Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Κορίτσια καλησπέρα. Πριν 1 βδομάδα ειχα παλλινδρομη κυηση απο δωρεά ωάριων η πρώτη μου. Πριν ειχα αλλες 2 με δικά μου ωαρια. Όλες οι παλλινδρομες την ίδια βδομάδα μεταξύ 6-7 βδομάδα. Στείλαμε το έμβρυο για έλεγχο και περιμένω τα αποτελέσματα. Ο γιατρός θεωρεί τυχαίο γεγονός γιατί απο όλα ήμουν καλυμμένη. Εμένα παρόλα αυτά δεν με καλύπτει η απάντηση του. Τι εξετάσεις μου προτείνετε να κάνω;  Πήγα σε αιματολόγο, σε ενδοκρινολόγο.

Μπεμπακια 2019


Recommended Posts

5 ώρες πρίν, mama16 είπε:

Τι γίνετε βρε κορίτσια με την @Smile89?? Είχε ραντεβού στο γιατρό κ θα έμεινε να γεννήσει κιόλας?? Περιμένουμε νέα σου..!

Τελικά πήγα απόγευμα γιατρό εεεεεκαι μετά βγήκα βόλτα γι'αυτό άργησα. Λοιπόν τράχηλος πολύ μαλακός αλλά κλειστός. Η μικρή έχει εμπεδωθεί τέλεια μέσα στην λεκάνη και έχει πολύ καλή προβολή η σπονδυλική τής στήλη. Έχει Μπει ιδανικά οπότε αν πάμε οριακά με τεχνητούς θα σπρώξει απευθείας. Επόμενο ραντεβού Σάββατο. Κυριακή το πολύ Δευτέρα γένναω. 3340 η μπουλουκα μου. 

@Vasoth. Όλα καλά θα πάνε με τά ματάκια του διαμαντιού μας!!!! Είναι μαχητρια και το χει δείξει, κι εκείνη κι εσείς!!! Όλα καλά να πάνε εύχομαι!!!

  • Μου αρέσει 8

nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 17,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Smile89

    2087

  • Beboula25

    1440

  • nanoula90

    1167

  • Vasoth.

    1093

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημέρα κοριτσια, @Smile89 η μπουμπού σου έχει βολευτει μέσα στην κοιλίτσα σου κ το κάνει επίτηδες ώστε να σε κρατάει σε αγωνία! @Vasoth όλα καλά θα πάνε, το κοριτσάκι σου είναι δυνατό!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια μου χρονια πολλα κ καλη χρονια με το καλο τα μωρακια μας!!!εχω μερες να γραψω περιμενω με αγωνια την αυχενικη διαφανεια που ειναι σε 2 μερες!!!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 54 λεπτά , mama16 είπε:

Καλημέρα κοριτσια, @Smile89 η μπουμπού σου έχει βολευτει μέσα στην κοιλίτσα σου κ το κάνει επίτηδες ώστε να σε κρατάει σε αγωνία! @Vasoth όλα καλά θα πάνε, το κοριτσάκι σου είναι δυνατό!!

Ναι η άτιμη αιγοκερινα μου!!!!

 

Καλημέρα όμορφη παρέα!!!

  • Μου αρέσει 1

nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πρίν, Smile89 είπε:

Τελικά πήγα απόγευμα γιατρό εεεεεκαι μετά βγήκα βόλτα γι'αυτό άργησα. Λοιπόν τράχηλος πολύ μαλακός αλλά κλειστός. Η μικρή έχει εμπεδωθεί τέλεια μέσα στην λεκάνη και έχει πολύ καλή προβολή η σπονδυλική τής στήλη. Έχει Μπει ιδανικά οπότε αν πάμε οριακά με τεχνητούς θα σπρώξει απευθείας. Επόμενο ραντεβού Σάββατο. Κυριακή το πολύ Δευτέρα γένναω. 3340 η μπουλουκα μου. 

