Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μπεμπακια 2019


Recommended Posts

πρίν από 11 λεπτά , ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Χαχαχαχα το ιδιο ελεγα κ εγω για το σεξ ακριβως οπως το λες.....

Και τα κανα!!!!χαχαχαχχαχ 50αποχρωσεις του γκρι κανονικα!!!

Ετσι θα γινει κ σε εσενα να μ το θυμηθεις!!!

Οχι αν σ εσπαγαν τα νερα θα σ εσπαγαν εκεινη την ωρα ουτε ο τραχηλος μπορει να ανοιξει απλη εξεταση εκανε οχι "πειραγμα" (εννοω οτι πηραζουν τον τρχηλο τον βοηθανε να ανοιξει για να ξεκινησει ο τοκετος) εμενα ετσι μ εκανε ο καλος μ ο γιατρουλης εκεινη την ημερα π του ειπα κουραστηκα κοντευω να μπω στον 10ο εχω διαστολη 2μιση απο την 37η εβδομαδα κολλημενη κ ειμαι σαν μπαλονι κ μ πονανε τα ποδια!!! Μην ανχωνεσαι μ ειχε κοιταξει αππ κατω 30φορες μεσα στο νοσοκομειο

απλά επειδή έχω και πολυ αμνιακό μπορεί ανά πάσα στιγμή να μου σπάσουν γι'αυτό ρωτησα..ουφ πάλι καλά τουλάχιστον..σε ευχαριστώ πολύ!!

  • Μου αρέσει 1

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 17,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Smile89

    2087

  • Beboula25

    1440

  • nanoula90

    1167

  • Vasoth.

    1093

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 11 λεπτά , ΦαιηΚατς είπε:

Μπηκες στο νόημα!!! Βουρ φιλενάδα όσο εχεις κουράγιο! Γιατί όταν θα εχεις κουράγιο θα κανεις ησυχία μην σας καταλάβει ο μικρός! Αχαχαχα

Και αυτό θα ελεγα πριν. Η μόνη λύση είναι στην γιαγιά Χαχαχ 

πρίν από 15 λεπτά , ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Χαχαχαχα το ιδιο ελεγα κ εγω για το σεξ ακριβως οπως το λες.....

Και τα κανα!!!!χαχαχαχχαχ 50αποχρωσεις του γκρι κανονικα!!!

Ετσι θα γινει κ σε εσενα να μ το θυμηθεις!!!

Οχι αν σ εσπαγαν τα νερα θα σ εσπαγαν εκεινη την ωρα ουτε ο τραχηλος μπορει να ανοιξει απλη εξεταση εκανε οχι "πειραγμα" (εννοω οτι πηραζουν τον τρχηλο τον βοηθανε να ανοιξει για να ξεκινησει ο τοκετος) εμενα ετσι μ εκανε ο καλος μ ο γιατρουλης εκεινη την ημερα π του ειπα κουραστηκα κοντευω να μπω στον 10ο εχω διαστολη 2μιση απο την 37η εβδομαδα κολλημενη κ ειμαι σαν μπαλονι κ μ πονανε τα ποδια!!! Μην ανχωνεσαι μ ειχε κοιταξει αππ κατω 30φορες μεσα στο νοσοκομειο!

Αμ μπράβο καλα εκανες! Ουυυ καλα είσαι με βλέπω από τις σκάλες της εισόδου να ξεκιναω το έργο :lol:. Τώρα του Βαλεντίνου Βαλεντινα μου λέω να το γιορτάσω Χαχαχα 

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια να ρωτήσω....ξέρετε αν ανεβάσουμε παλμούς αν επηρεάζεται το μωράκι μας;Είχα μια στιγμή εκνευρισμου και ενώ η πίεση μου ήταν οκ ανεβασα έντονους παλμούς.Μίλησα με γιατρό μου είπε δεν επηρεάζει το μωράκι.Εσείς τι πιστεύετε;

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 51 λεπτά , Beboula25 είπε:

Πάντως να σας πω την αμαρτιουλα μου εγω οκ πρώτα το μωρό μου σκέφτομαι να είναι καλα να μας πάνε όλα καλα και μετά ομως το δεύτερο που σκέφτομαι ότι θέλω να τα κάνω όλα π...να Χαχαχ να βγω να πιω να καπνίσω και να κάνω σεξ αυτό με τα σχοινιά και τις μάσκες :lol:Χαχαχα 

ΘΕΛΩ ΤΣΙΓΑΡΟ!!!

  • Μου αρέσει 2

nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 15 λεπτά , 4shinediamonds είπε:

Κορίτσια να ρωτήσω....ξέρετε αν ανεβάσουμε παλμούς αν επηρεάζεται το μωράκι μας;Είχα μια στιγμή εκνευρισμου και ενώ η πίεση μου ήταν οκ ανεβασα έντονους παλμούς.Μίλησα με γιατρό μου είπε δεν επηρεάζει το μωράκι.Εσείς τι πιστεύετε;

Δεν έχω ρωτήσει αλλα εγω ανεβάζω συνέχεια από νεύρα από άγχος όλα! Δεν νομίζω πως υπάρχει λόγος ανησυχίας θα μας το έλεγαν οι γιατροίαν ήταν τόσο απλό. 

