Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, Neverstop είπε:

      Καλημέρα!! Το γάλα μου κατέβηκε αφού γέννησα και μετά από λίγες μέρες. 

      Σε ό, τι αφορά τα κιλά.. το τελευταίο δίμηνο πήρα σχεδόν δέκα κιλά,είχα μια απίστευτη όρεξη..τι ενάμισι κιλό ακούω??!!!!! μια χαρά είναι!!!

      βασικα ο άντρας μ μου είπε προχθές να κόψω τις σαβούρες γιατί ψιλό πήρα και λέω ρε λες να είναι πολύ;  (εγώ του εχω πει, όταν με δει και πάρω να μ το πει)  εγώ εχω όρεξη για fast food δε θέλω φαγητό 

Cafe Ivf με δωρεά ωαρίων


Recommended Posts

4 ώρες πρίν, thalasa είπε:

Εύχομαι σε όλες τις κοπέλες που ετοιμάζονται για ετ καλη επιτυχία , θα ξαναέρθει η αισιοδοξία και η χαρά στην παρέα μας. Για αυτο δεν ήθελα να σας πω τα νέα μου, δεν ήθελα να χαλάσω την όμορφη ατμόσφαιρα ... Άσχετα με την δίκη μου ατυχία , δεν ξέρω αν θα καταφέρω να γίνω μανούλα.. Το πιστεύω αληθινά όμως ότι τα καλά νέα θα ξαναέρθουν σύντομα στην παρέα μας κοριτσια !!! Περιμένουμε τα νέα σας 

Γιατί να μην τα καταφέρεις ρε κοριτσι; Εσύ έχεις δει και θετική χοριακή, προχώρησε.. Αφού μένεις εγκυος, θα το ξανακαταφερεις..Εγώ ειλικρινά το πιστεύω.. Ασχετο: Δεν έχεις υδροσαλπιγγες; Το έχετε αποκλείσει αυτό; Εγώ με τοσα μηδέν, έχω μείνει στην ίδια τάξη.. Μη σου πω με έδιωξαν και  από το σχολείο...

2 ώρες πρίν, Dream_on είπε:

47 βγήκε. Την Παρασκευή επανάληψη. Είμαι λίγο έγκυος που λένε...

Ενθουσιασμένη δε με λες. Τίποτα δεν είναι βέβαιο όμως. Και μεγαλύτερη τιμή να έβγαινε αν δεν αυξάνεται όπως πρέπει, τα ξέρετε...

Χαρείτε βρε κορίτσια μπας και με πιάσει η χαρά σας! 

Θα το ρίξουμε στα ναρκωτικά στο τέλος με το πάνω κάτω της ψυχολογίας. Προς το παρόν σας μιλώ από τον πάτο του πηγαδιού και προσπαθώ να σκεφτώ ότι το 47 σε 2 μέρες θα έχει πάει πάνω από 100. 

Δε μου έρχεται και κάνα εμετός να χαρώ ότι κάτι γίνεται, μια ζαλάδα, κάτι δυσάρεστο να χαρώ! Κανένα σύμπτωμα εκτός από τη μαυρίλα... 

 

Σου εύχομαι ολόψυχα μια χορταστική δεύτερη χοριακη.. Έκανες ήδη ένα βηματάκι.

1 hour ago, Blondie 2020 είπε:

Αμεεεε και ετ εκανα κ τωρα ειμαι σε αναμμενα καρβουνα μεχρι τη Δευτερα αν και δεν εχω προαισθημα καθολου...

Δεν εισαι μονη.. ολες το ιδιο νιωθουμε κ που θα παει θα μας κατσει..

Καλα αποτέλεσματα με τριψηφια χοριακη. Έβαλες 2 βλαστοκυστουλες; 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 27,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Mary H

    1458

  • MaryH

    1014

  • anoulious

    1006

  • Chrussa1982

    946

Just now, Blondie 2020 είπε:

Μια χαρα! 

Μλκιες που βρέθηκε το ωοθυλακιο με περίοδο αν είναι κιόλας περίοδος. Κανα τζούφιο θα είναι πάλι!!! Χαχαχαχαχαχχα!!!!!!

  • Χαχα 2

ugAHp3.png

jfV0p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, anoulious είπε:

Γιατί να μην τα καταφέρεις ρε κοριτσι; Εσύ έχεις δει και θετική χοριακή, προχώρησε.. Αφού μένεις εγκυος, θα το ξανακαταφερεις..Εγώ ειλικρινά το πιστεύω.. Ασχετο: Δεν έχεις υδροσαλπιγγες; Το έχετε αποκλείσει αυτό; Εγώ με τοσα μηδέν, έχω μείνει στην ίδια τάξη.. Μη σου πω με έδιωξαν και  από το σχολείο...

