Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 14 ώρες πρίν, Melie είπε:

      Συγνώμη που πετάγομαι, αλλά το λίκνο για μένα ήταν εντελώς άχρηστη αγορά. Με το που το έβαζα εκεί, ξυπνούσε στο δευτερόλεπτο. Οπότε κάναμε συγκοιμηση μέχρι 8 μηνών, μετά κούνια στο δωμάτιό μας και στο χρόνο κούνια στο δωμάτιό του. 

      Εκ των υστέρων, πιστεύω ότι το δεύτερο στάδιο θα μπορούσα να το έχω παρακάμψει. Πιστεύω ότι το μωρό ήταν έτοιμο. Μάλλον εγώ δεν ήμουν...

      Καλημέρα! Εμένα που ναι τριών μηνών ο μπέμπης τον έχουμε στο λίκνο... τη συγκοιμηση την έτρεμαν κι αφού δεν έκανα αποκλειστικό θηλασμό με βόλεψε τό λίκνο.. στην κούνια πότε μεταφέρονται τα μωρά? στο χρόνο?

      @Angot το γυμναστήριο τώρα το ξεκίνησα στον τρίτο μήνα. Μάρσιπο πήρα αλλά ακόμα δεν αξιώθηκα να τον μάθω. Η κούνια μας είναι προς το παρόν διακοσμητικη. Εσύ που γεννάς καλοκαίρι θα είσαι καλύτερα από άποψη ρούχων καθώς δεν θα θέλει πολλά.. καλή κουνουπιέρα ηλιοπροστασία κτλ πάρε για το καρότσι!

      πρίν από 41 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Καλημέρα κορίτσια,

      Επειδή στις προηγούμενες εμβρυομεταφορες έκανα μόνο εξέταση χοριακης,αυτή τη φορά σκέφτομαι να κάνω και  κάποιο τεστ από το φαρμακείο.Ποιο προτείνετε? Λέγατε κάτι για κάποια early,αλλά δε θυμάμαι λεπτομέρειες. Να πω ότι βάλαμε βλαστοκυστες πέντε ημερών χθες και μου είπε ο γιατρός να κάνω χοριακη την άλλη Παρασκευή 

      Καλή επιτυχία!!! 

      Εγώ της homet.. έκανα έδειξε την όγδοη ημέρα

       

      • Ευχαριστώ 1

Cafe Ivf με δωρεά ωαρίων


Recommended Posts

Just now, Blondie 2020 said:

Χα χα χα εχεις δικιο μωρε αλλα λογω της παλλινδρομης περσυ που με τσακισε φοβαμαι. Αλλα νεα αρχη με χαρες μονο, ολα καλα θα πανε σε ολες μας! Χιονι απιστευτο! 

Μακάρι να μπορούσαμε να το ελέγξουμε να το επηρεάσουμε και να μπορέσουμε να κανουμε κάτι. Απ τη στιγμή που δεν μπορούμε πρεπει να το αποδεχτούμε κ να κανουμε υπομονή. Εύκολο να το λέμε δύσκολο να το εφαρμόζουμε απλώς το λέω γιατι η μια μερα δε θα κανει τη διαφορά. Απολαύστε το τοπίο, πιείτε ενα ωραιο ζεστό ρόφημα(χαμομηλι πχ) χαζέψτε καμμια σειρά στο νετφλιξ (Πυγολαμπίδες) σκεφτείτε θετικά και ο,τι ειναι να γινει θα γίνει:-)

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 27,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Mary H

    1458

  • MaryH

    1014

  • anoulious

    1006

  • Chrussa1982

    946

11 ώρες πρίν, Ελισώ είπε:

Νησάκι μου, τέτοια λέγε μου να μην κοιμηθώ καθόλου απο τη χαρά!!! Αδύνατον βέβαια γιατί η προγεστερόνη με ναρκώνει :)

Σε ευχαριστώ πολύ για το τότε, για το μετά ,για το τώρα!!!  <3

κοριτσακι μου σε ολες αξιζουν τα καλύτερά και μια μια περναμε απέναντι! Μας αξίζει ΚΑΘΕ ονειρο και ελπιδα...Με το καλο κοριτσάκι μου γλυκο!Ταλαιπωρήθηκε πολυ!Φτανει

  • Μου αρέσει 5
Link to comment
Share on other sites

Just now, Blondie 2020 είπε:

Χα χα χα εχεις δικιο μωρε αλλα λογω της παλλινδρομης περσυ που με τσακισε φοβαμαι. Αλλα νεα αρχη με χαρες μονο, ολα καλα θα πανε σε ολες μας! Χιονι απιστευτο! 

