Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Cafe Ivf με δωρεά ωαρίων


Recommended Posts

καλησπέρα κορίτσια!!Θέλω τα φωτα σας..πήρα την εξέταση που είχα κάνει για ανασταλτινη-β.Βγήκε 8pg/ml και την είχα κάνει 2η ημέρα περιόδου.Μήπως ξέρει κάποια να με βοηθήσει;;διάβασα σε ένα site ότι αν είναι κάτω από 45 θεωρείται μη φυσιολογική..


 

 
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 27,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Mary H

    1458

  • MaryH

    1014

  • anoulious

    1006

  • Chrussa1982

    946

2 ώρες πρίν, Papy είπε:

@Dream_onΒρε κούκλα τι όμορφα νέα είναι αυτά?? Μπράβο κορίτσι μου!!! Απόλαυσέ την εγκυμοσύνη σου όσο μπορείς κ να προσέχεις το σποράκι σου:x

Κορίτσι τι κανεις; Πες μας τα νέα σου

Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πρίν, MaryH είπε:

Κορίτσι τι κανεις; Πες μας τα νέα σου

Μαίρη μου ζούμε μια τρέλα με τα διδυμάκια!! Δε θα πω, χωρίς να θέλω να φανώ αχάριστη, ότι ήταν οι καλύτερες μέρες της ζωής μου.Ζορίστηκα πάρα πολύ γιατί πέρα απο το ότι ήμουν χειρουργημένη δεν είχα εξτρα βοήθεια, λόγω κατάστασης, πλην του άντρα μου.Τελικά η λοχεία δεν είναι εύκολη υπόθεση.Τώρα άρχισα να χαίρομαι τα μωράκια μου.Μπήκαμε σε ένα σχετικό πρόγραμμα, ξεκουράστηκα λίγο κ πλέον περνάω ποιοτικό χρόνο μαζί τους. Νομίζω ότι έχω τα πιο όμορφα μωρά του κόσμου χαχαχα!! Πολύ κουκουβάγια εεε?? Πάντως είναι για φάγωμα κ εύχομαι όλα τα κορίτσια μας να το ζήσουν αλλά πάνω απ'όλα να προσέχουν τον εαυτό τους.Είναι δύσκολος ο δρόμος που διαλέξαμε κ πολλές φορές ξεχνάμε πως μέσα σε όλο αυτό υπάρχει κ η ψυχούλα μας, στην οποία πρέπει να δώσουμε φροντίδα ούτως ώστε να μπορέσουμε να φροντίσουμε τις άλλες ψυχούλες που θα φέρουμε στον κόσμο.Αυτά με πολλή αγάπη.

  • Μου αρέσει 13
Link to comment
Share on other sites

Just now, Papy είπε:

Μαίρη μου ζούμε μια τρέλα με τα διδυμάκια!! Δε θα πω, χωρίς να θέλω να φανώ αχάριστη, ότι ήταν οι καλύτερες μέρες της ζωής μου.Ζορίστηκα πάρα πολύ γιατί πέρα απο το ότι ήμουν χειρουργημένη δεν είχα εξτρα βοήθεια, λόγω κατάστασης, πλην του άντρα μου.Τελικά η λοχεία δεν είναι εύκολη υπόθεση.Τώρα άρχισα να χαίρομαι τα μωράκια μου.Μπήκαμε σε ένα σχετικό πρόγραμμα, ξεκουράστηκα λίγο κ πλέον περνάω ποιοτικό χρόνο μαζί τους. Νομίζω ότι έχω τα πιο όμορφα μωρά του κόσμου χαχαχα!! Πολύ κουκουβάγια εεε?? Πάντως είναι για φάγωμα κ εύχομαι όλα τα κορίτσια μας να το ζήσουν αλλά πάνω απ'όλα να προσέχουν τον εαυτό τους.Είναι δύσκολος ο δρόμος που διαλέξαμε κ πολλές φορές ξεχνάμε πως μέσα σε όλο αυτό υπάρχει κ η ψυχούλα μας, στην οποία πρέπει να δώσουμε φροντίδα ούτως ώστε να μπορέσουμε να φροντίσουμε τις άλλες ψυχούλες που θα φέρουμε στον κόσμο.Αυτά με πολλή αγάπη.

