Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 6 minutes ago, Fay_ said:

      Καλημερα κορίτσι μου! Καλά είμαι δεν έχω ξαναδεί. Πολύ πολύ ελαχιστο στο σκούπισμα. Ευχαριστώ πολύ για το ενδιαφέρον σου!! 
      Εσυ πως είσαι; 

      Μπράβο υπέροχα !!! Όλα καλα είναι μην ανησυχείς !!! Εγώ καλα αναμένω να περάσουν οι μέρες ! 

      10 minutes ago, Blue Velvet said:

      Καλημέρα κορίτσι μου,πως είσαι σήμερα ?

      Καλημέρα κοπέλα μου ! Εδώ στην αναμονή … περιμένω να περάσουν οι μέρες ! Εαυ όλα καλα Ε ;;; 

      • Ευχή 1

Cafe Ivf με δωρεά ωαρίων


Recommended Posts

Just now, anoulious είπε:

Η ωχρινικη σου πως είναι συνήθως; Πολλές φορές τα καφέ, όταν είναι αρκετά, δειχνουν ανεπάρκεια ωχρινικης,υψηλή Ε2 στον κύκλο που ξεκινάει... 

Τι εννοεις πως είναι ; 

Just now, Blondie 2020 είπε:

Ναι μου εχει τυχει αλλα μετα απο διεγερση και μετα απο κυκλο με αντισυλληπτικα. Μηπως δεν εχει κατεβει ακομα καλα;

Δεν ξέρω αν δεν έχει κατέβει καλά δε νομίζω. Είχα καθυστέρηση αρκετές μέρες και είναι κύκλος όπου προηγήθηκε ωοληψια. 


ugAHp3.png

jfV0p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 27,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Mary H

    1458

  • MaryH

    1014

  • anoulious

    1006

  • Chrussa1982

    946

Just now, νικηαντωνια81 said:

Τι εννοεις πως είναι ; 

Δεν ξέρω αν δεν έχει κατέβει καλά δε νομίζω. Είχα καθυστέρηση αρκετές μέρες και είναι κύκλος όπου προηγήθηκε ωοληψια. 

Ε ενταξει θα κατεβει!

Link to comment
Share on other sites

Just now, νικηαντωνια81 είπε:

Τι εννοεις πως είναι ; 

Δεν ξέρω αν δεν έχει κατέβει καλά δε νομίζω. Είχα καθυστέρηση αρκετές μέρες και είναι κύκλος όπου προηγήθηκε ωοληψια. 

Θέλω να πω ίσως σου έλειπε λίγη προγεστερόνη στον προηγούμενο κύκλο. Ή αν έκανες ορμονικές σ αυτόν  τον κύκλο να μην ήτανε η Ε2, πολύ χαμηλή όπως συνήθως την εχεις.. Δηλαδή αυτά δείχνουν  "κυριαρχία" οιστρογόνων.. Σίγουρα η ωοληψια παίζει ρόλο. Αναστατώνει τις ορμόνες.. 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, anoulious είπε:

Θέλω να πω ίσως σου έλειπε λίγη προγεστερόνη στον προηγούμενο κύκλο. Ή αν έκανες ορμονικές σ αυτόν  τον κύκλο να μην ήτανε η Ε2, πολύ χαμηλή όπως συνήθως την εχεις.. Δηλαδή αυτά δείχνουν  "κυριαρχία" οιστρογόνων.. Σίγουρα η ωοληψια παίζει ρόλο. Αναστατώνει τις ορμόνες.. 

Δεν είχα κάνει ορμονικές. 

