Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

      • Ευχή 1

Μπεμπακια 2019


Recommended Posts

πρίν από 39 λεπτά , fairy-mary είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ!

Μακάρι!

Κορίτσια έχω ακόμα μια απορία,

Η αυχενική είναι 3d?

Η εξέταση δεν ειναι 3D. Ο σκοπός της είναι υπερηχογραφικα να μετρηθούν κάποιες παράμετροι που συσχετίζονται με συγκεκριμένα σύνδρομα. Στη συνέχεια ένας συνδυασμός με την ηλικία και τις αιματολογικές δίνει το τελικό αποτέλεσμα. Απλά πλέον οι υπέρηχοι έχουν εξελιχθεί παρα πολύ και πολύ πιθανόν να δεις και τρισδιαστατα. Οντως σε αυτή τη φάση δεν είναι και πολύ όμορφα τα μωράκια!! 

  • Μου αρέσει 1

preg.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 17,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Smile89

    2087

  • Beboula25

    1440

  • nanoula90

    1167

  • Vasoth.

    1093

Περισσότερες δημοσιεύσεις

2 ώρες πρίν, fairy-mary είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!

Τι κάνετε;

την τρίτη που μας έρχεται έχω αυχενική και έχω τεράστια αγωνία...

μακάρι όλα να πάνε καλά!

να ρωτήσω τα αποτελέσματα της αυχενικής πόσο σύντομα βγαίνουν;

Καλημερααα και εγώ έχω την Δευτέρα αυχενική και έχω λίγο άγχος..σ εύχομαι όλα να είναι τέλειαααααα!!

  • Μου αρέσει 2

 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , palmoira είπε:

Μόλις γυρίσαμε από γιατρό! Όλα καλά ευτυχως, η Μπέμπα μεγαλώνει μια χαρά. Συνεχίζω κρεβάτι απλά μπορώ να σηκώνομαι λίγο περισσότερο με προσοχή!

Μπραβο!! Κατι ειναι κ αυτο αντε νομιζω οτι θα σηκωθεις συντομα με την περιδεση τι σου ειπε?


0EKFp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 17 λεπτά , Vasoth. είπε:

Μπραβο!! Κατι ειναι κ αυτο αντε νομιζω οτι θα σηκωθεις συντομα με την περιδεση τι σου ειπε?

Προς το παρόν δεν θα προχωρήσουμε. Θα κάνουμε Β επιπέδου να μετρήσουμε ξανά και βλέπουμε. Επειδή είμαι ξάπλα γενικά πιστεύει ότι μπορούμε να το καθυστερήσουμε μιας και ο τράχηλος ακόμη είναι κλειστός. Ήταν πολύ αισιόδοξος γενικά 

  • Μου αρέσει 1

preg.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 3 λεπτά , palmoira είπε:

Προς το παρόν δεν θα προχωρήσουμε. Θα κάνουμε Β επιπέδου να μετρήσουμε ξανά και βλέπουμε. Επειδή είμαι ξάπλα γενικά πιστεύει ότι μπορούμε να το καθυστερήσουμε μιας και ο τράχηλος ακόμη είναι κλειστός. Ήταν πολύ αισιόδοξος γενικά 

Ωραια μια χαρα μπραβο!


0EKFp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , palmoira είπε:

Προς το παρόν δεν θα προχωρήσουμε. Θα κάνουμε Β επιπέδου να μετρήσουμε ξανά και βλέπουμε. Επειδή είμαι ξάπλα γενικά πιστεύει ότι μπορούμε να το καθυστερήσουμε μιας και ο τράχηλος ακόμη είναι κλειστός. Ήταν πολύ αισιόδοξος γενικά 

Αα τι υπεροχα νεα!! Πολυ χαιρομαι μπραβο palmoira! Η αποκολληση πως παει? Εχει κλείσει? 

πρίν από 7 λεπτά , palmoira είπε:

Προς το παρόν δεν θα προχωρήσουμε. Θα κάνουμε Β επιπέδου να μετρήσουμε ξανά και βλέπουμε. Επειδή είμαι ξάπλα γενικά πιστεύει ότι μπορούμε να το καθυστερήσουμε μιας και ο τράχηλος ακόμη είναι κλειστός. Ήταν πολύ αισιόδοξος γενικά 

Ενταξει διαβασα λεπτομερειες κ στο αλλο θεμα που έγραψες. Πολυ καλα μπραβο! Ανυπομονω να ερθει η αλλη Παρασκευή να παω κ εγω επιτελους :)


DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 52 λεπτά , palmoira είπε:

Μόλις γυρίσαμε από γιατρό! Όλα καλά ευτυχως, η Μπέμπα μεγαλώνει μια χαρά. Συνεχίζω κρεβάτι απλά μπορώ να σηκώνομαι λίγο περισσότερο με προσοχή!

