Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Lila ki είπε:

      Εγώ πάντως κορίτσια έκανα ένα τεστ πριν καμία ώρα αλλά είχα πιει νερό βέβαια και δεν ήταν πολύ σκουρα τα  ουρα και βγήκε πιο αχνη από χθες η γραμμή … και τσάμπα τώρα μπηκα σε αυτή τη διαδικασία . Θα κάνω ένα τη Παρασκευή κ ας γίνει ότι θέλει π θεός γιατί βαρέθηκα κ κουράζω κ εσάς τσάμπα που έχει η κάθε μια τις σκέψεις και τις έννοιες της … 

      Αχ αυτά τα τεστ!Τζάμπα στεναχώρια πήρες τώρα ρε συ..μπορεί να είναι όλα καλά και απλά λόγω του ότι είναι βράδυ,να έδειξε πιο αχνό.. Πότε εχεις χοριακη?Εγώ το πήρα απόφαση πάντως,δεν θα ξανακάνω τεστ πριν τη χοριακη,είχα σαλταρει τελείως! 

      Και φυσικά δεν κουράζεις καμία από εμάς,πάλι καλά που υπάρχει το φορουμ και συζητάμε ο,τι μας προβληματίζει 

Μπεμπακια 2019


Recommended Posts

πρίν από 2 λεπτά , nanoula90 είπε:

Εγω παντως περιμενω να ξεκινησει το online σεμιναριο για τον ανωδυνο τοκετο της nutricia. Ουτε που ξερω αν ειναι καλο, ειδα φως και μπηκα χαχαχαχα

ααα θελω και εγω..που το βρισκω? Στη σελιδα τους μπαινω?


DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 17,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Smile89

    2087

  • Beboula25

    1440

  • nanoula90

    1167

  • Vasoth.

    1093

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 2 λεπτά , nanoula90 είπε:

Εγω παντως περιμενω να ξεκινησει το online σεμιναριο για τον ανωδυνο τοκετο της nutricia. Ουτε που ξερω αν ειναι καλο, ειδα φως και μπηκα χαχαχαχα

Καλημερα κοριτσιααα!!!!

Και εγω θελωωωωωω.......π το βρισκω;;;;;;


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Καλημερα κοριτσιααα!!!!

Και εγω θελωωωωωω.......π το βρισκω;;;;;;

Απο οτι ειδα επρεπε ηδη να γραφτουμε. Μπορουμε ομως στο επομενο που αφορα το θηλασμο. Πατησε στο google σεμιναρια nutricia και θα σου βγαλει τη σελιδα τους

  • Ευχαριστώ 1

DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια μου μπαίνετε στο nutricia.gr , κάνετε εγγραφή και πάτε στα σεμινάρια! Μην ανησυχείτε έχει συνέχεια και σίγουρα θα προλάβετε να τα παρακολουθήσετε! 

  • Μου αρέσει 1

preg.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 10 λεπτά , Nicol_ είπε:

Απο οτι ειδα επρεπε ηδη να γραφτουμε. Μπορουμε ομως στο επομενο που αφορα το θηλασμο. Πατησε στο google σεμιναρια nutricia και θα σου βγαλει τη σελιδα τους

 

πρίν από 9 λεπτά , palmoira είπε:

Κοριτσια μου μπαίνετε στο nutricia.gr , κάνετε εγγραφή και πάτε στα σεμινάρια! Μην ανησυχείτε έχει συνέχεια και σίγουρα θα προλάβετε να τα παρακολουθήσετε! 

Ναι κοριτσια εκανα εγγραφη....δεν πηραζει θα δουμε τον θηλασμο π το εχεξ 16/10!!!!


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 7 λεπτά , ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

 

Ναι κοριτσια εκανα εγγραφη....δεν πηραζει θα δουμε τον θηλασμο π το εχεξ 16/10!!!!

Μην αγχώνεσαι και θέση να μην έχει θα το ξαναβάλουν. 

  • Μου αρέσει 1

preg.png

Link to comment
Share on other sites

Πως κ δεν σας το ανεφερα μωρε, σορρυ.:oops: Κ γω καπου το διαβασα κ μπηκα δεν το ξερα. Παντως μεχρι τωρα θεωρητικα λεει που τα ξερουμε. Δεν λεει κατι καινουριο. Τωρα λεει για το καπνισμα οτι απαγορευεται και για τον καφε ποσο πρεπει να πινουμε. Κατω απο 200mg καφεινης την ημερα και οτι μια κουπα γαλλικου περιεχει 65mg περιπου καφεινη.