Ισως είναι όπως το λες λόγω ωοληψιας. Με ξεζούμισε ο κερατάς ΧΑΧαχαχχαχα 

  • Μου αρέσει 1

ugAHp3.png

jfV0p3.png

Link to comment
Share on other sites

Εύχομαι σε όλες τις κοπέλες που ετοιμάζονται για ετ καλη επιτυχία , θα ξαναέρθει η αισιοδοξία και η χαρά στην παρέα μας. Για αυτο δεν ήθελα να σας πω τα νέα μου, δεν ήθελα να χαλάσω την όμορφη ατμόσφαιρα ... Άσχετα με την δίκη μου ατυχία , δεν ξέρω αν θα καταφέρω να γίνω μανούλα.. Το πιστεύω αληθινά όμως ότι τα καλά νέα θα ξαναέρθουν σύντομα στην παρέα μας κοριτσια !!! Περιμένουμε τα νέα σας 

  • Μου αρέσει 7
Link to comment
Share on other sites

Just now, thalasa είπε:

Εύχομαι σε όλες τις κοπέλες που ετοιμάζονται για ετ καλη επιτυχία , θα ξαναέρθει η αισιοδοξία και η χαρά στην παρέα μας. Για αυτο δεν ήθελα να σας πω τα νέα μου, δεν ήθελα να χαλάσω την όμορφη ατμόσφαιρα ... Άσχετα με την δίκη μου ατυχία , δεν ξέρω αν θα καταφέρω να γίνω μανούλα.. Το πιστεύω αληθινά όμως ότι τα καλά νέα θα ξαναέρθουν σύντομα στην παρέα μας κοριτσια !!! Περιμένουμε τα νέα σας 

Σίγουρα θα καταφέρεις να γίνεις μανούλα και εσυ και όλες μας. Κάθε μερα εδώ και δυο μήνες το αναρωτιέμαι και εγώ ,για να μην σου λέω ψέμματα!! Να έχεις πίστη και όση αισιοδοξία μπορείς και θα τα καταφέρεις , μερικές φορές ο δρόμος μπορεί να είναι δύσβατο μονοπάτι αλλά θα φτάσεις το όνειρο σου.... 

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

Just now, thalasa είπε:

Εύχομαι σε όλες τις κοπέλες που ετοιμάζονται για ετ καλη επιτυχία , θα ξαναέρθει η αισιοδοξία και η χαρά στην παρέα μας. Για αυτο δεν ήθελα να σας πω τα νέα μου, δεν ήθελα να χαλάσω την όμορφη ατμόσφαιρα ... Άσχετα με την δίκη μου ατυχία , δεν ξέρω αν θα καταφέρω να γίνω μανούλα.. Το πιστεύω αληθινά όμως ότι τα καλά νέα θα ξαναέρθουν σύντομα στην παρέα μας κοριτσια !!! Περιμένουμε τα νέα σας 

Κορίτσι μου , φυσικά και θα γίνεις μανούλα ,μια πολύ γλυκιά μανούλα!! Στο εύχομαι μέσα απο την καρδιά μου. 

 

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Blondie 2020 είπε:

@Dream_on κρεμομαι απο εσενα για ενα καλο νεο σημερα να ξερεις! Νομιζω ολες εδω το εχουμε αναγκη!!

47 βγήκε. Την Παρασκευή επανάληψη. Είμαι λίγο έγκυος που λένε...

Ενθουσιασμένη δε με λες. Τίποτα δεν είναι βέβαιο όμως. Και μεγαλύτερη τιμή να έβγαινε αν δεν αυξάνεται όπως πρέπει, τα ξέρετε...

Χαρείτε βρε κορίτσια μπας και με πιάσει η χαρά σας! 

3 ώρες πρίν, νικηαντωνια81 είπε:

ΑΥτο ξανα πες το φίλη μου. Εγω είμαι στα πατώματα. Ψυχολογικές μεταπτώσεις δεν ξέρω άμα οφείλονται στην περίοδο μου η οποία είναι περίεργη ευτυχως έχω ραντεβού για υπέρηχο σμρ

Θα το ρίξουμε στα ναρκωτικά στο τέλος με το πάνω κάτω της ψυχολογίας. Προς το παρόν σας μιλώ από τον πάτο του πηγαδιού και προσπαθώ να σκεφτώ ότι το 47 σε 2 μέρες θα έχει πάει πάνω από 100. 

Δε μου έρχεται και κάνα εμετός να χαρώ ότι κάτι γίνεται, μια ζαλάδα, κάτι δυσάρεστο να χαρώ! Κανένα σύμπτωμα εκτός από τη μαυρίλα... 