Δόξα τω Θεώ..Άρα λίγο ακόμα υπομονή..πιστεύω σύντομα Θ σηκώνεσαι απλά με προσοχή! Τι ωραία!! Η γλυκουλα! Υπομονή μέχρι τη Β επιπέδου που Θ την δείτε λεπτομερως!!Εγώ Ανυπομονώ!

Απορία κορίτσια.. Υπάρχει περίπτωση Ν είδαμε λάθος στον υπέρηχο ότι είναι αγοράκι?έχω διαφορετικά συμπτώματα από τις άλλες δύο εγκυμοσύνες Μ Κ προβληματιζομαι..Δεν ξέρω καν αν παίζει ρόλο βέβαια αυτό..Αλλά λέτε?

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, palmoira είπε:

Μόλις γυρίσαμε από γιατρό! Όλα καλά ευτυχως, η Μπέμπα μεγαλώνει μια χαρά. Συνεχίζω κρεβάτι απλά μπορώ να σηκώνομαι λίγο περισσότερο με προσοχή!

Ωραία αφού ολ α Καλά!!!!!!

πρίν από 34 λεπτά , oneira_glyka είπε:

Δόξα τω Θεώ..Άρα λίγο ακόμα υπομονή..πιστεύω σύντομα Θ σηκώνεσαι απλά με προσοχή! Τι ωραία!! Η γλυκουλα! Υπομονή μέχρι τη Β επιπέδου που Θ την δείτε λεπτομερως!!Εγώ Ανυπομονώ!

Απορία κορίτσια.. Υπάρχει περίπτωση Ν είδαμε λάθος στον υπέρηχο ότι είναι αγοράκι?έχω διαφορετικά συμπτώματα από τις άλλες δύο εγκυμοσύνες Μ Κ προβληματιζομαι..Δεν ξέρω καν αν παίζει ρόλο βέβαια αυτό..Αλλά λέτε?

Αχ φουλ άντρες στο σπίτι.το είδατε ξεκάθαρα το πουλάκι του?πάντως ξέρω ζευγάρι που στην Αυχενική τους είπαν αγόρι και τελικά Όταν έκαναν τη β επιπέδου ήταν κοριτσάκι.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


@palmoira μου πολυ ωραια τα νεακια σας!!! Πολυ χαρηκα! 

1 hour ago, oneira_glyka είπε:

Δόξα τω Θεώ..Άρα λίγο ακόμα υπομονή..πιστεύω σύντομα Θ σηκώνεσαι απλά με προσοχή! Τι ωραία!! Η γλυκουλα! Υπομονή μέχρι τη Β επιπέδου που Θ την δείτε λεπτομερως!!Εγώ Ανυπομονώ!

Απορία κορίτσια.. Υπάρχει περίπτωση Ν είδαμε λάθος στον υπέρηχο ότι είναι αγοράκι?έχω διαφορετικά συμπτώματα από τις άλλες δύο εγκυμοσύνες Μ Κ προβληματιζομαι..Δεν ξέρω καν αν παίζει ρόλο βέβαια αυτό..Αλλά λέτε?

Και το τριτο αγορακι??? Σαν να βλεπω εμενα χαχα. Κ γω πιστευω πως η μοιρα μου ειναι να ειμαι αγορομανα. Δεν ξερω γτ αλλα νιωθω οτι και μετα να κανω κ αλλα παιδια θα ναι αγορακια. Τρέλα!

 

πρίν από 23 λεπτά , Nicol_ είπε:

Κοριτσια να σας ρωτησω κατι,πληρώνετε καθε επισκεψη που πατε στο γυναικολογο κανονικα? 

Εγω εναλλαξ. Τη μια φορα πληρωνω την αλλη οχι.


0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , nanoula90 είπε:

@palmoira μου πολυ ωραια τα νεακια σας!!! Πολυ χαρηκα! 

Και το τριτο αγορακι??? Σαν να βλεπω εμενα χαχα. Κ γω πιστευω πως η μοιρα μου ειναι να ειμαι αγορομανα. Δεν ξερω γτ αλλα νιωθω οτι και μετα να κανω κ αλλα παιδια θα ναι αγορακια. Τρέλα!

 

Εγω εναλλαξ. Τη μια φορα πληρωνω την αλλη οχι.

Α οκ. Γιατι 2 φορες τωρα δεν πλήρωσα και δεν ξερω ποιο ειναι το συστημα :razz:


DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 11 λεπτά , Nicol_ είπε:

Α οκ. Γιατι 2 φορες τωρα δεν πλήρωσα και δεν ξερω ποιο ειναι το συστημα :razz:

Χεχε. Παλι καλα να λες!! Τυχερη εισαι!Εμενα κ αυτα που παιρνει δεν ειναι σε τιμη επισκεψης αλλα λιγο πιο κατω και για τη γεννα αυτα που θελει μου φανηκαν νορμαλ.Υπαρχουν και γιατροι που παιρνουν 50αρι σε καθε επισκεψη, δεν ειναι απολυτο δλδ. Ο καθε γιατρος ακολουθει διαφορετικη πολιτικη. 


0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...