Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Κορίτσια καλησπέρα. Πριν 1 βδομάδα ειχα παλλινδρομη κυηση απο δωρεά ωάριων η πρώτη μου. Πριν ειχα αλλες 2 με δικά μου ωαρια. Όλες οι παλλινδρομες την ίδια βδομάδα μεταξύ 6-7 βδομάδα. Στείλαμε το έμβρυο για έλεγχο και περιμένω τα αποτελέσματα. Ο γιατρός θεωρεί τυχαίο γεγονός γιατί απο όλα ήμουν καλυμμένη. Εμένα παρόλα αυτά δεν με καλύπτει η απάντηση του. Τι εξετάσεις μου προτείνετε να κάνω;  Πήγα σε αιματολόγο, σε ενδοκρινολόγο.

Cafe Ivf με δωρεά ωαρίων


Recommended Posts

Just now, inglaterra είπε:

Ευχαριστώ κορίτσια! Μεγαααααλη χαρά, απερίγραπτη!!!!!!!:):):)

Συγχαρητήρια! Με το καλό κορίτσι, μια ανέφελη εγκυμοσύνη. Έλα να ανοίγουν οι σαμπάνιες, με αλκοόλ και άνευ!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 27,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Mary H

    1458

  • MaryH

    1014

  • anoulious

    1006

  • Chrussa1982

    946

Just now, inglaterra said:

Κορίτσια μου καλησπέρα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Η χοριακή μου σήμερα 506!!!!!!!!!!!!!!

Απίστευτο νούμερο. :):)Αχ, τετοια αγωνία ποτέ άλλοτε δεν πέρασα!!!! :)

Σας φιλώ!

Συγχαρητήρια!!!!!❤️❤️❤️❤️

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

On 27/3/2019 at 5:51 ΠΜ, Dream_on είπε:

Καλά αποτελέσματα!! Εγώ έχω τέτοια αγωνία και καρδιοχτύπι κάθε φορά... Περιμένουμε τα καλά νέα σου!!

Eσύ κορίτσι που είσαιιιιιι? Σήμερα δεν είχες υπέρηχο για το μικράκι σου? Καλά που τα θυμάμαι όλα χαχαχα:D


Lilypie - (IVvA)

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, inglaterra said:

Κορίτσια μου καλησπέρα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Η χοριακή μου σήμερα 506!!!!!!!!!!!!!!

Απίστευτο νούμερο. :):)Αχ, τετοια αγωνία ποτέ άλλοτε δεν πέρασα!!!! :)

Σας φιλώ!

συγχαρητηριααααααα κοπελαρα μου!!!!! χαρηκα παρα πολυ πολυ πολυ !!!!!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 11 λεπτά , Mary H είπε:

Eσύ κορίτσι που είσαιιιιιι? Σήμερα δεν είχες υπέρηχο για το μικράκι σου? Καλά που τα θυμάμαι όλα χαχαχα:D

Ε μυαλό ξουραφι! Πήγα αλλά είχα δουλειά μετά κι αμέλησα να σας ενημερώσω! Φάνηκε ο σάκος! Είναι μικρός και χαριτωμένος. Τι έχει γίνει με μένα δεν ξέρω... Ξεκίνησα από πολύ χαμηλά στην γκρίζα ζώνη μεταξύ αρνητικής και θετικής χοριακής, και ανέβηκε τσουκου τσουκου κανονικά, με το σάκο να μη φαίνεται στα 2380, αλλά να εμφανιστεί αχνά για χοριακη πάνω από 3500... Και τώρα στην 7η εβδομάδα έχει το μέγεθος που θα είχε στην 5η εβδομάδα όπως είπε ο γιατρός μου. Ο ίδιος πολύ αισιόδοξος πάντως, εμπιστεύεται τον υπέρηχο κι όχι τη χοριακη. Σε 3 εβδομάδες επανέλεγχος. 

