Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Cafe Ivf με δωρεά ωαρίων


Recommended Posts

Just now, Andri M said:

Μια χαρούλα είναι το 47! Να χαρείς αρχικά γιατί είναι θετική η χοριακή σου. Πιστεύω οτι μία ανάσα σου αξίζει! Συνέχισε να κλωσάς τα αυγουλάκια σου και πίστεψέ το! Είσαι έγκυος!  Μην σε πιάνει η μαυρίλα γιατί τώρα θα μπορούσαν να έχουν τελειώσει όλα, αλλά εσύ συνεχίζεις στον επόμενο γύρο!

Κουράγιο και υπομονή μέχρι την Παρασκευή! Δόσεις αισιοδοξίας σου εύχομαι! Θα αναμένουμε τα νέα σσου!

Προχωρήσατε με δότρια στον Τσιριγώτη? Καλά αποτελέσματα σου εύχομαι!

Αμεεεε και ετ εκανα κ τωρα ειμαι σε αναμμενα καρβουνα μεχρι τη Δευτερα αν και δεν εχω προαισθημα καθολου...

1 hour ago, thalasa said:

Εύχομαι σε όλες τις κοπέλες που ετοιμάζονται για ετ καλη επιτυχία , θα ξαναέρθει η αισιοδοξία και η χαρά στην παρέα μας. Για αυτο δεν ήθελα να σας πω τα νέα μου, δεν ήθελα να χαλάσω την όμορφη ατμόσφαιρα ... Άσχετα με την δίκη μου ατυχία , δεν ξέρω αν θα καταφέρω να γίνω μανούλα.. Το πιστεύω αληθινά όμως ότι τα καλά νέα θα ξαναέρθουν σύντομα στην παρέα μας κοριτσια !!! Περιμένουμε τα νέα σας 

Δεν εισαι μονη.. ολες το ιδιο νιωθουμε κ που θα παει θα μας κατσει..

  • Μου αρέσει 6
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 27,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Mary H

    1458

  • MaryH

    1014

  • anoulious

    1006

  • Chrussa1982

    946

1 hour ago, thalasa είπε:

Εύχομαι σε όλες τις κοπέλες που ετοιμάζονται για ετ καλη επιτυχία , θα ξαναέρθει η αισιοδοξία και η χαρά στην παρέα μας. Για αυτο δεν ήθελα να σας πω τα νέα μου, δεν ήθελα να χαλάσω την όμορφη ατμόσφαιρα ... Άσχετα με την δίκη μου ατυχία , δεν ξέρω αν θα καταφέρω να γίνω μανούλα.. Το πιστεύω αληθινά όμως ότι τα καλά νέα θα ξαναέρθουν σύντομα στην παρέα μας κοριτσια !!! Περιμένουμε τα νέα σας 

Θα τα καταφέρεις γλυκια μου. Κάποιες από μας έχουμε παραπάνω ταλαιπωρία κ παίρνει χρόνο αυτό, αλλά στο τέλος όλες φτάνουμε στο τερμα

Just now, Blondie 2020 είπε:

Αμεεεε και ετ εκανα κ τωρα ειμαι σε αναμμενα καρβουνα μεχρι τη Δευτερα αν και δεν εχω προαισθημα καθολου...

Δεν εισαι μονη.. ολες το ιδιο νιωθουμε κ που θα παει θα μας κατσει..

Τεράστια χοριακη ευχομαι τη Δευτέρα!!!

Just now, Dream_on είπε:

47 βγήκε. Την Παρασκευή επανάληψη. Είμαι λίγο έγκυος που λένε...

Ενθουσιασμένη δε με λες. Τίποτα δεν είναι βέβαιο όμως. Και μεγαλύτερη τιμή να έβγαινε αν δεν αυξάνεται όπως πρέπει, τα ξέρετε...

Χαρείτε βρε κορίτσια μπας και με πιάσει η χαρά σας! 

Θα το ρίξουμε στα ναρκωτικά στο τέλος με το πάνω κάτω της ψυχολογίας. Προς το παρόν σας μιλώ από τον πάτο του πηγαδιού και προσπαθώ να σκεφτώ ότι το 47 σε 2 μέρες θα έχει πάει πάνω από 100. 

Δε μου έρχεται και κάνα εμετός να χαρώ ότι κάτι γίνεται, μια ζαλάδα, κάτι δυσάρεστο να χαρώ! Κανένα σύμπτωμα εκτός από τη μαυρίλα... 

 

Ααααααα!!! Τώρα το είδα!!!!!!! Τώρα θα ρωτούσα τι έγινε. Συγχαρητήρια κ καλή επαναληπτικη! 