@Vasoth. Όλα καλά θα πάνε με τά ματάκια του διαμαντιού μας!!!! Είναι μαχητρια και το χει δείξει, κι εκείνη κι εσείς!!! Όλα καλά να πάνε εύχομαι!!!

ααα τι ωραια!! Ερχεται η μπουμπου!!! Εσυ βρε σουρτουκο δεν εχασες ευκαιρια να βολταρεις χθες :-P χαχα 

Καλημερα!!!Εδω χιονιζει παλι και μαλιστα πολυ!

@Vasoth. μου περαστικα σας και ολα να πανε καλα <3


DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 2 λεπτά , Nicol_ είπε:

ααα τι ωραια!! Ερχεται η μπουμπου!!! Εσυ βρε σουρτουκο δεν εχασες ευκαιρια να βολταρεις χθες :-P χαχα 

Καλημερα!!!Εδω χιονιζει παλι και μαλιστα πολυ!

@Vasoth. μου περαστικα σας και ολα να πανε καλα <3

Εννοείται, μετά θα αργήσω να βγω ολίγον.

Εδώ βρέχει αρκετά. 


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

καλήμερα κορίτσια!! σας διαβάζω, αλλά δεν γράφω συχνά, θέλω όμως να μοιραστώ την χαρά μου μαζί σας. 

τον Ιούνιο παντρεύτηκα και ξεκινήσαμε αμέσως προσπάθειες για μωράκι. μετά από γυναικολογικό έλεγχο έμαθα ότι έχω πολυκυστικές ωοθήκες και θα αντιμετωπίσουμε δυσκολίες στην σύλληψη, καθώς έχω πολύ σπάνια ωορρηξία. άλλαξα 4 γυναικολόγους και όλοι μου έλεγαν ακριβώς το ίδιο πράγμα. ότι το πρόβλημα μου ήταν μεγάλο και θα δυσκολευτούμε πολύ. παρόλα αυτά συνεχίσαμε να προσπαθούμε και ξεκίνησα τις επισκέψεις σε μία γυναικολόγο που ειδικεύεται στις υποβοηθούμενες εγκυμοσύνες, σε περίπτωση που χρειαστεί. για έναν μήνα  παρακολουθούσα τα αυγουλάκια μου, όμως κοιμόντουσαν ύπνο βαθύ. 

τελικά έγινε το θαύμα και πριν από 5 μέρες ( μετά από αδιαθεσία, αφού έχω πολύ σπάνια περίοδο) έκανα τεστ και... θετικό.. τι ευτυχία!!! χθες κάναμε τον πρώτο μας υπέρηχο και ακούσαμε καρδούλα!! είμαι 6 εβδομάδων και τρισευτυχισμένη μαμά! :):)

  • Μου αρέσει 7

miENp2.png dmzcp2.png5NUQp2.png
 
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 10 λεπτά , froso91 είπε:

καλήμερα κορίτσια!! σας διαβάζω, αλλά δεν γράφω συχνά, θέλω όμως να μοιραστώ την χαρά μου μαζί σας. 

τον Ιούνιο παντρεύτηκα και ξεκινήσαμε αμέσως προσπάθειες για μωράκι. μετά από γυναικολογικό έλεγχο έμαθα ότι έχω πολυκυστικές ωοθήκες και θα αντιμετωπίσουμε δυσκολίες στην σύλληψη, καθώς έχω πολύ σπάνια ωορρηξία. άλλαξα 4 γυναικολόγους και όλοι μου έλεγαν ακριβώς το ίδιο πράγμα. ότι το πρόβλημα μου ήταν μεγάλο και θα δυσκολευτούμε πολύ. παρόλα αυτά συνεχίσαμε να προσπαθούμε και ξεκίνησα τις επισκέψεις σε μία γυναικολόγο που ειδικεύεται στις υποβοηθούμενες εγκυμοσύνες, σε περίπτωση που χρειαστεί. για έναν μήνα  παρακολουθούσα τα αυγουλάκια μου, όμως κοιμόντουσαν ύπνο βαθύ. 

