Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Lila ki είπε:

      Μην σκέφτεσαι έτσι …. Δεν κάνει καλό σε σενα και το μωράκι !!!! Εγώ δεν ξέρω εάν θα κάνω πριν τη Παρασκευή…φλερτάρω με τη σκέψη να κάνω αύριο … αλλά φοβαμαι …

      Αυριο σε ποια μέρα θα είσαι? Καλύτερα να μην κάνεις  πριν την έβδομη πάντως

Cafe Ivf με δωρεά ωαρίων


Recommended Posts

Καλησπέρα σε όλα τα υπέροχα κορίτσια της παρέας μας!!Επειδή είμαστε στη διαδικασία ανεύρεσης δότριας ήθελα να σας ρωτήσω σχετικά με την ομάδα αίματος.Εγώ κ ο άντρας μου εχουμε την ίδια ομαδα.Οπότε πρέπει να βρεθεί δότρια με την ίδια ομάδα??Ξέχασα να τους ρωτησω χθες.

Λέτε να μας καθυστερήσει κάτι τετοιο??

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 27,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Mary H

    1458

  • MaryH

    1014

  • anoulious

    1006

  • Chrussa1982

    946

Just now, Papy είπε:

Καλησπέρα σε όλα τα υπέροχα κορίτσια της παρέας μας!!Επειδή είμαστε στη διαδικασία ανεύρεσης δότριας ήθελα να σας ρωτήσω σχετικά με την ομάδα αίματος.Εγώ κ ο άντρας μου εχουμε την ίδια ομαδα.Οπότε πρέπει να βρεθεί δότρια με την ίδια ομάδα??Ξέχασα να τους ρωτησω χθες.

Λέτε να μας καθυστερήσει κάτι τετοιο??

καλησπέρα πάπι.εμενα η μικρή μ δεν έχει ιδια ομαδα αίματος με εμενα...εγω έχω ρεζους αρνητικό κ ηταν δυσκολο να βρεις...οπότε το άφησα στον ντοκ μ κ έκρινε εκείνος. συνήθως σ βρίσκουν ιδο με σενα αλλα δεν ειναι κ απαραίτητο...

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Όπως μου χε πει εμβρυολογος σε δημόσιο νοσοκομείο, ο μόνος τρόπος να μάθει ένα παιδι ότι προέρχεται από δότη ή δότρια είναι η ομάδα αίματος γι αυτό και τα κέντρα κοιτάζουν να έχει η ληπτρια την ίδια ομάδα με τη δότρια. Και γι αυτό αλλά και γιατί με αυτό τον τρόπο, η ληπτρια δέχεται πιο καλά το Μοσχευμα(ετσι το είχε ονομάσει, δε του άρεσε η λέξη δανεικό ή δωρεά) εφόσον το DNA έχει διαφορά. Έτσι μου είχε πει. Οπότε μην ανησυχείς, το φροντίζουν βέβαια για να σαι ήσυχη, ρώτησε 

  • Μου αρέσει 3

ffpWp3.pngo85Jp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, ba_lily είπε:

Καλημέρα κορίτσια μετά από πολύ μεγάλη αναμονή εχτές έκανα έμβρυομεταφορα 2 τέλεια έμβρυα και τώρα αναμονή μέχρι το άλλο Σάββατο που θα κάνω χοριακη. Καλή επιτυχία σε όλες μας 

Καλησπέρα κορίτσι μου! Καλή επιτυχία να έχεις και να είσαι ήρεμη!! Να σκέφτεσαι θετικά και να γελάς!!! 


ffpWp3.pngo85Jp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, ba_lily είπε:

Καλημέρα κορίτσια μετά από πολύ μεγάλη αναμονή εχτές έκανα έμβρυομεταφορα 2 τέλεια έμβρυα και τώρα αναμονή μέχρι το άλλο Σάββατο που θα κάνω χοριακη. Καλή επιτυχία σε όλες μας 

Καλή Επιτυχία! και όπως σου είπε και η Thia 1985 ηρεμία και θετική σκέψη.

