Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 hours ago, Eflenew said:

      Σήμερα είναι 9η ημέρα.. ήταν να κάνω αύριο χοριακη αλλά λόγω Κυριακής θα την κάνω Δευτέρα. Την προηγούμενη Παρασκευή εβαλα 2 βλαστοκυστες. Ξέρεις όμως τι με προβληματίζει? Ότι βγήκε τόσο αχνό 9η ημέρα...δεδομένου ότι κανονικά αύριο θα γινόταν η χοριακη θα έπρεπε να είχε πολύ πιο σκούρη γραμμή. Όχι τόσο αχνη μια μέρα πριν τη χοριακη...

      Δεν είναι καθόλου αχνό …. Είναι μια ωραιότατη γραμμή εγκυμοσύνης … εγώ έκανα σήμερα και είναι αχνη που κε το ζόρι φαίνεται και πέρασαν οι ώρες και φαίνεται ακόμα λίγοτερο σχεδόν καθόλου … με το καλό . Σπυ εύχομαι ολόψυχα μια μεγάλη χοριακη γιατί το αξίζεις και νομίζω ήρθε η ώρα να λάβεις το πολυπόθητο πλασματάκι σου ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Εννοείται πως θα ενημερώσω,αν και δεν βλέπω να προχωράει..Και εγώ πιστεύω πως το τεστ της @Eflenewδεν είναι απλά αχνό και θα δείξει καλή χοριακη🥰

      Άσε τα δεν βλέπω να προχωράει … θέλω αισιοδοξία … ολα καλα θα πάνε ! Εμένα μου έχουν μείνει κατάψυξη 4 βλαστοκυστες εκ των οποίων η μια είναι άριστη όπως αυτή που έβαλα όπως συζητήσαμε εάν δεν έχω επιτυχία τώρα θα έχω την επόμενη ! Αλλά ούτε έτσι θέλω να σκέφτομαι … γιατί να μην προσχωρήσουν βρε κορίτσια μου τα εμβρυακια μας ; Άντε να πάρουμε τα πάνω μας λίγο !! Εύχομαι αύριο μια γερη χοριακη !!!

      • Ευχή 1

Μπεμπακια 2019


Recommended Posts

1 hour ago, loyloy είπε:

Πως είστε κοριτσια?Εμείς σε 2 ώρες θα πάμε αεροδρόμιο να πάρουμε τον μπαμπά μας και η μανούλα πρέπει να γίνει μια κούκλα!!!!!!!!2μιση μήνες.Μου χει έχει λείψει πολύ!!!!!!

Καλά Αποτελέσματα!!!!!!

Μπράβο κορίτσι καλός να τον δεχτείς!!! Πως είσαι σήμερα; 

  • Μου αρέσει 1

5mtvp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 17,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Smile89

    2087

  • Beboula25

    1440

  • nanoula90

    1167

  • Vasoth.

    1093

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 14 λεπτά , oneira_glyka είπε:

Με το καλό Ν τον δεχτείτεεε! Η μανούλα κ μονο με την κοιλίτσα μια κούκλα είναι!τα υπόλοιπα απλά ενισχύουν την ομορφιά πλακα:wub:

Ακριβώς η ίδια κατάσταση..φάγαμε Κ έφυγε δουλειά.. 

Με έχει πιάσει εμένα ένας πόνος στον αστράγαλο Αλλά Δεν είναι όπως το στραμπουλας..ένα παράξενο πράγμα..κουτσαινω από το πρωί.. Κ έπαθα μια κραμπα στη μήτρα εκείνες που μαγκωνει ενα σημείο Κ ακινητοποιησε από ΤοΝ πόνο..Κ δυστυχώς μ άφησε κουσούρι.Ήταν δυνατή Κ πονάει όλο το σημείο με κάθε κίνηση.. Οπότε ήπια ένα παυσίπονο Κ λίγο ηρεμησα.. Ήταν Κ ζωηρά σμρ αυτά..βρήκαν μέρα..μέχρι Κ τις φακές μ έριξαν στο χαλί..Αφήστε με Ν σκάσω είμαι..είναι από τις δύσκολες μέρες Π  περνάμε Π Κ Π.. ουφ..Κ εχω μια ψυχολογία..νεύρα..Πολλά νεύρα..

