Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 13 λεπτά , Fay_ είπε:

      Κορίτσια Καλημερα! Ετοιμάζομαι για τη χοριακη μου και με έχει πιάσει απίστευτο άγχος ενώ χθες ήμουν καλά. Φοβάμαι μην θα είναι βιοχημική λόγω των καφέ που βλέπω. Να πω πως χθες βράδυ έκανα ξανά τεστ και η γραμμή ήταν ακόμη πιο έντονη. Επίσης τα τεστ που κάνω συνειδητοποίησα πως δεν είναι early ανιχνεύουν από 25 μονάδες και πάνω. Οι βιοχημικές τι συμπτώματα έχουν; 

      Καλημέρα! Δεν έχει κάποια ιδιαίτερα συμπτώματα η βιοχημική. Έχεις μια θετική χοριακη, όχι ιδιαίτερα υψηλή μάλλον, που η δε διπλασιάζεται ποτέ ή μένει σταθερή και κάποια στιγμή μηδενίζει..  εύχομαι να σου πάνε όλα καλά, να δεις μια ζουμπουρλουδικη χοριακη σήμερα και μια καλή αύξηση σε δύο μέρες! 

      Δύναμη και πίστη στο/στα εμβρυακι/α σου!

      • Μου αρέσει 1

Μπεμπακια 2019


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 17,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Smile89

    2087

  • Beboula25

    1440

  • nanoula90

    1167

  • Vasoth.

    1093

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Ria@90 είπε:

Κοριτσια μ τι κανετε? Δε τη γλυτώσαμε ο αντραςμ αρρωστος κολλησε ο μικρος κανει 38αρια δε τρωει καλα κλαιει ...ειμαι να σκασω....

Ωχ περαστικά σας.. Κ εγώ τρέμω μην κολλήσουν τα παιδιά μου, όλος ο κόσμος άρρωστος είναι!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Ria@90 είπε:

Κοριτσια μ τι κανετε? Δε τη γλυτώσαμε ο αντραςμ αρρωστος κολλησε ο μικρος κανει 38αρια δε τρωει καλα κλαιει ...ειμαι να σκασω....

Οχ ψυχούλα.  Περαστικά σάς! 

  • Ευχαριστώ 1

OQ1lp2.pngUFlDp2.png

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Ria@90 είπε:

Κοριτσια μ τι κανετε? Δε τη γλυτώσαμε ο αντραςμ αρρωστος κολλησε ο μικρος κανει 38αρια δε τρωει καλα κλαιει ...ειμαι να σκασω....

Περαστικά σας κορίτσι μου, όσο μπορείς μην αγχώνεσαι.

Πολύς κόσμος άρρωστος ρε κοριτσια τι σκατα γίνεται? Βόλτες αν έχει καλό καιρό έξω αλλιώς σπίτι, αγχωνομαστε μην κολλήσουμε από τις δουλειές μας χαμός. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, Ria@90 είπε:

Κοριτσια μ τι κανετε? Δε τη γλυτώσαμε ο αντραςμ αρρωστος κολλησε ο μικρος κανει 38αρια δε τρωει καλα κλαιει ...ειμαι να σκασω....

Περαστικά αγαπη!!!! Εύχομαι να είναι ήδη καλύτερα...

Χαμός κορίτσια ναι!!! Όλος ο κόσμος άρρωστος.. 

  • Ευχαριστώ 1

H4LBp3.png 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ευχαριστούμε!! Ε σημερα καπως καλύτερα αλλα ειναι ακεφος....παλευαμε με υο πυρετο εχθες εδωσα αντιπυρετικό ανα 4 η 5 ωρες αναλογως...αλλα δεν ξερω απο ποου προέρχεται βηχα δεν εχει μυτη δεν τρέχει...πρεπει να τον δει η γιατρος....ειπε να περιμένουμε ενα 24ωρο να δούμεαν συνέχισει θα ερθει να τον δει...

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Kpp83 είπε:

Αδεια τέλος :'(

Αυριο παω γραφειο κανονικά! Έχω πλαντάξει στο κλάμα που αφήνω το αγαπάκι μου να παω στο μαγγανοπήγαδο...

 

 

 

Δίκιο έχεις κορίτσι σε καταλαβαίνω απολύτως. Εγώ σε ένα μήνα πρέπει να κατέβω Πειραιά, για δουλειά εκεί πλέον κ δν ξέρω πως θα τα διοργανώσω γι αρχή. Την μικρή τι θα την κάνω, ο συζυγος πρέπει να κατέβει να ψαχτεί και αυτός για δουλειά, η μικρή για αρχή ειπα να μείνει εδώ με τη μάνα μου, τον πατέρα μου και το σύζυγό μέχρι να τακτοποιήθω, αλλά μου είναι πολύ δύσκολο :-( θέλει εμεν; το βράδυ να την κοιμιζω.. Πφφφ είμαι φουλ αγχωμενη αντε να δούμε πως θα γίνει. 

Καλή αρχή λοιπόν και να μην στεναχωριέσαι όσο μπορείς κορίτσι μου :)

  • Ευχαριστώ 1
  • Λυπημένη/-ος 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 34 λεπτά , Kpp83 είπε:

Αδεια τέλος :'(

Αυριο παω γραφειο κανονικά! Έχω πλαντάξει στο κλάμα που αφήνω το αγαπάκι μου να παω στο μαγγανοπήγαδο...

 

 

 

Απίστευτο! Σαν χτες μου φαίνεται που βγήκες σε άδεια.. 

