Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 10 ώρες πρίν, Eflenew είπε:

      Σήμερα είναι 9η ημέρα.. ήταν να κάνω αύριο χοριακη αλλά λόγω Κυριακής θα την κάνω Δευτέρα. Την προηγούμενη Παρασκευή εβαλα 2 βλαστοκυστες. Ξέρεις όμως τι με προβληματίζει? Ότι βγήκε τόσο αχνό 9η ημέρα...δεδομένου ότι κανονικά αύριο θα γινόταν η χοριακη θα έπρεπε να είχε πολύ πιο σκούρη γραμμή. Όχι τόσο αχνη μια μέρα πριν τη χοριακη...

      Καλημέρα! Πετάγομαι κι εγώ στη συζήτηση χωρίς να συμμετέχω ενεργά για να δώσω εμψύχωση... Κι εγώ την 9η μέρα έκανα τεστ και ήταν έτσι αχνή και τελικά έχω δίδυμα! Οπότε απόλαυσε το ότι ανιχνεύεται η χοριακή και μη σκας, όλα καλά θα πάνε! 🥰😇🥰😇

      • Μου αρέσει 1

Μπεμπακια 2019


Recommended Posts

πρίν από 4 λεπτά , nanoula90 είπε:

Οι ξενες εταιρειες δεν εχουν αντικαταβολη. Γενικα απο εξωτερικο να προτιμας πληρωμες με paypal, ο πιο ασφαλης τροπος αγορας. Εχω κανει απειρες αγορες ποτε δεν ειχα καπου θεμα. Μεχρι και απο κινα εχω παραγγειλει απο το aliexpress. 

Θα το ψάξω αυτό με το paypal <3

  • Μου αρέσει 1

Lilypie - (30Y3)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 17,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Smile89

    2087

  • Beboula25

    1440

  • nanoula90

    1167

  • Vasoth.

    1093

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 8 λεπτά , Smile89 είπε:

Εγώ πήρα από ένα σάιτ το οποίο λέγεται joom. Νταξει τέλεια ολαααααα!!!! Αλλά μπορεί να κάνουν κα δύο μήνες να έρθουν. Μου ήρθαν όλα και σε άριστη κατάσταση. Μπες δες. 

Αααα τέλεια θα το δω.Εγω παρήγγειλα από το wish κάποιες κορδέλες με κάρτα κανονικά.Αυτο το joom δεν το ξερα.Θα το ξεκοκκαλισω χαχαχαχ , ευχαριστω πολύ.


Lilypie - (30Y3)

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 8 λεπτά , Smile89 είπε:

Τι κάνετε εγκυουλες όλες???

@Κωνσταντίνα16 τι ώρα έχεις γιατρό σήμερα? Μήπως πηγές ήδη?

Καλημεεερα. Που σαι συμπεθερα?? Τι κανεις? Πως παει η κοιλουμπα σου? 

 


0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Πως είστε κοριτσια?Εμείς σε 2 ώρες θα πάμε αεροδρόμιο να πάρουμε τον μπαμπά μας και η μανούλα πρέπει να γίνει μια κούκλα!!!!!!!!2μιση μήνες.Μου χει έχει λείψει πολύ!!!!!!

Just now, Κωνσταντίνα16 είπε:

Καλημερα τώρα στις 14:30 έχω 

Καλά Αποτελέσματα!!!!!!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, loyloy είπε:

Πως είστε κοριτσια?Εμείς σε 2 ώρες θα πάμε αεροδρόμιο να πάρουμε τον μπαμπά μας και η μανούλα πρέπει να γίνει μια κούκλα!!!!!!!!2μιση μήνες.Μου χει έχει λείψει πολύ!!!!!!

Καλά Αποτελέσματα!!!!!!

Σε ευχαριστώ πολύ κοπέλα μου..άντε θα την δεις σήμερα μετά από τόσο καιρό..!!

  • Μου αρέσει 1

 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , loyloy είπε:

Πως είστε κοριτσια?Εμείς σε 2 ώρες θα πάμε αεροδρόμιο να πάρουμε τον μπαμπά μας και η μανούλα πρέπει να γίνει μια κούκλα!!!!!!!!2μιση μήνες.Μου χει έχει λείψει πολύ!!!!!!

Καλά Αποτελέσματα!!!!!!

Ωωωω καλως να τον δεχτεις!!! ❤ 

  • Ευχαριστώ 1

0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, nanoula90 είπε:

Ωωωω καλως να τον δεχτεις!!! ❤ 

Ευχαριστώ!!!!!!!!!του λέω πριν Θέλω αγκαλίτσες τώρα που θα ρθεις.μου λε ει θα χωράς να σε πάρω?

Πες μου τώρα φταίω αν τον βρίσω?

  • Χαχα 4
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , loyloy είπε:

Ευχαριστώ!!!!!!!!!του λέω πριν Θέλω αγκαλίτσες τώρα που θα ρθεις.μου λε ει θα χωράς να σε πάρω?

Πες μου τώρα φταίω αν τον βρίσω?

Αχαχαχαχαχα, σε πειραζει μωρε ο γλυκουλης. Και αγκαλια θα σε παρει και φιλια θα σου δωσει και ολα! 