Σου εύχομαι ολόψυχα μια χορταστική δεύτερη χοριακη.. Έκανες ήδη ένα βηματάκι.

Καλα αποτέλεσματα με τριψηφια χοριακη. Έβαλες 2 βλαστοκυστουλες; 

Ε όχι και να σε διώξουν απο το σχολείο, τι χαζά ειναι αυτά , η αγαπημένη μου μαθήτρια εισαι. 

Οι υδροσαλπιγγες τι ειναι, δε ξέρω , παίζουν ρόλο και στα δανεικά ; Σαλπιγγογραφια εκανα πριν αρκετά χρονια και ηταν καλη

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, thalasa είπε:

Οι υδροσαλπιγγες τι ειναι, δε ξέρω , παίζουν ρόλο και στα δανεικά ; Σαλπιγγογραφια εκανα πριν αρκετά χρονια και ηταν καλη

Οι υδροσάλπιγγες είναι τοξικές, ναι, παίζουν ρόλο παντού, δυστυχώς. Νομίζω τις αφαιρούν πριν την προσπάθεια...

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, anoulious said:

Γιατί να μην τα καταφέρεις ρε κοριτσι; Εσύ έχεις δει και θετική χοριακή, προχώρησε.. Αφού μένεις εγκυος, θα το ξανακαταφερεις..Εγώ ειλικρινά το πιστεύω.. Ασχετο: Δεν έχεις υδροσαλπιγγες; Το έχετε αποκλείσει αυτό; Εγώ με τοσα μηδέν, έχω μείνει στην ίδια τάξη.. Μη σου πω με έδιωξαν και  από το σχολείο...

Σου εύχομαι ολόψυχα μια χορταστική δεύτερη χοριακη.. Έκανες ήδη ένα βηματάκι.

Καλα αποτέλεσματα με τριψηφια χοριακη. Έβαλες 2 βλαστοκυστουλες; 

Ευχαριστω πολυ! Ναι 2! Κ εσυ τωρα δε θα προχωρησεις σε ετ με το κσλο;

6 hours ago, νικηαντωνια81 said:

Μλκιες που βρέθηκε το ωοθυλακιο με περίοδο αν είναι κιόλας περίοδος. Κανα τζούφιο θα είναι πάλι!!! Χαχαχαχαχαχχα!!!!!!

Ωχ δεν εχω ιδεα απο φυσικους. Ψυχοφθορο ρε γαμωτο αλλα που θα παει θα πεσει και το καλο!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

11 ώρες πρίν, Blondie 2020 είπε:

Αμεεεε και ετ εκανα κ τωρα ειμαι σε αναμμενα καρβουνα μεχρι τη Δευτερα αν και δεν εχω προαισθημα καθολου...

Δεν εισαι μονη.. ολες το ιδιο νιωθουμε κ που θα παει θα μας κατσει..

Καλημερα τωρα προσεξα πως εχουμε το ιδιο ψευδωνυμο και ηθελα να σου πω πως πετυχα και εγω με τον γιατρο σου. Πιστευω ειναι γουρλιδικη η συμπτωση και θα εχεις τελεια αποτελεσματα τη Δευτερα! Καλη επιτυχια και σε ολα τα αλλα κοριτσια! 

  • Μου αρέσει 5
Link to comment
Share on other sites

Just now, Blondie said:

Καλημερα τωρα προσεξα πως εχουμε το ιδιο ψευδωνυμο και ηθελα να σου πω πως πετυχα και εγω με τον γιατρο σου. Πιστευω ειναι γουρλιδικη η συμπτωση και θα εχεις τελεια αποτελεσματα τη Δευτερα! Καλη επιτυχια και σε ολα τα αλλα κοριτσια! 

Αχ τι ωραιο πρωινο μηνυμα! Ευχαριστω πολυ, μακαρι! Εισαι εγκυουλα;

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Blondie 2020 said:

Ευχαριστω πολυ! Ναι 2! Κ εσυ τωρα δε θα προχωρησεις σε ετ με το κσλο;

Ωχ δεν εχω ιδεα απο φυσικους. Ψυχοφθορο ρε γαμωτο αλλα που θα παει θα πεσει και το καλο!

Καλές χοριακές!!! Αγωνία μεγάλη φαντάζομαι αλλά σε αυτή τη φάση δεν μπορούμε να επηρεάσουμε και πολλά περα απο καλη διατροφή κ ξεκούραση όποτε καλή τύχη και με το καλό τα καλά νεα! 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Roda said:

Καλές χοριακές!!! Αγωνία μεγάλη φαντάζομαι αλλά σε αυτή τη φάση δεν μπορούμε να επηρεάσουμε και πολλά περα απο καλη διατροφή κ ξεκούραση όποτε καλή τύχη και με το καλό τα καλά νεα! 