  • Μου αρέσει 2
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, MaryH said:

Θα τα καταφέρεις γλυκια μου. Κάποιες από μας έχουμε παραπάνω ταλαιπωρία κ παίρνει χρόνο αυτό, αλλά στο τέλος όλες φτάνουμε στο τερμα

Τεράστια χοριακη ευχομαι τη Δευτέρα!!!

Ααααααα!!! Τώρα το είδα!!!!!!! Τώρα θα ρωτούσα τι έγινε. Συγχαρητήρια κ καλή επαναληπτικη! 

Ευχαριστω πολυ!!! 

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, Blondie 2020 είπε:

Αμεεεε και ετ εκανα κ τωρα ειμαι σε αναμμενα καρβουνα μεχρι τη Δευτερα αν και δεν εχω προαισθημα καθολου...

Δεν εισαι μονη.. ολες το ιδιο νιωθουμε κ που θα παει θα μας κατσει..

ΤΙ ευχάριστα νέα είναι αυτά;;;;;


ugAHp3.png

jfV0p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Blondie 2020 είπε:

Αμεεεε και ετ εκανα κ τωρα ειμαι σε αναμμενα καρβουνα μεχρι τη Δευτερα αν και δεν εχω προαισθημα καθολου...

Δεν εισαι μονη.. ολες το ιδιο νιωθουμε κ που θα παει θα μας κατσει..

Καλή επιτυχία τη Δευτερα , μια τεράστια χοριακή !!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Blondie 2020 είπε:

Καλα κραταω πολυυυ μικρο.καλαθι για να ειμαι.προετοιμασμενη για ολα... πως πηγε ο υπερηχος;

ΑΝΑΓκαστικα με την εξωσωματική όλα είναι πιθανά.

ειδε 17αρι ωοθυλακιο. Τώρα τι να πω.


ugAHp3.png

jfV0p3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 37 λεπτά , Dream_on είπε:

47 βγήκε. Την Παρασκευή επανάληψη. Είμαι λίγο έγκυος που λένε...

Ενθουσιασμένη δε με λες. Τίποτα δεν είναι βέβαιο όμως. Και μεγαλύτερη τιμή να έβγαινε αν δεν αυξάνεται όπως πρέπει, τα ξέρετε...

Χαρείτε βρε κορίτσια μπας και με πιάσει η χαρά σας! 

Θα το ρίξουμε στα ναρκωτικά στο τέλος με το πάνω κάτω της ψυχολογίας. Προς το παρόν σας μιλώ από τον πάτο του πηγαδιού και προσπαθώ να σκεφτώ ότι το 47 σε 2 μέρες θα έχει πάει πάνω από 100. 

Δε μου έρχεται και κάνα εμετός να χαρώ ότι κάτι γίνεται, μια ζαλάδα, κάτι δυσάρεστο να χαρώ! Κανένα σύμπτωμα εκτός από τη μαυρίλα... 

 

Το ότι δε χάνεις το χιούμορ σου κούκλα είναι πολύ καλό σημάδι!! Εύχομαι να έχεις διπλασιασμό κ μια όμορφη εγκυμοσύνη!! Για ζαλάδες, εμετούς κτλ είναι πολύ νωρίς.Γι'αυτό μονο θετικές σκέψεις για το μπεμπάκι που γραπώθηκε:x

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Blondie 2020 said:

Αμεεεε και ετ εκανα κ τωρα ειμαι σε αναμμενα καρβουνα μεχρι τη Δευτερα αν και δεν εχω προαισθημα καθολου...

Δεν εισαι μονη.. ολες το ιδιο νιωθουμε κ που θα παει θα μας κατσει..

Σου εύχομαι να έχεις μία τέλεια χοριακή! Καλή αναμονή!

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Dream_on είπε:

47 βγήκε. Την Παρασκευή επανάληψη. Είμαι λίγο έγκυος που λένε...

Ενθουσιασμένη δε με λες. Τίποτα δεν είναι βέβαιο όμως. Και μεγαλύτερη τιμή να έβγαινε αν δεν αυξάνεται όπως πρέπει, τα ξέρετε...

Χαρείτε βρε κορίτσια μπας και με πιάσει η χαρά σας! 

Θα το ρίξουμε στα ναρκωτικά στο τέλος με το πάνω κάτω της ψυχολογίας. Προς το παρόν σας μιλώ από τον πάτο του πηγαδιού και προσπαθώ να σκεφτώ ότι το 47 σε 2 μέρες θα έχει πάει πάνω από 100. 

Δε μου έρχεται και κάνα εμετός να χαρώ ότι κάτι γίνεται, μια ζαλάδα, κάτι δυσάρεστο να χαρώ! Κανένα σύμπτωμα εκτός από τη μαυρίλα... 

 

Έλα ξεκόλλα κάτσε κ θα δούμε. Πάνω από 100 θα είναι μεθαύριο.

  • Μου αρέσει 2

ugAHp3.png

jfV0p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...