τελικά έγινε το θαύμα και πριν από 5 μέρες ( μετά από αδιαθεσία, αφού έχω πολύ σπάνια περίοδο) έκανα τεστ και... θετικό.. τι ευτυχία!!! χθες κάναμε τον πρώτο μας υπέρηχο και ακούσαμε καρδούλα!! είμαι 6 εβδομάδων και τρισευτυχισμένη μαμά! :):)

Συγχαρητήρια!!!!!!!με το καλο μια τελειομηνη εγκυμοσυνη να έχεις!!!!!!!

1 hour ago, happysmile είπε:

Καλημερα κοριτσια μου χρονια πολλα κ καλη χρονια με το καλο τα μωρακια μας!!!εχω μερες να γραψω περιμενω με αγωνια την αυχενικη διαφανεια που ειναι σε 2 μερες!!!

Καλα Αποτελέσματα να χεις να ειναι ολα σουπερ!!!!!!εμας στην αυχενικη φσνηκε και το φύλο. 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 12 λεπτά , froso91 είπε:

καλήμερα κορίτσια!! σας διαβάζω, αλλά δεν γράφω συχνά, θέλω όμως να μοιραστώ την χαρά μου μαζί σας. 

τον Ιούνιο παντρεύτηκα και ξεκινήσαμε αμέσως προσπάθειες για μωράκι. μετά από γυναικολογικό έλεγχο έμαθα ότι έχω πολυκυστικές ωοθήκες και θα αντιμετωπίσουμε δυσκολίες στην σύλληψη, καθώς έχω πολύ σπάνια ωορρηξία. άλλαξα 4 γυναικολόγους και όλοι μου έλεγαν ακριβώς το ίδιο πράγμα. ότι το πρόβλημα μου ήταν μεγάλο και θα δυσκολευτούμε πολύ. παρόλα αυτά συνεχίσαμε να προσπαθούμε και ξεκίνησα τις επισκέψεις σε μία γυναικολόγο που ειδικεύεται στις υποβοηθούμενες εγκυμοσύνες, σε περίπτωση που χρειαστεί. για έναν μήνα  παρακολουθούσα τα αυγουλάκια μου, όμως κοιμόντουσαν ύπνο βαθύ. 

τελικά έγινε το θαύμα και πριν από 5 μέρες ( μετά από αδιαθεσία, αφού έχω πολύ σπάνια περίοδο) έκανα τεστ και... θετικό.. τι ευτυχία!!! χθες κάναμε τον πρώτο μας υπέρηχο και ακούσαμε καρδούλα!! είμαι 6 εβδομάδων και τρισευτυχισμένη μαμά! :):)

Καλημερα σε ολες.Μπραβο κοριτσακι με το καλο.Μια ηρεμη και τελειομηνη εγκυμοσυνη ευχομαι

  • Μου αρέσει 1

ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites

@loyloy @Comet   σας ευχαριστω πολυ κοριτσια μου!! ευχομαι και σε εσας τα καλύτερα. 

η αλήθεια είναι ότι με ταλαιπωρούν λίγο οι αναγούλες και η αδιαθεσία, αλλά κάνω υπομονή.!! 


miENp2.png dmzcp2.png5NUQp2.png
 
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 17 λεπτά , froso91 είπε:

καλήμερα κορίτσια!! σας διαβάζω, αλλά δεν γράφω συχνά, θέλω όμως να μοιραστώ την χαρά μου μαζί σας. 

