Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 ώρα πρίν, Fay_ είπε:

      Ρώτησα αν θέλει ακινησία μου είπε όχι απλά μια καθημερινότητα χωρίς υπερβολές. Εν τω μεταξύ πρέπει να γυρίσω και στη δουλειά κάποια στιγμή  κ έλεγα Δευτέρα να παω. Λέτε να μην κάνει; Δουλειά γραφείου είναι.
      Επίσης τους λέω για τα (λίγα) καφέ που βλέπω και μου λέει απλά αύξησε την prolutex. Τα utrogestan γιατί δεν μου τα αυξάνουν; 

      ειχα όλο το πρώτο 3μηνο ροζουλια , καφετιά κλπ ! έπαιρνα περισσότερη προγεστερονη σταματούσε, μετά πάλι τα ίδια! δεν μάθαμε ποτέ τι ήταν! μην ανησυχείς ολα καλα! πήγαινα κανονικά στη δουλειά μ απλώς ήμουν προσεκτική στο περπάτημα κλπ! δουλειά γραφείου κ γω! 

      • Μου αρέσει 1

Μπεμπακια 2019


Recommended Posts

1 hour ago, Kpp83 είπε:

Smile να σας ζήσει!!  Πείτε κανένα tip για εμάς που τώρα κλείνουμε τη βαπτιση;

Btw το πρωί τον βρήκα όρθιο στην κούνια! Συγκινήθηκα!!!

 

Μπράβο Κωνσταντίνε ♡

  • Ευχαριστώ 1

H4LBp3.png 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 17,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Smile89

    2087

  • Beboula25

    1440

  • nanoula90

    1167

  • Vasoth.

    1093

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, vaso_mpempis είπε:

Μπράβο Κωνσταντίνε ♡

Και εγώ θα βαφτίσω την δικιά μοθ τον Ιούνιο.. Κ μενα κοντεύει 8μηνων σηκώνεται όρθια αφού πιαστεί από ότι βρει.. Της έχω πάρει ένα παιχνίδι που λέγεται σκουτερακιας κ πιάνεται από αυτό κ κάνει κ μερικά βηματακια

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Kpp83 είπε:

Smile να σας ζήσει!!  Πείτε κανένα tip για εμάς που τώρα κλείνουμε τη βαπτιση;

Btw το πρωί τον βρήκα όρθιο στην κούνια! Συγκινήθηκα!!!

 

εμείς θα τον βαφτίζουμε 1η Μαρτίου! κοντεύει...

  • Μου αρέσει 2

url=https://lilypie.com]wfMmp3.png[/url]

Link to comment
Share on other sites

On 17/1/2020 at 3:18 ΠΜ, vaso_mpempis είπε:

Ναι είναι διαφορετικές μοναδες αλλά όπως εξήγησε και η  @Kpp83 λόγω της ρευστότητας της κρεμας/σούπας  το νουμερο είτε σε ml είτε σε gr θα ήταν το ίδιο. 

Ευχαριστώ αγάπη ξεκινήσαμε βιολογικα δημητριακά τελικά για αρχη :x

Τελικά αρρωστουλης είναι μωρέ δεν είναι από τα δόντια :cry:

Καλημερα κοριτσια!

 Μα πως γινεται η ρευστοτητα να ειναι ιδια με του νερου οταν εγω για παραδειγμα τα παταω και δεν τα πολτοποιω. Η οταν καποια μαμα δεν κανει τις κρεμες πολυ νερουλες αλλα σφιχτες?? Οποτε νομιζω οτι ειναι καλυτερα και πιο ακριβη τα gr οπως κ να εχει. Αλλη τα κανει πολυ ρευστα αλλη πιο σφιχτα. 

  • Μου αρέσει 3

0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

10 ώρες πρίν, vaso_mpempis είπε:

Κορίτσια εσάς τα μωρά σας κραυγάζουν;

Εννοείται και κραυγές και τσιριδες από όλα κάνει εμένα.  Λέει και κάτι δικά τής κινέζικα χαχα. Όταν μαγειρεύω λέει μαμ. 

