Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ο γιατρός μου κάθε φορά μου λέει η δίδυμη κύηση έχει καφέ και μπορεί να δεις και αίμα και μην κανεις τίποτα κτλ. Γι αυτό δεν θέλω να τον πάρω..

      Ακούγεται να μην ανησυχεί. Αν εσυ όμως ανησυχεις, πηγαινε να σε δει ή ξεκουράσου και παρακολούθησε το. 

      • Ευχαριστώ 1

Μπεμπακια 2019


Recommended Posts

Καλημέρα κορίτσια, @Κωνσταντινα16 ελπίζω να είναι όλα καλά τώρα. Θα περιμένουμε νέα σου. Προσπάθησε να είσαι όσο το δυνατόν πιο ήρεμη. Μπορεί να είναι κάποια μικρή αποκολλησουλα, πολλές κοπέλες το παθαίνουν. @Smile89 πως είσαι? Αύριο έχεις ραντεβού με το γιατρό πάλι? Όταν λένε ότι υπαρχουν συσπάσεις κ πονάει η μέση που ακριβώς πονάει?? Κ πονάει γενικά η στο σκύψιμο μόνο. Γιατί εγώ κάποιες φορές πάω να σκύψω κ με πονάει κάτω απ' την μέση λίγο πάνω απ' την ουριτσα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 17,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Smile89

    2087

  • Beboula25

    1440

  • nanoula90

    1167

  • Vasoth.

    1093

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 1 λεπτό , mama16 είπε:

Καλημέρα κορίτσια, @Κωνσταντινα16 ελπίζω να είναι όλα καλά τώρα. Θα περιμένουμε νέα σου. Προσπάθησε να είσαι όσο το δυνατόν πιο ήρεμη. Μπορεί να είναι κάποια μικρή αποκολλησουλα, πολλές κοπέλες το παθαίνουν. @Smile89 πως είσαι? Αύριο έχεις ραντεβού με το γιατρό πάλι? Όταν λένε ότι υπαρχουν συσπάσεις κ πονάει η μέση που ακριβώς πονάει?? Κ πονάει γενικά η στο σκύψιμο μόνο. Γιατί εγώ κάποιες φορές πάω να σκύψω κ με πονάει κάτω απ' την μέση λίγο πάνω απ' την ουριτσα

Ναι ναι αύριο στις 13:00. Κοίτα εγώ εχθές είχα πετρώματα σε όλη την κοιλιά άνευ πόνου. Οι μοναδικοί πόνοι που έχω νοιώσει και μάλιστα πριν ακριβώς από ένα τέταρτο είναι περιόδου ακριβώς και ήταν κα έντονος. Να δω θα έρθει άλλος????

  • Μου αρέσει 1

nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , Smile89 είπε:

Χαχαχα ευχαριστω!!!! Που το καίμε???? Να φέρω τι νύφη!!!

Είχα πολλά Πετρώματα πάρα πολλά. Εεεε κα ήθελε ο γιατρός να δει αν γράφω στον καρδιοτοκογραφο. Προπαρασκευαστικές ήταν. 

Ωραία όλα καλα δλδ. Άρα μετρας μερες που λένε; 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 20 λεπτά , Smile89 είπε:

Ναι ναι αύριο στις 13:00. Κοίτα εγώ εχθές είχα πετρώματα σε όλη την κοιλιά άνευ πόνου. Οι μοναδικοί πόνοι που έχω νοιώσει και μάλιστα πριν ακριβώς από ένα τέταρτο είναι περιόδου ακριβώς και ήταν κα έντονος. Να δω θα έρθει άλλος????

Άντε πλησιάζεις!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

On 3/1/2019 at 4:19 ΜΜ, Ria@90 είπε:

 

 

Γεια σας κορίτσια.Ελπιζω να είστε όλες καλά!Να σας ρωτήσω κάτι αν και δεν έχω γεννήσει ακόμη άρχισα να ψάχνω παιδίατρο. Επισκέφτηκα μια παιδίατρο χθες αλλά δυστυχώς δεν μου άφησε καθόλου καλή εντύπωση και με τρομοκράτησε αρκετά!Έτσι αποφάσισα να επισκέπτω και άλλους γιατί το θεωρώ πολύ σημαντικό καθώς είναι το πρώτο μας παιδάκι.Γνωριζετε μήπως κάποιο παιδίατρο στην περιοχή της δάφνης αλλά και σε γύρω περιοχές να μου προτείνεται?

Link to comment
Share on other sites

@nanoula90 χρονια σου πολλα να τους χαιρεσαι ολους να εισαι γερη να χαιρεσαι το παιδακι σου  κ ας σε ταλαιπωρει λιγο τωρα υπομονη!!

@Κωνσταντίνα16 πως εισαι καλυτερα?


0EKFp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


koritsia m geia sas kai kali evdomada..Epaniltha me mia nea anusixia...niwthete k eseis ena priksimo stin koilia... niwthw les k exw faei 2 piata fasolada einai terma prismeni kai tsita i koilia m den kserw an einai petra apla niwthw pws einai toso tsitwmenh pou den mporw na anasanw wres wres(tin niwthw  sxedon monimws etsi)!!Duskoiliotita den exw. Pws mporw na ksexwrisw an einai suspaseis gt to akouw polu suxna auto...ponakia stin mesh exw arketa suxna isws epeidi kathomai 8wro stn douleia. k merikes fores exw k tsimpimatakia stin koilia. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Vasoth. είπε:

@nanoula90 χρονια σου πολλα να τους χαιρεσαι ολους να εισαι γερη να χαιρεσαι το παιδακι σου  κ ας σε ταλαιπωρει λιγο τωρα υπομονη!!

@Κωνσταντίνα16 πως εισαι καλυτερα?

Σε ευχαριστω πολυ αγαπη μου!! Να σαι καλα, να χαιρεσαι οποιον εχεις !

πρίν από 53 λεπτά , Alex. Arap είπε:

@nanoula90κορίτσι γιορτάζεις σήμερα Ιωάννα σε λένε; 

Ναι κοριτσι μου. Ιωαννα με λενε. 


0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

@Κωνσταντίνα 16 πως είσαι? Είσαι καλύτερα? Εύχομαι να σου πάνε όλα καλά και να είσαι καλύτερα. Προσπάθησε να μην σκέφτεσαι αρνητικά και να σε περνει από κάτω. 

Link to comment
Share on other sites

16 ώρες πρίν, Vasoth. είπε:

 

Καλησπέρα κορίτσια μου και σας ευχαριστώ για το ενδιαφέρον..είμαι αρκετά καλύτερα σήμερα δεν έχω δει αίμα η ροζ δόξα τον Θεό απλά που κ που έχω κάποια μικρά πονακια σαν περιόδου..την Τετάρτη πρώτα ο Θεός θα πάω στην γιατρό μου να μιλήσουμε.. νανουλα μου χρόνια σου πολλά και ότι επιθυμείς!!

  • Μου αρέσει 2

 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 29 λεπτά , Κωνσταντίνα16 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου και σας ευχαριστώ για το ενδιαφέρον..είμαι αρκετά καλύτερα σήμερα δεν έχω δει αίμα η ροζ δόξα τον Θεό απλά που κ που έχω κάποια μικρά πονακια σαν περιόδου..την Τετάρτη πρώτα ο Θεός θα πάω στην γιατρό μου να μιλήσουμε.. νανουλα μου χρόνια σου πολλά και ότι επιθυμείς!!

Οπότε πάμε καλύτερα!! Ωραία!!


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...