Ωωωχ οντως δυσκολη μερα..εχεις και αγορακια που εχουν αστείρευτη ενέργεια. Ετσι να μαθαίνουμε και εμεις τι μας περιμενει. Κουράγιο και υπομονη..βαλτους ενα dvd εκει να χαζεύουν τα ξεκουραστεις και εσυ λιγακι. Πάντως τις τελευταίες μερες παθαινω και εγω κραμπες στα πλαγια τις μητρας και πονανε αρκετα. Μαλλον ειναι οι συνδεσμοι που τη στηρίζουν 


DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 16 λεπτά , Nicol_ είπε:

Ωωωχ οντως δυσκολη μερα..εχεις και αγορακια που εχουν αστείρευτη ενέργεια. Ετσι να μαθαίνουμε και εμεις τι μας περιμενει. Κουράγιο και υπομονη..βαλτους ενα dvd εκει να χαζεύουν τα ξεκουραστεις και εσυ λιγακι. Πάντως τις τελευταίες μερες παθαινω και εγω κραμπες στα πλαγια τις μητρας και πονανε αρκετα. Μαλλον ειναι οι συνδεσμοι που τη στηρίζουν 

Νομίζω Νικόλ Μ είναι στο παιδί.. Ο μικρός Θ κάτσει..Ο μεγάλος όμως του δίνω με το ζόρι δέκα λεπτά..είναι ασυχαστος.. καινούριο παιχνίδι παίρνει σε δέκα λεπτά τέλος..μπογιές τον δίνω δέκα λεπτά..πλαστελίνες..δέκα λεπτά.. τιμοκατάλογος σκέτος.....είναι απίστευτος..Ο μικρός πάλι μπορεί Ν ασχοληθεί με κάτι Κ σαράντα λεπτά..Εκτός αν τον ξεσηκωσει ο μεγάλος..

Πόση ώρα σ κρατάνε οι κράμπες?

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , Κωνσταντίνα16 είπε:

@Smile89 έλα κορίτσι Μ τώρα γύρισα τρίτη έχω την αμνιο....δεν είμαι και πολύ καλα

Ειμαι σιγουρη οτι ολα θα πανε καλα. Ειναι λογικο να ανησυχεις κοριτσι μου, αλλα την αμνιο την κανουν πολλες εγκυουλες πλεον. Και θα δεις οτι και τα αποτελεσματα θα ειναι τα επιθυμητα. Μην σκεφτεσαι αρνητικα, ηρεμησε, χαλαρωσε και ολα θα γινουν για καλο. Μονο αυτο. 


0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 8 λεπτά , Κωνσταντίνα16 είπε:

@Smile89 έλα κορίτσι Μ τώρα γύρισα τρίτη έχω την αμνιο....δεν είμαι και πολύ καλα

Κωνσταντίνα τι σου είπε ο γιατρός? 


preg.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , nanoula90 είπε:

Ειμαι σιγουρη οτι ολα θα πανε καλα. Ειναι λογικο να ανησυχεις κοριτσι μου, αλλα την αμνιο την κανουν πολλες εγκυουλες πλεον. Και θα δεις οτι και τα αποτελεσματα θα ειναι τα επιθυμητα. Μην σκεφτεσαι αρνητικα, ηρεμησε, χαλαρωσε και ολα θα γινουν για καλο. Μονο αυτο. 

Προσπαθώ να σκέφτομαι θετικά αλλά λυγίζω μερικές φορές..τον μικρό μου τον εταξα πριν λίγες μέρες στον Άγιο Στυλιανό και προσεύχομαι να πάνε όλα καλά..

πρίν από 6 λεπτά , palmoira είπε:

Κωνσταντίνα τι σου είπε ο γιατρός? 

Ότι ναι μεν οι πιθανότητες είναι με το μέρος μας πρέπει να την κάνω όμως γιατί εχει δύο δείκτες το μωρό και τόσο καιρό δεν έχει απορροφηθεί κάποιο....απλά φοβάμαι τόσο πολύ..όλα ήταν καλά γτ τώρα αυτό; Δεν θα αντέξω αν και τρίτη φορά δεν πάει καλά κατι


 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, oneira_glyka είπε:

Νομίζω Νικόλ Μ είναι στο παιδί.. Ο μικρός Θ κάτσει..Ο μεγάλος όμως του δίνω με το ζόρι δέκα λεπτά..είναι ασυχαστος.. καινούριο παιχνίδι παίρνει σε δέκα λεπτά τέλος..μπογιές τον δίνω δέκα λεπτά..πλαστελίνες..δέκα λεπτά.. τιμοκατάλογος σκέτος.....είναι απίστευτος..Ο μικρός πάλι μπορεί Ν ασχοληθεί με κάτι Κ σαράντα λεπτά..Εκτός αν τον ξεσηκωσει ο μεγάλος..

