Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 3 λεπτά , Lila ki είπε:

      Δεν έχω ιδέα θεωρώ είναι από τα φάρμακα πως και οι συναισθηματικές μεταπτώσεις ίσως είναι από αυτό … εσυ έκανες άλλο τεστ ;

      Όλα να πάνε καλα !!!! Να είστε έτοιμοι για την εξωσωματική !

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

Cafe Ivf με δωρεά ωαρίων


Recommended Posts

1 ώρα πρίν, SONIA79 είπε:

Ευχαριστώ πολύ!!!  Ετοιμάσου έρχεται και η σειρά σου κοριτσάκι μου!!! 

Η επόμενη είναι την Τρίτη!!!! Ναι τέλειο δώρο μην σου πω το πιο τέλειο δώρο του κόσμου!  Πρώτη φορά  βλέπω αυτό το νούμερο σε πρώτη χοριακή...  Έχουν πάρει τα μυαλά μου αέρα!!! Σ'ευχαριστώ πολύ πάντως:x:x:x

Συγχαρητήρια !!! Καλούς διπλασιασμους!

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 27,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Mary H

    1458

  • MaryH

    1014

  • anoulious

    1006

  • Chrussa1982

    946

Just now, SONIA79 είπε:

Ευχαριστώ πολύ @Blondie 2020 γουρλού μου:x:x:x Μακάρι όλα να πάνε κατ'ευχήν για όλες μας!!! 

@MaryH ευχαριστώ πολύ,  και να ξέρεις με την ιστορία σου,  εμένα προσωπικά μου έδινες πολύ δύναμη!!!  Να χαίρεσαι την πριγκίπισσα σου:x:x:x

Ετοιμάσου να ζήσεις κι εσυ όλα αυτά τα ωραία που  έρχονται!

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Ελισώ said:

Καλημέρα κορίτσια μου. Χρόνια πολλά!!!

Εγώ είμαι φρεσκοερωτευμένη...!! Χθές αντίκρισα 2 ζουζουνάκια εμβρυάκια, 5ΑΑ και 4ΑΑ πολύ ζωηρά απο ότι μου είπαν, σχεδόν φάνηκε η τροφοβλάστη και τα ερωτεύτηκα σφόδρα.

Ελπίζω να είναι αμοιβαίο και να σκάψουν καλά το ενδομήτριο μου. 

24/2 ή 25/2 είναι η 12η μέρα που μου ζήτησαν χοριακή. Πάντα μπερδεύω άν μετράμε την ημέρα της εμβρυομεταφοράς ή όχι...

Περιμένω μέσα στο χιονιά να φυσήξετε μπόλικη μπεμπεδόσκονη!!

Σας φιλώ...ώρα για νετφλιξ,χουζούρεμα και τεμπελιά :)

 

 

Καλώς τα δέχτηκες! Με το καλό να έχεις και μία χορταστική χοριακή! Ναι, τώρα να χουζουρέψεις πολύ για να φωλιάσουν τα μικρούλια σου!!!

4 hours ago, SONIA79 said:

Κορίτσια μου καλημέρα!!!  Το πήρα το δωράκι μου για σήμερα με μια θετική χοριακή!!!! Είμαι πολύ χαρούμενη!!! Και  voila κλείνει η εβδομάδα μας τέλεια!!!  Περιμένω τώρα οδηγίες να δούμε πως προχωράμε! Η χοριακή μου βγήκε 141,9 και είναι το πιο όμορφο νούμερο του κόσμου:x:x:x

Αχ βρε Σόνια μου! Τι ωραίο νέο ήταν αυτό σήμερα!! Δεν ξέρεις πόσο πολύ χάρηκα! (Ή μήπως ξέρεις ? χαχαχα) Ελπίζω τώρα να ησύχασες λιγουλάκι!!! Μίλησες με το γιατρό μας?

  • Μου αρέσει 5
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, SONIA79 said:

Κορίτσια μου καλημέρα!!!  Το πήρα το δωράκι μου για σήμερα με μια θετική χοριακή!!!! Είμαι πολύ χαρούμενη!!! Και  voila κλείνει η εβδομάδα μας τέλεια!!!  Περιμένω τώρα οδηγίες να δούμε πως προχωράμε! Η χοριακή μου βγήκε 141,9 και είναι το πιο όμορφο νούμερο του κόσμου:x:x:x

Τελια νεαααααα...... Μπράβο κοπελλαααα μου.... Μπράβο.... Και σε μενα ηταν 146. ::))) καλές αυξήσεις..

.. ::)))××××× 

 

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πρίν, SONIA79 είπε:

Κορίτσια μου καλημέρα!!!  Το πήρα το δωράκι μου για σήμερα με μια θετική χοριακή!!!! Είμαι πολύ χαρούμενη!!! Και  voila κλείνει η εβδομάδα μας τέλεια!!!  Περιμένω τώρα οδηγίες να δούμε πως προχωράμε! Η χοριακή μου βγήκε 141,9 και είναι το πιο όμορφο νούμερο του κόσμου:x:x:x

Συγχαρητήρια κορίτσι μου...!!!μια τέλεια κ όμορφη εγκυμοσύνη σου εύχομαι!!!