0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 7 λεπτά , nanoula90 είπε:

Αχαχαχαχαχα, σε πειραζει μωρε ο γλυκουλης. Και αγκαλια θα σε παρει και φιλια θα σου δωσει και ολα! 

Για το δικό του το καλό ελπίζω να με πειράζει.

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 49 λεπτά , maraki 93 είπε:

Αααα τέλεια θα το δω.Εγω παρήγγειλα από το wish κάποιες κορδέλες με κάρτα κανονικά.Αυτο το joom δεν το ξερα.Θα το ξεκοκκαλισω χαχαχαχ , ευχαριστω πολύ.

Χαχα καλά θα του κάνεις!!

πρίν από 49 λεπτά , nanoula90 είπε:

Καλημεεερα. Που σαι συμπεθερα?? Τι κανεις? Πως παει η κοιλουμπα σου? 

 

Ελαααα συμπεθέρα καλά είμαι.καλα και η μικρή ποτέ ήσυχη ποτέ με πονα.... άτιμο θηλυκό!!!

πρίν από 46 λεπτά , Κωνσταντίνα16 είπε:

Καλημερα τώρα στις 14:30 έχω 

Οκ κορίτσι μου. Περιμένουμε τα νέα!!!

πρίν από 46 λεπτά , loyloy είπε:

Πως είστε κοριτσια?Εμείς σε 2 ώρες θα πάμε αεροδρόμιο να πάρουμε τον μπαμπά μας και η μανούλα πρέπει να γίνει μια κούκλα!!!!!!!!2μιση μήνες.Μου χει έχει λείψει πολύ!!!!!!

Καλά Αποτελέσματα!!!!!!

Ααααακαλως να τα δεχτείτε!!!! Μια χαρά κούκλα είσαι και μια χαρά θα χωρατεεεεε πεεες τοοοον!!!

  • Μου αρέσει 1

nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 58 λεπτά , loyloy είπε:

Πως είστε κοριτσια?Εμείς σε 2 ώρες θα πάμε αεροδρόμιο να πάρουμε τον μπαμπά μας και η μανούλα πρέπει να γίνει μια κούκλα!!!!!!!!2μιση μήνες.Μου χει έχει λείψει πολύ!!!!!!

Καλά Αποτελέσματα!!!!!!

Ααα τι ωραια!! Καλώς να τον δεχτεις loyloy μου! Τοσο καιρο χωρια πως να μη σου λειψει! Μωρε μετά απο τοσο καιρο να δεις αγκαλιες και φιλια που εχουν να πεσουν ❤

 Τι κανετε οι υπόλοιπες κοριτσάκια?  Εγω μαγειρευω και περιμένω τον καλο μου για φαγητό 


DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Nicol_ είπε:

Ααα τι ωραια!! Καλώς να τον δεχτεις loyloy μου! Τοσο καιρο χωρια πως να μη σου λειψει! Μωρε μετά απο τοσο καιρο να δεις αγκαλιες και φιλια που εχουν να πεσουν ❤

 Τι κανετε οι υπόλοιπες κοριτσάκια?  Εγω μαγειρευω και περιμένω τον καλο μου για φαγητό 

Αράζω τηλεόραση, εμείς φάγαμε και έφυγε για δουλειά. 

  • Μου αρέσει 2

nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, loyloy είπε:

Πως είστε κοριτσια?Εμείς σε 2 ώρες θα πάμε αεροδρόμιο να πάρουμε τον μπαμπά μας και η μανούλα πρέπει να γίνει μια κούκλα!!!!!!!!2μιση μήνες.Μου χει έχει λείψει πολύ!!!!!!

Καλά Αποτελέσματα!!!!!!

Με το καλό Ν τον δεχτείτεεε! Η μανούλα κ μονο με την κοιλίτσα μια κούκλα είναι!τα υπόλοιπα απλά ενισχύουν την ομορφιά πλακα:wub:

πρίν από 3 λεπτά , Smile89 είπε:

Αράζω τηλεόραση, εμείς φάγαμε και έφυγε για δουλειά. 

Ακριβώς η ίδια κατάσταση..φάγαμε Κ έφυγε δουλειά.. 

Με έχει πιάσει εμένα ένας πόνος στον αστράγαλο Αλλά Δεν είναι όπως το στραμπουλας..ένα παράξενο πράγμα..κουτσαινω από το πρωί.. Κ έπαθα μια κραμπα στη μήτρα εκείνες που μαγκωνει ενα σημείο Κ ακινητοποιησε από ΤοΝ πόνο..Κ δυστυχώς μ άφησε κουσούρι.Ήταν δυνατή Κ πονάει όλο το σημείο με κάθε κίνηση.. Οπότε ήπια ένα παυσίπονο Κ λίγο ηρεμησα.. Ήταν Κ ζωηρά σμρ αυτά..βρήκαν μέρα..μέχρι Κ τις φακές μ έριξαν στο χαλί..Αφήστε με Ν σκάσω είμαι..είναι από τις δύσκολες μέρες Π  περνάμε Π Κ Π.. ουφ..Κ εχω μια ψυχολογία..νεύρα..Πολλά νεύρα..

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...