Πόση ώρα σ κρατάνε οι κράμπες?

Αλλαζω θεση και μετα απο λιγο περνανε. Κανένα 5λεπτο. Ειναι σαν σφαχτης εκει που ειναι οι συνδεσμοι. Βεβαια αν ξαναγύρισω μπορει να με πιασει παλι

πρίν από 8 λεπτά , Κωνσταντίνα16 είπε:

Προσπαθώ να σκέφτομαι θετικά αλλά λυγίζω μερικές φορές..τον μικρό μου τον εταξα πριν λίγες μέρες στον Άγιο Στυλιανό και προσεύχομαι να πάνε όλα καλά..

Ότι ναι μεν οι πιθανότητες είναι με το μέρος μας πρέπει να την κάνω όμως γιατί εχει δύο δείκτες το μωρό και τόσο καιρό δεν έχει απορροφηθεί κάποιο....απλά φοβάμαι τόσο πολύ..όλα ήταν καλά γτ τώρα αυτό; Δεν θα αντέξω αν και τρίτη φορά δεν πάει καλά κατι

Κωνσταντινα μου εγω σου ευχομαι μεσα απο την καρδια μου να πανε ολα καλα. Προσπαθησε οσο μπορεις να μη σκεφτεσαι αρνητικα.❤


DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 15 λεπτά , Κωνσταντίνα16 είπε:

Προσπαθώ να σκέφτομαι θετικά αλλά λυγίζω μερικές φορές..τον μικρό μου τον εταξα πριν λίγες μέρες στον Άγιο Στυλιανό και προσεύχομαι να πάνε όλα καλά..

Ότι ναι μεν οι πιθανότητες είναι με το μέρος μας πρέπει να την κάνω όμως γιατί εχει δύο δείκτες το μωρό και τόσο καιρό δεν έχει απορροφηθεί κάποιο....απλά φοβάμαι τόσο πολύ..όλα ήταν καλά γτ τώρα αυτό; Δεν θα αντέξω αν και τρίτη φορά δεν πάει καλά κατι

Όλα καλά θα πάνε,μην αγχώνεσαι κορίτσι μου.Οι γιατροί έχουν υποχρέωση να σου πουν ότι βλέπουν για να είναι καλυμμένοι.Τα περισσότερα παιδάκια είναι υγιή όπως είναι και το δικό σου.Να σκέφτεσαι θετικά και να έχεις πίστη.

  • Μου αρέσει 1

Lilypie - (30Y3)

Link to comment
Share on other sites

On 5/12/2018 at 11:26 ΠΜ, Dimitr@17 είπε:

Καλημερα κοριτσια μου τι κανετε?εμενα.απο χθες με εχει πιασει το αυχενικο μου και με.ποναει παρα πολυ και εχω κ.πονοκέφαλο δεν κοιμηθηκα ολο το βραδυ..και δεν μπορω να παρω και κανενα ντεπον..δεν ξερω αν κανει

Μου επιτρέπει μέχρι τρία ντεπόν την ημέρα. Περαστικά εύχομαι ελπίζω ήδη να είσαι καλύτερα..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 24 λεπτά , Nicol_ είπε:

Αλλαζω θεση και μετα απο λιγο περνανε. Κανένα 5λεπτο. Ειναι σαν σφαχτης εκει που ειναι οι συνδεσμοι. Βεβαια αν ξαναγύρισω μπορει να με πιασει παλι

Κωνσταντινα μου εγω σου ευχομαι μεσα απο την καρδια μου να πανε ολα καλα. Προσπαθησε οσο μπορεις να μη σκεφτεσαι αρνητικα.❤

Σε ευχαριστώ πολύ Νικόλ μου.. :x❤️

πρίν από 41 λεπτά , nanoula90 είπε:

Ειμαι σιγουρη οτι ολα θα πανε καλα. Ειναι λογικο να ανησυχεις κοριτσι μου, αλλα την αμνιο την κανουν πολλες εγκυουλες πλεον. Και θα δεις οτι και τα αποτελεσματα θα ειναι τα επιθυμητα. Μην σκεφτεσαι αρνητικα, ηρεμησε, χαλαρωσε και ολα θα γινουν για καλο. Μονο αυτο. 