Link to comment
Share on other sites

Just now, ba_lily είπε:

Καλημέρα κορίτσια μετά από πολύ μεγάλη αναμονή εχτές έκανα έμβρυομεταφορα 2 τέλεια έμβρυα και τώρα αναμονή μέχρι το άλλο Σάββατο που θα κάνω χοριακη. Καλή επιτυχία σε όλες μας 

Με το καλό κοριτσάκι!!Περιμένουμε τα νέα σου!!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 10 λεπτά , ba_lily είπε:

Καλημέρα κορίτσια μετά από πολύ μεγάλη αναμονή εχτές έκανα έμβρυομεταφορα 2 τέλεια έμβρυα και τώρα αναμονή μέχρι το άλλο Σάββατο που θα κάνω χοριακη. Καλή επιτυχία σε όλες μας 

με το ακλο μια τελεια χοριακη σου ευχομαι!!!περιμενουμε τα νεα σου!!!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 55 λεπτά , ba_lily είπε:

Καλημέρα κορίτσια μετά από πολύ μεγάλη αναμονή εχτές έκανα έμβρυομεταφορα 2 τέλεια έμβρυα και τώρα αναμονή μέχρι το άλλο Σάββατο που θα κάνω χοριακη. Καλή επιτυχία σε όλες μας 

Εύχομαι τα καλυτερα! Ολα καλα θα πάνε!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


2 ώρες πρίν, ba_lily είπε:

Καλημέρα κορίτσια μετά από πολύ μεγάλη αναμονή εχτές έκανα έμβρυομεταφορα 2 τέλεια έμβρυα και τώρα αναμονή μέχρι το άλλο Σάββατο που θα κάνω χοριακη. Καλή επιτυχία σε όλες μας 

Καλή επιτυχία και καλά αποτελέσματα σου εύχομαι!!

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, ba_lily είπε:

Καλημέρα κορίτσια μετά από πολύ μεγάλη αναμονή εχτές έκανα έμβρυομεταφορα 2 τέλεια έμβρυα και τώρα αναμονή μέχρι το άλλο Σάββατο που θα κάνω χοριακη. Καλή επιτυχία σε όλες μας 

Μπραβο κορίτσι καλή επιτυχία!


Lilypie - (IVvA)

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, ba_lily είπε:

Καλημέρα κορίτσια μετά από πολύ μεγάλη αναμονή εχτές έκανα έμβρυομεταφορα 2 τέλεια έμβρυα και τώρα αναμονή μέχρι το άλλο Σάββατο που θα κάνω χοριακη. Καλή επιτυχία σε όλες μας 

Εύχομαι να πάνε όλα καλά! Και σε λίγες μέρες να μας πεις μια τεράστια χοριακη! 

Εμάς μας πήρανε Σήμερα να μας πούνε ότι την Τρίτη θα κάνει η δοτρια ωοληψια.. τελειώσανε τα ψέματα κορίτσια! Έχω αγωνία τι θα γίνει!

  • Μου αρέσει 5

2rxqp3.png

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, ba_lily είπε:

Καλημέρα κορίτσια μετά από πολύ μεγάλη αναμονή εχτές έκανα έμβρυομεταφορα 2 τέλεια έμβρυα και τώρα αναμονή μέχρι το άλλο Σάββατο που θα κάνω χοριακη. Καλή επιτυχία σε όλες μας 

Καλή επιτυχία.. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Papaki@ είπε:

Εύχομαι να πάνε όλα καλά! Και σε λίγες μέρες να μας πεις μια τεράστια χοριακη! 

Εμάς μας πήρανε Σήμερα να μας πούνε ότι την Τρίτη θα κάνει η δοτρια ωοληψια.. τελειώσανε τα ψέματα κορίτσια! Έχω αγωνία τι θα γίνει!

Αχ κ εγώ θα είχα.. Κ εγώ τηλ περιμένω.. !!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...