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 2

OQ1lp2.pngUFlDp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, BettySt είπε:

Εννοείται και κραυγές και τσιριδες από όλα κάνει εμένα.  Λέει και κάτι δικά τής κινέζικα χαχα. Όταν μαγειρεύω λέει μαμ. 

Πολλές τσιριδες και κραυγες κι εμείς ..μου εχει κανει εντύπωση

λέει και μαμαμαμα και μπαμπαμπα χωρίς βέβαια να αντιλαμβάνεται τι λέει.

Καλησπέρα μανουλες

 

  • Μου αρέσει 1

H4LBp3.png 

Link to comment
Share on other sites

Just now, vaso_mpempis είπε:

Πολλές τσιριδες και κραυγες κι εμείς ..μου εχει κανει εντύπωση

λέει και μαμαμαμα και μπαμπαμπα χωρίς βέβαια να αντιλαμβάνεται τι λέει.

Καλησπέρα μανουλες

 

Μία απ'τα ίδια και εμείς. Έχει πολύ πλάκα. Της κάνουμε και εμείς και απαντάει αυτή  (οικογένεια πιθηκων σαν να είμαστε χαχα ).

Σας πέρασε η ίωση;

  • Χαχα 1

OQ1lp2.pngUFlDp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 53 λεπτά , BettySt είπε:

Μία απ'τα ίδια και εμείς. Έχει πολύ πλάκα. Της κάνουμε και εμείς και απαντάει αυτή  (οικογένεια πιθηκων σαν να είμαστε χαχα ).

Σας πέρασε η ίωση;

Όχι. Έχει λαρυγγιτιδα ο μικρός κι εγώ ακόμα με μπούκωμα είμαι.

  • Λυπημένη/-ος 1

H4LBp3.png 

Link to comment
Share on other sites

Just now, vaso_mpempis είπε:

Όχι. Έχει λαρυγγιτιδα ο μικρός κι εγώ ακόμα με μπούκωμα είμαι.

κι εμας λαρυγγιτιδα είχε...ελαφριά όμως.. του κράτησε 2 εβδομάδες...υπομονή και περαστικά..κι εμένα λέει διάφορα...τσιρίζει φωνάζει έχει πλακα..Όταν τον πιάνει αρχίζει και τα μπαμπαμπαμπα και ο άντρας μου χαίρεται χαχχααχχ

  • Μου αρέσει 1

url=https://lilypie.com]wfMmp3.png[/url]

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κ εμείς κορίτσια μια από τα ίδια. Τσιειδες χαμός, λέει τα δικά της χαχαχα εμένα έλεγε συνέχεια μπαμπά μπα τώρα που πέρασαν 2 μήνες που το έλεγε έντονα λέει πιο πολύ νιάου γιατί λέμε πως κάνουν τα ζωάκια κ της άρεσε το νιάου τοσο πολύ. 

Μπουσοθλημα φουλ με την όπισθεν, μπροστά πολύ λίγο κάνει. Εσάς? 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Xrysasid είπε:

Κ εμείς κορίτσια μια από τα ίδια. Τσιειδες χαμός, λέει τα δικά της χαχαχα εμένα έλεγε συνέχεια μπαμπά μπα τώρα που πέρασαν 2 μήνες που το έλεγε έντονα λέει πιο πολύ νιάου γιατί λέμε πως κάνουν τα ζωάκια κ της άρεσε το νιάου τοσο πολύ. 

Μπουσοθλημα φουλ με την όπισθεν, μπροστά πολύ λίγο κάνει. Εσάς? 

Εμένα τώρα κάθεται μόνος του, σέρνεται αλλά δεν μπουσουλαει ακόμα. Βγάλαμε τα δύο κάτω δοντάκια.. Του εχω δωσει ένα ολόκληρο καρότο τωρα και το καταευχαριστιεται που το δαγκώνει!! 