  • Μου αρέσει 1

0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , nanoula90 είπε:

Πως κ δεν σας το ανεφερα μωρε, σορρυ.:oops: Κ γω καπου το διαβασα κ μπηκα δεν το ξερα. Παντως μεχρι τωρα θεωρητικα λεει που τα ξερουμε. Δεν λεει κατι καινουριο. Τωρα λεει για το καπνισμα οτι απαγορευεται και για τον καφε ποσο πρεπει να πινουμε. Κατω απο 200mg καφεινης την ημερα και οτι μια κουπα γαλλικου περιεχει 65mg περιπου καφεινη.

Θα μας το κανεις αναμεταδωση;;;Ωραιααα:lol:

 

πρίν από 4 λεπτά , palmoira είπε:

Μην αγχώνεσαι και θέση να μην έχει θα το ξαναβάλουν. 

Λογικα!!!!

  • Χαχα 1

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια!

Τι κάνετε;

την τρίτη που μας έρχεται έχω αυχενική και έχω τεράστια αγωνία...

μακάρι όλα να πάνε καλά!

να ρωτήσω τα αποτελέσματα της αυχενικής πόσο σύντομα βγαίνουν;


aKX8p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 4 λεπτά , Nicol_ είπε:

Και εγω εκανα κ γραφτηκα κ στο σεμιναριο :)

Κ εγω το ιδιο....

 

πρίν από 3 λεπτά , fairy-mary είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!

Τι κάνετε;

την τρίτη που μας έρχεται έχω αυχενική και έχω τεράστια αγωνία...

μακάρι όλα να πάνε καλά!

να ρωτήσω τα αποτελέσματα της αυχενικής πόσο σύντομα βγαίνουν;

Ολα να πανε καλα ευχομαι....ο υπερηχος π σου κανει εκεινη την ωρα κ γιατρος βγαινουν απευθειας και το αιμα π δινεις αμεσως μετα τον υπερηχο εμενα εκανε να βγει 2μερες!


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 11 λεπτά , fairy-mary είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!

Τι κάνετε;

την τρίτη που μας έρχεται έχω αυχενική και έχω τεράστια αγωνία...

μακάρι όλα να πάνε καλά!

να ρωτήσω τα αποτελέσματα της αυχενικής πόσο σύντομα βγαίνουν;

Στον υπερηχο σου λενε εκεινη την ωρα τι βλεπουνε.Τα αποτελεσματα σε συνδιασμο με το αιμα εγω τα πηρα μετα απο κανενα μισαωρο. 

Μην αγχωνεσαι ολα θα ειναι μια χαρα.Ασε που θα δεις το νινακι πιο καθαρα.Εμεις με τον αντρα μου τρελαθηκαμε.Το ειδαμε να κουνιεται να τεντωνεται, παθαμε πλακα βλεπαμε καρδουλες χαχα

  • Μου αρέσει 1

DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites

@Nicol_ εκλαψα με το στηθοσκοπιο χαχαχα!!

Παιδια τα σεμινάρια τα βγαζει καθε μηνα του θυλασμου που ειχα παρακολουθησει ηταν πολυ καλο παντως κ τωρα γραφτηκα στο αλλο ανησυχιες της μελλουσας μαμας καπως ετσι το λεει οσες γραφτικατε στη σελιδα θα σας στειλουν κ ενα δωρακι μια θηκη για τις πρωτες εξετασεις του μωρου αργει λιγο αλλα τη στελνουν

  • Χαχα 2

0EKFp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 16 λεπτά , fairy-mary είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!

Τι κάνετε;

την τρίτη που μας έρχεται έχω αυχενική και έχω τεράστια αγωνία...

μακάρι όλα να πάνε καλά!

να ρωτήσω τα αποτελέσματα της αυχενικής πόσο σύντομα βγαίνουν;

Εμένα την επόμενη βγήκαν τα αιματολογικά και εκείνη τη στιγμή πήρα τον υπέρηχο.

  • Μου αρέσει 1

preg.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 15 λεπτά , fairy-mary είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!

Τι κάνετε;

την τρίτη που μας έρχεται έχω αυχενική και έχω τεράστια αγωνία...

μακάρι όλα να πάνε καλά!

να ρωτήσω τα αποτελέσματα της αυχενικής πόσο σύντομα βγαίνουν;

Με το καλο καλα αποτελεσματα εγω το αιμα το εδωσα το πρωι κ το απογευμα που εκανα τον ηπερυχο ηταν ετοιμο οποτε την ίδια μερα ειχα κ τα δυο αποτελεσματα

  • Μου αρέσει 1

0EKFp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...