Just now, kallaki είπε:

Τελια νεαααααα...... Μπράβο κοπελλαααα μου.... Μπράβο.... Και σε μενα ηταν 146. ::))) καλές αυξήσεις..

.. ::)))××××× 

 

Κορίτσι εσύ τι κάνεις??πως πάει η εγκυμοσύνη σου όλα καλά???

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, natassaki2006 said:

Συγχαρητήρια κορίτσι μου...!!!μια τέλεια κ όμορφη εγκυμοσύνη σου εύχομαι!!!

Κορίτσι εσύ τι κάνεις??πως πάει η εγκυμοσύνη σου όλα καλά???

Καλά πάει μετά από κάποιες αιμορραγίες .... Περιοριστικά ξάπλα... Και τώρα σταθεροποιητικά.... Έκανα και τον μεγάλο υπέροχο και όλα καλα.... Εσύ?????

  • Μου αρέσει 6
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, thalasa είπε:

Συγχαρητήρια !!! Καλούς διπλασιασμους!

Σ'ευχαριστώ πάρα πολύ κορίτσι μου:x:x:x

Just now, kallaki είπε:

Τελια νεαααααα...... Μπράβο κοπελλαααα μου.... Μπράβο.... Και σε μενα ηταν 146. ::))) καλές αυξήσεις..

.. ::)))××××× 

 

Κάλλια μου γλυκό μου κορίτσι!!!  Σ'ευχαριστώ πάρα πολύ:x:x:x

πρίν από 52 λεπτά , Andri M είπε:

Καλώς τα δέχτηκες! Με το καλό να έχεις και μία χορταστική χοριακή! Ναι, τώρα να χουζουρέψεις πολύ για να φωλιάσουν τα μικρούλια σου!!!

Αχ βρε Σόνια μου! Τι ωραίο νέο ήταν αυτό σήμερα!! Δεν ξέρεις πόσο πολύ χάρηκα! (Ή μήπως ξέρεις ? χαχαχα) Ελπίζω τώρα να ησύχασες λιγουλάκι!!! Μίλησες με το γιατρό μας?

Εντάξει ότι και να πω είναι λίγο!!! Σ'ευχαριστώ για όλα μέσα από την καρδιά μου πραγματικά:x:x:x  Σε νιώθω σαν αδελφή μου και σ' αγαπώ για όλη την δύναμη,  την θετική ενέργεια και την συμπαράσταση που μου προσέφερες απλόχερα!!! Αφού σκεφτόμουν και να μη  πετύχω τουλάχιστον κάτι  κέρδισα απ'αυτή την προσπάθεια 2 αδελφές και η μία είσαι εσύ! 

Just now, natassaki2006 είπε:

Συγχαρητήρια κορίτσι μου...!!!μια τέλεια κ όμορφη εγκυμοσύνη σου εύχομαι!!!

Κορίτσι εσύ τι κάνεις??πως πάει η εγκυμοσύνη σου όλα καλά???

Σ'ευχαριστώ πάρα πολύ!!!

  • Μου αρέσει 5

m0W3p3.png

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, kallaki said:

Καλά πάει μετά από κάποιες αιμορραγίες .... Περιοριστικά ξάπλα... Και τώρα σταθεροποιητικά.... Έκανα και τον μεγάλο υπέροχο και όλα καλα.... Εσύ?????

Εκανες αυχενικη καλε;; Ποτε περασε ο καιρος;;; μπραβο κοριτσακι!!! Ξαπλα τωρα!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Καλή εβδομάδα κορίτσια. Έχετε κάποια άποψη για την αύξηση χοριακής από 1400 σε 4000 σε 4 μέρες; Μέχρι και τα 1400 η χοριακή διπλασιάζοταν πάνω από 2 φορές. Τώρα μειώθηκε ο Ρυθμός αλλά νομίζω ότι είναι νωρίς ακόμα για να μειωθεί. Ο γιατρός θα μου απαντήσει το απόγευμα μάλλον...

Υπήρξε σε καμία σας μείωση του Ρυθμού αύξησης σε αυτά τα επίπεδα χοριακής;

Link to comment
Share on other sites

Just now, Dream_on είπε:

Καλή εβδομάδα κορίτσια. Έχετε κάποια άποψη για την αύξηση χοριακής από 1400 σε 4000 σε 4 μέρες; Μέχρι και τα 1400 η χοριακή διπλασιάζοταν πάνω από 2 φορές. Τώρα μειώθηκε ο Ρυθμός αλλά νομίζω ότι είναι νωρίς ακόμα για να μειωθεί. Ο γιατρός θα μου απαντήσει το απόγευμα μάλλον...

