Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 6 ώρες πρίν, Angot είπε:

      βασικα ο άντρας μ μου είπε προχθές να κόψω τις σαβούρες γιατί ψιλό πήρα και λέω ρε λες να είναι πολύ;  (εγώ του εχω πει, όταν με δει και πάρω να μ το πει)  εγώ εχω όρεξη για fast food δε θέλω φαγητό 

      Μέχρι πόσα κιλά είναι υγιές να πάρουμε? Μιλώ για ένα μωρό όχι για δίδυμα.

      1 hour ago, Nima21 είπε:

      Καλησπέρα σε όλες!

      Ετοιμάζομαι για εμβρυομεταφορά τις επόμενες μέρες και σήμερα ξεκίνησα κολπικά το utrogestan των 200 3 φορες τη μέρα.. 

      Ερώτηση: αν το παίρνεις από το στόμα δεν σημαίνει οτι είναι και πιο δραστικό απο το κολπικό σωστά; Μου το άφησαν ανοιχτό στον τρόπο χορήγησης, αλλα επειδη εχω ακούσει για την υπνηλία που προκαλεί προτίμησα προφανώς να το παίρνω κολπικά. Αλλά δεν καταλαβαίνω ποια η διαφορά και πότε σου συστήνουν να τα παιρνεις απο το στόμα; Επίσης σημερα καταλαβα ότι το κουτί των 200 είναι και για τους 2 τροπους.. νομιζα οτι ειναι αλλης μορφης τα χάπια..

      Εγώ σε αυτή την εμβρυομεταφορα τα πήρα τα utrogestan από το στόμα και μου έφεραν τρελή θολούρα και ζάλη...δυσκολεύομουν πολύ στη δουλειά...σε παλιότερες φορές δε με είχαν επηρεάσει τόσο. Παρολαυτα τα προτιμω απο το στομα ...κολπικα βάζω vasclor και cyclacur και με αγχώνει...και γιατι πεφτουν καποιες φορες αρα δε ξέρω αν απορροφάται όλο και μαζεύει η περιοχή vasclor μετά από πολλές μέρες, δεν απορροφάται όλη και είναι μια μόνιμη υγρασία στην περιοχή που ευνοεί την ανάπτυξη μυκητων...καπου το διαβασα. ..δε ξερω αν ισχυει 100%. Άρα παρολη τη θολούρα αν μπορούσα θσ τα έπαιρνα όλα από στόμα.. 

      πρίν από 8 λεπτά , Nima21 είπε:

      Τους εχω ενημερώσει ήδη, απλως ειχα απορια ποια η διαφορά στον τρόπο χορήγησης  και αν γνωριζει καποια κοπελα .. Γιατι ας πουμε δεν τα παιρνουν ολες κολπικά εφόσον ειναι μικρότερες και οι πιθανές παρενεργειες λογικά;

      *Μία νυστα παντως και εγω την έχω.. 😝

      Σε ευχαριστώ πολύ πολύ!! Ό,τι καλύτερο και σε σένα! 

      Όλα να σου πάνε καλά!!! Να πάρεις μια τεράστια χοριακη!!!! 🙏

Cafe Ivf με δωρεά ωαρίων


Recommended Posts

Just now, natassaki2006 said:

Μπράβο ρε κοπέλα μου!!!!

Πω τι χαρά παίρνουμε όλες μαζί σου...!!!

Συγχαρητήρια...πολλά όμως...!!!Πόσο χάρηκα!!

Ευχαριστω πολυ!!! Ακομα δεν το πιστευω!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 27,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Mary H

    1458

  • MaryH

    1014

  • anoulious

    1006

  • Chrussa1982

    946

Just now, Blondie 2020 είπε:

Ευχαριστω πολυ!!! Ακομα δεν το πιστευω!!

Πόσες μέρες είσαι από την εμβρυομεταφορα??

Βλαστοκυστουλες 2 έβαλες να υποθέσω Ε??

Ειναι μεγάλη η χαρά σε νιώθω απόλυτα...!!!

Link to comment
Share on other sites

Just now, natassaki2006 said:

Πόσες μέρες είσαι από την εμβρυομεταφορα??

Βλαστοκυστουλες 2 έβαλες να υποθέσω Ε??

Ειναι μεγάλη η χαρά σε νιώθω απόλυτα...!!!

Εβαλα 2 και εινσι 9η μερα. Χαρα μεγαλη αλλα κ φοβος γιατι το ξαναπερασα κ δε... αλλα θετικες σκεψεις κ το ζω οσο μπορω! Εσυ ποτε πας για ετ;

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

Just now, Blondie 2020 είπε:

Εβαλα 2 και εινσι 9η μερα. Χαρα μεγαλη αλλα κ φοβος γιατι το ξαναπερασα κ δε... αλλα θετικες σκεψεις κ το ζω οσο μπορω! Εσυ ποτε πας για ετ;

Πω...Ναι είναι αλήθεια ότι πρέπει να το ζήσεις...να αφήσεις την χαρά να γεμίσει τα στήθη σου..κανε ότι δεν τον ακους το φόβο.. για απόψε τουλάχιστον..

Εγώ έχω το βάσανο με το ενδομήτριο.. Αν δεν φτιαχτεί πολύ καλο δεν κάνουμε τίποτα..Στην αναμονή κ στο άγχος είμαι...

Αλλά πραγματικά χάρηκα πολύ με τα νέα σου..γτ ξέρω πόσο έχεις παιδευτει..