Το ξέρω κοριτσάκι μου και εγώ φοβάμαι! Και έχω μπει και στο τρυπάκι ότι ίσως να είναι βιοχημική & έχουν περάσει από το μυαλό μου χίλια  σενάρια...  'Αστα...  Όμως είναι μια νέα προσπάθεια με νέα δεδομένα! Στο εδώ και τώρα είμαστε εγκυούλες και χρειάζεται να μείνουμε σ' αυτό.  Τίποτα από εδώ και πέρα μόνο χαρές και αισιοδοξία!!! Περιμένω να μας τυφλώσεις με την σούπερ χοριακή σου!  

  • Μου αρέσει 1

m0W3p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Roda said:

Μακάρι να μπορούσαμε να το ελέγξουμε να το επηρεάσουμε και να μπορέσουμε να κανουμε κάτι. Απ τη στιγμή που δεν μπορούμε πρεπει να το αποδεχτούμε κ να κανουμε υπομονή. Εύκολο να το λέμε δύσκολο να το εφαρμόζουμε απλώς το λέω γιατι η μια μερα δε θα κανει τη διαφορά. Απολαύστε το τοπίο, πιείτε ενα ωραιο ζεστό ρόφημα(χαμομηλι πχ) χαζέψτε καμμια σειρά στο νετφλιξ (Πυγολαμπίδες) σκεφτείτε θετικά και ο,τι ειναι να γινει θα γίνει:-)

Εχεις δικιο! Αποβλακωση νετφλιξ κ χαιδεμα κοιλιτσας για σημερα! Σ'ευχαριστω!

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, island1 είπε:

κοριτσακι μου σε ολες αξιζουν τα καλύτερά και μια μια περναμε απέναντι! Μας αξίζει ΚΑΘΕ ονειρο και ελπιδα...Με το καλο κοριτσάκι μου γλυκο!Ταλαιπωρήθηκε πολυ!Φτανει

Σε υπέρ ευχαριστώ...

Με συγκινείς , αλήθεια...

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, anna73 είπε:

καλησπερα  happykar  σε ευχαριστω για την απαντηση εκανα κι εγω αλλα χωρις μεθη και τωρα διαβαζα οτι γινετε με μεθη η ολικη και μπερδευτηκα

Χωρις μεθη;;; Περιμενε, μηπως ηταν διαγνωστικη;

Link to comment
Share on other sites

Just now, happykar είπε:

Χωρις μεθη;;; Περιμενε, μηπως ηταν διαγνωστικη;

δεν ξερω κατσε να στα πω απο την αρχη μπας και καταλαβεις και μου εξηγησεις και καταλαβω κι εγω.....μετα απο εμβρυομεταφορα με χοριακη 15 μετα απο δεκα μερες μου ειπε να σταματησω τα φαρμακα αδιαθετησα δυο φορες εκεινο τον μηνα και μου ειπε ο εξωσωματικος να παω να με δει μου εκανε υστεροσκοπιση και εκτος απο ολα αυτα ειχα παθει και μολυνση....πολλα σου εγραψα σε κουραζω συγνωμη απλα εμενα δεν μου εκανε μεθη και γιαυτο ρωτησα

Link to comment
Share on other sites

Δε με κουραζεις. Αρχικα λυπαμαι για την ταλαιπωρια σου. Δηλαδη για να καταλαβω εκανες υστεροσκοπηση χωρις μεθη και βρηκε οτι εχεις μολυνση στη μητρα; Δεν πονεσες; Σου εδωσε καποιο  dvd;

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 21 λεπτά , Dream_on είπε:

Σίγουρα; Κι εγώ αυτό βαζω...:x έχει καρδούλες. Θυμωμένο είναι;;

Στο κινητό το βλέπω καρδούλες στον  υπολογιστή όμως φαίνεται  το θυμωμένο...  

  • Μπερδεμένη/-ος 1

m0W3p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, anna73 είπε:

καλησπερα κοριτσια  θα ηθελα τα φωτα σας  υστεροσκοπηση γινεται μονο με μεθη η ολικη ναρκωση?? 

Γίνεται με μέθη στην κλινική  η χωρίς νάρκωση αν κανεις office υστεροσκόπηση. Εγω αυτή έκανα κ γίνεται στι ιατρείο

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...