Φοβάμαι και τα αποτελέσματα αλλά και την εξέταση μήπως δεν πάει κάτι καλά μετά... Μακάρι να πάνε όλα καλά!! Σε ευχαριστώ πολύ!! ❤️


 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 35 λεπτά , Κωνσταντίνα16 είπε:

Προσπαθώ να σκέφτομαι θετικά αλλά λυγίζω μερικές φορές..τον μικρό μου τον εταξα πριν λίγες μέρες στον Άγιο Στυλιανό και προσεύχομαι να πάνε όλα καλά..

Ότι ναι μεν οι πιθανότητες είναι με το μέρος μας πρέπει να την κάνω όμως γιατί εχει δύο δείκτες το μωρό και τόσο καιρό δεν έχει απορροφηθεί κάποιο....απλά φοβάμαι τόσο πολύ..όλα ήταν καλά γτ τώρα αυτό; Δεν θα αντέξω αν και τρίτη φορά δεν πάει καλά κατι

Κοριτσάκι μου καλό σε παρακαλώ μην κανεις άσχημες σκεψεις. Ο Άγιος να τον φωτίζει και η Παναγία μαζί σας όλα να έρθουν καλα! Τη εξέταση να μην την φοβάσαι 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Beboula25 είπε:

Κοριτσάκι μου καλό σε παρακαλώ μην κανεις άσχημες σκεψεις. Ο Άγιος να τον φωτίζει και η Παναγία μαζί σας όλα να έρθουν καλα! Τη εξέταση να μην την φοβάσαι 

Μπεμπουλα μου σε ευχαριστώ πολύ για τα λόγια σου!! Προσπαθώ να είμαι ήρεμη για το μωράκι μου για τον πρίγκιπα μου..έχω πίστη και εύχομαι όλα να πάνε καλά..σε ευχαριστώ πολύ!! ❤️


 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , Κωνσταντίνα16 είπε:

Μπεμπουλα μου σε ευχαριστώ πολύ για τα λόγια σου!! Προσπαθώ να είμαι ήρεμη για το μωράκι μου για τον πρίγκιπα μου..έχω πίστη και εύχομαι όλα να πάνε καλά..σε ευχαριστώ πολύ!! ❤️

Αχ με συγκινεις πολύ ρε αγαπη μου ειλικρινά.. Υπέροχα θα είναι ο πρίγκιπας σου εχε πιστη! Θα έχω πολύ αγωνία

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 50 λεπτά , Κωνσταντίνα16 είπε:

Προσπαθώ να σκέφτομαι θετικά αλλά λυγίζω μερικές φορές..τον μικρό μου τον εταξα πριν λίγες μέρες στον Άγιο Στυλιανό και προσεύχομαι να πάνε όλα καλά..

Ότι ναι μεν οι πιθανότητες είναι με το μέρος μας πρέπει να την κάνω όμως γιατί εχει δύο δείκτες το μωρό και τόσο καιρό δεν έχει απορροφηθεί κάποιο....απλά φοβάμαι τόσο πολύ..όλα ήταν καλά γτ τώρα αυτό; Δεν θα αντέξω αν και τρίτη φορά δεν πάει καλά κατι

Κωνσταντίνα μου όπως σου έγραψαν και άλλα κοριτσια, οι γιατροί είναι υποχρεωμένοι να εξετάζουν κάθε πιθανότητα και το χειρότερο σενάριο. Εύχομαι πραγματικά να μην είναι κάτι. Η κουμπάρα μου έκανε αμνιοπαρακέντηση και στις δυο εγκυμοσύνες της γιατί κάτι έβλεπαν στη Β επιπέδου και αυτή τη στιγμή έχει δυο υπέροχα κοριτσάκια. Να είσαι αισιόδοξη εφόσον και οι πιθανότητες είναι με το μέρος σας. Απλά μετά την αμνιοπαρακέντηση να προσεχείς πολύ. Να ξεκουραστείς και όλα θα πάνε καλά. 


preg.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...