Link to comment
Share on other sites

Just now, natassaki2006 said:

Πω...Ναι είναι αλήθεια ότι πρέπει να το ζήσεις...να αφήσεις την χαρά να γεμίσει τα στήθη σου..κανε ότι δεν τον ακους το φόβο.. για απόψε τουλάχιστον..

Εγώ έχω το βάσανο με το ενδομήτριο.. Αν δεν φτιαχτεί πολύ καλο δεν κάνουμε τίποτα..Στην αναμονή κ στο άγχος είμαι...

Αλλά πραγματικά χάρηκα πολύ με τα νέα σου..γτ ξέρω πόσο έχεις παιδευτει..

Σε ευχαριστω πολυ! Ελπιζω να ξεμπερδεψεις γρηγορα πια!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Blondie 2020 είπε:

Σε ευχαριστω πολυ! Ελπιζω να ξεμπερδεψεις γρηγορα πια!!

Σε ευχαριστώ πολύ κοριτσάκι μου.. Είσαι Ελλάδα τώρα η στο εξωτερικό που ήσουν???

Link to comment
Share on other sites

Just now, MaryH είπε:

Ναι πολύ καλός! Έχουμε πολλές εγκυουλες και μανούλες εδώ σε κεινον. 

Ναι ρε συ η blondie. 

Εσυ τι κανεις γλυκια εγκυουλα;

Εις αύριον τα σπουδαία! Κάθε φορά λέω στο μικροβιολογικό "να παραγγείλω μια χοριακή όπως τη θέλω;" Αλλά απόψε πήρα καλή δόση από την ξανθούλα μας του 2020!

 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Blondie 2020 είπε:

Ευχαριστω πολυ!!! Ακομα δεν το πιστευω!!

Συγχαρητήρια !! Χαλάλι τα ταξίδια που έκανες! Να το πιστέψεις και να το απολαύσεις ! 

Just now, decemberlove είπε:

Καλησπερα κοριτσια! Μια ερωτηση ο τσιριγωτης ειναι καλος για δανεικα; 

Πολλές κοπέλες εδώ στο φόρουμ είχαν επιτυχίες μαζί του. Νομίζω και η πιο πρόσφατη θετική χοριακή , η σημερινή της @Blondie 2020 στον Τσιριγ είναι .. ας με διορθώσει αν κάνω λάθος..

Just now, Dream_on είπε:

Εις αύριον τα σπουδαία! Κάθε φορά λέω στο μικροβιολογικό "να παραγγείλω μια χοριακή όπως τη θέλω;" Αλλά απόψε πήρα καλή δόση από την ξανθούλα μας του 2020!

 

Και αύριο μία ακόμη τέλεια δόση θα πάρεις κι εσύ :)

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, natassaki2006 said:

Σε ευχαριστώ πολύ κοριτσάκι μου.. Είσαι Ελλάδα τώρα η στο εξωτερικό που ήσουν???

Ελλαδα ειμαι θα κατσω για λιγο ακομα φοβαμαι να κουνησω!!

Just now, SONIA79 said:

Συγχαρητήρια @Blondie 2020 πολύ όμορφα νέα!!!  Τι ωραία που ξεκινάει η εβδομάδα!!!  Να έχεις μια πολύ όμορφη και ανέφελη εγκυμοσύνη!!!  

Ευχαριστω! Ειμσι γουρλου εγω να ξερετε! 

Just now, Dream_on said:

Εις αύριον τα σπουδαία! Κάθε φορά λέω στο μικροβιολογικό "να παραγγείλω μια χοριακή όπως τη θέλω;" Αλλά απόψε πήρα καλή δόση από την ξανθούλα μας του 2020!

 

Εσυ εκανες την αρχη!!

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, Blondie 2020 είπε:

Ελλαδα ειμαι θα κατσω για λιγο ακομα φοβαμαι να κουνησω!!

Ευχαριστω! Ειμσι γουρλου εγω να ξερετε! 

Μακάρι γουρλιτσα ξανθούλα μας!!!!!ναψεισαι το γούρι μας!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, thalasa said:

Συγχαρητήρια !! Χαλάλι τα ταξίδια που έκανες! Να το πιστέψεις και να το απολαύσεις ! 

Πολλές κοπέλες εδώ στο φόρουμ είχαν επιτυχίες μαζί του. Νομίζω και η πιο πρόσφατη θετική χοριακή , η σημερινή της @Blondie 2020 στον Τσιριγ είναι .. ας με διορθώσει αν κάνω λάθος..

Και αύριο μία ακόμη τέλεια δόση θα πάρεις κι εσύ :)

Ευχαριστω πολυ! 

Just now, olpapa said:

Χαίρομαι πάρα πολύ για σένα!!! Όλα καλά να πάνε τώρα! Πραγματικά συγκινήθηκα! Να το χαρείς το αξίζεις! 

Αχ και σε σκεφτηκα!! Ευχαριστω παρα πολυ!!! Πως εισαι;;

Link to comment
Share on other sites

Just now, Blondie 2020 είπε:

Πηδαω μεχρι το ταβανι!!! 384!!! 

Πως δεν μπήκα όλη την ημέρα να μάθω τα ευχάριστα νέα!! Συγχαρητήρια.. Πολυ καλη χοριακη! Πες μας καμμία λεπτομέρεια.. Σε ποιο γιατρο είσαι, αν κάνατε φυσικό ή τεχνητό.. Όλα θα πάνε τέλεια. Να το πιστέψεις. 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...