Ευχαριστω πολυ, καρδουλα τουκου τουκου!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Blondie 2020 είπε:

Αχ τι ωραιο πρωινο μηνυμα! Ευχαριστω πολυ, μακαρι! Εισαι εγκυουλα;

Ο μπεμπης μου ειναι κιολας δεκα μηνων αλλα τις μερες της αναμονης τις θυμαμαι σαν χτες! Αισιοδοξια και καλη ψυχολογια χρειαζεται και ολα θα πανε καλα!

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


18 minutes ago, Blondie said:

Ο μπεμπης μου ειναι κιολας δεκα μηνων αλλα τις μερες της αναμονης τις θυμαμαι σαν χτες! Αισιοδοξια και καλη ψυχολογια χρειαζεται και ολα θα πανε καλα!

Να σου ζησει!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

15 ώρες πρίν, thalasa είπε:

Ε όχι και να σε διώξουν απο το σχολείο, τι χαζά ειναι αυτά , η αγαπημένη μου μαθήτρια εισαι. 

Οι υδροσαλπιγγες τι ειναι, δε ξέρω , παίζουν ρόλο και στα δανεικά ; Σαλπιγγογραφια εκανα πριν αρκετά χρονια και ηταν καλη

Ευχαριστώ για την ψήφο εμπιστοσύνης.. Ο υδροσαλπιγγες, λογικα φαίνονται στην σαλπιγγογραφια, εφόσον την κάνει καποιος πολύ καλός.. και εννοείται στη λαμπαροσκοπηση. Βέβαια δυστυχώς υπάρχουν και περιστατικά που φάνηκαν χρόνια αργότερα από γιατρούς που απλώς ασχολήθηκαν.Είναι σάλπιγγες βουλωμενες που "βγαζουν" υγρό και εμποδίζουν την εμφύτευση και γενικώς δημιουργούν θέματα.. Ξανατονιζω, δεν υπονοώ ότι το έχεις εσύ, απλα λέμε να το κυκλωσουμε από παντού. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, anoulious είπε:

Ευχαριστώ για την ψήφο εμπιστοσύνης.. Ο υδροσαλπιγγες, λογικα φαίνονται στην σαλπιγγογραφια, εφόσον την κάνει καποιος πολύ καλός.. και εννοείται στη λαμπαροσκοπηση. Βέβαια δυστυχώς υπάρχουν και περιστατικά που φάνηκαν χρόνια αργότερα από γιατρούς που απλώς ασχολήθηκαν.Είναι σάλπιγγες βουλωμενες που "βγαζουν" υγρό και εμποδίζουν την εμφύτευση και γενικώς δημιουργούν θέματα.. Ξανατονιζω, δεν υπονοώ ότι το έχεις εσύ, απλα λέμε να το κυκλωσουμε από παντού. 

Η αλήθεια ειναι οτι εχει πολλα χρονια που εκανα σαλπιγγογραφια . Λες εντωμεταξύ να άλλαξε κατι;;..

Link to comment
Share on other sites

Just now, thalasa είπε:

Η αλήθεια ειναι οτι εχει πολλα χρονια που εκανα σαλπιγγογραφια . Λες εντωμεταξύ να άλλαξε κατι;;..

Δεν ξέρω πολύ καλά το θέμα. Κάποιες φορές όταν είναι μεγάλη η υδροσαλπιγγα φαίνεται και στον υπέρηχο. Έχεις κάνει λαμπαροσκοπηση;Φαντάζομαι όλα εν δυνάμει μπορούν να χειροτερευσουν, αλλά αν είχες μια πολύ καλή σαλπιγγογραφια, χωρίς συμφυσεις.. Ποσο πιθανόν είναι;!!! Καλά μην τρελαινεσαι με μια βλακεια που μπορεί να σε ρώτησα.. Παντως κάποια στιγμή επιβεβαίωσε με το γιατρό σου οτι έχετε αποκλείσει το ενδεχόμενο υδροσαλπιγγας. 

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, anoulious είπε:

Δεν ξέρω πολύ καλά το θέμα. Κάποιες φορές όταν είναι μεγάλη η υδροσαλπιγγα φαίνεται και στον υπέρηχο. Έχεις κάνει λαμπαροσκοπηση;Φαντάζομαι όλα εν δυνάμει μπορούν να χειροτερευσουν, αλλά αν είχες μια πολύ καλή σαλπιγγογραφια, χωρίς συμφυσεις.. Ποσο πιθανόν είναι;!!! Καλά μην τρελαινεσαι με μια βλακεια που μπορεί να σε ρώτησα.. Παντως κάποια στιγμή επιβεβαίωσε με το γιατρό σου οτι έχετε αποκλείσει το ενδεχόμενο υδροσαλπιγγας. 

 

Ναι κοριτςι μου εννοειται θα ρωτησω το γιατρό. Σε ευχαριστώ πολύ. Περιμενω και τα δικά σου νέα 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...