Κοριτσάκι μου μη στεναχωριέσαι όλα θα είναι μια χαρά 

Καλή επιστροφή :x

πρίν από 25 λεπτά , Xrysasid είπε:

Δίκιο έχεις κορίτσι σε καταλαβαίνω απολύτως. Εγώ σε ένα μήνα πρέπει να κατέβω Πειραιά, για δουλειά εκεί πλέον κ δν ξέρω πως θα τα διοργανώσω γι αρχή. Την μικρή τι θα την κάνω, ο συζυγος πρέπει να κατέβει να ψαχτεί και αυτός για δουλειά, η μικρή για αρχή ειπα να μείνει εδώ με τη μάνα μου, τον πατέρα μου και το σύζυγό μέχρι να τακτοποιήθω, αλλά μου είναι πολύ δύσκολο :-( θέλει εμεν; το βράδυ να την κοιμιζω.. Πφφφ είμαι φουλ αγχωμενη αντε να δούμε πως θα γίνει. 

Καλή αρχή λοιπόν και να μην στεναχωριέσαι όσο μπορείς κορίτσι μου :)

Καλη δυναμη κοριτσακι μου.. ολα θα πάνε καλά :x

  • Ευχαριστώ 2

H4LBp3.png 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Ria@90 είπε:

Κορίτσια μου ποιο κάθισμα αυτοκινήτου προτείνετε?

Καλημερα περαστικα σας κορίτσι μου! 

Εμεις εχουμε της pegperego, φανταστικο καθισματακι ανατομικο και γενικοτερα πολυ ποιοτικο και είναι και για μεγαλυτετη ηλικία. 

Κοριτσια, καλημέρα! εμεις ριξαμε λιγο τημ ποσοτητα του φαγητού γιατι το μωρο δεν το χωνευε καλα! Δεν την πιεσα σε κανένα γευμα, τρωει πρωινο/ απογευματινο ~250-300γρ και μεσημεριανο ~300-380γρ.Εχει συμβει σε καποια μανουλα; 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Luckystars είπε:

Καλημερα περαστικα σας κορίτσι μου! 

Εμεις εχουμε της pegperego, φανταστικο καθισματακι ανατομικο και γενικοτερα πολυ ποιοτικο και είναι και για μεγαλυτετη ηλικία. 

Κοριτσια, καλημέρα! εμεις ριξαμε λιγο τημ ποσοτητα του φαγητού γιατι το μωρο δεν το χωνευε καλα! Δεν την πιεσα σε κανένα γευμα, τρωει πρωινο/ απογευματινο ~250-300γρ και μεσημεριανο ~300-380γρ.Εχει συμβει σε καποια μανουλα; 

Στα καλά της δλδ πόσο τρώει? Πάντως μην αγχώνεσαι σε όλα τα μωράκια υπάρχουν σκαμπανεβάσματα.. 

@Kpp83 είναι δύσκολο να ξέρεις ότι πρέπει να αποχωριστείς για τόσες ώρες το μωρό σου.. Η αρχή είναι δύσκολη, θα βρείς τους ρυθμούς σου όμως. Ευτυχώς εγώ δουλεύω απ' το σπίτι κάποιες ώρες κ δεν μπήκα καθόλου σε αυτή τη διαδικασία

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, mama16 είπε:

Στα καλά της δλδ πόσο τρώει? Πάντως μην αγχώνεσαι σε όλα τα μωράκια υπάρχουν σκαμπανεβάσματα.. 

@Kpp83 είναι δύσκολο να ξέρεις ότι πρέπει να αποχωριστείς για τόσες ώρες το μωρό σου.. Η αρχή είναι δύσκολη, θα βρείς τους ρυθμούς σου όμως. Ευτυχώς εγώ δουλεύω απ' το σπίτι κάποιες ώρες κ δεν μπήκα καθόλου σε αυτή τη διαδικασία

Μπορει και να περναει άλμα! Αλλά ναι λογικο και αυτό που λες κοριτσι μου, θα εχουν και τα μωράκια τα σκαμπανεβασματα τους. Ευχαριστώ για την απαντηση! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Luckystars είπε:

Καλημερα περαστικα σας κορίτσι μου! 

Εμεις εχουμε της pegperego, φανταστικο καθισματακι ανατομικο και γενικοτερα πολυ ποιοτικο και είναι και για μεγαλυτετη ηλικία. 

Κοριτσια, καλημέρα! εμεις ριξαμε λιγο τημ ποσοτητα του φαγητού γιατι το μωρο δεν το χωνευε καλα! Δεν την πιεσα σε κανένα γευμα, τρωει πρωινο/ απογευματινο ~250-300γρ και μεσημεριανο ~300-380γρ.Εχει συμβει σε καποια μανουλα; 

Ποιο το 3 σε ενα π ειναι με το καρότσι?η ειναι ξεχωριστό??

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Ria@90 είπε:

Ποιο το 3 σε ενα π ειναι με το καρότσι?η ειναι ξεχωριστό??

@Ria@90 κοριτσι μου 

Ναι αυτο με το καρότσι, το σετ των  3ων!Το καροτσι του επισης καταπληκτικο! Το εχουμε κατά ευχαριστηθεί! Ειναι αρκετα πιο ακριβό σαν προιον απο άλλα, ομως αξιζει τα χρήματά του! Εμεις εχουμε αυτο που κλείνει σαν βιβλίο. Αν θέλεις να κοιταξω το μοντελο να στο γράψω! 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...