Χάρηκα πολύ, αλλά ακόμα είμαι προβληματισμένη με την πορεία του. Έχετε ακούσει κάτι παρόμοιο;

  • Μου αρέσει 10
Link to comment
Share on other sites

Just now, Dream_on είπε:

Ε μυαλό ξουραφι! Πήγα αλλά είχα δουλειά μετά κι αμέλησα να σας ενημερώσω! Φάνηκε ο σάκος! Είναι μικρός και χαριτωμένος. Τι έχει γίνει με μένα δεν ξέρω... Ξεκίνησα από πολύ χαμηλά στην γκρίζα ζώνη μεταξύ αρνητικής και θετικής χοριακής, και ανέβηκε τσουκου τσουκου κανονικά, με το σάκο να μη φαίνεται στα 2380, αλλά να εμφανιστεί αχνά για χοριακη πάνω από 3500... Και τώρα στην 7η εβδομάδα έχει το μέγεθος που θα είχε στην 5η εβδομάδα όπως είπε ο γιατρός μου. Ο ίδιος πολύ αισιόδοξος πάντως, εμπιστεύεται τον υπέρηχο κι όχι τη χοριακη. Σε 3 εβδομάδες επανέλεγχος. 

Χάρηκα πολύ, αλλά ακόμα είμαι προβληματισμένη με την πορεία του. Έχετε ακούσει κάτι παρόμοιο;

 

Just now, Dream_on είπε:

Ε μυαλό ξουραφι! Πήγα αλλά είχα δουλειά μετά κι αμέλησα να σας ενημερώσω! Φάνηκε ο σάκος! Είναι μικρός και χαριτωμένος. Τι έχει γίνει με μένα δεν ξέρω... Ξεκίνησα από πολύ χαμηλά στην γκρίζα ζώνη μεταξύ αρνητικής και θετικής χοριακής, και ανέβηκε τσουκου τσουκου κανονικά, με το σάκο να μη φαίνεται στα 2380, αλλά να εμφανιστεί αχνά για χοριακη πάνω από 3500... Και τώρα στην 7η εβδομάδα έχει το μέγεθος που θα είχε στην 5η εβδομάδα όπως είπε ο γιατρός μου. Ο ίδιος πολύ αισιόδοξος πάντως, εμπιστεύεται τον υπέρηχο κι όχι τη χοριακη. Σε 3 εβδομάδες επανέλεγχος. 

Χάρηκα πολύ, αλλά ακόμα είμαι προβληματισμένη με την πορεία του. Έχετε ακούσει κάτι παρόμοιο;

 

Αχ ερωτευμένη με το μικράκι είσαι που μυαλό για το φόρουμ χαχα:D. Αφού ο γιατρός που το είδε είναι αισιόδοξος εσύ γιατί να σκας?

  • Μου αρέσει 1

Lilypie - (IVvA)

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mary H είπε:

 

 

Αχ ερωτευμένη με το μικράκι είσαι που μυαλό για το φόρουμ χαχα:D. Αφού ο γιατρός που το είδε είναι αισιόδοξος εσύ γιατί να σκας?

Ε γιατί σαν αυτοταλαιπωρια δεν έχει... :-). Θα το ρίξω στη δουλειά για να περάσουν οι εβδομάδες πιο εύκολα... Η τελευταία εβδομάδα πολύ δύσκολη με το μυαλό κολλημένο σε χοριακες και σάκους! 

Έχουμε να πάμε και Madrugada λέμε! Step into this room and dance for me!! Ω ρε γούστα!!! 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Dream_on είπε:

Ε γιατί σαν αυτοταλαιπωρια δεν έχει... :-). Θα το ρίξω στη δουλειά για να περάσουν οι εβδομάδες πιο εύκολα... Η τελευταία εβδομάδα πολύ δύσκολη με το μυαλό κολλημένο σε χοριακες και σάκους! 

Έχουμε να πάμε και Madrugada λέμε! Step into this room and dance for me!! Ω ρε γούστα!!! 