Υπήρξε σε καμία σας μείωση του Ρυθμού αύξησης σε αυτά τα επίπεδα χοριακής;

2 εμβρυακια ειχες βαλει? Μπορει να ξεκινησαν κ τα 2 κ το ενα να υποχωρησε . Κανονικα με τετοια χοριακη αυριο μπορεις να πας για υπερηχο 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Dream_on said:

Καλή εβδομάδα κορίτσια. Έχετε κάποια άποψη για την αύξηση χοριακής από 1400 σε 4000 σε 4 μέρες; Μέχρι και τα 1400 η χοριακή διπλασιάζοταν πάνω από 2 φορές. Τώρα μειώθηκε ο Ρυθμός αλλά νομίζω ότι είναι νωρίς ακόμα για να μειωθεί. Ο γιατρός θα μου απαντήσει το απόγευμα μάλλον...

Υπήρξε σε καμία σας μείωση του Ρυθμού αύξησης σε αυτά τα επίπεδα χοριακής;

Νομιζω πανω απο 1500 δε διπλασιαζεται ακριβως αρα νομιζω οτι εισαι μια χαρα εγκυουλα νουμερο 1!!! Μολις σου πει ο γιατρος να μας.πεις εε;; Καλη εβδομαδα!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, linaa είπε:

2 εμβρυακια ειχες βαλει? Μπορει να ξεκινησαν κ τα 2 κ το ενα να υποχωρησε . Κανονικα με τετοια χοριακη αυριο μπορεις να πας για υπερηχο 

Ναι 2 έβαλα αλλά ξεκίνησα από 47. Αν έχω κάτι, αυτό είναι ένα και καταϊδρωμενο...

Just now, Blondie 2020 είπε:

Νομιζω πανω απο 1500 δε διπλασιαζεται ακριβως αρα νομιζω οτι εισαι μια χαρα εγκυουλα νουμερο 1!!! Μολις σου πει ο γιατρος να μας.πεις εε;; Καλη εβδομαδα!

Κι εγώ μόλις τώρα το είδα που λένε ότι πάνω από 1200 διπλασιάζεται κάθε 3 μέρες περίπου, οπότε ίσως να είναι καλά. Δεν είμαι καλά παιδιά κι έχω δουλειά να κάνω... Θα την πληρώσει κανένας αθώος... Χαχαχαχα

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Dream_on said:

Ναι 2 έβαλα αλλά ξεκίνησα από 47. Αν έχω κάτι, αυτό είναι ένα και καταϊδρωμενο...

Κι εγώ μόλις τώρα το είδα που λένε ότι πάνω από 1200 διπλασιάζεται κάθε 3 μέρες περίπου, οπότε ίσως να είναι καλά. Δεν είμαι καλά παιδιά κι έχω δουλειά να κάνω... Θα την πληρώσει κανένας αθώος... Χαχαχαχα

Νευρα κ αγχος ε; εννοειται!! Βρισε εδω αν θες να ξεσπασεις! Χα χα χα μην ανησυχεις ολ καλα ειναι!

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Blondie 2020 είπε:

Νευρα κ αγχος ε; εννοειται!! Βρισε εδω αν θες να ξεσπασεις! Χα χα χα μην ανησυχεις ολ καλα ειναι!

Αχ θα πρέπει να κλείσω τηλέφωνα, email... Καλημέρα μου λένε και μου έρχεται να τους πω "βρε δε πας να @#$@@. Που θα μου πεις και καλημέρα!" ΧΑΧΑΧΑΧΑ. Psycho θα καταλήξω! Αχ σε ποια από σας είπα υπομονή; :roll:

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Dream_on said:

Αχ θα πρέπει να κλείσω τηλέφωνα, email... Καλημέρα μου λένε και μου έρχεται να τους πω "βρε δε πας να @#$@@. Που θα μου πεις και καλημέρα!" ΧΑΧΑΧΑΧΑ. Psycho θα καταλήξω! Αχ σε ποια από σας είπα υπομονή; :roll:

Χαχαχαχα! Έτσι ήμουν κατά τη διάρκεια αναμονής για χοριακή στην τελευταία προσπάθεια...Βέβαια, εγώ τα είχα βάλει με το γιατρό και τον έβριζα ολημερίς και ολονυχτίς! Αν τολμούσε κανένας να μου πει να ηρεμήσω, τον έπαιρνε η μπάλα! Το χρειαζόμουν το ηρεμιστικό, έστω μία βαλεριάνα, μία λουίζα, κάτι. 

Εσύ όμως είσαι εγκυούλα. Έχεις ήδη αλλάξει 3 πίστες και είσαι ακόμη στο παιχνίδι! Αυτό είναι θετικό. Θα κάνεις και σύντομα τον υπέρηχό σου και θα ηρεμήσεις λιγουλάκι. Και επειδή έχουν φύγει από την εξίσωση τα "ηρεμιστικά" λόγω εγκυμοσύνης, ίσως να βοηθήσουν οι....αναπνοές! (και τώρα μάλλον θα τα ακούσω και εγώ?)

  • Μου αρέσει 3
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...