Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Cafe Ivf με δωρεά ωαρίων


Recommended Posts

πρίν από 3 λεπτά , Blondie 2020 είπε:

Ναμαι κ εγω! 3251 η δευτερη χοριακη! Η καρδια.μου πηγε να σπασει ολο το πρωι μεχρι να με παρουν τηλεφωνο!! @dream on    παμε μσζι για την τριτη τωρα!!

Μπράβο !! Διδυμάκια μου φαίνονται ...

Just now, Dream_on είπε:

Πόσο σε καταλαβαίνω.. κι εγώ ανοίγω το αρχείο με το αποτέλεσμα, το βλέπω, το κλείνω, το ξανά ανοίγω. Δε συζητάω τα δευτερόλεπτα που περνουν μέχρι να το ανοίξω την πρώτη φορά..  Με τη δεύτερη φορά δεν έχω τόσο αγωνία χαχαχαχα

Αν όλα μου πάνε καλά, θα κορνιζαρω τα αποτελέσματα των εξετάσεων! Τα διπλώματά μου δεν τα έχω κορνιζαρει. Αυτά όμως θα τα βάλω στον τοίχο! Αλήθεια!!

Να τα κορνιζαρεις κορίτσι μου , γιατί όχι ; Μπράβο , μπράβο , χίλια μπράβο !! Όλα καλά θα πανε.

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 27,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Mary H

    1458

  • MaryH

    1014

  • anoulious

    1006

  • Chrussa1982

    946

Just now, thalasa είπε:

Μπράβο !! Διδυμάκια μου φαίνονται ...

Να τα κορνιζαρεις κορίτσι μου , γιατί όχι ; Μπράβο , μπράβο , χίλια μπράβο !! Όλα καλά θα πανε.

Εσύ πως είσαι; Σε σκέφτομαι πολύ. 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 43 λεπτά , Blondie 2020 είπε:

Ναμαι κ εγω! 3251 η δευτερη χοριακη! Η καρδια.μου πηγε να σπασει ολο το πρωι μεχρι να με παρουν τηλεφωνο!! @dream on    παμε μσζι για την τριτη τωρα!!

Συγχαρητήρια κορίτσι μου!!! Και εγώ δίδυμα μυρίζομαι!!!  Τι τέλειο νούμερο! Εγώ έχω χοριακή την Κυριακή αλλά δεν κρατιέμαι...  

  • Μου αρέσει 4

m0W3p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, SONIA79 είπε:

Συγχαρητήρια κορίτσι μου!!! Και εγώ δίδυμα μυρίζομαι!!!  Τι τέλειο νούμερο! Εγώ έχω χοριακή την Κυριακή αλλά δεν κρατιέμαι...  

Περιμένουμε νέα σου Σονάκι! Εύχομαι τα καλύτερα και υψηλότερα!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, SONIA79 said:

Συγχαρητήρια κορίτσι μου!!! Και εγώ δίδυμα μυρίζομαι!!!  Τι τέλειο νούμερο! Εγώ έχω χοριακή την Κυριακή αλλά δεν κρατιέμαι...  

Σου ευχομαι μια τεραααστια χοριακη!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, thalasa said:

Μπράβο !! Διδυμάκια μου φαίνονται ...

Να τα κορνιζαρεις κορίτσι μου , γιατί όχι ; Μπράβο , μπράβο , χίλια μπράβο !! Όλα καλά θα πανε.

Μωρε ας κατσικωθουν στην κοιλια κ ας ειναι οσα ειναι!!

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, Dream_on είπε:

Περιμένουμε νέα σου Σονάκι! Εύχομαι τα καλύτερα και υψηλότερα!!

Ευχαριστώ πολύ!!!  Αχ κορίτσια στείλτε μπόλικη μπεμπεδόσκονη!!! Μακάρι να μου πάνε όλα καλά!!!  

  • Μου αρέσει 6

m0W3p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, anoulious είπε:

Εσύ πως είσαι; Σε σκέφτομαι πολύ. 

Σε ευχαριστώ αγάπη μ που με σκέφτεσαι . Πως να είμαι ;. Μαζεύω τα κομμάτια μου , ούτε  στο γιατρό μου δεν πήγα ακόμη , αφου κι από το τηλέφωνο δεν είχε κάτι καινούριο να μου πει , είμαι μουδιασμένη πολύ ακόμη 

  • Λυπημένη/-ος 4
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


1 ώρα πρίν, Blondie 2020 είπε:

Ναμαι κ εγω! 3251 η δευτερη χοριακη! Η καρδια.μου πηγε να σπασει ολο το πρωι μεχρι να με παρουν τηλεφωνο!! @dream on    παμε μσζι για την τριτη τωρα!!

Πωπω! Τι νουμεραρα!! Στις πόσες μέρες την έκανες;

Just now, Blondie 2020 είπε:

Μωρε ας κατσικωθουν στην κοιλια κ ας ειναι οσα ειναι!!

Τα εφτά κατσικάκια θα είναι, χαχαχα

  • Μου αρέσει 2
  • Χαχα 4
Link to comment
Share on other sites

Just now, thalasa είπε:

Σε ευχαριστώ αγάπη μ που με σκέφτεσαι . Πως να είμαι ;. Μαζεύω τα κομμάτια μου , ούτε  στο γιατρό μου δεν πήγα ακόμη , αφου κι από το τηλέφωνο δεν είχε κάτι καινούριο να μου πει , είμαι μουδιασμένη πολύ ακόμη 

Σε καταλαβαίνω αγάπη μου. Πάντως όπως προφανως θα κάνεις να πάρεις γνώμη και από άλλους γιατρούς. Να δείξεις τις εξετάσεις σου, την υστεροσκοπηση που έχεις κάνει.. Έχεις την αγαπη από όλες μας. 

  • Μου αρέσει 8
Link to comment
Share on other sites

Just now, MaryH said:

Πωπω! Τι νουμεραρα!! Στις πόσες μέρες την έκανες;

Τα εφτά κατσικάκια θα είναι, χαχαχα

Ηταν η 13η μερα!

Just now, thalasa said:

Σε ευχαριστώ αγάπη μ που με σκέφτεσαι . Πως να είμαι ;. Μαζεύω τα κομμάτια μου , ούτε  στο γιατρό μου δεν πήγα ακόμη , αφου κι από το τηλέφωνο δεν είχε κάτι καινούριο να μου πει , είμαι μουδιασμένη πολύ ακόμη 

Να παρεις κ αλλη γνωμη οταν νιωσεις ετοιμη. Εδω ειμαστε, θα τη βρουμε την ακρη 

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , thalasa είπε:

Σε ευχαριστώ αγάπη μ που με σκέφτεσαι . Πως να είμαι ;. Μαζεύω τα κομμάτια μου , ούτε  στο γιατρό μου δεν πήγα ακόμη , αφου κι από το τηλέφωνο δεν είχε κάτι καινούριο να μου πει , είμαι μουδιασμένη πολύ ακόμη 

Αυτή η ομάδα μας πάει από τη χαρά στη λύπη! Να ξέρεις Θάλασσά μου ότι θα βρεθεί ο τρόπος και για σένα. Έχε πίστη! Και υπομονή! Σου μιλά ο πιο ανυπόμονος άνθρωπος στο μεταξύ... Αλλά αυτό που μου λείπει ως χαρακτηριστικό είναι αυτό που μου κάνει και δυσκολότερη τη ζωή! Υπομονή και πίστη όπου πιστεύει ο καθένας!!

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...