Εχθες φώναζα έκλαιγα όλα αν σε κάνω να νιώσεις καλύτερα 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , Beboula25 είπε:

Δεν έχω ρωτήσει αλλα εγω ανεβάζω συνέχεια από νεύρα από άγχος όλα! Δεν νομίζω πως υπάρχει λόγος ανησυχίας θα μας το έλεγαν οι γιατροίαν ήταν τόσο απλό 

Ευχαριστώ κορίτσι μου για την απάντηση.Εγώ έχω μόνιμα πάνω από 100 με φ.τ μεγάλης και μικρής πίεσης.Ο καρδιολόγος μου είπε είναι φυσιολογικό.Αλλά σήμερα ανέβασα πολύ έντονους παλμούς.Μίλησα με παθολόγο και γυναικολόγο ,στενοχωρήθηκα ότι επηρεάστηκε το μωρό.Καμμία σχέση μου είπαν.Το έβαλα στο μυαλό μου ότι αφού ανέβασα εγώ παλμούς,ανέβασε και το μωρό...

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 46 λεπτά , Beboula25 είπε:

Και αυτό θα ελεγα πριν. Η μόνη λύση είναι στην γιαγιά Χαχαχ 

Αμ μπράβο καλα εκανες! Ουυυ καλα είσαι με βλέπω από τις σκάλες της εισόδου να ξεκιναω το έργο :lol:. Τώρα του Βαλεντίνου Βαλεντινα μου λέω να το γιορτάσω Χαχαχα 

Κ εγω λεω στην γιορτη μ να τ δωσω να καταλαβει.....χαχαχ κ εγω εγκυος δεν εκανα τπτ εσυ παλι καλα εγω φοβομουνα οποτε καταλαβες 10μηνες μαζεμενους τους εκανα!!!!χαχαχα

πρίν από 49 λεπτά , Κωνσταντίνα16 είπε:

απλά επειδή έχω και πολυ αμνιακό μπορεί ανά πάσα στιγμή να μου σπάσουν γι'αυτό ρωτησα..ουφ πάλι καλά τουλάχιστον..σε ευχαριστώ πολύ!!

Εγω ειχα λιγο ευτυχως ειχε το κεφαλι κατω κ π λιγοστευε το αμνιακο δεν ειχα θεμα!

Μην ανχωνεσαι θα φτασεις στο τελος!!!

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Στο πρώτο 3μηνο εγώ δεν ήθελα καθόλου. Τώρα στο δεύτερο μια χαρά θέλω αλλά ο άντρας μου είναι τερμα φοβητσιαρης. Αφού μπορείς κορίτσι μου δως του να καταλάβει και για μας τις στερημενες :grin::-P

πρίν από 57 λεπτά , 4shinediamonds είπε:

Κορίτσια να ρωτήσω....ξέρετε αν ανεβάσουμε παλμούς αν επηρεάζεται το μωράκι μας;Είχα μια στιγμή εκνευρισμου και ενώ η πίεση μου ήταν οκ ανεβασα έντονους παλμούς.Μίλησα με γιατρό μου είπε δεν επηρεάζει το μωράκι.Εσείς τι πιστεύετε;

Δεν επηρεάζει το μωρό η ταχυπαλμια σου όταν είναι στιγμιαια. Αλλά εσένα ναι. Σκέψου ότι εκείνα έχουν 150 παλμούς και εμείς 75. Γενικά όμως καλό θα είναι να είσαι ήρεμη. Αλλά σαν άνθρωπος θα έχεις και στιγμές έντασης. Λογικό είναι. Μην φοβάσαι για όλα. Απ ότι κατάλαβα εμείς οι πρωταρες σκεφτόμαστε όλο το κακό και χάνουμε όλη την μαγεία. 

  • Μου αρέσει 2

zrz3p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


1 ώρα πρίν, Beboula25 είπε:

Οχι ρεεε πλιζ μην μου χαλάτε το ονειρο!!! 

Αχχ πλάκα πλάκα το έχω πάρει χαμπάρι για αυτό ότι αρπάξει ο κ... μας τώρα 

 

1 ώρα πρίν, ΦαιηΚατς είπε:

Μπηκες στο νόημα!!! Βουρ φιλενάδα όσο εχεις κουράγιο! Γιατί όταν θα εχεις κουράγιο θα κανεις ησυχία μην σας καταλάβει ο μικρός! Αχαχαχα

Αχαχαχα, μπεμπουλα μου δεν θα στο χαλασω. Κοιτα εξαρταται. Αν το παιδακι σου ειναι ησυχο και κοιμαται και οχι δρακουμελ σαν και του λογου μου, ισως να καταφερεις καμια απο τις 50 αποχρωσεις του γκρι. Αν οχι και τις 50. Γιατι κ γω αυτα ελεγα, αλλα τελικα αντι για 50 αποχρωσεις του γκρι, βλεπω μονο 50 αποχρωσεις του μουσταρδί και του σκατουλί!!! 