τον Ιούνιο παντρεύτηκα και ξεκινήσαμε αμέσως προσπάθειες για μωράκι. μετά από γυναικολογικό έλεγχο έμαθα ότι έχω πολυκυστικές ωοθήκες και θα αντιμετωπίσουμε δυσκολίες στην σύλληψη, καθώς έχω πολύ σπάνια ωορρηξία. άλλαξα 4 γυναικολόγους και όλοι μου έλεγαν ακριβώς το ίδιο πράγμα. ότι το πρόβλημα μου ήταν μεγάλο και θα δυσκολευτούμε πολύ. παρόλα αυτά συνεχίσαμε να προσπαθούμε και ξεκίνησα τις επισκέψεις σε μία γυναικολόγο που ειδικεύεται στις υποβοηθούμενες εγκυμοσύνες, σε περίπτωση που χρειαστεί. για έναν μήνα  παρακολουθούσα τα αυγουλάκια μου, όμως κοιμόντουσαν ύπνο βαθύ. 

τελικά έγινε το θαύμα και πριν από 5 μέρες ( μετά από αδιαθεσία, αφού έχω πολύ σπάνια περίοδο) έκανα τεστ και... θετικό.. τι ευτυχία!!! χθες κάναμε τον πρώτο μας υπέρηχο και ακούσαμε καρδούλα!! είμαι 6 εβδομάδων και τρισευτυχισμένη μαμά! :):)

Συγχαρητηρια!!Μια τελειομηνη εγκυμοσυνη ευχομαι!


DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , froso91 είπε:

@loyloy @Comet   σας ευχαριστω πολυ κοριτσια μου!! ευχομαι και σε εσας τα καλύτερα. 

η αλήθεια είναι ότι με ταλαιπωρούν λίγο οι αναγούλες και η αδιαθεσία, αλλά κάνω υπομονή.!! 

Κανε υπομονη εχεις ενα σπορακι στην κοιλιτσα σου.Να μην κανει αισθητη την παρουσια του;Σαν μανουλα που ταλαιπωρηθηκα αρκετα στις εγκυμοσυνες μου σου λεω οτι το μπεμπακι σου το αξιζει με το παραπανω και θα σε αποζημιωσει για ολα οταν ερθει...:-D

πρίν από 6 λεπτά , Nicol_ είπε:

Συγχαρητηρια!!Μια τελειομηνη εγκυμοσυνη ευχομαι!

Καλημερα!Τι χιονι ειναι παλι αυτο...


ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites

@Nicol_  ευχαριστώ πολύ.. πότε γεννάς με το καλό?

@Comet  είμαι σίγουρη και ανυπομονώ..   στην Θεσσαλονίκη το έχει στρώσει.. αν συνεχίσει έτσι μας βλέπω να φεύγουμε από την δουλειά.!! :-D

 


miENp2.png dmzcp2.png5NUQp2.png
 
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , froso91 είπε:

@Nicol_  ευχαριστώ πολύ.. πότε γεννάς με το καλό?

@Comet  είμαι σίγουρη και ανυπομονώ..   στην Θεσσαλονίκη το έχει στρώσει.. αν συνεχίσει έτσι μας βλέπω να φεύγουμε από την δουλειά.!! :-D

 

Κι εγω Θεσσαλονικη ειμαι.Χιονιζει πολυ τωρα


ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites

13 ώρες πρίν, Vasoth. είπε:

Ρουτινα μας ειπαν ειναι αλλα οσο να ναι θα ταλαιπωρηθει πανω κατω ναρκωση κτλ.κ ανχωνομαστε οσο κ να μας λενε οτι δεν υπαρχει λογος.αυριο πρωι θα τη μεταφερουν στο αγ.σοφιας εχουν μιλησει απο εδω κ την περιμενουν κ θα ανεβουμε κ εμεις θα μας πουν αυριο ποτε θα γινει να τη δουν κ αυτοι πρωτα κ θα μας πουν καλα ειμαι εντάξει τα περιμενα αυτα απλα αλλο να το περιμενεις κ αλλο να γινεται ηταν κ ξαφνικο θα το ξεπερασουμε κ αυτο ειμαστε δυνατη ομαδα οι τρεις μας! Θα σας ενημερωσω ευχαριστω πολυ!!

Τις καλύτερες ευχες η Παναγία μαζί σας δίπλα στην μικρή..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...