 

  • Μου αρέσει 6
  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Dream_on said:

47 βγήκε. Την Παρασκευή επανάληψη. Είμαι λίγο έγκυος που λένε...

Ενθουσιασμένη δε με λες. Τίποτα δεν είναι βέβαιο όμως. Και μεγαλύτερη τιμή να έβγαινε αν δεν αυξάνεται όπως πρέπει, τα ξέρετε...

Χαρείτε βρε κορίτσια μπας και με πιάσει η χαρά σας! 

Θα το ρίξουμε στα ναρκωτικά στο τέλος με το πάνω κάτω της ψυχολογίας. Προς το παρόν σας μιλώ από τον πάτο του πηγαδιού και προσπαθώ να σκεφτώ ότι το 47 σε 2 μέρες θα έχει πάει πάνω από 100. 

Δε μου έρχεται και κάνα εμετός να χαρώ ότι κάτι γίνεται, μια ζαλάδα, κάτι δυσάρεστο να χαρώ! Κανένα σύμπτωμα εκτός από τη μαυρίλα... 

 

Μια χαρούλα είναι το 47! Να χαρείς αρχικά γιατί είναι θετική η χοριακή σου. Πιστεύω οτι μία ανάσα σου αξίζει! Συνέχισε να κλωσάς τα αυγουλάκια σου και πίστεψέ το! Είσαι έγκυος!  Μην σε πιάνει η μαυρίλα γιατί τώρα θα μπορούσαν να έχουν τελειώσει όλα, αλλά εσύ συνεχίζεις στον επόμενο γύρο!

Κουράγιο και υπομονή μέχρι την Παρασκευή! Δόσεις αισιοδοξίας σου εύχομαι! Θα αναμένουμε τα νέα σσου!

3 hours ago, Blondie 2020 said:

@Dream_on κρεμομαι απο εσενα για ενα καλο νεο σημερα να ξερεις! Νομιζω ολες εδω το εχουμε αναγκη!!

Προχωρήσατε με δότρια στον Τσιριγώτη? Καλά αποτελέσματα σου εύχομαι!

  • Μου αρέσει 2
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Dream_on said:

47 βγήκε. Την Παρασκευή επανάληψη. Είμαι λίγο έγκυος που λένε...

Ενθουσιασμένη δε με λες. Τίποτα δεν είναι βέβαιο όμως. Και μεγαλύτερη τιμή να έβγαινε αν δεν αυξάνεται όπως πρέπει, τα ξέρετε...

Χαρείτε βρε κορίτσια μπας και με πιάσει η χαρά σας! 

Θα το ρίξουμε στα ναρκωτικά στο τέλος με το πάνω κάτω της ψυχολογίας. Προς το παρόν σας μιλώ από τον πάτο του πηγαδιού και προσπαθώ να σκεφτώ ότι το 47 σε 2 μέρες θα έχει πάει πάνω από 100. 

Δε μου έρχεται και κάνα εμετός να χαρώ ότι κάτι γίνεται, μια ζαλάδα, κάτι δυσάρεστο να χαρώ! Κανένα σύμπτωμα εκτός από τη μαυρίλα... 

 

Μπράβο! Συγχαρητήρια! Εχεις εμφύτευση! Θετικές σκέψεις τώρα και υπομονή μέχρι την επόμενη πίστα... μην ψάχνεις συμπτώματα! Αν ειναι να ρθουν θε να ρθούν, αργότερα όμως :-) καλή τύχη!!!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 40 λεπτά , thalasa είπε:

Εύχομαι σε όλες τις κοπέλες που ετοιμάζονται για ετ καλη επιτυχία , θα ξαναέρθει η αισιοδοξία και η χαρά στην παρέα μας. Για αυτο δεν ήθελα να σας πω τα νέα μου, δεν ήθελα να χαλάσω την όμορφη ατμόσφαιρα ... Άσχετα με την δίκη μου ατυχία , δεν ξέρω αν θα καταφέρω να γίνω μανούλα.. Το πιστεύω αληθινά όμως ότι τα καλά νέα θα ξαναέρθουν σύντομα στην παρέα μας κοριτσια !!! Περιμένουμε τα νέα σας 