Α, ρε ροκού βλέπω το bebe ροκάκι θα βγει!:-D

  • Μου αρέσει 1

Lilypie - (IVvA)

Link to comment
Share on other sites

Just now, Dream_on said:

Ε γιατί σαν αυτοταλαιπωρια δεν έχει... :-). Θα το ρίξω στη δουλειά για να περάσουν οι εβδομάδες πιο εύκολα... Η τελευταία εβδομάδα πολύ δύσκολη με το μυαλό κολλημένο σε χοριακες και σάκους! 

Έχουμε να πάμε και Madrugada λέμε! Step into this room and dance for me!! Ω ρε γούστα!!! 

Xίλια μπράβο και καλή πορεία !!!

2 hours ago, inglaterra said:

Κορίτσια μου καλησπέρα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Η χοριακή μου σήμερα 506!!!!!!!!!!!!!!

Απίστευτο νούμερο. :):)Αχ, τετοια αγωνία ποτέ άλλοτε δεν πέρασα!!!! :)

Σας φιλώ!

Συγχαρητήρια πολλά! Μόνο χαρές απο εδώ και πέρα!! :)

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Dream_on said:

Ε μυαλό ξουραφι! Πήγα αλλά είχα δουλειά μετά κι αμέλησα να σας ενημερώσω! Φάνηκε ο σάκος! Είναι μικρός και χαριτωμένος. Τι έχει γίνει με μένα δεν ξέρω... Ξεκίνησα από πολύ χαμηλά στην γκρίζα ζώνη μεταξύ αρνητικής και θετικής χοριακής, και ανέβηκε τσουκου τσουκου κανονικά, με το σάκο να μη φαίνεται στα 2380, αλλά να εμφανιστεί αχνά για χοριακη πάνω από 3500... Και τώρα στην 7η εβδομάδα έχει το μέγεθος που θα είχε στην 5η εβδομάδα όπως είπε ο γιατρός μου. Ο ίδιος πολύ αισιόδοξος πάντως, εμπιστεύεται τον υπέρηχο κι όχι τη χοριακη. Σε 3 εβδομάδες επανέλεγχος. 

Χάρηκα πολύ, αλλά ακόμα είμαι προβληματισμένη με την πορεία του. Έχετε ακούσει κάτι παρόμοιο;

χαρηκα πολυ κοριτσαρα μου!!!!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, inglaterra είπε:

Κορίτσια μου καλησπέρα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Η χοριακή μου σήμερα 506!!!!!!!!!!!!!!

Απίστευτο νούμερο. :):)Αχ, τετοια αγωνία ποτέ άλλοτε δεν πέρασα!!!! :)

Σας φιλώ!

κοριτσαρα σου ευχομαι να σου πανε ολα ροδινα , μεχρι στο τελος ,  οταν ακουω καλες εξελιξεις , παίρνουμε και εμεις οι αλλες δυναμεισ. φτου φτου φτου ¨)

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλες! Μετά από μια άσχημη περίοδο κι αφού δεν με άφηνε να γράψω να ΄μαι!

@inglaterra πολλά συγχαρητήρια!!!!!  Μια υπέροχη εγκυμοσύνη να έχεις.  Το ίδιο και η @Dream_on μας! Το μικρό ροκάκι σου είναι fighter! @brave λυπάμαι για την εξέλιξη. Αφού ηρεμήσεις σωματικά και ψυχικά θα ξαναπροσπαθήσεις και θα πάει καλά την επόμενη φορά. Σου στέλνω φιλιά και αγκαλιά! Σε όλα τα κορίτσια που ετοιμάζονται για την προσπάθειά τους καλή επιτυχία και αισιοδοξία!  

@lennio μου....Από τη στιγμή που διάβασα την περιπέτειά σου και τον τρόπο που το αντιμετώπισες, σε εκτιμώ και σε σέβομαι ακόμα περισσότερο για την δύναμη και την ψυχραιμία σου. Μπράβο σου, όλα θα πάνε καλά, δεν υπάρχει τίποτα που να μην μπορείς να αντιμετωπίσεις. Φιλιά στο μπεμπέ σου, standing ovation στη μανούλα...