πρίν από 59 λεπτά , Smile89 είπε:

ΘΕΛΩ ΤΣΙΓΑΡΟ!!!

Αγαπη, νομιζω μπορεις να κανεις ενα. Αφου αντλεις, καντο ακριβως μετα την αντληση. Ωστε να περασει ενα διωρο απο την επομενη. Ετσι ξερω τουλαχιστον, οτι επιτρεπεται αλλα να περασει καποια ωρα απο τον θηλασμο. 

  • Χαχα 3

0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 12 λεπτά , Anna17 είπε:

Στο πρώτο 3μηνο εγώ δεν ήθελα καθόλου. Τώρα στο δεύτερο μια χαρά θέλω αλλά ο άντρας μου είναι τερμα φοβητσιαρης. Αφού μπορείς κορίτσι μου δως του να καταλάβει και για μας τις στερημενες :grin::-P

Δεν επηρεάζει το μωρό η ταχυπαλμια σου όταν είναι στιγμιαια. Αλλά εσένα ναι. Σκέψου ότι εκείνα έχουν 150 παλμούς και εμείς 75. Γενικά όμως καλό θα είναι να είσαι ήρεμη. Αλλά σαν άνθρωπος θα έχεις και στιγμές έντασης. Λογικό είναι. Μην φοβάσαι για όλα. Απ ότι κατάλαβα εμείς οι πρωταρες σκεφτόμαστε όλο το κακό και χάνουμε όλη την μαγεία. 

Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου! Αγχωθηκα ότι αφού ανέβασα εγώ παλμούς ,ανέβασα και στο μωράκι μου....Γενικά είμαι ήρεμη,απλά κάτι έγινε με τους δικούς μου και με έπιασαν τα κλάματα,μέτρησα πίεση 13 με 7 και αρχικά 150παλμοί μετά κατέβηκε στους 130 μετά στους 110 και μετά 98.Αυτό σε διάστημα περίπου 45'

Έχεις δίκιο οι πρωταρες έχουμε πολλά άγχη και δεν το απολαμβάνουμε όλο το θαύμα που μας συμβαίνει!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 20 λεπτά , 4shinediamonds είπε:

Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου! Αγχωθηκα ότι αφού ανέβασα εγώ παλμούς ,ανέβασα και στο μωράκι μου....Γενικά είμαι ήρεμη,απλά κάτι έγινε με τους δικούς μου και με έπιασαν τα κλάματα,μέτρησα πίεση 13 με 7 και αρχικά 150παλμοί μετά κατέβηκε στους 130 μετά στους 110 και μετά 98.Αυτό σε διάστημα περίπου 45'

Έχεις δίκιο οι πρωταρες έχουμε πολλά άγχη και δεν το απολαμβάνουμε όλο το θαύμα που μας συμβαίνει!

Μην αγχώνεσαι κορίτσι μου, ακριβώς το ίδιο έπαθα την προηγούμενη εβδομάδα. Ρώτησα τον γιατρό κ μου είπε ότι δεν επηρεάζεται το μωρό!


 

Link to comment
Share on other sites

@4shinediamonds Φίλη μας ούσα έγκυος στο 2ο έχασε εντελώς ξαφνικά το 1ο της παιδάκι 2 ετών σε ατύχημα. Εκεί να δεις σοκ και δεος... Νομίζω ότι δεν υπάρχει μεγαλύτερο στρες καιτο μωράκι βγήκε μια χαρά.

 


IfsYp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 23 λεπτά , Katerina 88 είπε:

Μην αγχώνεσαι κορίτσι μου, ακριβώς το ίδιο έπαθα την προηγούμενη εβδομάδα. Ρώτησα τον γιατρό κ μου είπε ότι δεν επηρεάζεται το μωρό!

Σε ευχαριστώ κορίτσι μου για την απάντηση,έτσι μου είπε και ο γιατρός μου,απλά έλεγα μήπως μου είπε έτσι για να μη με αγχώσει περισσότερο.....

πρίν από 21 λεπτά , Kpp83 είπε:

@4shinediamonds Φίλη μας ούσα έγκυος στο 2ο έχασε εντελώς ξαφνικά το 1ο της παιδάκι 2 ετών σε ατύχημα. Εκεί να δεις σοκ και δεος... Νομίζω ότι δεν υπάρχει μεγαλύτερο στρες καιτο μωράκι βγήκε μια χαρά.

 

Δεν έχω λόγια.....Αυτό μου είπε και ο γιατρός μου ως ακραίο παράδειγμα,περιπτώσεις γυναικών που βίωσαν απωλειες-εξω απο εδώ-και πήραν και φαρμακευτική αγωγή για να ανταπεξέλθουν και τα μωράκια τους ήταν μια χαρά.

Ευχαριστώ πολύ και εσένα κορίτσι μου...Με ηρεμήσετε κορίτσια ,να είστε καλά!Με το. Καλό τα μωράκια μας!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...