Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 ώρες πρίν, Blue Velvet είπε:

      Οπότε απ' όσο καταλαβαίνω,αυτό μπορεί να συμβεί και με τον προεμφυτευτικο.Να είναι ένα έμβρυο τσεκαρισμενο υγιές και κατά τη διαίρεση να προκύψει κάποια ανωμαλία..άρα είναι τελείως θέμα τύχης..

      Προεμφυτευτικός γίνεται συνήθως σε βλαστοκυστες όπου έχουν γίνει οι διαιρέσεις και βλέπει το έμβρυο για χρωμοσωμικες ανωμαλίες. Από εκεί και πέρα η φύση αποβάλει όσα έμβρυα δεν είναι καλά, κάποιες φορές όμως (ελάχιστες ευτυχώς) καταφέρνουν και προχωράνε. Αυτά ή χάνονται στις πρώτες εβδομάδες της κύησης ή γεννούνται με τα προβλήματα που ξέρουμε. Εσυ είχες ένα υγιές έμβρυο στα τέσσερα, στατιστικά πολύ καλά. Είσαι σε πολύ φυσιολογικά πλαίσια. Δεν μπορεί όλο τα έμβρυα να είναι καλά. Μην αγχώνεσαι, απλά μην αφήσεις πολύ τον καιρό να περάσει!

Cafe Ivf με δωρεά ωαρίων


Recommended Posts

Just now, Dream_on είπε:

Ο τέταρτος διπλασιασμός επιτεύχθηκε! Ξεκίνησα από 47 και ανέβηκε στα 1400 σε 8 μέρες. Ακόμα να ηρεμήσω... Πολύ συγκίνηση βρε παιδιά, αλλά με προσγειώνει το γεγονός ότι είναι τόσο νωρίς ακόμα! Άντε και στην Ξανθούλα μας τώρα η σκυτάλη να το απογειώσει το νούμερο! 

Τέλεια ! Και για πότε με το καλό ο υπέρηχος;

  • Μου αρέσει 1

ugAHp3.png

jfV0p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 27,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Mary H

    1458

  • MaryH

    1014

  • anoulious

    1006

  • Chrussa1982

    946

Just now, Dream_on είπε:

Ο τέταρτος διπλασιασμός επιτεύχθηκε! Ξεκίνησα από 47 και ανέβηκε στα 1400 σε 8 μέρες. Ακόμα να ηρεμήσω... Πολύ συγκίνηση βρε παιδιά, αλλά με προσγειώνει το γεγονός ότι είναι τόσο νωρίς ακόμα! Άντε και στην Ξανθούλα μας τώρα η σκυτάλη να το απογειώσει το νούμερο! 

Κι εμένα με έχεις συγκινήσει πολύ , έχεις κάνει μεγάλο αγώνα και είσαι φωτεινό παράδειγμα για όλες μας ! Χίλια μπράβο , όλα καλά πηγαίνουν

  • Μου αρέσει 3
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Dream_on είπε:

Δεν ξέρω ακόμα! Πρώτα το λέω σε σας και μετά στο γιατρό!!!

Αντε μπράβο!!!!!! Συγχαρητηρια κορίτσι μου! καλη και τελειομηνη εγκυμοσυνη σου ευχομαι!!!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Dream_on said:

Ο τέταρτος διπλασιασμός επιτεύχθηκε! Ξεκίνησα από 47 και ανέβηκε στα 1400 σε 8 μέρες. Ακόμα να ηρεμήσω... Πολύ συγκίνηση βρε παιδιά, αλλά με προσγειώνει το γεγονός ότι είναι τόσο νωρίς ακόμα! Άντε και στην Ξανθούλα μας τώρα η σκυτάλη να το απογειώσει το νούμερο! 

Αχ, τι ωραία νέα!!!! Περίφημα! Το επόμενο βήμα ποιό είναι? Υπέρηχος?

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Dream_on είπε:

Δεν ξέρω ακόμα! Πρώτα το λέω σε σας και μετά στο γιατρό!!!

Μπράβο σου κοριτσάρα μου..γελασα πολύ με αυτό που έγραψες.. χαχα..

Ειναι απίστευτη η χαρά που νιώθεις..απόλαυσε το!!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, natassaki2006 είπε:

Μπράβο σου κοριτσάρα μου..γελασα πολύ με αυτό που έγραψες.. χαχα..

Ειναι απίστευτη η χαρά που νιώθεις..απόλαυσε το!!

Αφού αλήθεια είναι!!! Ευχαριστώ Νατασσακι! Μακάρι να κυλήσει ομαλά!

3 ώρες πρίν, Andri M είπε:

Αχ, τι ωραία νέα!!!! Περίφημα! Το επόμενο βήμα ποιό είναι? Υπέρηχος?

Όχι, ξανά β χοριακή! Επειδή ξεκίνησα από χαμηλά θέλει μάλλον να φτάσει μεγαλύτερη τιμή για να κάνω υπέρηχο. Έχει γίνει το χέρι σουρωτήρι...

