για να πάρω δανεικά η απάντηση είναι δεν ξέρω! Και ναι και όχι. 

ευχαριστώ για την απάντηση σ....φυσικο να σκέφτεσαι ετσι απο την στιγμη που δεν καιγεσαι κ για παιδι.. χαιρομαι για την ειλικρίνεια σ....

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κορίτσια μου όμορφα με πήρε ο ύπνος χθες απ'τα ουτρο αχαχαχχαχαχαχαχ,,,,τώρα τα είδα τα μηνύματα. Μόλις έφτασα στο κέντρο και περιμένω. Έχω ντυθεί και στολιστεί έτοιμη για να βολταρουμε στο καπάκι,,,, γιουπιιιιιιιιιιιιιιι!!!!!!! Θα σας ενημερώσω μόλις ξυπνήσω ,,,,, φιλάκια πολλά πολλά σε όλες  και υπέροχες επαναληπτικές χοριακες σήμερα. Και μην ξεχνάτε ,,,, Παρασκευούλαααααααααααα ζάχαρη Παρασκευούλαααααααααααα μέλι!!!! 

  • Μου αρέσει 11
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 44 λεπτά , silvy22 είπε:

Καλημέρα καλημέρα καλά αποτελέσματα σε όλα τα κορίτσια !
@chrysa1982  μήπως έρχεται η ασχημομούρα απο τον Άρη?
εγώ πήγα έδωσα αίμα αυτή η χαζή μου είπε μετά τις 7...:!:

Καλημέρα!!! Έρχεται από το υπερπέραν ταξιδεύει μαζί με τη δοτρια της @Viv37χαχαχα. 

Αμάν πια πόση ώρα κάνουν πια να βγάλουν μια χοριακη?? Μα ούτε έστω μεσημέρι?? Πάλι θα φάμε τα νύχια μας περιμένοντας. @Condios καλά αποτελέσματα και καλά ξυπνητουρια!! Άντε φραπαδουρα και φρεσκαδουρα μετά τον υπνακο σου έτοιμη να ξεσαλωσεις στην πρωτεύουσα!!! 

 

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 2
  • Λυπημένη/-ος 1
Link to comment
Share on other sites

13 ώρες πρίν, chitaneta είπε:

Αυριο παω γθα την 3η χοριακη και μετα βλεπουμε!

Αντε με το καλό κοριτσακι μου όλα καλά!!! ❤️ 

13 ώρες πρίν, Condios είπε:

Καλή συνέχεια λουλούδι μου,,,,είθε να δώσει και να γίνει μπομπεισιον το ενδομήτριο!!!! Εγώ στα ισχία προς το γλουτό τα κολλάω εκτός κοιλιάς!!!! 

Α, μόλις έφτασα Αθήνα,,, έβαλα πυζαμουλες, πήρα τα χάπια μου σαν καλό κορίτσι και περιμένω να ξεκινήσει ο Παϊσιος. Αύριο 6:00 το πρωί εγερτηριο (ουγκ και μουγκ και οοομμμ) ,,, αμήν

Σε ευχαριστώ αγάπη μ γλυκιά να σαι καλά! Αντε με το καλό σήμερα!!!! ❤️ Να μας στείλεις μετά!! 

12 ώρες πρίν, Rafaelatarzan είπε:

που σκατα ειναι αυτος ο π@$%της να ρθω κει νατ πω 2λογακια....που θα μιλησει αυτος για τις δοτριες κ σε εκανε να κλαψεις κιολας...

μην χεσω μεσα τις προκαταληψεις τους ...τα πηρα τωρα.

σε αγαπώ μην κλαις....

Ο μεσιε που είχα πάει εγώ αγάπη πριν 2,5 χρόνια που μου έλεγε ότι δεν υπάρχει περίπτωση εγώ να μην έχω ουρεοπλασμα και να μου δώσει εκείνος φάρμακα για θυροειδη 

 

2 ώρες πρίν, chitaneta είπε:

Καλημέρα κορίτσια! Σιγα σιγα ετοιμαζομαι να παω για την χοριακη...

Καλα αποτελεσματα και καλες εξετάσεις για όλες! ☺

Με το καλό κοριτσακι μ ένα τέλειο νούμερα κι ♥ 

2 ώρες πρίν, silvy22 είπε:

Καλημέρα καλημέρα καλά αποτελέσματα σε όλα τα κορίτσια !
@chrysa1982  μήπως έρχεται η ασχημομούρα απο τον Άρη?
εγώ πήγα έδωσα αίμα αυτή η χαζή μου είπε μετά τις 7...:!:

Καλή επιτυχια κοριτσακι μ με το καλό ♥ 

Και σε σένα @geozak κοριτσακι μ με το καλό ο ♥

1 ώρα πρίν, Condios είπε:

Κορίτσια μου όμορφα με πήρε ο ύπνος χθες απ'τα ουτρο αχαχαχχαχαχαχαχ,,,,τώρα τα είδα τα μηνύματα. Μόλις έφτασα στο κέντρο και περιμένω. Έχω ντυθεί και στολιστεί έτοιμη για να βολταρουμε στο καπάκι,,,, γιουπιιιιιιιιιιιιιιι!!!!!!! Θα σας ενημερώσω μόλις ξυπνήσω ,,,,, φιλάκια πολλά πολλά σε όλες  και υπέροχες επαναληπτικές χοριακες σήμερα. Και μην ξεχνάτε ,,,, Παρασκευούλαααααααααααα ζάχαρη Παρασκευούλαααααααααααα μέλι!!!! 

Με το καλό κοριτσακι μου ♥ ♥ 

 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου όμορφα βγήκαμε,,,,πόνεσα πολύ,,,ήταν δύσκολο λέει ο γιατρός,,,λόγω του κατασκευαστικού μου θέματος. Μου έβαλαν ενδοφλέβια spasmapotel ευτυχώς και πέρασε ο πολύς πόνος! Τώρα υπομονή και αναμονή και για το βραδινό ρντβ με τον άλλο γιατρό . Το καλό είναι ότι είναι σύμφωνος ο Τσιρ με τη λαπαροσκοπηση για να γίνουν όλα σωστά λέει και μετά τα επόμενα βήματα. Ειδομεν. Ένα κλάμα πάντως το κρατάω για να το μπηξω να φύγει η ένταση να ξέρετε. Προς το παρόν καφέ στη λιακαδιτσα δίπλα στη θαλασσιτσα και μαμ 

  • Μου αρέσει 14
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 19 λεπτά , Condios είπε:

Κορίτσια μου όμορφα βγήκαμε,,,,πόνεσα πολύ,,,ήταν δύσκολο λέει ο γιατρός,,,λόγω του κατασκευαστικού μου θέματος. Μου έβαλαν ενδοφλέβια spasmapotel ευτυχώς και πέρασε ο πολύς πόνος! Τώρα υπομονή και αναμονή και για το βραδινό ρντβ με τον άλλο γιατρό . Το καλό είναι ότι είναι σύμφωνος ο Τσιρ με τη λαπαροσκοπηση για να γίνουν όλα σωστά λέει και μετά τα επόμενα βήματα. Ειδομεν. Ένα κλάμα πάντως το κρατάω για να το μπηξω να φύγει η ένταση να ξέρετε. Προς το παρόν καφέ στη λιακαδιτσα δίπλα στη θαλασσιτσα και μαμ 

Δόξα το Θεό κορίτσι μου .. Όλα καλά.. Όσο περνάνε οι ώρες θα είσαι και καλύτερα.Υπομονή είναι η μόνη που μας απέμεινε και η αναμονή για τα χαρμόσυνα. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...