@Γλυκερια123 δυο εβδομάδες ε;;; πωπω και εμάς ήπια είναι Μέχρι στιγμής μόνο κάτι σταγονιτσες του δίνω το βράδυ για να μην κάνει δύσπνοια στον ύπνο του είπε. Ευτυχώς δεν βήχει! Αλλά αυτή η βραχνάδα οταν τσιρίζει είναι χαρακτηριστική 

Εσείς είστε καλά τωρα;


H4LBp3.png 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 29 λεπτά , vaso_mpempis είπε:

Όχι. Έχει λαρυγγιτιδα ο μικρός κι εγώ ακόμα με μπούκωμα είμαι.

Οχ, περαστικα και στους δυο! 

Just now, Xrysasid είπε:

Κ εμείς κορίτσια μια από τα ίδια. Τσιειδες χαμός, λέει τα δικά της χαχαχα εμένα έλεγε συνέχεια μπαμπά μπα τώρα που πέρασαν 2 μήνες που το έλεγε έντονα λέει πιο πολύ νιάου γιατί λέμε πως κάνουν τα ζωάκια κ της άρεσε το νιάου τοσο πολύ. 

Μπουσοθλημα φουλ με την όπισθεν, μπροστά πολύ λίγο κάνει. Εσάς? 

Και στη δικιά μου αρέσει το νιαου, αλλά δεν το λέει.  Εμένα δεν μπουσουλαει, ούτε πιάνεται από κάπου να σηκώνεται , είναι λίγο δεμπελά. Περιμένει να τη σηκώσουμε εμείς για να στέκει όρθια  .

  • Ευχαριστώ 1
  • Χαχα 1

OQ1lp2.pngUFlDp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, vaso_mpempis είπε:

Εμένα τώρα κάθεται μόνος του, σέρνεται αλλά δεν μπουσουλαει ακόμα. Βγάλαμε τα δύο κάτω δοντάκια.. Του εχω δωσει ένα ολόκληρο καρότο τωρα και το καταευχαριστιεται που το δαγκώνει!! 

@Γλυκερια123 δυο εβδομάδες ε;;; πωπω και εμάς ήπια είναι Μέχρι στιγμής μόνο κάτι σταγονιτσες του δίνω το βράδυ για να μην κάνει δύσπνοια στον ύπνο του είπε. Ευτυχώς δεν βήχει! Αλλά αυτή η βραχνάδα οταν τσιρίζει είναι χαρακτηριστική 

Εσείς είστε καλά τωρα;

πρωτοχρονιά αρρώστησε τώρα είναι μια χαρά...ένα σιροπι έπινε γιατί είχε βηχα και πολύ ορο στη μυτούλα...υπομονή δεν είναι κάτι σοβαρό...α του δίνεις να μασάει ε; και το είχα απορία ποτέ τους δίνουμε φαγητό να μασάνε.. 

  • Μου αρέσει 1

url=https://lilypie.com]wfMmp3.png[/url]

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 52 λεπτά , Γλυκερια123 είπε:

πρωτοχρονιά αρρώστησε τώρα είναι μια χαρά...ένα σιροπι έπινε γιατί είχε βηχα και πολύ ορο στη μυτούλα...υπομονή δεν είναι κάτι σοβαρό...α του δίνεις να μασάει ε; και το είχα απορία ποτέ τους δίνουμε φαγητό να μασάνε.. 

Τωρα που έβγαλε δόντια ξεκίνησα.. Όχι ότι τρώει (ίσως λίγο) για παιχνιδι κυρίως. Με το καρότο τρελαίνεται.. Του έχω δώσει και αχλάδι και μήλο. Μπανάνα είναι μαλακή και κόβει κομμάτια, γίνεται χάλια και πνίγεται κιόλας άμα κόψει κάνα πιο μεγάλο δεν είναι έτοιμος ακόμα οπότε δεν του δίνω. 


H4LBp3.png 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...