Τα διδυμα είναι δύσκολη υπόθεση είναι αλήθεια. Νομίζω χρειάζονται τρία ατομα για την καθημερινότητα τους. Εδώ ένα και δυσκολευόμαστε. Τα μωρα έχουν πολύ τρέξιμο κούραση αλλά και πολύ χαρα! Ωραία τα είπες για τη φροντίδα της ψυχής. Έτσι είναι. Τώρα ποσό είστε; Έχεις απ ότι θυμαμαι μια μπεμπα κι ένα μπέμπη. Εννοείται τα μωράκια μας είναι τα πιο όμορφα Χαχα! Να σου ζήσουν τα αγγελούδια σου

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, MaryH είπε:

Τα διδυμα είναι δύσκολη υπόθεση είναι αλήθεια. Νομίζω χρειάζονται τρία ατομα για την καθημερινότητα τους. Εδώ ένα και δυσκολευόμαστε. Τα μωρα έχουν πολύ τρέξιμο κούραση αλλά και πολύ χαρα! Ωραία τα είπες για τη φροντίδα της ψυχής. Έτσι είναι. Τώρα ποσό είστε; Έχεις απ ότι θυμαμαι μια μπεμπα κι ένα μπέμπη. Εννοείται τα μωράκια μας είναι τα πιο όμορφα Χαχα! Να σου ζήσουν τα αγγελούδια σου

Ευχαριστώ πολύ!!Φτάσαμε τριών μηνών κ πλέον είμαστε μπαλονάκια χαχαχα!! Δόξα το Θεό μεγαλώνουν καλά.Εσύ πως είσαι με τη μπεμπούλα?? Κουράζεσαι ή μόνο εγώ γκρινιάζω??Μεγαλώνει η τσούπρα??

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πρίν, Papy είπε:

Ευχαριστώ πολύ!!Φτάσαμε τριών μηνών κ πλέον είμαστε μπαλονάκια χαχαχα!! Δόξα το Θεό μεγαλώνουν καλά.Εσύ πως είσαι με τη μπεμπούλα?? Κουράζεσαι ή μόνο εγώ γκρινιάζω??Μεγαλώνει η τσούπρα??

Κι εγώ κουράζομαι. Είναι κ η ηλικία πονανε όλα χέρι μέση κλπ είμαστε κ κάποιας ηλικίας Χαχα! Η μπεμπουλα μεγαλώνει κ ζωηρεύει. Είναι γελαστή κ παιχνιδιάρα μας  αγκαλιάζει κ μας χαϊδεύει.

  • Μου αρέσει 5
Link to comment
Share on other sites

Λόγω ηλικίας, ξεχνώ... Ποια κοπέλα θα έκανε σήμερα την πρώτη β χοριακή; Εκτός κι αν τα έχω χαμένα εντελώς...

@Blondie 2020 από σένα δεν περιμένουμε νέα; :roll:

Εύχομαι να πηδάς ( με το μαλακό...) από τη χαρά σου και να μας έχεις ξεχάσει!

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, decemberlove είπε:

Καλησπερα κοριτσια! Μια ερωτηση ο τσιριγωτης ειναι καλος για δανεικα; 

Ναι πολύ καλός! Έχουμε πολλές εγκυουλες και μανούλες εδώ σε κεινον. 

πρίν από 47 λεπτά , Dream_on είπε:

Λόγω ηλικίας, ξεχνώ... Ποια κοπέλα θα έκανε σήμερα την πρώτη β χοριακή; Εκτός κι αν τα έχω χαμένα εντελώς...

@Blondie 2020 από σένα δεν περιμένουμε νέα; :roll:

Εύχομαι να πηδάς ( με το μαλακό...) από τη χαρά σου και να μας έχεις ξεχάσει!

Ναι ρε συ η blondie. 

Εσυ τι κανεις γλυκια εγκυουλα;

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, MaryH είπε:

Ναι πολύ καλός! Έχουμε πολλές εγκυουλες και μανούλες εδώ σε κεινον. 

Ναι ρε συ η blondie. 

Εσυ τι κανεις γλυκια εγκυουλα;

Ειναι καλος και σε εξωσωματικη εννοω με δικα σ η μονο σε δανεικα; Γτ ολο για δανεικα ακουω στο τσιριγωτη! 

Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πρίν, pocm είπε:

Μήπως μπορείτε να μου πείτε που μπορεί ο σύζυγος να κάνει την εξέταση για καταρκεματισμο σπέρματος DFI % και τεστ οξείδωσης σε μια λογική τιμή.

Καλησπέρα κοριτσι, 

Έχει γραφτεί αρκετές φορές, αξιόλογο μικροβιολογικο που ασχολείται μόνο με σπέρμα, είναι ο Λυμπεροπουλος και μάλιστα τα απολεσματα τα δέχονται όλοι οι γιατροί!

Τωρα για τιμές είναι πάνω κάτω ίδιες σ όλα τα μικροβιολογικα, είναι εξετάσεις που έχουν κόστος 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...