Σε όλες @alina80 @NINA78 @Kalipso1978 @merenda1980 @angel23 @palmoira@Dggs@Rita1976@Mary H@Κρισταλενια@Mishkaσυγχαρητήρια!!!!!!!!!!!!  Οσα μωράκια να είναι αγάπη μου, γερά να είναι!!!!!!!!!!!!!!!

@Georgia1972 @ΚΟΚΚΙΝΟΜΑΛΛΑ   ΦΙΛΙΑ!!!!!!!!!!!!!

Ο δικός μου ο μπέμπης μεγαλώνει και είναι μέχρι στιγμής πολύ ήσυχο αγόρι!!!:wub:

  • Μου αρέσει 9
  • Ευχαριστώ 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, Daphne259 said:

Καλημέρα σε όλες! Μετά από μια άσχημη περίοδο κι αφού δεν με άφηνε να γράψω να ΄μαι!

@inglaterra πολλά συγχαρητήρια!!!!!  Μια υπέροχη εγκυμοσύνη να έχεις.  Το ίδιο και η @Dream_on μας! Το μικρό ροκάκι σου είναι fighter! @brave λυπάμαι για την εξέλιξη. Αφού ηρεμήσεις σωματικά και ψυχικά θα ξαναπροσπαθήσεις και θα πάει καλά την επόμενη φορά. Σου στέλνω φιλιά και αγκαλιά! Σε όλα τα κορίτσια που ετοιμάζονται για την προσπάθειά τους καλή επιτυχία και αισιοδοξία!  

@lennio μου....Από τη στιγμή που διάβασα την περιπέτειά σου και τον τρόπο που το αντιμετώπισες, σε εκτιμώ και σε σέβομαι ακόμα περισσότερο για την δύναμη και την ψυχραιμία σου. Μπράβο σου, όλα θα πάνε καλά, δεν υπάρχει τίποτα που να μην μπορείς να αντιμετωπίσεις. Φιλιά στο μπεμπέ σου, standing ovation στη μανούλα...

Σε όλες @alina80 @NINA78 @Kalipso1978 @merenda1980 @angel23 @palmoira@Dggs@Rita1976@Mary H@Κρισταλενια@Mishkaσυγχαρητήρια!!!!!!!!!!!!  Οσα μωράκια να είναι αγάπη μου, γερά να είναι!!!!!!!!!!!!!!!

@Georgia1972 @ΚΟΚΚΙΝΟΜΑΛΛΑ   ΦΙΛΙΑ!!!!!!!!!!!!!

Ο δικός μου ο μπέμπης μεγαλώνει και είναι μέχρι στιγμής πολύ ήσυχο αγόρι!!!:wub:

Δάφνη μου, σ ευχαριστω πολύ για τα καλά σου λόγια, με συγκινησες. Πιστεύω πως σε τέτοιες στιγμές όλες το ίδιο θα καναμε, εχουμε περάσει τόσα δε θα κολλήσουμε σ αυτά :) Αφου ο μπέμπης πάει καλά, όλα τα άλλα περισσεύουν κορίτσι μου! Άσε που η στήριξη σας είναι ουσιαστική κ φάνηκε κ τώρα. Αν ημουν χωρίς όλες εσας, αγαπημένες μου, δε θα ήταν το ιδιο! 

Σ' ευχαριστω και πάλι, είναι και επιλογή η αισιοδοξία κι η ψυχραιμία. Όχι πάντα εφικτες εκατέρωθεν, αλλά συνειδητή επιλογή. Η έτσι ή γιουβέτσι κοινώς. Κι ο μπέμπης αγαπάει γιουβέτσι, το μαγειρεύω κ καλά!!

Σε φιλώ γλυκια μου, χαιρομαι που διάβασα νέα σου. 

Κοριτσια μου καλά, μια μεγάλη καλημέρα. Σήμερα πάω για υπέρηχο, μία εβδομαδα μετά τη νοσηλεία, να οργανώσουμε την πορεία μας. Θα σας πω τα νέα. 

Πολλα φιλιά

  • Μου αρέσει 6
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...