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πρίν, Dream_on είπε:

Ο τέταρτος διπλασιασμός επιτεύχθηκε! Ξεκίνησα από 47 και ανέβηκε στα 1400 σε 8 μέρες. Ακόμα να ηρεμήσω... Πολύ συγκίνηση βρε παιδιά, αλλά με προσγειώνει το γεγονός ότι είναι τόσο νωρίς ακόμα! Άντε και στην Ξανθούλα μας τώρα η σκυτάλη να το απογειώσει το νούμερο! 

 Γιουπι!! Μπράβο! Υπερηχος ποτέ το βλέπεις; 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Blondie 2020 είπε:

Ναμαι κ εγω! 3251 η δευτερη χοριακη! Η καρδια.μου πηγε να σπασει ολο το πρωι μεχρι να με παρουν τηλεφωνο!! @dream on    παμε μσζι για την τριτη τωρα!!

Αχ τι ωραία συγχαρητήρια κοριτσάκι μου!!!!

Τελειααασα!!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Blondie 2020 είπε:

Ναμαι κ εγω! 3251 η δευτερη χοριακη! Η καρδια.μου πηγε να σπασει ολο το πρωι μεχρι να με παρουν τηλεφωνο!! @dream on    παμε μσζι για την τριτη τωρα!!

Μπράβο!!! Τι διπλασιασμοί και πράσινα άλογα; Εδώ μιλάμε για τριπλασιασμό! Από 400 σε 1000 λέω εγώ σε 2 μέρες και μετά άλλο ένα επί 3 και βγαίνει το 3000 και κάτι! Ξανθούλα, άραξε και θα πάει μόνο του! Εγώ θα κάνω την πέμπτη χοριακή τη Δευτέρα. Εμένα τρέμει το φυλλοκαρδι μου ακόμα γιατί ξεκίνησα από πολύ χαμηλά! Εσύ έβαλες τούρμπο ρε κορίτσι, δε σε βλέπουμε καν!!! Χίλια μπράβο! Χαιρόμαστε μαζί σου να ξέρεις!! Μια μεγάλη αγκαλιά! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, natassaki2006 said:

Αχ τι ωραία συγχαρητήρια κοριτσάκι μου!!!!

Τελειααασα!!!!

Ευχαριστω πολυ! Τρεμουν ακομα τα χερια μου!!

Just now, Dream_on said:

Μπράβο!!! Τι διπλασιασμοί και πράσινα άλογα; Εδώ μιλάμε για τριπλασιασμό! Από 400 σε 1000 λέω εγώ σε 2 μέρες και μετά άλλο ένα επί 3 και βγαίνει το 3000 και κάτι! Ξανθούλα, άραξε και θα πάει μόνο του! Εγώ θα κάνω την πέμπτη χοριακή τη Δευτέρα. Εμένα τρέμει το φυλλοκαρδι μου ακόμα γιατί ξεκίνησα από πολύ χαμηλά! Εσύ έβαλες τούρμπο ρε κορίτσι, δε σε βλέπουμε καν!!! Χίλια μπράβο! Χαιρόμαστε μαζί σου να ξέρεις!! Μια μεγάλη αγκαλιά! 

Σημασια εχει οτι ανεβαινει!!!  Ναι φαντασου απο το αγχος δεν μπορουσα να υπολογισω!! Βημα βημα ολα ομως γιατι δεν εχουμε.περασει κ λιγα!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Blondie 2020 είπε:

Ευχαριστω πολυ! Τρεμουν ακομα τα χερια μου!!

Σημασια εχει οτι ανεβαινει!!!  Ναι φαντασου απο το αγχος δεν μπορουσα να υπολογισω!! Βημα βημα ολα ομως γιατι δεν εχουμε.περασει κ λιγα!

Πόσο σε καταλαβαίνω.. κι εγώ ανοίγω το αρχείο με το αποτέλεσμα, το βλέπω, το κλείνω, το ξανά ανοίγω. Δε συζητάω τα δευτερόλεπτα που περνουν μέχρι να το ανοίξω την πρώτη φορά..  Με τη δεύτερη φορά δεν έχω τόσο αγωνία χαχαχαχα

Αν όλα μου πάνε καλά, θα κορνιζαρω τα αποτελέσματα των εξετάσεων! Τα διπλώματά μου δεν τα έχω κορνιζαρει. Αυτά όμως θα τα βάλω στον τοίχο! Αλήθεια!!

  • Μου αρέσει 4
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Dream_on said:

Πόσο σε καταλαβαίνω.. κι εγώ ανοίγω το αρχείο με το αποτέλεσμα, το βλέπω, το κλείνω, το ξανά ανοίγω. Δε συζητάω τα δευτερόλεπτα που περνουν μέχρι να το ανοίξω την πρώτη φορά..  Με τη δεύτερη φορά δεν έχω τόσο αγωνία χαχαχαχα

Αν όλα μου πάνε καλά, θα κορνιζαρω τα αποτελέσματα των εξετάσεων! Τα διπλώματά μου δεν τα έχω κορνιζαρει. Αυτά όμως θα τα βάλω στον τοίχο! Αλήθεια!!

Εννοειται!! Αλλα ειπα αυτη τη φορα θα το παω βημα βημα κ θα κανω σχεδια μονο μεχρι την επομενη επισκεψη στο γιατρο, μεχρι εκει!

Ποια ειναι η επομενη κοπελα που περιμενει αποτελεσματα;

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...