Κανείς δεν το ξέρει αυτό. Μέχρι να φτάσουμε στο όριό μας, προσπαθούμε. Μπορεί αυτό που σου φαίνεται αδύνατο τώρα, αύριο να είναι εφικτό. Πιστεύω ότι δεν υπάρχει τυχαιότητα. Βιοχημικές αντιδράσεις είναι η ζωή που θέλουμε να μεγαλώσει μέσα μας. Απλά είναι υπερβολικά πολλές οι παράμετροι και η ιατρική δεν τις ξέρει όλες. Η τύχη είναι να βρεις αυτόν που ίσως βρει την προβληματική παράμετρο!! Ο χρόνος είναι γιατρός στα πάντα!

Just now, Roda είπε:

Μπράβο! Συγχαρητήρια! Εχεις εμφύτευση! Θετικές σκέψεις τώρα και υπομονή μέχρι την επόμενη πίστα... μην ψάχνεις συμπτώματα! Αν ειναι να ρθουν θε να ρθούν, αργότερα όμως :-) καλή τύχη!!!

Σαν το μάστερ σεφ! Πήρα δύο ναι κι όχι τρία για να μου δώσουν ποδιά! Χαχαχαχα!!!

  • Μου αρέσει 4
  • Χαχα 5
Link to comment
Share on other sites

Just now, Dream_on said:

47 βγήκε. Την Παρασκευή επανάληψη. Είμαι λίγο έγκυος που λένε...

Ενθουσιασμένη δε με λες. Τίποτα δεν είναι βέβαιο όμως. Και μεγαλύτερη τιμή να έβγαινε αν δεν αυξάνεται όπως πρέπει, τα ξέρετε...

Χαρείτε βρε κορίτσια μπας και με πιάσει η χαρά σας! 

Θα το ρίξουμε στα ναρκωτικά στο τέλος με το πάνω κάτω της ψυχολογίας. Προς το παρόν σας μιλώ από τον πάτο του πηγαδιού και προσπαθώ να σκεφτώ ότι το 47 σε 2 μέρες θα έχει πάει πάνω από 100. 

Δε μου έρχεται και κάνα εμετός να χαρώ ότι κάτι γίνεται, μια ζαλάδα, κάτι δυσάρεστο να χαρώ! Κανένα σύμπτωμα εκτός από τη μαυρίλα... 

 

Αααα συγχαρητηρια!!!! Κ ειχα καλο προσαισθημα για σενα!! Να εχεις, που θα εχεις, καλους διπλασιασμους και να φερεις γουρι σε ολη την ομαδα!! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Dream_on είπε:

47 βγήκε. Την Παρασκευή επανάληψη. Είμαι λίγο έγκυος που λένε...

Ενθουσιασμένη δε με λες. Τίποτα δεν είναι βέβαιο όμως. Και μεγαλύτερη τιμή να έβγαινε αν δεν αυξάνεται όπως πρέπει, τα ξέρετε...

Χαρείτε βρε κορίτσια μπας και με πιάσει η χαρά σας! 

Θα το ρίξουμε στα ναρκωτικά στο τέλος με το πάνω κάτω της ψυχολογίας. Προς το παρόν σας μιλώ από τον πάτο του πηγαδιού και προσπαθώ να σκεφτώ ότι το 47 σε 2 μέρες θα έχει πάει πάνω από 100. 

Δε μου έρχεται και κάνα εμετός να χαρώ ότι κάτι γίνεται, μια ζαλάδα, κάτι δυσάρεστο να χαρώ! Κανένα σύμπτωμα εκτός από τη μαυρίλα... 

 

Κορίτσι μου εισαι τα καλά νέα που περιμέναμε για να φτιαξει η ψυχολογία μας. Το πρώτο βήμα, η εμφύτευση, έγινε. Πάμε γερά για το επόμενο! 

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...